Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gattolino


gattolino
senior tag

Eszméletlen hol tart a technika. Xiaomi eléggé fullos készüléket hozott össze :R

Vivo X90 Pro Plus

(#2) z123456z


z123456z
senior tag

Vajon ennyiért is jár a reklám? :W

(#3) Postas99 válasza gattolino (#1) üzenetére


Postas99
senior tag

Nyugtával a napot, a jövőhéten majd jön az új heti frissítés és minden ami működött xar lesz újra. :C

(#4) Corsa02 válasza z123456z (#2) üzenetére


Corsa02
őstag

Idézet a cikkből: " A MIUI 14-ben reklámot nem találtam a teszt alatt... "

The Truth Is Out There --->

(#5) z123456z válasza Corsa02 (#4) üzenetére


z123456z
senior tag

Igazad van, lusta voltam végigolvasni. De ami késik, nem múlik. Majd egy tisztító frissítéssel visszacsempészik... undorító egy cég.

[ Szerkesztve ]

(#6) Corsa02 válasza z123456z (#5) üzenetére


Corsa02
őstag

Hmmm...engem ez sosem zavart, letiltottam őket aztán többet nem jöttek. Bár abban igazad van, hogy ennyi pénzért nem illik reklámot is "osztani"

The Truth Is Out There --->

(#7) Vikthor


Vikthor
nagyúr

13S Ultra mikorra várható?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#8) macii97


macii97
senior tag

Miui 14-el regeteget javult a 12 Pro is, hatalmas a különbség minden területen :K

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Ahogy elnézem a kontra listát, ez egy kiváló, tökéletes telefon lett.
Nekem a hátlap nem tetszik, utálom a kameraszigetet, ronda. Ennyi lenne az észrevételem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) Graphics válasza z123456z (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De most azért vered az asztalt, mert a reklámmentes telefon szar?

Nem értem a usereket. A 14-es MIUI-nál kikerültek a reklámok, a gyári szoftverek törölhetővé váltak, és még ez sem jó?

Értem, valaki utálja a MIUI-t, de hát akkor ezzel a gyártó sem tud mit kezdeni. Számodra sem a gyártó, sem ez a termék nem ideális.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) joey04


joey04
titán

Pofás, még a huawei honor magic 5 pro teszt kell és teljes lesz a kép droid fronton, hogy mit érdemes venni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Elmebeteg árak...

(#15) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Meglepően jól sikerült ez a készülék. Kicsit tartok a melegedéstől , ha bejön a nyári meleg.
De egy Xiaomi készülék több mint fél milla... Nehezen veszi be a gyomrom. Ebben az árkategóriában nem merném ezt választani.
Mondjuk ez a veszély nem fenyeget , hogy ennyiért vehetek telefont :DDD

(#16) Graphics válasza WhiteWalker (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem sem fognak ennyiért venni telefont az emberek, ámbár kiderülnek itt azért a mélyebben nyíló pénztárcák.

Egy darabig nekem is kúszott felfelé az ársáv, de mondjuk úgy megállt először 50-100-150 ezernél... Felkúsztak az árak...

Majd ha az emberek nem cserélnek sűrűn telefont, talán akkor változik, ámbár kétlem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Jeanne d'Arc

Gyönyörű, de ennek a készüléknek is borsos ára…

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#18) Vikthor válasza Jeanne d'Arc (#17) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Naja, ennyiért meg inkább az S23 Ultrát veszi az ember... Ez így túl van árazva, félek a 13S Ultra lesz itt kb 600e forint... :(

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#21) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez a kamera nagyon tré, vagy nem tudtok fényképezni. Mindenki válasszon egyet a készülékhez fűződő érzelmi viszonya alapján.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#22) janeszgol válasza Plazmacucci (#21) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha a képek alapján kell dönteni, akkor szoftveres csiszolásra vár. Az S23U lelépte ezt a telefont. De lehet még az S23/S23+ is kamerában.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) darvinya


darvinya
titán

Miért cseszik el a hajlított kijelzővel. :W
Bóvli hatás mellett, így csökken valós kijelző mérete.

Amúgy 120W-os töltésnél mennyiről indul a töltés, mert 12T Pro-n 35%-ról 12-15perc alatt 100%-ra tölti fel.
Az, hogy USB A speciális 5 lábast, nem sajnálom, hogy maradt.
Attól kap agy görcsöt, mikor QC szabványnál mindkét végén USB C van, amivel semmi sem kezdhető, mint tölteni.
Ha találnak USB C-s töltő aljzatot.
Laptop ilyenkor kap hülyét, mert file másolásakor egyszer tölt, utána csiga kapcsolattal másol, s végén lecsatlakozik.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24) Lami66 válasza janeszgol (#20) üzenetére


Lami66
őstag

Érdemi beszélgetés? Érdemi hozzászólása sincs. Talán az i fórumokban, de azokat nem olvasom

(#25) Lami66 válasza Plazmacucci (#21) üzenetére


Lami66
őstag

A kameraszoftvert Xiaominál még csiszolni faragni kell. De kijön rá egy gcam és problem solved

(#26) z123456z válasza Graphics (#10) üzenetére


z123456z
senior tag

Megpróbálok sorrendben válaszolni.
Nem verem az asztalt, kérdeztem, hogy ennyiért is kapunk e reklámot, vagy ezen az áron már eltekintünk tőle. Nem szaroztam a készüléket.
Miui14 sem érdekel mélyrehatóbban, nem nagyon töröltem még gyári alkalmazást sem emlékeim szerint.
Nem utálom sem a miui-t, sem a gyártót.Van tőlük 2 tökéletes routerem, állóporszívóm és még ami nem ugrik be. Nagyon régóta van Xiaomi telefonom, annyira megszerettem, hogy ragaszkodtam a márkához. Jelenleg is csak ez van a családban. És hogy miért merült ez fel bennem? Jó darabig kikapcsolható volt a különböző appokban és miuiban, nem is láttam sokáig. Aztán egyszer visszamászott két frissítéssel. Az egyikben ismét ki lehetett kapcsolni, a tisztítóban is annak jelzi, de folyamatosan nyomják a tisztítás végeztével. Szóval igen, gusztustalannak tartom, végül is nem ingyenes készülék. Szóval tele van téves megállapításokkal a hsz-od.

Bocsánat, és köszi.

[ Szerkesztve ]

(#27) Graphics válasza z123456z (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na, szerintem Te vagy téves megállapításban, ugyanis Lami66 nem neked válaszolt, hanem DrDoktor-ra reagált.

Picit akkor görgesd át újra, olvasd el ki mit írt... :KNem rólad van szó, szóval szerintem ne kezdj el feleslegesen másokat .bszogatni, mert ezt benézted. :D

(Szerkeszd, amíg lehet, vagy töröltesd.... )

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

van 8K videó, de csak 24 képkockás másodpercenkénti sebességgel

Hát nem is tudom, 8K/60 képkocka alatt ugye senki sem vesz telefont, ez a telefon így életképtelen :C

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#34) rdt89


rdt89
addikt

Köszi a tesztet, jó volt olvasni :)
Ezért kár volt a Leica-nak nagy mellénnyel otthagyni az előző márkát, valahogy itt nem tudnak olyat domborítani, mint a másik kínai márkánál. De ezt a véleményemet még visszavonhatom, majd 2-3 hónap múlva, ha teljesen megreszelték a kamera részleget, addig tartom magam ehhez. Az előlapi kamera tudom sokaknál nem számít, de ennyi pénzért lehetne kicsit acélosabb minden téren. Az új ZTE Nubia Z50 Ultra sokkal jobbnak tűnik papíron, persze ott meg a terméktámogatás lesz p.csa.

[ Szerkesztve ]

(#36) Terentius


Terentius
őstag

Ahogy látom a kontra oldalon elenyésző problémák vannak ami a felhasználók max egy százalékát ha érintik. Kérdem én hogy miért csak tetszett plecsnit kapott ez a telefon? Nem látom az indoklást megfelelőnek! Bezzeg ha Huawei lenne vagy honor - ami nyilván fizeti az oldalt is -akkor rögtön különösen ajánlott plecsni lenne. Várnám az objektivitást de valahogy nem lelem. Nem azt mondom hogy különösen ajánlott ennyi pénzért, de azért legyünk már tényszerűek és ne mondjátok nekem hogy egy ajánlottat nem érdemelt volna meg. A 13 as tesztre is kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

Poco F5 12/256 Gb

(#37) Hyena


Hyena
senior tag

En tegnap rendeltem meg a media marktol , mara mar meg is erkezett.
Teljesen elegedett vagyok vele, egyedul a hozza kapott szilikon tok eleg gagyi de persze szivesen vennek helyette valami normalisan de ahogy neztem eddig meg nincs tul nagy valasztek. Ha valaki tud ajanlani valami igenyes, vekony tokot azt szivesen vennem.
Egy oneplus 9 prot csereltem le.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#38) Graphics válasza Terentius (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem fizeti a Huawei az oldalt, ez nagyon nagy tévedés szerintem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) kbyte1024 válasza Hyena (#37) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hogy mit cssereeltel le erre??? :W ez csak személyes vélemény, persze használd egészséggel :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#40) Bog válasza Terentius (#36) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Listázd kérlek a különösen ajánlott plecsnit kapó Huawei és Honor termékeket mondjuk az elmúlt 8 (nyolc) évből. Ha nem tudsz ilyet, akkor vagy visszavonod a rágalmaidat, vagy tiltalak a francba.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#41) janeszgol válasza kbyte1024 (#39) üzenetére


janeszgol
félisten

Én is cseréltem volna. Oké az OP ügyesen megoldotta a túlmelegedést, de abban mégis a hőkezelés szempontjából az egyik legrosszabb SoC van, az SD888. Sajnos az S21 FE-nek is ez a rákfenéje.
Illetve a támogatás miatt is érdemes cserélni, ha ügyesen ki tudott szállni abból.

Remélem tesztképeket látunk tőle!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#42) Terentius válasza Bog (#40) üzenetére


Terentius
őstag

Rendben visszavonom, azonban te hangnemed hol elfogadható?

Poco F5 12/256 Gb

(#43) Bog válasza Terentius (#42) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem én kötöttem beléd, te sértegetsz minket, te rágalmazol és utána még a hangnemet kéred számon? Ez milyen koordináta-rendszerben áll össze egy jogos igénnyé, melyik alternatív univerzumban???

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#44) janeszgol válasza Terentius (#42) üzenetére


janeszgol
félisten

Érthető. Havi/heti szinten jön ez, hogy az oldalt lefizeti az Apple, a Samsung, a Huawei, a HMD, Doogee, Nagymama (a lekváros).
Nem is értem, aki ilyeneket ír, az nem ismeri az oldalt? Pont ellenkezőleg. A HMD megorrolt rájuk, mert a kérésük ellenére sem írtak szépeket az amúgy valóban gagyi telóikról.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#45) TTomax válasza janeszgol (#44) üzenetére


TTomax
nagyúr

Csak engen zavar az éjszakai videóban a lencsetükrözödés?Meg éjjeli szuper stabi fokusza is elég gyenge, a kamerán azért bőven van még mit csiszolni,mert a számok megvannak de a produkció véleményes....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46) Richie86


Richie86
senior tag

Nálam ez a telefon a szép-szép, meg csúcsszuper, de otthonra nem kellene kategória. Baromi klassz sok dologban, de egyetértek azzal, hogy - ezért a pénzért - az iPhone és a Samsung lelépi. Egyedül a gyorstöltéssel veri le őket. Ha valakinek az nem prior akkor mindkét másik márkát előbb érdemes választani ilyen árkategóriában - szvsz.

(#47) sfdrakex válasza Terentius (#42) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A saját oldalán, egy alaptalanul vádaskodó posztra, milyen stílusban reagáljon? Teljesen korrekt volt.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#48) sfdrakex


sfdrakex
nagyúr

Azok az emberek egyébként vajon merre bújkálnak, akiknek pár éve mikor leírtam, hogy ha befut a Xiaomi árakban is utolérik a többieket, állították, hogy a Xiaomi mindig olcsóbban fog jobbat adni, mert nem a nagy profitra hajtanak mint a Samsung és az Apple…

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#49) xabolcsy válasza janeszgol (#41) üzenetére


xabolcsy
aktív tag

A sd888 nak rosszabb a hőelvezetése mint a, gen2 nek?

(#50) sfdrakex válasza xabolcsy (#49) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Igen. A 888 volt a legmelegebb.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.