Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68851) Syz válasza heim (#68843) üzenetére


Syz
senior tag

Köszi mindkettőtöknek a tanácsot :R

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#68852) neato3loco válasza Syz (#68851) üzenetére


neato3loco
senior tag

Az oszt aláírás! Konzol topicba ily módon írni.. áájjááájáááj! ;]

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#68853) Rigormortiis válasza zzola (#68844) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A bf4 az, aminek bérelt helye van a vinyómon. Van, hogy 1-2 hétig nem veszem elő, aztán amikor páran összejövünk, mert megunjuk az éppen aktuális agyonhájpolt szart, mindig előkerül a bf, és arra a következtetésre jutunk, hogy igen, még mindig ez a legjobb. A másik ilyen játék számomra ebben a generációban a Bloodborne, amibe több időt raktam azóta, hogy kiplatináztam, mint előtte.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#68854) neato3loco válasza Rigormortiis (#68853) üzenetére


neato3loco
senior tag

Rendesen fröcsög a monitor! :DD

no offense

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#68855) Elims válasza Zanik (#68703) üzenetére


Elims
veterán

"Igazából sose törekedtem rá..."

Persze-persze "csakùgy" megtörtént. :-D
Pont olyan jàték amiben nem kell erre figyelni ha platinàzni szeretné az ember... :-)
Gratulàlok!!

Árpi: "egyik ismerősöm ellen mehetek én bármivel szétszed..."

Kizàrt!Esetleg ha picit cheater.

N@idia: "Akkor te igen csak pályát tévesztettél...
szememben egy nyamvadt csaló leszel...
Ez az indok meg hogy eddig "sose volt konzolom mindig is pc-s voltam" ki nem szarja le...
simán lenyomlak...

+Ne vedd sértésnek amit írtam..."

:-DDDDD

(#68856) Kicsikatona7 válasza A`rpi (#68847) üzenetére


Kicsikatona7
tag

Optikai audio kábel helyett jobb, ha hdmi-vel csatlakozok a házimozihoz?

(#68857) danih válasza neato3loco (#68852) üzenetére


danih
addikt

Nem az van ott hogy irányába nem szabad emlegetni? Az nincs hogy ő nem emlegetheti... :DDD
Leülhetsz, nyelvtan egyes. ;]

[ Szerkesztve ]

(#68858) zzola válasza Rigormortiis (#68853) üzenetére


zzola
félisten

Én most csak a BF4-gyel játszom, ki akarom tolni lvl140-ig. Utána jöhet a Hardlány...mire ezekkel végzek, jön a BF5... :DDD
De tervezem COD BO3-at is beszerezni, meg esetleg szóba jöhet olcsón használt új FPS is...

(#68859) neato3loco válasza danih (#68857) üzenetére


neato3loco
senior tag

Látom nem voltam érthető.jaóóóóóskagyerek

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#68860) Remi1234 válasza Thodeus (#68827) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Ez a season pass mit tartalmaz? Mert a Store oldalán nem nagyon van info róla

PSN ID: RemiFungus

(#68861) boost


boost
addikt

Olyan idióta vagyok. Amazonon anno előrendeltem a Dragon Quest Heroes Collectors-t, mert azt hittem, hogy rendes DQ cím lesz. Mikor kiderült számomra, hogy nem az, lemondtam. Illetve úgy emlékeztem. Ma meg megyek a cégbe, és ott a csomag, ráadásul már vagy 4 hete ott volt, visszaküldeni se tudom. (Ritkán járok be :DD ) Mivel Amazon automatice lehúzhatja a pénzt, úgy van beállítva, észre se vettem.

Most van egy ilyen szép Dragon Quest Heroes CE-m. A doboz jó lesz a videójátékos vackaimnak. ( Térképek, Soundtrackek, stb.)

(#68862) >Deego..


>Deego..
senior tag

Kivettem a HDD-t az alapgépből.
Most vettem észre, hogy más a HDD tartó tálca + érdekesség az én gépemben egy Toshiba márkájú lapult eddig.

Kép

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#68863) ldave válasza boost (#68861) üzenetére


ldave
félisten

Most komolyan mi alapján gondoltad ezt rendes DQ játéknak? Már a legelső bemutató alapján világos volt, hogy ez nem az lesz, hanem egy Dynasty Warriors játék DQ szereplőkkel.

A Slime draws near! Command?

(#68864) A`rpi válasza Rigormortiis (#68850) üzenetére


A`rpi
addikt

Egyedül verekedős játékoknál adom, hogy komolyabb teljesítményhez
nélkülözhetetlen az arcade stick.

Láttam már versenyt ahol kontrolleresek küzdöttek a döntőben,
jó néhány arcade stick-es versenyzőt lenyomva...

Nem a periféria játszik helyetted, pontosság reflex dönt el mindent.
Legyen az akár egy FPS játék is.

Nagyon sokan ezt a tényt nem fogadják el, ha a jövőben lesz valami meeting,
kritikusok is megláthatják attól hogy ilyen elé ülnek le,
scoreboard-on az első hely nincsen biztosítva.

Referenciának álljon PS3 BF4 statom egérrel ezt sikerült összehozni, nem vagyok az a bujkálós mesterlövész fajta, szaladgálok mint a "mérgezett egér".

Ez pedig PS4: DS4-el. (Nincs még átalakítóm.)

Kicsivel jobb PS3 arány, de ez betudható annak is, hogy elsőnek PS4-en játszottam ki a játékot.

(#68865) Thodeus válasza Remi1234 (#68860) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Még nem tudni milyen dlc-k lesznek hozzá meg hogy hány, de úgy mondták, hogy 40 dollárnyi értéket fog tartalmazni, ami ugye relatív. 3-ból meg vegasból kiindulva kb 4 dlcre lehet számítani. Még kb zsákbamacska, de itt mindenestre olcsóbb, amíg van belőle, mint store-on.

(#68866) Remi1234 válasza Thodeus (#68865) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Értem. A linked miatt kérdeztem :) Én most játszok előszőr Fallouttal, úgyhogy nincs tapasztalatom. de már most látom, hogy ez bizony hosszúra fog nyúlni.. :)

PSN ID: RemiFungus

(#68867) #00110336


#00110336
törölt tag

8án jönnek a ps plusos havi játékok?

mert keddig jelentik be...

most látom 3.-án, bocs

[ Szerkesztve ]

(#68868) boost válasza ldave (#68863) üzenetére


boost
addikt

Azon, hogy oda volt írva, Dragon Quest? :D Kb a második trailer után nekem is leesett. Benéztem, ez van. :D

(#68869) Thodeus válasza Remi1234 (#68866) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Na igen legalább 100+ óra. Aki meg mindent felkutat az ennek a többszöröse.

iMiKiOi: minden hónap első keddjén kéne ami most elseje lesz.

[ Szerkesztve ]

(#68870) Rigormortiis válasza neato3loco (#68854) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Lemaradtam valamiről?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#68871) boost válasza boost (#68868) üzenetére


boost
addikt

Nah, minden jó, ha vége jó, Amazon visszaveszi közel két hónap után is. :DD Halljátok magyar e-shopok?? Ez az ügyfélorientáltság. :C

(#68872) Syz válasza neato3loco (#68852) üzenetére


Syz
senior tag

Ezen már a múltkor is fennakadtál :) :K

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#68873) marilllyo válasza Rigormortiis (#68846) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazából.... Nincs jobb. Játékos mindig van... Tartalom gigászi... Most már tényleg nevetséges áron meg lehet venni.
Most töltöm a Siege -t. Kap még egy esélyt a béta...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68874) tepenzed


tepenzed
őstag

srácok az usa accos playstation now-t már sikerült kipróbálnom múltkor és nagyon elégedett voltam a játékok futtatásával.

Látom,hogy UK-n is van már lehetőség, viszont úgy hallottam, hogy ott sokkal kevesebb/más játékok vannak az usa now-hoz képest. Aki már kipróbálta a trialt, meg tudná mondani az elérhető játékok listáját(előfizetéssel, nem külön bérléssel)

Addig nem szeretném ellőni az ingyenes 1 hetet, míg csak kevés játék érhető el.

(#68875) RunnyJuggler válasza marilllyo (#68873) üzenetére


RunnyJuggler
aktív tag

Tegnap kipróbáltam. Vagyis próbáltam, de nem talált csapatban meccset vagy fél óráig, aztán feladtuk...

(#68876) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Egy megerősítést szeretnék kérni. A BF4 Premium az alábbi elemeket (Add-on) tartalmazza:
- China Rising
- Dragon's Teeth
- Final Stand
- Naval Stike
- Second Assault

- Community operation
- Night Operation

Az utóbbi kettő ingyenes. Olvastam még régebben, hogy patchekkel további tartalmakat adtak hozzá a játékhoz, tehát azokat nem kell külön letölteni?

Köszönöm a megértést. :R

(#68877) tepenzed


tepenzed
őstag

jah még valami: akkor tulajdonképpen most hol tudom megvenni a bf4-et minden létező kieggel együtt a legolcsóbban? mert a 60% prémium leárazással nem sokat érek,alapjáték is kellene, van esetleg premium EDITION valahol fillérekért? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#68878) Ronam válasza tepenzed (#68874) üzenetére


Ronam
addikt

UK profilon is van ingyenes 1 hét próba? Mikor legutóbb néztem még nem volt ilyen, csak US-en.

(#68879) killer095 válasza Kakaduku (#68876) üzenetére


killer095
őstag

Nem, storeból kell külön letölteni.

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#68880) Kakaduku válasza killer095 (#68879) üzenetére


Kakaduku
senior tag

A DLC-ket külön le kell tölteni és a patcheket is letölti automatikusan. De ezek tartalmaznak valami új pályát, vagy hasonlót, ha jól emlékszem.

(#68881) tepenzed válasza Ronam (#68878) üzenetére


tepenzed
őstag

hát nekem itt van,hogy adjam meg a bankártyám adatait 1 hét próba fleiratkozáshoz,aztán kezd levonogatni,de lemondható még előtte. Lehet csak kiválaszottak,mert régebben jelentkeztem az UK teszre is.

(#68882) N@idia válasza RunnyJuggler (#68875) üzenetére


N@idia
őstag

Ha ma tervezitek tolni írj már rám facén, mert ezekről mindig lemaradok :DDD Mostanság amúgy se vagyok nagyon aktív PS4-en jóha 1-2 nap sikerül bekapcsolni, de akkor se mindig vannak fent azok a személyek akikkel szeretek együtt játszani...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#68883) killer095


killer095
őstag

Megvan a 30 millió

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#68884) Rigormortiis válasza marilllyo (#68873) üzenetére


Rigormortiis
addikt

R6al az a bajom, mint az evolve-val. Ha nincs partiban a teljes csapat, akkor ki lehet dobni a kukába az egészet. Pedig azt is szerettem...az elején. De nagyon nem jönnek be az olyan játékok, ahol ilyen szinten a többiekre vagy utalva.

Kakaduku (#68876):

Jól mondod, ezeket tartalmazza a premium. Meg pár battlepackot, de a lényeget összefoglaltad.

A`rpi (#68864)
Nem tudom, mit kéne összehasonlítanom mivel, de az biztos, hogy nem leget rád húzni, hogy "csalsz" az egérrel, mert...khmmm...no offense, de ahhoz képes hogy conquestezel, elég alapcsony a score\min. A kd engem sem érdekelt, amennyivel könnyebb volt 360on az ölés (12v12 harc volt csak, ha ketten beültünk egy tankba, javítottunk, nagyon nehezen szedtek csak ki), annyival csábítóbbak voltak az assigmentek kihúzása, ami szintén rontja a teljesítményt. Ami engem érdekel, az a győzelem. Ehhez csak az kell, hogy mindent megtegyünk a pontok elfoglalásáért és megtartásáért. 360on elég könnyű volt mvpnek lenni, gyorsan összejött az mvp dog tag (5 medál kellett hozzá, atokhoz meg darabonként 50 mvp ribbon), ps4en már nehezebb, de ha pl Edemmel és Bobbyval összeállunk, gyakorlatilag mindig mi végzünk az első 3 helyen.

[ Módosította: Karma ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#68887) A`rpi válasza Elims (#68855) üzenetére


A`rpi
addikt

Nagyjából azért képbe vagyok, az én álláspontom:

Haver, személyesen ismerem, ominózus esetkor pont party volt barátomnál, aztán játszottunk pár kőrt. Ő DS3-al játszott, én meg átalakítóval.
Egy szobában voltunk, nem piszkált a gépe, egyszerűen jobb nálam.
(Ezen a periféria nem segít, ha korábban észrevesz, és pontosan céloz...)

FPS játék lényege pont ez, csak ugye divat lett "csíterezni" ha valaki véletlen jobb a másiknál.
Pedig világ szinten simán, de még országos szinten is bőven akadt kihívóm COD-os éveimben PC-n. Ott jöhetett bárki, volt aki használt csalást, WH többszemélyes sima death meccsen sokat nem ér, ahogy TDM-ben sem. (DM/TDM) preferált játékmód COD-ból.
(SD, vagy HQ az más kérdés, de azokat meg nem játszottam.)

Ha valaki csal, amibottal az simán észrevehető killcam-ból.
Konzolos célzás rásegítővel nem keverendő.
Az meg hogy a falon átlátott, pont nem érdekelt...

Konzolon ilyen nincs, PS4-en egész biztos, (egyelőre) szkriptekkel, és rapid fire-vel lehet trükközni, mostani új átalakítókkal, de ha valaki nem tud játszani azon sokat nem segít, aki meg profi, az nem szorul ilyenekre.

Perifériától függetlenül lehet magas szinten űzni az FPS játékot is.
Erre remek példa: van olyan elvetemült, akit dobszerkóval! irányít FPS játékot, és jól játszik...

(#68886) Rigormortiis
K/D arány attól nem lett jobb hogy egérrel játszottam.
(Más kérdés, nem vagyok profi, nem is vallom magam annak, és csak játszottam, és nem érdekelt soha az arányom, szóval csak megyek, nem számít ha lelőnek, ennek megfelelően sosem bujkálok...)

[ Szerkesztve ]

(#68888) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,

bevallom nem olvastam nagyon vissza, bocs ha ezerszer megkérdezett hülgyeséget kérdezek.
Barátomat felesége meglepné karácsonyra egy ps4-el és két kérdése lett volna:

1. Hol érdemes venni, esetleg Batman játékkal? Gamertech, Konzolokszervíze, Überkonzol, Gameshop megbízható boltok vagy csak Mediamarkt?

2. Hatalmas tévéjük van,d e jó régi, csak scarttal. Ebayen néztem ilyen átalakítókat, ezekkel működhet a scartos tévé szerintetek? Ez a kardinális pont, mivel ha nem megy, akkor nem lesz ps4-e mostanában.

HDMI to Scart converter 1

HDMI to scart converter 2

HDMI to scart converter 3

Előre is köszi a segítségeteket!

(#68889) Adam_Shepard válasza Ronam (#68878) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

UK profilon probaltam tegnap de meg kell adni az UK bankkartya adatokat.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#68890) A`rpi válasza Orgi (#68888) üzenetére


A`rpi
addikt

Átalakítót hanyagolnám, viszont PC monitorral is lehet játszani ha megfelelő.

Akárhonnan veheted, csak a hivatalos garanciára kérdezz rá.

(#68891) N@idia válasza Rigormortiis (#68886) üzenetére


N@idia
őstag

Ez így igaz, ha mi 3-an összeállunk ott kő kövön nem marad :DDD Szinte mindenkit bedarálunk és átlagban majdnem minden meccset tudunk is hozni a győzelem a lényeg nem a killek száma. :K

A COD BO3-ban is a DM-et szeretem, mert nem a killekre mennek, hanem hogy kinyeri az első félidőt és ha nagy a különbség akkor azt a második félidőben már elég nehéz behozni, de ha mákod van akkor egy nyomi csapatot fogsz ki akik csak az ellenfeleket kergetik addig pedig te nyugodtan behúzod a pontokat és kapod az XP-t. Egyszerűen imádom az ilyen csapat szellemet ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#68892) Rigormortiis válasza A`rpi (#68887) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Így van. Hiába megy valakinek mondjuk egérrel jobban a célzás, önmagában az nem elég. Semmit nem ér vele, ha nem viszi észre elég hamar az ellent, nem következtet jól a hollétére vagy csak lassan reagál. Bf3ban azért is volt haloványabb a kdm (kb 1.3), mert közelharcban is erőltettem az irányzék használatát. Azóta megszoktam, hogy eleve olyan fegyvert használok, ami stabilabb, és csípőből is pontosabb, mintsem hogy a sebzését nézzem. Ezzel is sokat lehet nyerni, ha közeli célpontnál csípőből célzunk, így is nagyon szépen fejre lehet emelni, érzésből, és nem veszítünk időt az irányzék szemhez emelésével. De millió más példát is említhetnék, a lényeg, hogy n ezen múlik, aki meg ezért fröcsög, az először nézzen a saját statjára, hogy biztos, csak azért lik-e állandóan, mert egérrel játsszanak.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#68893) Ronam válasza tepenzed (#68881) üzenetére


Ronam
addikt

Meló után ránézek, ha jól tudom UK profilon is elérhető a GOW Ascension, anno kimaradt PS3-on, így most végigtolnám :).

(#68889) Da Shep: Azt tudom, hogy meg kell adni a kártyaadatokat, de lehet 1 hétig ingyen tolni?

(#68894) Adam_Shepard válasza Ronam (#68893) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen. Ki kell az auto renewot kapcsolni az account alatt majd es nem vonja tovabb.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#68895) Elims válasza boost (#68871) üzenetére


Elims
veterán

Mélyen le a kalappal!!!

Tepenzed: Ez a now fura dolog.Dràga+nem kapsz meg mindent trial-nàl.Vannak olyan jàtékok amikért külön kell fizetni.

Árpi: Te nem lehetsz egy kezdő amatőröcske -mint itt még pàran-,ezért írtam.Ha jobb nàlad akkor veszett keményen nyomhatja a témàt.....

Nagyon szeretnék egyszer àmuldozva coop-ozni veled,James-szel,Fausto-val,Wlac-cal,Teglaval,Nokia partival. :-) Mindegy,hogy milyen jàték lenne,a lényeg,hogy együtt lennénk és én csak leskelődnék...persze puffantanék pàrat,hogy azt higyjétek,hogy...de leginkàbb a ti ellenségeteket figyelném. :-))
Persze tudom,ebből soha nem lesz semmi.

(#68896) Kicsikatona7 válasza Orgi (#68888) üzenetére


Kicsikatona7
tag

A gameshop és a konzolvilag is megbízható bolt (ezek hivatalos sony viszonteladók) Én anno a konzolokszervizerol rendeltem ott is minden rendben volt és rendes sony garanciát kaptam én is.

Egyébként ma beszéltem egy szervizessel és rákérdeztem a router problémára is. Ő azt mondta az MTU-t 1450-re állítsam. Szóval, ha valakinek gondja van megpróbálhatja én is megcsinálom.

[ Szerkesztve ]

(#68897) Neoteric válasza tepenzed (#68877) üzenetére


Neoteric
addikt

Perpill US storeon a legolcsóbb, még mindig bő 5rongyért van a Premium Edition, vagyis az alapjáték és a premium. [link]

PSN: ne0teric_sAN

(#68898) bandi0000


bandi0000
nagyúr

mivel gyakorlatilag halott nálam a psn és nem tudom elérni a store-t, megkérdezem hogy a battlefrontot hogy érné meg megvenni? Eleve vegyem meg seasson passal együtt, vagy vegyem az alapjátékot és később akcióba a "premiumot"?

Xbox One: bandymnc

(#68899) Tuomas válasza Kicsikatona7 (#68896) üzenetére


Tuomas
addikt

Ne feledd, a routerben is és a ps-en is át kell állítani, mert ha csak az egyiken írod át, nem fog működni! :)

We were here

(#68900) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

A PSN fiókban a pin kód beállítása mire jó? Ha beállítom, akkor mikor fogja tőlem kérni?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.