Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68051) dunc


dunc
nagyúr

Röviden a PS4 ről.
Onem volt, és megjelenéskor PS4 em is, akkor a játékok hiánya miatt, hamar megváltam a masinától.
Azóta több, alaklommal volt Onem.
Amiért ismét rövid idő útán eladtam az One t, lassan induló appok, de tényleg mint a tetű, az új frissítés után is olyan maradt....és ami még zavart, hogy az appok közül pl a twicht is állandóan szar volt, és ha müködött akkor is lassú, és problémés volt. És a másik oké a néha fagyás, de eddig az összen One n többször fagyott!
A PS4 be az tetszik, hogy fürge a rendszer (és ssd is simán mehet bele, ha rászánom magam teszt erejéig berakok egy ssd t) . Ami a másik úgy hardveresen erösebb a PS4, az One a megváltást a DX12 be látja, de ha igaz is akkor is csak évek múlva lesznek játékok rá DX12 vel. A másik az a kicsivel erősebb ami a PS4 nél van pont arra elég, hogy a multi címek mind jobban futtak, és pl a Cod BO 3 ne 900p, hanem 1080p legyen, erre annyit mondanak észre se lehet venni, de! Saját tapasztalat azonos tv, és játék, és érezhetőn szebb. (bo3, destiny) Röviden ennyi viszont a pad jobban készreállt mint a PS4 é! (remélem megszokom)
Végezetűl egy kérdés, hogy tudom használni a témákat amit azzal a téma szerkesztő programon keresztűl töltök le?

(#68052) Pöttön válasza dunc (#68051) üzenetére


Pöttön
őstag

Bizonyos "csoda kütyükkel" megoldható, hogy One joy-t használj PS4-en, minimális + input lag árán, és csak vezetékes módba oldható meg tudtommal.

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#68053) marilllyo válasza zzola (#68050) üzenetére


marilllyo
veterán

Mivel már halálra maxoltam / untam PC-n persze. :DDD ;]
Egyébként jah. Mindenképp be akartam spájzolni. Az alapjátékot megvenni szinte semmi értelme....csak felidegesíted magad...De az a terv.
Gondolom ugyan ez lesz majd a Battlefront-tal is...
Valaki már tolja? Mennyi updatet szedett le?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68054) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Csúszik a Deus Ex: Mankind Divided. Február 23. helyett augusztus 23-án jelenik meg. :( A késés oka a szokásos marketing bullshit, vagyis dolgozni akarnak még rajta, hogy minél jobb legyen. :W

Live-Die-Respawn

(#68055) gyuribácsi88 válasza dunc (#68051) üzenetére

Mire gondolsz a ShareFactory-re?

Azon belül kiválasztod az adott témát és akkor ilyen kis mini videót tudsz beszúrni a rögzített (szerkesztett) videód elé/mögé.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#68056) csab2


csab2
veterán

A Star Wars: Battlefront-ban tényleg nincs egyjátékos mód?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#68057) gyuribácsi88 válasza csab2 (#68056) üzenetére

Meg még sok minden más se :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#68058) oriic válasza csab2 (#68056) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs, de ezt már a bejelentés óta lehet tudni.

Live-Die-Respawn

(#68059) balazs8907


balazs8907
tag

Sziasztok! Valaki felesbe bf4 premium?

(#68060) csab2 válasza oriic (#68058) üzenetére


csab2
veterán

Tudom, hogy volt róla szó, csak reménykedtem. Tudod: a remény hal meg utoljára. :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#68061) belan


belan
addikt

sziasztok az lenne a kérdésem a ps4 em akár hányszor ,be dugom a hosszabbítóba állandóan szikrázik zárlatos lehet ?

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#68062) marilllyo válasza belan (#68061) üzenetére


marilllyo
veterán

Mi szikrázik? A PS4 vagy a hosszabbító? :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68063) belan válasza marilllyo (#68062) üzenetére


belan
addikt

amikor be dugom a hosszabbítóba ,és akkor szikráz egyet a hosszabbító de más hosszabbítóval is meg néztem és ugyan úgy szikrázik

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#68064) zzola válasza belan (#68063) üzenetére


zzola
félisten

Mi lenne, ha egy másik konnektorba dugnád közvetlenül a konzolt, próbaképp?

[ Szerkesztve ]

(#68065) belan válasza zzola (#68064) üzenetére


belan
addikt

meg nézzem tvm is a hosszabbítóba van dugva de az nem szikráz

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#68066) szasanyi válasza belan (#68063) üzenetére


szasanyi
félisten

Milyen az elosztód? Vami olcsó, kínai vagy védelemmel ellátott jó minőségű (Belkin vagy hasonló)? Mert amit írtál az alapján valszeg az lehet az oka a jelenségnek.

(#68067) belan válasza szasanyi (#68066) üzenetére


belan
addikt

be dugtam a 5 konnektorba és mindenhol szikráz

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#68068) szasanyi válasza belan (#68067) üzenetére


szasanyi
félisten

Én mindenkinek ajánlom, hogy ilyen drága eszközök "alól" ne sajnáljon plusz 6-8k ráfordítást egy jó minőségű és túlfeszültség védelemmel is ellátott hálózati elosztóra. [link]
Én csak ilyet használok a lakásban 3 helyen is, mert a csatlakoztatott eszközök PS-k, konzol, AV erősítő, TV, stb.) érzékenyek és az ilyen jellegű meghibásodásának esélyét nagy mértékben csökkenti.

MOD - a linket javítottam

[ Szerkesztve ]

(#68069) Damage401 válasza belan (#68067) üzenetére


Damage401
senior tag

Nem jó a földelés a konnektorban, vagy nézd végig a kábelt nem e sérült valahol. De nem lesz gondja semminek se csak egy hirtelen villanás.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#68070) belan válasza szasanyi (#68068) üzenetére


belan
addikt

szerinted vigyem gariztatni ?mert már kaptam egy új gépet sonytól , persze ha zárlatos ,még van rá gyári gari ,miden képen veszek egy ilyen hosszabbítót mert tv meg 4x annyiba kerül mint ps4

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#68071) dunc


dunc
nagyúr

Le tudom tölteni ingyen a régebbi pluszos címeket?

(#68072) danih válasza dunc (#68071) üzenetére


danih
addikt

Nope, pluszos ingyencímek csak az adott hónapban rendelhetők az accounthoz.

[ Szerkesztve ]

(#68073) sting2 válasza szasanyi (#68068) üzenetére


sting2
addikt

Áhh, olcsó hama kábel, piaci elosztó azt jóccakát..
Blek fájdéjen vett tévé, meg újracomagolt péstészön.

Kenyéltölés ilyen dága motyókkal szervezni othol az álamot..
:U

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#68074) melega


melega
őstag

Megvan a Plystation 4-em:

Azért AC Syndicateval vettem Playstation 4-et, mert kedvenc sorozatom legújabb darabja,

kedvenc játékommal a Batman Arkham Knighttal, csak 500 Gbos Playstation 4-et adtak volna azt veszem a születésnapomra.

Nem lettek volna maradt volna a Witcher 3-al kedvenc szerepjátékom.

(#68075) vonSux válasza melega (#68074) üzenetére


vonSux
őstag

Az utolsó mondatod egészen fantasztikusan sikerült, jelentsen bármit. Jó játékot by the way.

(#68076) marilllyo


marilllyo
veterán

Battlefront...
Endor bolygó...
Hát ilyen látványt most látok először konzolon....

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68077) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Mennyi idő a star wars filmeket végig nézni? Mert nagoyn ttszik maga a játék, de képbe akarok lenni a filmel is.

ForRedGlory: omg :D

[ Szerkesztve ]

(#68078) ForRedGlory válasza Bencus88 (#68077) üzenetére


ForRedGlory
félisten

(#68079) danih válasza Bencus88 (#68077) üzenetére


danih
addikt

Egy nap :)
Maratonra kiváló, keljél korán. Miután kivették a vakbelem tavaly és fetrengtem otthon egy hetet, volt egy ilyen napom. A délelőtti órákat ki kell bírni, utána jó lesz ;]

(#68074) melega: Boldog születésnapot!

(#68080) RunnyJuggler válasza Bencus88 (#68077) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Hát lehet, hogy a játékra hamarabb ráunsz, mint amennyi idő alatt végignéznéd a filmeket :D

(#68081) vonSux válasza Bencus88 (#68077) üzenetére


vonSux
őstag

2589 perc

(#68082) glspeter1


glspeter1
őstag

Szép estét!
Ez most nagyon off lesz, de nézzétek el nekem. :DDD
Közeleg a Black frájdéj és lehet be kellene neveznem eg 32-es TV-re (27-es moncsi amúgy sem túl nagy).
Csak a ps4-hez lenne (meg hébe-hóba film), főleg fps játékokhoz.
Mit tudtok ajánlani ? Van valami kiugróan jó darab ?

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#68083) Ronam válasza glspeter1 (#68082) üzenetére


Ronam
addikt

Én ezt venném a helyedben játékhoz.

(#68084) Bencus88


Bencus88
nagyúr

oké, inkább hagyom egyelőre a dolgokat :C :R

(#68085) danih válasza Bencus88 (#68084) üzenetére


danih
addikt

Ne hagyd magad megijeszteni, a sorozatokat hagyd, 6 film és ennyi elég is - szerintem jobban bejön majd a játék ha megvan mögötte az az emocionális töltet amit a filmek adnak.

(#68086) Bencus88 válasza danih (#68085) üzenetére


Bencus88
nagyúr

igazad lehet, majd naponta egy rész :) Van "pontosabb" linketek a filmek időrendjébe? Látom nem sorba vannak az évszámok nem akarom össze keverni őket :)

(#68087) dunc


dunc
nagyúr

Nem igazán értek valamit, eltűnt a share factory app, most szedi le, és a cod 1.2 verzióját is ép most tölti! Ez mitől lehet én töröltem esetleg véletlen? :U

[ Szerkesztve ]

(#68090) danih


danih
addikt

Uncharted: Nathan Drake Collection $27 (US accountra)
Zuhan az ára szépen...

(#68086) Ripper03: Star Wars: Episode I - VI - ilyen sorrendben (ne bemutatás évének sorrendjében).

[ Szerkesztve ]

(#68091) gyuribácsi88 válasza dunc (#68089) üzenetére

Voltál már nekem is hogy app random eltűnt, és le kellett szednem még egyszer.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#68093) Bencus88 válasza danih (#68090) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi szépen meg is van ma megnézem az elsőt :C :R

(#68094) Hyperion


Hyperion
senior tag

Az imént megvettem, a kb 2 hete létező UK fiókomra a Driveclub Season pass-t. Fizetés után vettem észre, hogy a Magyar store-ból 200Ft-al olcsóbb lett volna. Ez elgondolkoztatott, hogy hosszú távon gazdaságos e a UK fiók.

Mivel aránylag friss még a fiókom, a tanácsotokra volna szükségem.
Kb 90%-ban itthoni használt lemezeket fogok használni, esetleg 1-2 DLC-t veszek online.

A fenti felállásra mi a legjobb/olcsóbb megoldás? Magyar fiók, vagy legyen továbbra is angol?

(#68095) F.B.I.


F.B.I.
veterán

440-es fontnál? Felejtős. Szorozzal és számolj, majd nézd meg a magyar árakat.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#68096) A`rpi válasza Hyperion (#68094) üzenetére


A`rpi
addikt

Magyar fiókon árfolyam befolyásolja az árakat, ezért e miatt nem érdemes váltanod. (Szerintem minimális a különbség, régen nem volt más, meg volt egy olyan idő is amikor olcsóbb volt a UK, most közel azonos.)

Szerintem kényelmesebb ha forintban látom az árakat.
Pont annyit von le, nem kell aggódni bank miatt ugyan ők mennyiért váltják a fontot.

Nem nagy fáradtság átszámolni, csak egy példa: fontban jó vételnek tűnhet de lehet utólag visszaszámolva annyira nem is volt jó vétel pl egy akció.
Szóval csalóka is lehet.

Én találkoztam már olyan DLC-vel amit csak magyar fiókra lehetett beírni, ilyen szempontból ha lemezesen vásárolsz akkor talán jobba magyar.

De ha marad végül is a UK fiók, és mégis belefutsz a későbbiekben egy olyan kódba amit nem tudsz UK fiókra beírni, akkor csak egy magyar fiókot kell regisztrálnod, amit elsődlegesre kell állítanod, így az ezzel érvényesített DLC-k megosztódnak UK fiókodra is.

Én ha tudnék váltani inkább magyart csinálnék, összefoglalóban nem véletlen nincs is megemlítve, USA lehet érdekes, de mostanában azzal sem feltétlen éri meg szórakozni.

(#68097) bandi0000


bandi0000
nagyúr

bővítettem én is 1 terrára, de nem teljesen világos hogy a legegyszerűbb vissza rakni a játékokat rá? csináltam egy biztonsági mentést a teljes rendszer tartalmáról, ha már feltelepítettem a rendszert az újra akkor le tudom szedni a játékokat a külső vinyómról?

Xbox One: bandymnc

(#68098) A`rpi válasza bandi0000 (#68097) üzenetére


A`rpi
addikt

(#68099) marilllyo


marilllyo
veterán

Engedjétek meg, hogy pár szót írjak a Battlefront-ról...amolyan "first impression" szinten. Úgy emlékszem volt ilyen kérés is.

Grafika lenyűgöző...de tényleg. A képi hatások...a részletesség. Kicsit bosszús is vagyok mert egy csomó játéknál, hogy tereltek a készítők, hogy háát ez csak ippen 30-ra sikerült mert kevés a gép stb.. ráadásul nem hiszem, hogy egy 40 fős pvp-t kiszámolni kisebb meló mint egy pályaszakaszt megszórni pár scriptelt enemy-vel...de ki tudja. Bár a Killzone készítői is bebizonyították, hogy...lehet szaggatásmentes szép játékot írni konzolra. Ennél szebb nekem nem is kéne. Főleg az Endor pályán. A macik ahogy nyomulnak.. :D Él az egész...hihetetlen.

Tartalom van benne...a gond inkább a(z egyelőre) 4 bolygó. Bele lehet unni. Az unlockimádók kaptak is meg nem is. Nincs benne 1000 féle fegyver....de ami van az használható.

Én az egészet valahol inkább a CS-hez hasonlítanám mint a BF-hez. Ez itt most nem arról szól, hogy fegyókat unlockolunk/maxolunk meg kütyüzünk. Egy nyers csapatjáték ahol a győzelem a fontos.

Nekem egyelőre fighter squadron mód jött be legjobban. Mindaz ami a BF Air Superiority-ben so-so...az itt tökéletesítve lett. Még 0-ról is lehet érvényesülni...X-szárnyúval csapatni...hajajj...régi álom vált valóra :C (Igen játszottam korábbi X-wing játékokkal...de itt az igazi)

Day 1...és semmi crash, vagy hibaüzi....de még in game bug sem rémlik.

Ez amolyan könnyed kikapcsolódás játék.... Nem érzem olyan hardcore játéknak mint egy Battlefield-et. Nem kell ezt annyira komolyan venni....Mi egyből party-ban kezdtük haverral. Élveztük. Nevetés...nosztaligázás..

Viszont a régi trilógia ismerete kell a játékhoz. Anélkül az élmény 60%-a odavész... Rengeteg ismerős helyszín, apróságok itt ott elrejtve a pályán amik egy "laikusnak" fel sem tűnne.

Szerintem minőségi portot kaptunk. Maga a játék is kifejezetten jó....kérdés, hogy meddig fog minket lekötni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68100) A`rpi válasza marilllyo (#68099) üzenetére


A`rpi
addikt

Nekem pont az egyszerűsége tetszik, kétélű kevés map miatt, nekem drop zone jött be. Nálam szerintem az fog legtöbbet pörögni. Béta alapján, persze azért megnézem a többi módot is.

Várom már hogy játszhassak. :B

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.