Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68301) hakos1987 válasza A`rpi (#68292) üzenetére


hakos1987
őstag

ezer köszi! Bakker, eszembe se jutott, de így utólag belegondolva.... vááá :W

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#68302) Madwe válasza chosa91 (#68290) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az otpnek van webkártya opciója meglévő bankkártyához, gondolom a legtöbb banknál szintén, érdeklődj a bankodnál van e ilyen opció.

Érdemes a bankoddal is felvenni a kapcsolatot, hátha ha időben szólsz ők is tudnak tenni valamit a pénzedért...

(#68303) Rigormortiis válasza hakos1987 (#68244) üzenetére


Rigormortiis
addikt

D-pad felfelé gombjával tudsz váltani a scope és a canted között.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#68304) A`rpi válasza fityere (#68297) üzenetére


A`rpi
addikt

Már csak egy független jól skálázható grafikus API hiányzik. Na és persze minden nagyobb kiadó támogatása. Amíg MS, és DX van, addig semmivel nem lesz különb steam box PC gémingnél...

(#68305) FhRossi válasza FhRossi (#68262) üzenetére


FhRossi
tag

Upssz! Most esik le, hogy az MM PIROS pénteket tart! Jövőhéten lesz náluk a FEKETE péntek, remélhetően nagyobb konzolválasztékkal, és áreséssel!

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#68306) crue válasza Petreszku (#68298) üzenetére


crue
őstag

Nem érdemes, árban elenyésző a különbség. A lemezes játék is felpakolja magát és gyorsan kevés lehet az 500GB-s.

(#68307) fityere válasza tepenzed (#68299) üzenetére


fityere
senior tag

Ahogy feltörik mindkét konzolt tele lesz csalókkal ez is szóval ez a duma mar nagyon uncsi.

(#68304) A`rpi
Ez igaz, de ha egyszer beindul, vagy nem ;]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#68308) Madwe válasza fityere (#68307) üzenetére


Madwe
nagyúr

Már előző genen se lehetett online játszani feltört konzollal tudtommal, uh nem értem miért lennének...

(#68309) boost


boost
addikt

Befejeztem a Game of Thrones-t, és szerintem ritka gyenge cím lett. Én olvastam az eddig megjelent könyveket, néztem a sorozatot, és mind a kettőtől fényévekre elmarad a sztori, meg az egész hangulat. Mint GoT kedvelő, rajongó, nekem komoly csalódás volt. Abban bíztam, hogy talán a végén lesz valami csattanó, de semmi. Egy platinára jó volt, de ha még nem vetted meg, ne kezdj bele.

(#68310) tepenzed válasza Madwe (#68308) üzenetére


tepenzed
őstag

megerősítem,hogy nagyon is lehetett :) (nem saját tapasztalat, de az egész baráti köröm így játszott/játszik)

#fityere: te is uncsi vagy ;]

és ps3 multi videókkal teli a youtube,ahol a pofátlan hacker mutogatja hogy miylen fasza wallhackkel meg aimbottal veri szét az egész szervert, meg a moddolt lobbik ugyebár az instant max szinthez stb..,

a csalók melegágya lett a lastgen

[ Szerkesztve ]

(#68311) Madwe válasza tepenzed (#68310) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szívesen beszélnék velük, sose értettem milyen mentalitás kellhet ahoz h valaki csaljon... azt h valaki óriás troll s direkt elrontja mások játékát azt még valahol megértem ha nagyon akarom, de azt h azáltal akarok sikerélményt szerezni h csalok, azt nem :)

(#68312) Vasy09 válasza Madwe (#68311) üzenetére


Vasy09
őstag

Én azt sem értem meg!!! Ugyan már, ha én tudok tisztességesen játszani, akkor tudjon más is. Nekem soha nem derogált, hogy a másik esetleg sokkal jobb nálam! Csak ugye sokan azt felejtik el, hogy ez csak játék, semmi több! :U
Amúgy meg ha már csalni akar, akkor csaljon úgy, hogy....túrót, ne csaljon, mi sem tesszük, és nem azért mert nem tudnánk, hanem mert egyszerűen nem erről szól ez az egész!

Gamertag: Vasy09

(#68314) losilee1337


losilee1337
aktív tag

Üdv lehet tudni mi ez a majdnem 10gb bloodborne updat?

Psn id: HungaryLosi

(#68315) hakos1987 válasza Rigormortiis (#68303) üzenetére


hakos1987
őstag

Köszi! :DD

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#68316) fityere válasza losilee1337 (#68314) üzenetére


fityere
senior tag

Sajnos csak angolt találtam [link]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#68317) Neoteric válasza tepenzed (#68310) üzenetére


Neoteric
addikt

De csak ideig-óráig, amíg ki nem lett banolva a gép, nem?

PSN: ne0teric_sAN

(#68318) losilee1337 válasza fityere (#68316) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Köszi. :R

Psn id: HungaryLosi

(#68319) A`rpi válasza Neoteric (#68317) üzenetére


A`rpi
addikt

Lehet változtatni az ID-t, stb stb. De ne menjünk bele.

FW frissítések "keserítik" meg némileg az "életüket".

Aki mazochista simán élvezheti, én biztos nem kínlódnék vele.

(#68320) csab2 válasza crue (#68263) üzenetére


csab2
veterán

Erre 100 év alatt sem jöttem volna rá. :R

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#68321) csab2


csab2
veterán

A ps4 a lemezről feltelepíti a játékot. Utána, játék közben bent kell lenni a lemeznek, mint a ps3 esetében?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#68322) Kakaduku válasza csab2 (#68321) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Igen, sajnos.

(#68323) csab2 válasza Kakaduku (#68322) üzenetére


csab2
veterán

:R

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#68324) toompa válasza Petreszku (#68298) üzenetére


toompa
őstag

Ha nem játszol egyszerre 10 játékkal,nyugodtan vehetsz 500Gb-os gépet. De azért nézd meg az árkülönbséget. Ha nem olyan nagy,ne sajnáld rá azt a kis pluszt.

(#68325) jokeman válasza FhRossi (#68262) üzenetére


jokeman
aktív tag

Be kell menni boltba személyesen, honlapon nincs fenn 1 TB változat.
Én ezt most vettem MM-ba
115 pénzért :B
Csatlakozok ismét a klubbhoz :C

[ Szerkesztve ]

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#68326) vonSux


vonSux
őstag

Hetek óta nem jelenik meg a store (us) tartalma a gépen. minden egyéb ( net, szinkron, friend list) tökéletesen működik. valakinek tipp, hogy mi hiba-megoldás?

(#68327) RunnyJuggler válasza vonSux (#68326) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Ha meg van nyitva valamilyen alkalmazás vagy játék, akkor nekem sem szokta behozni. De szeret szétfagyni is a játék bo3 közben, mert olyan jó a ps.

(#68328) A`rpi válasza RunnyJuggler (#68327) üzenetére


A`rpi
addikt

Lényegen nem változtat, de szvsz, ez szoftveres gond, nem hardveres.

(#68329) vonSux válasza RunnyJuggler (#68327) üzenetére


vonSux
őstag

Nos öregem, akkor nálad jobb a helyzet mert nálam ha nyitva van valami ha nincs, konstans nem tölt be a store-ba semmit a ps. modjuk a bo3 nálam legalább (egyelőre) stabil :P

(#68330) RunnyJuggler válasza vonSux (#68329) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Bocsesz, már fáradt vagyok. Péntek van. :D
Nem a játék fagy, hanem a menürendszer a játékkal a háttérben. Viszont az annyira, hogy gyakran egy üzenet meglesése 2 perc, vagy ritkábban akár kifagy tőle a játék is. Ezen javíthatnának...

(#68331) EnterR


EnterR
veterán

Kill Strain Private Access 5 kódok

Csak US Store.

PSN ID: marquuard

(#68332) danih


danih
addikt

(#68333) neato3loco


neato3loco
senior tag

Skacok, gyors segítséget kérek!

Haverom átjött játszani hozzám. Meguntuk a Magicka 2-t, tervbe van véve, hogy megveszi az UFC-t. Kérdésem az, hogy ha bejelentkezik az én konzolomon a saját psn id-ére, és megveszi az UFC-t, otthon a sajátján is tudja használni, vagy csak a gépre, jelen esetben az én konzolomra kerül mentésre?

Köszönöm a segítséget! :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#68334) Thodeus válasza neato3loco (#68333) üzenetére


Thodeus
aktív tag

A játék profilhoz van kötve. Te csak úgy tudnád használni ha ő veszi meg, hogy megosztjátok egymás között a profiljaitokat vagy az ő profiljával játszol a saját gépeden, de ebben az esetben ha ő otthon bejelentkezik a profiljába téged ki fog dobni.

[ Szerkesztve ]

(#68335) toompa válasza neato3loco (#68333) üzenetére


toompa
őstag

Bejelentkezik a gépedről,letölti és játszotok. Hazamegy és letölti a saját gépére is.
De utána te már nem fogsz tudni játszani vele. Ahhoz hogy mindketten tudjatok játszani vele,meg kell osztani az accountot. Szerintem az összefoglalóban megtalálod a módját.

(#68336) neato3loco válasza Thodeus (#68334) üzenetére


neato3loco
senior tag

Köszi a válaszokat! Akkor az a lényeg itt tudunk most játszani vele ketten nálam. :D

[ Szerkesztve ]

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#68337) Flashenzer


Flashenzer
csendes tag

Egy hete van Ps-em, első platina megszerezve! :DD (igaz NFS-t nem volt nagy kihívás megcsinálni)

[ Szerkesztve ]

(#68338) toompa válasza neato3loco (#68336) üzenetére


toompa
őstag

Azért az nem fog olyan gyorsan letöltődni. De a válasz,igen.

[ Szerkesztve ]

(#68339) neato3loco válasza toompa (#68338) üzenetére


neato3loco
senior tag

Már játszunk is. :P Ajánlani tudom! :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#68340) adalbert1


adalbert1
veterán

Sziasztok, ma én is beléptem a PS4 tulajok táborába egy Star Wars limitált géppel, egyelőre még csak az ismerkedés megy, játék nemsokára. Nem is tudom, hogy konzol beszerzése miatt mikor voltam utoljára ennyire izgatott :)

(#68341) neato3loco válasza adalbert1 (#68340) üzenetére


neato3loco
senior tag

Ez az ismerkedéses duma megöl.. Bemutatkoztok egymásnak, elmesélitek az életeteket vagy mi?! Nem azé' veszed, hogy játsszál vele? :F ;] :DD

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#68342) arpi6k válasza neato3loco (#68341) üzenetére


arpi6k
addikt

Én ugyan csak a magam nevében tudok nyilatkozni:

20 év PC játék után átnyargalni konzolra (úgy hogy előtte még nem is fogtál pl kontrolert), hát nem tudom szerintem az ismerkedésnél nem nagyon van jobb szó az érzésre. :D

Intel & ATI

(#68343) adalbert1 válasza neato3loco (#68341) üzenetére


adalbert1
veterán

Farkasszemet néztem Darth Vaderrel, de ő tovább bírta pislogás nélkül. :DDD

(#68344) boost


boost
addikt

neato3loco: én megértem. Olyan, mint amikor veszel egy autót, és átlapozgatod a könyvét, vagy gyerekként a LEGO készletnek se ugrottam neki azonnal. Megnéztem a doboz hátulját, a füzeteket, stb. Van ennek némi módja.

A TheOrder 1886 valami fantasztikusan szép játék. Bár csak ez lenne az alap manapság.

(#68345) cyberkind válasza boost (#68344) üzenetére


cyberkind
félisten

Lehet hogy szép de valami rettenet módon uncsi és vontatott, én szerintem többet be nem rakom a gépbe.

Paranormal Cocktivity

(#68346) adalbert1


adalbert1
veterán

Próbáltam keresgélni, de rengeteg találat van plus szóra: melyik az a hely, ami megbízható, és jó áron is van az éves UK plus illetve feltöltőkártya? g2a.com-ról lehet nyugodtan vásárolni?

(#68347) zzola válasza adalbert1 (#68346) üzenetére


zzola
félisten

Ha sok értékelése van az eladónak, onnan is lehet vagy game.co.uk esetleg iceakostól, de utóbbi a legdrágább...

(#68348) chosa91


chosa91
aktív tag

Még egy kevés Kill Strain code.
http://www.playstationlifestyle.net/2015/11/06/kill-strain-ps4-keys-for-private-access-giveaway-now-live/#/slide/1

"Find something boring, and make it funny!"

(#68349) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok! Az 1TB-os PS4-ek már mind új verziók? 500-asból is van új verziós?

Aqua.hu-n eddig 104.000ft volt az 1TB-os, most 127.000. Vajon lesz megint 104.000ft körül?

[ Szerkesztve ]

(#68350) toompa válasza cross56 (#68349) üzenetére


toompa
őstag

Nem minden 1Tb-os gép új verzió és 500GB-os gépből is van új verzió. Az újabb bundlék mindkettőből új verziók már,de vásárlás elött nem árt rákérdezni.
Szerintem azért emelt árat az aqua,hogy a karácsonyi rohamban tudjon belőle engedni. Talán 104-re is leviszi újra karácsony elött 1-2 héttel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.