Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68201) crue válasza Pöttön (#68195) üzenetére


crue
őstag

A PvZ az EA meglepije volt a PS szülinapjára. Ezen kívül adták még a Mirror's Edge-et PS3-ra és az NFS Most Wantedet Vitára.

(#68202) marilllyo válasza kelo0022 (#68194) üzenetére


marilllyo
veterán

Szeptemberben jelent meg ahogy látom. Nem sok esélyt látok rá.... Max 1-2.000-rel lenne olcsóbb...de még akkor is drágább mint ha használtan vennéd...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68203) arpi6k


arpi6k
addikt

Üdv Urak!

Kis helyzetjelentés a PS4-es kalandozásomról:

Uncharted sorozatot kivittem, iszonyat jó volt. Fura mód nekem a 3. rész tetszett legkevésbé. Metro-t szintén kivittem, már csak a Last Light van hátra. Ez a ma esti, és holnapi programom (szabadság power) :)

Viszont lassan új játékot is szeretnék beszerezni. Kéne egy FPS ami főleg multi alapú. Erre az új Star Wars-ra gondoltam, vagy az új Cod-ra. Igazából még messze nem tökéletes a controler skillem... Szerintetek melyiket érdemesebb választani? Botok ellen lehet játszani valamelyikben? Az lenne a legjobb gyakorlás.

Időközben megjött a vertical stand is. Semmi változást nem tapasztaltam a gép hangjában. Minden ugyan olyan minden ugyan olyan mint nélküle.

Intel & ATI

(#68204) A`rpi válasza arpi6k (#68203) üzenetére


A`rpi
addikt

Ugyan a COD-ot nem próbáltam, viszont az SW-t igen, szerintem gyakorlásra tökéletes, kicsit talán még túl könnyűre is van állítva célzásrásegítés, botok ellen mindkettő játékban tudsz játszani.

Én az SW-t javasolom, elfogultságból. :K

(#68205) boost válasza arpi6k (#68203) üzenetére


boost
addikt

Én is SW-t javaslom. Cod-ba minden évben be tudsz szállni, de a SW most friss, és jövőre nem jön ki új rész, szemben a Cod-val. Ráadásul pont a kezdőknek van kitalálva a SW.

[ Szerkesztve ]

(#68206) szasanyi válasza A`rpi (#68204) üzenetére


szasanyi
félisten

És az megy PS+ nélkül vagy szükséges hozzá?

MOD - köszi. Jó lenne, ha a PS+ előfizetőknek több és jobb címeket tennének be (hasonlóan a PS3-hoz) és akkor nem gondolkodnék sokat. De mivel multi nem igazén, vagy csak kevés esetben játszik, egyelő várom az ez irányú fejleményeket.

[ Szerkesztve ]

(#68207) A`rpi válasza szasanyi (#68206) üzenetére


A`rpi
addikt

Minden multiplayer játékhoz kell a plus előfizetés. (PS4-en.)

(#68208) Flashenzer válasza neato3loco (#68187) üzenetére


Flashenzer
csendes tag

Igen játszható. De nyomhatnánk együtt is! :D

(#68209) F.B.I. válasza A`rpi (#68207) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kivéve a free to playek. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#68210) james001


james001
veterán

Fallout 4-ben ez a Glowing Sea küldetés elég király volt :C
Amúgy ki hol tart a játékban? Én level 23 vagyok már,sok-sok mellék küldetést is megcsináltam,de még mindig nem fedeztem föl a felét a térképnek :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#68211) A`rpi válasza F.B.I. (#68209) üzenetére


A`rpi
addikt

Meg a bétákhoz. ;]

(#68212) Elims


Elims
veterán

Marilllyo: Gratulàlok a platinàhoz!! :-)

Árpi: "Kell minden esetben online a játékhoz Plus előfizetés."

Igen,viszont a direkt online jàtékhoz nem kell.Elder scrolls online. (Legalàbbis ez van ràírva.)

Nekem is megérkezett a vertical stand.Kemény 580Ft-ért vettem.Egyetlen hét alatt megérkezett és tökéletesen passzol. (Most még jön pàr apròsàg,köztük 2x10 analòg kupak.Szétszòrom majd ingyen a többi "komoly üzletember" miatt akik 300Ft. körül adjàk pàrjàt.10db nem kerül annyiba...
A minőségre kívàncsi leszek.

(#68213) LeventeV válasza fityere (#68191) üzenetére


LeventeV
senior tag

Köszönöm a választ. :R

(#68214) arpi6k válasza A`rpi (#68204) üzenetére


arpi6k
addikt

Köszi a válaszokat! :R Metro kieg után beszerzem.

Intel & ATI

(#68215) andro93 válasza boost (#68199) üzenetére


andro93
aktív tag

Arról van infó, hogy a Beyondban lesz-e magyar felirat is?

(#68216) oXyg3n válasza A`rpi (#68159) üzenetére


oXyg3n
tag

Mobile hotspottal működik, szerencsére a gép hiba kizárva. Még próbálkozok a finomhangolással, ha esetleg valaki pont beleszaladt ilyenbe, nekem egy TP-Link TL-WR841N-es routerem van és DIGI a szolgáltatóm, hátha valaki tud egy egyszerű gyors megoldást. :)

(#68217) A`rpi válasza oXyg3n (#68216) üzenetére


A`rpi
addikt

Keresőbe beírva a típust: (#60550) MdewC

Végső fejleményekről feltétlen számolj be. :K

(#68218) crue válasza james001 (#68210) üzenetére


crue
őstag

Nekem pont az a következő főszálas küldetésem, bele kéne vágni, mert napok óta csak mellék küldetéseket csinálok. Most éppen a Railroadnak dolgozom, közben meg ráakadtam a USS Constitutionra, hát bementem. Ott is fel lehet venni egy jó hosszú küldetést. Irdatlan sok tartalom van ebben a játékban, megcsinálsz egy küldit és öt újabb jön helyette.

[ Szerkesztve ]

(#68219) oXyg3n válasza A`rpi (#68217) üzenetére


oXyg3n
tag

Hát akkor egyenlőre nagyon úgy néz ki új routert kell vennem. :U

Még ezzel az MTU beállításokat próbálom, hátha megoldja, amire rájöttem, hogy routerem 1480-ig engedi a PS4 pedig alapból 1500-ra rakja.

Miért van, hogy egyik routerrel jó, másikkal nem, pedig még csak nem is wifin használnám, hanem kábelen.

(#68220) marilllyo


marilllyo
veterán

Driveclub accolade-s (race )trófeához egy kis tutorial...Hívd át a haverjaid. Legyen pizza meg sör...és mondd nekik, hogy "nem tudjátok egymás idejét megdönteni"....Lassan a századik körnél tartanak.... :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68221) james001 válasza crue (#68218) üzenetére


james001
veterán

Hát igen amikor megcsináltam a Minutemen-es küldetést amiben vissza kellett foglalni a kastélyt vagy 4-5 új küldetést nyitott meg amiken belül még adtak plusz 2-3-at :DDD Kíváncsi vagyok mikor végzek a játékkal,talán jövő év karácsonya meglesz ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#68222) zzola válasza oXyg3n (#68219) üzenetére


zzola
félisten

egyenlőre...

(#68223) oXyg3n válasza oXyg3n (#68219) üzenetére


oXyg3n
tag

Valakinek van ilyen routere (ASUS RT-AC66U) ezzel működik? (Ha nem lesz jó 3 napon belül visszaviszem nekik ahol vettem) :W

(#68224) mahoni


mahoni
tag

Hali! Ps4 vezeteknelkuloi fulesek kozul melyik a legjobb? Es hol vegyem? Mikrofonos kene

42

(#68225) vlaho válasza mahoni (#68224) üzenetére


vlaho
aktív tag

Astro A50, állítólag ez a legjobb.

dunc: érdekes ez router probléma, mert pl. nálam, a 1043 v1 probléma mentesen megy. :F

[ Szerkesztve ]

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#68226) dunc válasza oXyg3n (#68223) üzenetére


dunc
nagyúr

Üdv. a router szop@tos klubba! :(( Én se tudtam megoldani egy vicc kategória! Én egy ASUS RT 51 U t vettem, és alapba jó, a TP Link 1043 V1 et meg el fogom adni, tehát nem bukok, max pár ezredest.....

(#68227) Kicsikatona7 válasza oXyg3n (#68223) üzenetére


Kicsikatona7
tag

Nekem is ugyan ilyen TP-Link routerem van és nekem is ugyan ez a baj néha, de néha jó. Szóval majd írd már meg légyszíves neked, hogyan alakul, mert én is gondolkodok router cserén, ha újra rossz lesz.

(#68228) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Akik TP-Linkkel szívnak, esetleg egy firmware frissítést próbáltak? Amúgy én is egy, megszívtam a TP-Linkkel PS4-et vettem a gyereknek, aminek bexart a wifije...nos Asussal, nálam hibátlanul megy, a volt tulajnál TP-Link volt, Telekommal.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#68229) zzola válasza F.B.I. (#68228) üzenetére


zzola
félisten

Sz@rból nem lehet várat építeni...

(#68230) Vasy09 válasza oXyg3n (#68219) üzenetére


Vasy09
őstag

Szerintem mindenképp, mivel nekem is ez volt, és sajnos nálam csak a csere segített. :U Mondjuk kicsit utánaolvastam a dolgoknak, s azt találtam, hogy ez a típus pár év után sajnos előszeretettel szokott meghibásodni. :U Az enyémet a végén szinte naponta kellett újraindítanom! :(((

Gamertag: Vasy09

(#68231) crue válasza james001 (#68221) üzenetére


crue
őstag

Na tessék, még azt sem csináltam meg. Most végeztem ezzel a hajóssal, nem tartott csak egy jó másfél óráig. Kaptam érte kupakot és egy jó kis fegyót, meg közben kinyírtam 2 legendary alakot is, tőlük is jött ez+az. Szóval tiszta haszon. A vége egyébként nagyon lol volt, humorban sem szűkölködik a játék.

[ Szerkesztve ]

(#68232) Mrgyergyo


Mrgyergyo
tag

Sziasztok

Ha valaki/kik nyomják a black ops3/planetside-t multiba vagy coopba azok felvehetnenek baratnak vagy en oket :) Egyedul egyikse olyan jo buli, de meg a hetvegen bezserzek egy crew wildrnt is szoval arra is kaphato vagyok :)

(#68233) bordi10


bordi10
senior tag

Black friday-Edigital termékek, benne PS4 bundle, akit érdekel, vigye :D

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#68234) Vasy09 válasza bordi10 (#68233) üzenetére


Vasy09
őstag

Na ez a bundle pont nem érdekel... :((( :(((

Gamertag: Vasy09

(#68235) A`rpi válasza oXyg3n (#68223) üzenetére


A`rpi
addikt

Ez egy elég drága darab, nem ástam bele jobban magam, de ez a modell azért kerül többe mert a wifi része elég izmos, de ahhoz hogy ezt ki is tudd használni kell a másik oldalra is egy hasonló teljesítményű adó ami vissza tud "kiabálni" a routernek.

Ahogy a többiek is mondták, állítgatás nélkül működnie kellene.

Nem teljesen kizárható az sem hogy a neteddel van valami,
modemmel direktbe kötés megvolt?

Az oké hogy mobilnettel működött a masina.

PS4-en is legyen minden visszaállítva auto-ra.

[ Szerkesztve ]

(#68236) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Felkerült a koreai korhatár-besorolás honlapjára a Resident Evil 6 PS4-es és Xbox One verzója. Szóval egy újabb prevgen játék jön az új gépekre. :D

Live-Die-Respawn

(#68237) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jön a PS2 emuláció is

Live-Die-Respawn

(#68238) perge666 válasza bordi10 (#68233) üzenetére


perge666
veterán

Veszett jó ajánlat. :DDD

(#68239) Because


Because
őstag

majd esetleg ez jó csomag lesz: [link]

(#68240) jokeman


jokeman
aktív tag

gamers.hu
Velük van valakinek tapasztalata? Elég jónak tűnnek az áraik :F

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#68241) FhRossi


FhRossi
tag

Na, az eDigital eddig bírta, máris leállt! Éppen szét tudtam nézni, aki konzolt akar vásárolni, hát, nem fog. Egy PS4-et akcióztak, amit az előzőekben már linkelt vki.

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#68242) danih válasza FhRossi (#68241) üzenetére


danih
addikt

Hardverügyileg semmi jó nincsen, de pár játék le van értékelve, esetleg azt érdemes lehet megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#68243) Because válasza FhRossi (#68241) üzenetére


Because
őstag

na ezaz! nem is rég a nathan drake collection 115000-ben volt náluk :(((

(#68244) hakos1987


hakos1987
őstag

egy kis helpet kérek BF4-el kapcsolatban: ha van egy DMR fegyverem 4x távcsővel, viszont raktam fel 45 fokos irányzékot (canted ironsights). Hogy tudok váltani, hogy L2-vel melyikbe nézzen? Mert most csak a távcsőbe tudok belenézni, 45 fokosra nem tudok váltani.

Bocs a lámaságomért :))

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#68245) ForRedGlory válasza oriic (#68197) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Legjobb PS3 jatek, amivel jatszottam:))

(#68246) cyberkind


cyberkind
félisten

Infamous kiegészítője ér 4K-t teljesen újonnan bontatlanul?

Paranormal Cocktivity

(#68247) perge666 válasza cyberkind (#68246) üzenetére


perge666
veterán

Úgy rémlik mintha valaki írta volna nem is olyan rég,hogy elég rövid,meg nem valami izgalmas.(de lehet keverem valamivel)

(#68248) Tegla80


Tegla80
addikt

Aki routert vasarolna,annak ez most egesz jo ajanlat.....
asus rt n18 u/ 17e

Sony® & PlayStation®

(#68249) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Edigitalnál most rendeltem egy Tearaway Unfoldedet, egy Until Dawnt és egy 5-ös usb hubot a gépre, mert az a kettő ami van az lófütty, összesen volt 16 rugó. Egész korrekt.

(#68250) crue válasza Tegla80 (#68248) üzenetére


crue
őstag

elfogyott

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.