Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68601) Vasy09 válasza fityere (#68598) üzenetére


Vasy09
őstag

Pedig én is gondolkodtam a megvételén, ráadásul a limitált gépcsomagban! :U Bár nagyon úgy érzem, hogy BO3 limited lesz belőle! Esetleg erre nem tudsz valami jó akciót ott kint? ;) :C

Gamertag: Vasy09

(#68602) Fortian


Fortian
tag

Sziasztok!

Beléptem közétek, mivel én is egy ps4 büszke tulajdonosa lettem. Gyorsan egy Witcher 3-at beszereztem :DD Nagyon jó és nagyon tetszik, habár első konzolom.
Mit tanácsoltok állítva vagy fektetve érdemes tárolni a gépet. Ha állítva van alternatív megoldás, mert 12k kicsit sok egy műanyag talpért amikor ennyiért játékot is vehetnék :))

(#68603) fityere válasza A`rpi (#68600) üzenetére


fityere
senior tag

Ez így igaz jo marketing minden "elhiszek" játékosok :P Azért írtam, hogy saját vélemény

tepenzed

Értelmezni mondat ;]

Vasy09

Amazon.de a heten óránkénti akciók vannak. Ma Cyber Monday ami egy hétig tart. Nézegetem néha, ha van valami linkelem :D

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#68604) dunc


dunc
nagyúr

Sajnos azt tapasztaltam 2x ,hogy a kontroller leválasztotta önmagát! :(( Fel volt töltve, és be volt dugva a fülhallgató......

(#68605) Vasy09 válasza fityere (#68603) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi, örömmel venném! :) :R :R

Gamertag: Vasy09

(#68607) boost válasza A`rpi (#68594) üzenetére


boost
addikt

Engem érdekel a SW Battlefront, nézegetem a folyton a store-t, mert azért ez digitálisan lenne az igazi, hogy a "lövök 10percet"-hez ne menjen el 4-5 perc a lemez betevéssel, majd másik játék lemezének visszatevésébel, de ahhoz viszont a 21ezer forint drága.

Főleg nekem, aki próbál akciósan, használtan, megideologizálva vásárolni játékokat. Dehát rajt a StarWars adó.

Lemezesen használtan már 12-14ezer forintért hozzájutni. Szerintem annyi a korrekt érte. Fájó pont a még 15ezer forintos DLC, ami kellene fog, mert azon lesznek az új helyszínek, az új filmekből, amit gondolom már rég leprogramoztak, és készen áll a szervereken. Viszont mindezt lehet tudni, nem árulnak, és nem is árultak zsákbamacskát. Mindenki a pénztárcájával szavaz, hogy jó-e ez így, vagy nem.

Legjobban az XBox One-osok jártak, EA Access-ben (havi 990Ft) 10 órát kipróbálhatták a teljes játékot, ami idő állítólag pont annyi amennyi elég is belőle, hogy mindent felfedezz az alapjátékban.

(#68608) marilllyo válasza boost (#68607) üzenetére


marilllyo
veterán

Figyi!

Egyrészről igazat adok Árpinak. A fikázásnak marketing értéke van.

Másrészről meg a PC-s és a PS4-es port között ég és föld különbség van. Olvasom a Battlefront topicot és ...azok a hibák amiket felhoznak azoknak a felével sem találkoztam.

Kevés a pálya? A BF4-ben több volt? Na iggen... tapasztalataim szerint 2 féle BF4-es játékos van. Az egyik aki csak locker-en tolja... a másik meg aki Golmund / Rouge transmission-on.

Drága lenne? Mihez képest? Egy Until Dawn tartalmához képest szinte ingyen van.

Túl van lihegve ez a nagy Battlefront utálat...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68609) Wlac


Wlac
Ármester

Dishonored platinázva. Relatíve egyszerű, kétszer játszottam végig, plusz mission selecttel egy-két "farmolós" trófeát csináltam meg. Mivel elég easy-n végignyomni, ezért bárki bátran nekieshet, egy hétvége alatt le lehet tudni.

A PS4-es kiadás amúgy semmiben sem nyújt többet, mint a PS3-as, szerintem a grafika sem lett szebb, és a mágikus 60 FPS sincs meg. Persze ettől még szépen fut, szóval ha valakinek kimaradt korábban, de szereti a szabad játékmenettel rendelkező cuccokat, az fusson vele egy kört. A bolti ára szerintem sok, de féle annyiért már megéri.

“The wha-"

(#68610) Kakaduku válasza marilllyo (#68608) üzenetére


Kakaduku
senior tag

"Túl van lihegve ez a nagy Battlefront utálat..."

Egyetértek. Nagyon nagy divat lett az újonnan megjelenő játékok fikázása. Előre látom, hogy megjelenik egy játék és elkezdődik a fika. Ebben az évben nem tudok olyan játékot mondani, amit ne aláztak volna sz*rrá. Lehet, hogy nem kéne ennyit netezni és akkor nem találkoznék ezekkel a negatívumokkal. :P

(#68611) RunnyJuggler válasza marilllyo (#68608) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

BF4-ben az összes pályán játszom, és nem egyedül. Nagyon hamar meguntam volna, ha csak lockeren(15fps) és golmudon játszhattam volna.
A naval strike-os pályák a kedvencek. :)

(#68612) neato3loco válasza Kakaduku (#68610) üzenetére


neato3loco
senior tag

Legjobb amikor még meg sem jelent a játék, de már van egy-két okos, aki tudja, hogy szar lesz! :W

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#68613) zzola válasza neato3loco (#68612) üzenetére


zzola
félisten

Pont az ilyen megjelenéskori hulladékok-mint a BF4-teszik ezt lehetővé! Mit mondjanak a yt celebek, ha egy béta jobban fut, mint egy véglegesen kiadott verzió? Az SW a fanoknak biztosan jó...és ennyi. Tegnap egész este streamet néztem és egyáltalán nem bántam meg, hogy nem vettem meg a játékot. Majd talán jövőre XBox One-on EA Acces-ben jó lesz...

(#68614) marilllyo válasza Kakaduku (#68610) üzenetére


marilllyo
veterán

Na ez meg a másik....

Need for Speed Otherworld
Noha Xbox One teszt...remélem nincs hari..

Ezen kb. felhúztam magam. Oké...fikázzuk megszoktuk. De legalább ne mondjunk olyat ami nem igaz. Le is írtam a véleményemet a vidi alatt YT-n mert a fele hülyeség amit a srác mondott.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68615) Prof01 válasza marilllyo (#68608) üzenetére


Prof01
veterán

Akkor én lehetek a 3. típusú BF4 játékos, akivel még nem találkoztál. :) Mi szinte mindig map rotation-t (főleg, amikor még csak a gyári szerverek voltak elérhetőek) szoktunk nyomni, kezdve a Rouge-zsal, befejezve a Flood Zone-nal. Szerintem mindegyik pálya nagyon jól sikerült az alapjátékban! DLC-ből a Naval és az SA a kedvenc!

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#68616) sting2 válasza marilllyo (#68614) üzenetére


sting2
addikt

Jó persze, mindent nem nézhetünk "20 - 30 éves tapasztalattal -szemüvegen" át.
18 éves unokatesóm konkrétan naponta felhív mikor jöhet vele játszani (nyomta a Demót)..
Ettől függetlenül gyenge a játék, bár ez nyilvánvaló volt a megjelenés előtt is.
Egy biztos, okos gamer leszarja a teszteket, ami érdekli azt megveszi és az alapján véleményez...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#68617) vonSux válasza marilllyo (#68608) üzenetére


vonSux
őstag

Hogy lehet túllihegni azt, hogy valakinek nem tetszik? Ez alapján akinek tetszik az meg csak azért ír posztot meg tépi a száját egy topikban mert szeretné igazolni, hogy jól döntött, hogy megvette? Hülyeség. Akinek tetszik játszik vele, akinek meg nem az nem veszi meg vagy eladja. Lehet okoskodni de mindenki a pénzével szavaz. (Még egy ilyen no skill ;] fps játékban is :DDD )

(#68618) LeventeV válasza sting2 (#68616) üzenetére


LeventeV
senior tag

Tudja fene... régen mintha többet lehetett volna adni az ilyen tesztekre.
Ma nagyon érvényes az amit írtál. Mostanában nem is adok, csak a saját véleményemre. Ha kipróbáltam és tetszett akkor megveszem, nem érdekelnek a pontszámok.

Ebből a szempontból nagyon tetszik pl. a GameDay Iroda hozzáállása. Nem pontozzák a játékot, csak elmondják, hogy kinek ajánlják. Szerintem ez így korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#68619) Prof01 válasza zzola (#68613) üzenetére


Prof01
veterán

Nagyon hiányolom az EA Access-t PS4-ről! Mi a francért nem teszik már elérhetővé nekünk is?
6k/év? Ezekre az NFS és Battlefront-okra pont jól jönne... :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#68620) sting2 válasza Prof01 (#68619) üzenetére


sting2
addikt

:K

Bizony ám, már ezért is megérte a képmagnót beszerezni...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#68621) fityere válasza marilllyo (#68608) üzenetére


fityere
senior tag

Azt gondolom itt nem csak az utálat van túllihegve hanem sok esetben a dicseret is. Idén nem is volt sok játék ami megérdemelt volna akar egy egész oldalas cikket A CoD vagy Battlefield ugyanannyira szidják mint dicsérik vagy akar a zöldeknél a Halo-t. Mind egy közepes játék el lehet velük szórakozni de kiemelkedőnek egyik sem nevezhető.
A játékosok nem szeretik ha egy játék bonyolult vagy kihívást jelent (Bloodborne, Dark souls széria), ha meg mar gondolkodni kell akkor meg sírnak. Nem kell mindenkinek magara venni saját véleményem.
Tény, hogy csapatban ezek a játék jok és ez nem azért mert a játék jó hanem mert emberekkel játszom jobb érzés mint a gagyi gépi ellenfelek, Viszont ha egyedül játszom akkor nem egy buta egyszemélyes lövölde érdekel :)

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#68622) boost válasza Prof01 (#68619) üzenetére


boost
addikt

Kérdezdd a Sony-t, ő nem akarja, EA hozta volna. :U Sony szerint nem volt rá szükségünk. :U

(#68623) Kakaduku válasza vonSux (#68617) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Meg lehet nézni azok arányát akik mindent szidnak, azokkal szemben akik megvettek valamit és örülnek neki. Egy idő után már kiborítja az embert, hogy mindig csak a negatívumokat hangoztatja mindenki és ezért írok én is, hogy aki esetleg a másik véleménye alapján akar dönteni az olvasson jót is, mert van akinek tetszik amit megvesz. Én soha nem döntök így, már csak ez okokból kifolyólag is. Hallgatok a megérzéseimre és eddig bejött.

fityere: Nagyon sokan vannak egy véleményen veled, de senki nem tudja leírni, hogy mi a jó játék, mert mindenkinek más. Te egyébként már megfogalmaztad, hogy számodra (és számomra is) milyen a jó játék. Le tudok ülni játszani másokkal és ha még a voice chat is adott egy nagyon jót szórakozni. Ez kérem szépen a jó játék. Visszasírom a lan partykat. :DDD

Ha most itt leírnám, hogy mik lesznek az első napos vételeim a jövőben, akkor mindenki... hát fúú..., hülye vagy..., az egy szar stúdió... stb.

[ Szerkesztve ]

(#68624) cyberkind válasza Kakaduku (#68610) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem, inkább az lett divat hogy bot egyszerű, kb fogyatékosoknak készülnek a játékok, abszolút nulla kihívással, na ebben a SW: BF toronymagasan vezet, mert még a semminél is kevesebb van benne, de SW, úgyhogy viszik mint a cukrot.

(#68614) marilllyo
Én nagyjából egyetértek vele, ez is csak szép, de üres mint kb minden EA játék, de hát ezt is mint a messiást várták meg várják pc-re.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#68625) Kakaduku válasza cyberkind (#68624) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Nem fogok belemenni végletekig menő vitába és nem akarok offenzív sem lenni, de egy fps szerinted milyen legyen? Legyenek benne minijátékok? Rejtvények? Szerinted milyen egy nem "bot egyszerű" fps? :R

(#68626) killer095


killer095
őstag

Van itt valaki aki használja a XIM4-et vagy hasonló kiegészítőt?
Véleménye érdekelne arról hogy jó-e mennyire pontos,késik-e stb.

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#68627) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Próbáltam kimaradni a star warsos vitából tegnap hatan megnéztük ea accesal a Trialt az egyik sracnál ugy volt hogy megnézzük aztán megyunk haza bf4-ezni hát le is telt a 10 óra és mindenki ment haza megvenni digitálisan vagy már valaki rendelte is a kedvenc konzolboltjábol ;) mi örültünk hogy nem egy bf-et csináltak bf 3-4 után ez pont jo kis kellemes kikapcsolódás a bf5 előtt ;) ja mikor 25-30 évesek mikor először mentünk darth waderel hát üvöltöztünk annyira hangulatos volt!! Szerintetek egy videojátéknak miről kell szólnia ha nem szórakoztatásról!!

(#68628) cyberkind válasza Kakaduku (#68625) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha bot egyszerű is de legalább jó hosszú legyen mint a Doom, az se szól másról csakhogy túl éld, de az még jó is, és fps, vagy nem is kell hosszúnak lennie, ide jöhet a CoD MW szériája ami a legjobb most is, de egyébként én utáltam régen is a Battlefront-ot, mégis a 2-be több 100 órát tettem mert csak, de ez meg egy üres semmiség.

Paranormal Cocktivity

(#68629) fityere válasza Bazsi1987 (#68627) üzenetére


fityere
senior tag

Nektek tetszett és ez a lényeg :) Nem is kell másra hallgatni.
Minden játék szórakoztató, a maga módján. Nekem a Boodborne volt szórakoztató és kikapcsolt, amíg másnak meg pont nem. Nem egyeznek az ízlések ez van. Valószínűleg az a baj, hogy nem vagyok egy nagy fps fan mert mar Dunát lehet rekeszteni belőle. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#68630) Neoteric válasza cyberkind (#68628) üzenetére


Neoteric
addikt

El nem tudom képzelni, hogy több 100 órát pazaroljak egy olyan játékra, amit utálok. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#68631) Prof01 válasza boost (#68622) üzenetére


Prof01
veterán

Igen, tudom, hogy a Sony ellenezte, mert, hogy "nincs elég értéke" szerintük a PS játékosok számára. Egy opcionális plusz szolgáltatás, akinek kell fizet, akinek nem, az kihagyja. Miért nem dönthetünk erről mi?
Ha legalább a PS+ olyan lenne, mint régen, PS3 idejében, amikor 8-9 hónapos AAA játékokat dobáltak szinte minden hónapban, akkor nem szólnék, de hol vagyunk már attól? Tiszta vicc a kínálat...
Mikor lehet már végre játékos nevet, régiót váltani, rejtve bejelentkezni, stb? 2015-ben a vezető konzolplatformon miért hiányoznak ilyen alap funkciók? Hogy engedheti ezt meg a Sony magának? :W
Az Xbox most nagyon szépen fejlődik, minden téren és remélem az talán ösztönözni fogja őket, hogy tenni is kellene már végre valamit...

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#68632) vonSux válasza Kakaduku (#68623) üzenetére


vonSux
őstag

Pl én most cod bo3-al játszom. Tök sokan írták, hogy szar, meg újabb lehúzott bőr a szent szériáról, meg ez már nem is az emvékettő. De engem annak ellenére érdekelt, hogy a ghost-ot és az aw-t kb egy-egy nappal a vásárlás után eladtam. És behúzott a multi, tök jól elvagyok vele. A lőtéri kutyát nem érdekli, hogy kinek nem tetszik addig, amíg engem leköt és találok partnereket a lobbyban.

(#68633) cyberkind válasza Neoteric (#68630) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig megvolt, és valszeg az hogy mivel fan vagyok akkor az nagyon lekötött, és valami hasonlót vártam most is, de már akkor jöttek az esőfelhők amikor az EA-hez került, úgyhogy R.I.P. Mass Effect Andromeda ahogy a 3-nak a vége. :)

(#68631) Prof01
Itt akkor lesz ösztönzés ha jönnek az új gépek és a Sony beragad mint a 3-mal. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#68634) james001 válasza marilllyo (#68614) üzenetére


james001
veterán

Az Otherworld amúgy is szétfikáz mindent,olyanok mint a külföldi IGN :D Főleg ez a srác aki egy normális mikrofont nem tud beállítani a videóihoz...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#68635) Bazsi1987 válasza fityere (#68629) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Régen motivált hogy mindent kitoljak legnehezebb szinten halok codok stb vagy anno a commandos :D de mára megszűnt nem akarom a maradék hajamat is elveszíteni most már csak munka család mellet szórakozni és újra gyereknek érezni akarom magam pl most a star Wars elérte ;)

(#68636) fityere válasza Bazsi1987 (#68635) üzenetére


fityere
senior tag

Elfogadom, es megértem, attol meg nekem hiányzik néha a, mármint nem a haj tépkedés :DDD

james001
Az Otherwold egy kész vicc . Amivel ök nem tudnak játszani az szar. :P

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#68637) Kakaduku válasza vonSux (#68632) üzenetére


Kakaduku
senior tag

cyberkind: Itt is multiról beszélünk. Ha akarok, akkor több ezer órát beleteszek, úgy mint a CoD-ba.

vonSux: Ennek örülök és ebben én is egyetértek veled. Nekem a CoD nem jön be, a Battlefront meg igen, de nagyon sokan (tisztelet a kivételnek) nem is játszottak a Battlefronttal, csak fikázzák. Én nem játszottam (talán a CoD 2 volt az utolsó lanban) CoD szériával, így nem is fikázom. A játék/kipróbálás nem egyenlő, hogy különböző csatornákon streamet nézünk. ;]

(#68638) gyuribácsi88 válasza Kakaduku (#68610) üzenetére

Azt mégis mivel magyarázod hogy alig van fegyver a játékban? A BF legalább tele van fegyverekkel, változatos pályákkal, meg rengeteg járművel.

Ezt a játékot semmi más nem adja el, csak az hogy SW. Kár lenne ezt szépíteni.

Az idei játékok fikázása meg teljesen jogos szerintem, egyik rosszabb mint a másik. Kár lenne ezt szépíteni, na meg nem is nagyon lehet.

Mindenkinek van valami kedvence amit szeret, amit megvesz és amivel jól eljátszik, az hogy mások mit mondanak róla, úgy sem fogja őt befolyásolni, mivel neki tetszik, és elvezi a játékot.

Én inkább azt veszem észre hogy lassan nem lehet egy játékról sem véleményt nyilvánítani mert valakik egyből személyes sértésnek veszik és kezdődik a hisztiparádé.

Itt van pl a Siege, megint lehet majd vele játszani, az előző bétát kipróbáltam, nem segített az se a játékon hogy haverokkal játszottam mert egy borzalom a játék. Rossz az irányítás, rossz az egész kivitelezése, és kritikán aluli a játékmenet. Több időt vesz igénybe az előkészület, mint maga az akció a játék során, és a sok várakozás megöli a játékélményt, ettől függetlenül biztos van olyan akinek ez tetszik, megveszi és játszik vele. Kedves egészségére.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#68639) cyberkind válasza Kakaduku (#68637) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, főleg úgy hogy üres az egész játék.

Paranormal Cocktivity

(#68640) A`rpi válasza cyberkind (#68639) üzenetére


A`rpi
addikt

Hát egy RPG-hez képest hót ziher. Kevés benne a párbeszéd. ;]

(#68641) Kakaduku válasza gyuribácsi88 (#68638) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Befejeztem. Nem akarok senkit meggyőzni, mert nem fizetnek nekem ezért. Mindenkinek az tetszik ami és mindenki azt a rossz (véleményed szerint) veszi meg amelyiket akarja, csak ezt kell mindenhol olvasnom (hiszti nélkül)? Amit egyesek csinálnak - mert számomra az a hiszti, hogy soha semmi nem jó.

Mindenkinek további jó játékot, már ha van mivel játszani. ;]

(#68642) rezy89


rezy89
tag

Üdv! Szenvedek a géppel :P Olvastam hogy lejátsza a Ps a dvd lemezeket viszont neten kell engedélyezni előtte a dolgot... Kérdésem, hogy mégis hol?? A Media player is szenved, lefagy, összeomlik vmilyen hibakóddal, mp3-as fájlokat meg sem jeleniti amik a pendrive-on vannak meg hasonlók. Milyen formátumúra kell formattálni a pendrive-ot? Exfaten próbáltam mert arra engedte felmásolni a 8 gb-os filmet, viszont nem látja a gép, ntfs-nél még a pendrive-ot sem ismeri fel, fat 32-re pedig nem engedélyez ekkora méretű dolgot felmásolni... tipp?

(#68643) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Van aki optikai audio kábellel köti össze a ps-t a házimozival? Nekem a ps-be, ha bedugom a kábelt egy kis mozdulatra is kijön a kábel a helyéről, míg a házimoziból erősen kell húzni, hogy kijöjjön.
Nálatok is nagyon könnyen kijön a kábel (szinte már akaratlanul) vagy csak nálam van ez?

(#68644) vajdacs01


vajdacs01
csendes tag

Valakinek volt már alkalma összehasonlítani egy valódi 5.1-es térhangzású, és egy virtuális 7.1-es (pl. Sony Gold) fejhallgatót? Kíváncsi lennék a véleményére, h mennyire érzékelhető a különbség!? Kinéztem magamnak karácsonyra egy Tritton Pro+ headsetet, használ Vki ilyet?

Hobbi streamer/gamer - https://www.twitch.tv/vajdacs01

(#68645) A`rpi válasza rezy89 (#68642) üzenetére


A`rpi
addikt

Csodát ne várj tőle nagyon fapados:
Média lejátszót gondolom letöltötted.
PS4 Media Player (MKV,AVI,MP4,MP3,MPEG-2)

MP3 fájlokat, exFAT-ra formázott pendive-on X:\MUSIC-mappába másold.
Videó lejátszásról nem tudok nyilatkozni, nézd át a leírást: [link]

(#68643) Kicsikatona7
Fordítsd meg a kábelt, hátha az erősítő felőli oldal jobban szorul.

(#68644) vajdacs01
Itt találsz több típusról is véleményt:
Összefoglaló / Hasznos tartozékok kiegészítők.

(#68648) Kicsikatona7
Akkor valahogy ragaszd oda, szigetelőszalaggal,
vagy nem tudom, próbálkozz másik kábellel.

[ Szerkesztve ]

(#68646) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Van itt olyan emberke, aki megvette a Crewhoz a Wild Runt? Nekem ma hozta a futár és jó lenne összeszedni egy csapatot.

(#68647) marilllyo válasza Nayrobi (#68646) üzenetére


marilllyo
veterán

Ismerősöm nagyon rá van indulva ... egyelőre nem engedtem neki, hogy megvegye. :DDD De majd ha toltad azért valami kis pár mondatos szösszenet jöhetne a játékról. :R

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68648) Kicsikatona7 válasza A`rpi (#68645) üzenetére


Kicsikatona7
tag

Próbáltam, de sajnos ugyan az az eredmény.

(#68649) boost válasza Kicsikatona7 (#68648) üzenetére


boost
addikt

Pillanatragasztó? ;]

Estére egy rövid DriveClub-ra van kedve valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#68650) marilllyo válasza boost (#68649) üzenetére


marilllyo
veterán

Elméletileg leszek...hajtani kell a #unite in speed-re. :B

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.