Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68101) Bencus88 válasza marilllyo (#68099) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én is egyre jobban várom már. A héten kivégzem a filmeket, aztán bele vetem magam :C

(#68102) Madwe válasza marilllyo (#68099) üzenetére


Madwe
nagyúr

Érdekes hasonlat a cshez, tekintve a bf4 is iszonyat casual ahoz képest, ez meg még bfhez képest is túlegyszerűsített ami balanszra nem is törekszik... értem miért írtad, de semmi köze nincs a kompetitív csapatorientált játékhoz :)

[ Szerkesztve ]

(#68103) N@idia válasza marilllyo (#68099) üzenetére


N@idia
őstag

Mi eredetileg ezt akartuk megvenni, de végül COD BO3 lett belőle, de nekem nem igazán nyerte el a tetszésem, nem mondom azt hogy sz@r, mert jó játék, de mégsem egy Star Wars, amint lehet beszerzem pár héten belül, mert iszonyat imádom a Star Wars filmeket. :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#68104) glspeter1 válasza Ronam (#68083) üzenetére


glspeter1
őstag

Szép darab.
Majd ránézek hátha akciózzák. :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#68105) Pöttön válasza marilllyo (#68099) üzenetére


Pöttön
őstag

Az hogy a PS4 gyenge, az egy erős halandzsa, amivel butítják a népet a fejlesztők.
Erre egy igen erős példa a Battlefront, aminek az Engine már a next-gen re íródott, és ez meg is látszik rajta. Beton stabil 60Fps, szép, a kornak tökéletesen megfelelő látvány világ mellett. :K

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#68106) fityere válasza Bencus88 (#68077) üzenetére


fityere
senior tag

Ajánlom, hogy az episode 1-3 ig csak olvass róla mert borzalmas részek, vagy csak tekergesd. A regi trilogia na az minőségi darab.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#68107) Rigormortiis válasza marilllyo (#68099) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nagyon szemezek vele én is. De ami elbizonytalanít: A beta és reviewek alapján az op fegyverek. Nekem túl casualnak tűnik amivel annyi a bajom, hogy mindenkinek sikerélményt akarnak adni, ezért vannak benne olyan szarságok, mint a tripla gránátvető, 1 mp után személyre lockoló, kvázi kivédhetetlen rakétavető, impact-on-touch gránátok és hasonlók. Ezért imádom a bf-et, mert ott mindenki egyenlő eséllyel néz szembe egymással. Te mennyire érzed zavarónak ezeket a dolgokat a Battlefrontban?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#68108) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Letöltöttem azt a 700 mega körüli fájlt ami az összefoglalóba volt, úgy is csináltam, de nem talál a ps update fájlt azt írja, mi lehet a gond?

Az Új HDD-t ugye nem kell formázni?

Xbox One: bandymnc

(#68109) toompa válasza bandi0000 (#68108) üzenetére


toompa
őstag

Mappázás jó? Pendrive Fat32-re formázva?
Próbáld meg másik usb-ről.
Ha minden jó,mégsem sikerül,pendrive csere.
A HDD-t nem kell formáznod,a PS4 leformázza.

(#68110) fityere válasza bandi0000 (#68108) üzenetére


fityere
senior tag

Formázd fat32-re a pendriv-ot Megelöztek :)

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#68111) bandi0000 válasza toompa (#68109) üzenetére


bandi0000
nagyúr

2 pendrive exfat -ba se fat32-be se nem látja vagy nem találja az istenért sem

Xbox One: bandymnc

(#68112) Tegla80 válasza bandi0000 (#68108) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha hattertarat csereltel akkor a 900mb koruli fajlt kell hasznalni!(osszefoglaloban is irva van)
Vagyis innen az oldal legaljan a "Perform a New Installation of the System Software"-t.
(Tudom,h Us a link,de menni fog vele......szedd le es hajra. ;) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#68113) bandi0000 válasza Tegla80 (#68112) üzenetére


bandi0000
nagyúr

én azt tudom, de az összefoglalóból is és az oldalról is csak az a 790megás fájl jött le PS4UPDATE.PUP

Xbox One: bandymnc

(#68114) zzola válasza bandi0000 (#68113) üzenetére


zzola
félisten

Jót töltöttél le. a 3.11-es update csak 239MB, a teljes rendszer pedig 790MB.

(#68115) Neoteric válasza glspeter1 (#68082) üzenetére


Neoteric
addikt

Én nem vennék 32-es tv-t 27-es monitor után. Hacsak nem előtte ülsz, sztem nem lesz nagy változás érzetre.

PSN: ne0teric_sAN

(#68116) boost válasza Bencus88 (#68101) üzenetére


boost
addikt

Ha esetleg nekiugorsz a filmeknek, érdemes végiggondolni, hogy mit nézel meg, és milyen sorrendben a legjobb élményért. Alapból két sorrend van: egyik a kiadási, másik a számozási. Én ajánlanék egy harmadikat, machete-nek hívják. Ez az a sorrend, ahol a legkevésbé lövik le a poénokat.

A sorrend a következő: IV (régi), V (régi), II (új), III (új), VI (régi).

Igen, az (új) 1-es epizód nincs rajt. Teljesen felesleges a sztori szempontjából, és csak ront az élményen, főleg, ha egyszerre nézed az összeset. (Moziba még hajlandó voltam neki megbocsájtani, de utólag meg nem nézném még egyszer.)

[ Szerkesztve ]

(#68117) bandi0000


bandi0000
nagyúr

kösz a segítséget, most úgy néz ki jó de hogy miért az jó kérdés, az a lényeg hogy csinál valamit... :D

Xbox One: bandymnc

(#68118) fityere válasza boost (#68116) üzenetére


fityere
senior tag

Maximum a III. reszt de az, hogy beszúrni az V rész után a II-III reszt butaság és elrontja az élményt. Amúgy fel-egy órában el lehet mesélni az I-II-III részeket. Arról ne is beszeljünk, hogy tragédia amiket a színészek műveltek (Talán kivétel Ewan Mcgregor )

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#68119) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Kicsit megkésve, de ígértem, hogy leírom a véleményemet a Battlefront-ról.

Nem sokat játszottam a játékkal (LvL 10-es vagyok) de azt kell mondjam engem megvettek a játékkal és nem bántam meg az előrendelést. Sokan mondogatják, hogy átszkinezett BF4, de ez így nem igaz. Teljesen más a stílus, kicsit casual a játék, de ez kedvez a nem kompetitív módon játszó játékosoknak. A grafika szép és a legfontosabb egy multiplayer játéknál, hogy stabil 60 fps-t hozza minden körülmények között. Nincs szaggatás és lag sem. A fegyverek felhozatala nem sok, de bőven elég ahhoz, hogy mindenki megtalálja a saját stílusának megfelelőt. A játékmódok el lettek találva, mindegyiket kipróbáltam és tetszett. Minden játékmódhoz más kártyát kell használni, hogy eredményesen tudj küzdeni és ez tényleg szuper, hogy igazodni kell a játékmódokhoz és a stílusodat is az adott szituációhoz kell alakítani.

Szerintem ennyi elég lesz, hogy ne nyúljon túl hosszúra. Kérdés esetén szívesen válaszolok és leírom a véleményem. :R

(#68120) marilllyo válasza Madwe (#68102) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazából én a BF4 játékmódokat mindig úgy fogalmaztam meg, hogy van a zászlós TDM, van a bombás TDM, van a TDM....tdm...tdm.. Letámasztod az M249-et vagy az M4G-t locker cq-n és csak nyomod a gombot...pörög az xp meg a kill számláló..és jönnek az unlockok. A Cs-nél ugye ilyen nincs...nem tudsz mi mást csinálni mint mész a bombáért. Valahogy itt is ennek kéne lennie...Egyébként a BF4-nél is csak röhögtem ezeken....mert a gyors fejlődés és a sok xp kulcsa az objektív-orientált gameplay volt. Hiába 80-40-es locker stat.... sehol nincs egy tankos zászlófoglalós körhöz ahol ömlenek a jármű+játékmód service star-ok 10.000-ért.
Maga a fő játékmód ugye a Walker Assault. Az olyan mint BF4-ben a Rush. Tartasz/foglasz 2 pontot...aztán ha eljött az idő akkor lövöd az AT-AT-t. Több kört is mentem...és jó érzés volt látni, hogy amikor kellett akkor a pálya minden létező pontjáról záporoztak a lézernyalábok a lépegetőre. Senki sem egymást lőtte...hanem azt a dögöt. Nem hiszem, hogy megváltozott volna a játékosközösség mentalitása. Lehet, hogy csak jó csapatba dobott be. (Hoth-on is hoztuk lázadóként gond nélkül)...de én abban bízom, hogy a szájbarágós tutorial meg a kiírások, hogy (itt és most azt a részét lődd)...megteszik a hatásukat.

(#68107) Rigormortiis: Hát jah, több sikerélményt ad már az elején mint a BF4. AT-ST-vel most is durván lehet szakítani...bár mintha kevesebb hp-ja lenne, de attól még OP. Biztos vannak/lesznek itt is ilyen noskill cuccok...Mondjuk engem BF4-ben az UCAV miatt szidtak nagyon. Annak a mestere voltam. :DDD De ha azt nézed ott is minden második fegyver/kütyüért megy a sírás, hogy OP. Semmi kivédhetetlennel nem találkoztam. Szinte csak az alap blaster-rel lőttek le. Néha 1-1 gránát ilyesmi...

Figther squadron módban is pl. (mint a Titanfall-nál) vannak AI által irányított gépek is. Itt most nem zavar. Nem gáz...lövöd..meghal...átfordul rögtön egy másikra...lövöd elposszan...egy harmadikra...lövöd...lövöd..aztán lelőnek. A pontot megadja ugyanúgy...de ad neki egy löketet...Felbátorít és nem parázol azon, hogy most ő egy jó játékos vagy sem...hanem nem is nézed csak fordulsz rá és próbálod elkapni. (Ide bármit beírhatnék, mert olyan hosszú lett a hsz, hogy úgyse olvassátok végig ;] ) Felgyorsítja a játékmenetet. Ha lelövöd látni, hogy ai vagy rendes játékos volt...

A leggázabb dolog (vagy bug) egyelőre az, hogy nincs fall damage. Nem...még egy 10 méteres fáról sincs. :DDD ;] Nem akarom elhinni, hogy ezt így akarták/fogják hagyni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68121) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

PS4 vétele előtt vagyok, voltak már kérdéseim és válaszokat is kaptam, KÖSZÖNÖM SZÉPEN!
De még van kérdésem, most éppen az account van megint terítéken. A PS3-on angol accountom van, de mostanában azt olvasom, hogy van aki szívesen váltana magyarra. Miért lett jobb a magyar? Egy időben az angol vagy éppen az amcsi store volt a jobb.
Lemezes játékoknál van jelentősége, hogy az acc. magyar vagy angol? Gondolok itt dlc vagy sp vásárlására, PS3-as gépnél nem volt fontos csak ha store-ból vettem játékot.
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#68122) Wlac válasza boost (#68116) üzenetére


Wlac
Ármester

Én mindig a készítési sorrendet szoktam ajánlani, egyszerű prózai okokból: az új trilógia után az effekteket tekintve gagyinak hathat a régi, ezért jobb amúgy nézni. Én is jobban szeretem a régi trilógiát, de szerintem az új sem annyira rossz, mint amennyire beállítják. Anakin átállását kicsit elsiették, de szerintem így is baromi jól lehet szórakozni rajta. Szóval az én ajánlásom: IV-V-VI-I-II-III... és utána jöhet a VII... de jó leírni végre. :D

“The wha-"

(#68123) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Asszem kár is várni a fekete pénteket Edigitálnál :D ha gyanum nem csal akkor LG 42LF652V benne lesz, piaci ára 160k de most hirtelen 200 már náluk, valszeg jövőhéten tescoba is ez lesz

Xbox One: bandymnc

(#68124) marilllyo válasza bandi0000 (#68123) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen...ez alap. Egy kézimixert és egy grillsütőt néztem ki magamnak... Másfél héttel ezelőtt mindkettő 2.000 Forinttal megdrágult az oldalon. Úgyhogy, a normál áron tudod majd megvenni holnap. Vicc.
Btw. szerintem inkább nézz egy 6xxx-es Samut ahelyett az LG helyett.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68125) csab2 válasza Wlac (#68122) üzenetére


csab2
veterán

Én veled értek egyet. Most az AXN-en leadták az egész sorozatot kronológiai sorrendben, és eléggé zavaró a technológiai különbség. Főleg egy fiatalnak. Szóval aki még nem látta, annak én is inkább az általad preferált sorrendet ajánlanám.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#68126) bandi0000 válasza marilllyo (#68124) üzenetére


bandi0000
nagyúr

én azért reménykedek még, berendelt a tesco 2 raklap LF652V TV-t, 1 nap alatt 160 ért nem adja el, jó lenne egy 100-ért, de ha nem az se baj marad legalább pénzem :D

Szemüveges vagyok, jobb a clippes 3d szemüveg nekem, aktív-ba nincs ilyen megoldás, meg ugye mostanival is elégedett vagyok csak azért cserélnék ha olcsón jutnék hozzá

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#68127) fityere válasza Wlac (#68122) üzenetére


fityere
senior tag

Elvileg J. J. Abrams megpróbálta úgy meg csinálni mint a régi trilógiát, nem lesz annyira CGI förmedvény. Az I rész szerintem kihagyható az a legrosszabb a többi azért bevállalható. Majd utána a Battlefront játék jöhet :D
Ja és December 16.-an a VII film :C

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#68128) csab2 válasza fityere (#68127) üzenetére


csab2
veterán

December 18.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#68129) fityere válasza csab2 (#68128) üzenetére


fityere
senior tag

Bocsi elnéztem Magyarországon 18. Ausztriában 16, bennem ez a dátum maradt.

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#68130) Tegla80 válasza Petreszku (#68121) üzenetére


Tegla80
addikt

Regen nem volt mas...uk-us-stb ,de hu nem.
Azota lett hu is es a jelenlegi arfolyam szerint olcsobb is,mint az uk....(meg sok embernek 1szerubb pl mm-ben megvenni a 6e ft erteku feltoltot)
Amugy sztem tokmind1 milyen accod van,mert az a jo ha van hu-us-uk is a gepen es az mind primary ra van rakva,igy mindenhol tudsz vasarolni es a fo(jatszos) accon is elered igy a tartalmat.
(ps4 nel mar van ez a primary dolog,mert nelkule nem osztja a gep alapban a tartalmat a gepen levo felhasznalok kozott.)
Nalam a lemezes kzsf(gep melleti bundle) volt ami csak a hu store-bol volt hajlando elfogadni a tovabbi kieg.tartalmat.
En amugy szinten uk-t hasznalok es ezen van a plus is,mert ide kot a sok meglevo ingyi tartalmam amit tobb eszkozzel hasznalok.Ez max az eves plus vetelekor hatrany,de az a par e ft meg benyelheto sztem. Mast meg ott veszek ahol olcsobb ,esetleg "megosztva" ami félar ugye ;).

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#68131) csab2


csab2
veterán

Miért a feltöltő kártyát favorizáljátok? Szerintem sokkal egyszerűbb beregisztrálni egy bankkártyát és azzal fizetni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#68132) Tuomas válasza csab2 (#68131) üzenetére


Tuomas
addikt

Azért, mert pl egy US account nem fogad el magyar bankkártyát :K

We were here

(#68133) fityere válasza csab2 (#68131) üzenetére


fityere
senior tag

Nem mindenkinek van olyan bánkártyája

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#68134) marilllyo válasza csab2 (#68131) üzenetére


marilllyo
veterán

500 Ft-tal olcsóbb az éves mint storeon. :DDD Bár tavaly az egy évest én 13.990-ért vettem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68135) Kakaduku válasza marilllyo (#68134) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Most is lehet kapni annyiért itt a Hardveraprón hirdetik, vagy lehet lesz akcióban BlackFriday alkalmából. Egyébként 15e-ért sem olyan sok, főleg aki multizni is szeret.

(#68136) csab2 válasza Tuomas (#68132) üzenetére


csab2
veterán

Jogos, erre nem is gondoltam.
Mindenkinek köszönöm a felvilágosítást! :R

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#68137) Madwe válasza fityere (#68133) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vagy ha van is nem szívesen adja meg, mert mondjuk nincs hozzá webkártyája :)

(#68138) Petreszku válasza Tegla80 (#68130) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

Köszönöm a választ. Így akkor nem is gondolkodom tovább, maradok az angol fiókomnál.

csab2, pay pal-on keresztül a game.co.uk-ről veszem a feltöltő kódokat. Van egy külön erre használatos kártyám, mindig csak annyi van rajta amennyiért szeretnék vásárolni. Elküldöm és 1-2 percen belül email-ban küldik is a kódot. Eddig semmi baj nem volt (kopp-kopp a fán).

(#68139) fityere válasza Madwe (#68137) üzenetére


fityere
senior tag

Se webkartyam se dombornyomott kartyam nincs, mégis tudok a neten vásárolni, de se a Box se a Ps store-bol nincs lehetőségem csak feltöltőkártyával

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#68140) Pöttön válasza marilllyo (#68120) üzenetére


Pöttön
őstag

Én végig olvastam... :D

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#68141) Madwe válasza fityere (#68139) üzenetére


Madwe
nagyúr

gondolom maestrod van, azt külföldön sehol nem fogják elfogadni kb, itthon viszont tudsz vele neten fizetni általában...

(#68142) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Újra Rainbow Six Siege nyílt beta: NOV 25-29

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#68143) Bencus88 válasza fityere (#68106) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Első rész felét néztem meg, de utána jártam mert kicsit homályos volt a sztori :D Szerintem bőven megfelelő lesz megnézni ezt a 6 filmet, aztán már be merem vállalni ajátékot is :P Most jön majd a isgyerek azzal a fogattal.

(#68144) marilllyo válasza Mrdevil (#68142) üzenetére


marilllyo
veterán

Új élőszereplős trailer is jött hozzá

Ez a reklám kicsit COD koppincs. Ezt most kapálózásnak érzem... Szerintem nem lett annyi előrendelő mint szerették volna. Nem lenne rossz játék egyébként. Az ötlet frankó csak a gyakorlatban nem működik. Itt is a TDM játékmód ami pörögni fog. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68145) Neoteric válasza marilllyo (#68144) üzenetére


Neoteric
addikt

Haverokkal frankón össze lehet játszani, mint az összes többi olyan játékban ami csapatmunkára épül. Nekem tuti vétel, bár előrendelni ezt sem fogom.

PSN: ne0teric_sAN

(#68146) fityere válasza Bencus88 (#68143) üzenetére


fityere
senior tag

A fogat verseny érdekes rész :) Picit fura lesz majd neked szerintem az első három rész után a régi trilógia, nem annyira steril nem CGI az egész másabb a látvány sokkal élvezetesebb, bar én a régi trilógián nőttem fel elfogult vagyok :)

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#68147) james001


james001
veterán

Uncharted 4 bétához nem kell majd plus ugye? Bétákhoz általában nem kell tudtommal.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#68148) szasanyi válasza james001 (#68147) üzenetére


szasanyi
félisten

Erre én is kíváncsi vagyok mert én úgy tudom már nincs multi PS+ nélkül.

(#68149) A`rpi válasza james001 (#68147) üzenetére


A`rpi
addikt

Idáig nem kellett.

Ha véletlen most kell is nem kell elkeseredni,
egy 14napos trial plus egy "szűz" account-ra megoldás lehet,
aki csak ezt szeretné kipróbálni.

(#68150) zzola


zzola
félisten

MM Black Friday akció: 1/2 ÁFA-t elengedik az árból...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.