Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68551) zzola válasza Dicker (#68550) üzenetére


zzola
félisten

De az 500GB-os, a 3 játékos meg 1TB-os...

(#68552) FhRossi válasza Dicker (#68550) üzenetére


FhRossi
tag

Bizony ez csak 500Gb os verzió!

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#68553) Tegla80 válasza zkas90 (#68533) üzenetére


Tegla80
addikt

Az az igazsag,h annyian veszik a ps4-et a one elleneben,h boven van ra igeny. ;)
(ha gonosz lennek,azt irnam,h: lehet tobb ujrakiadas is elment mar ,mint one....,de nemvok gonosz. :N )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#68554) Elims válasza Wlac (#68351) üzenetére


Elims
veterán

"Félelmetes..."

Te vagy az!! :-) Szépen "tolod"!!!

Alien: Nekem most jött meg egy jàték a game.co.uk-től és nekem is ki volt esve a lemez,de karcmentes maradt. (Ezek a lemezek jòval nehezebben karcolòdnak..) A tiéd 99%,hogy még feladàs előtt karcolòdott.Szerintem a polírozàs megoldja,de ha nagyon nem tetszik küld vissza.
(Nekem a benne talàlhatò kòd nem él. :-((( Kipròbàltam magyar és angol account-tal.)

FhRossi: Én rendeltem analòg kupakokat.Ha megérkezik szòlok.

(#68555) Malachi válasza zzola (#68549) üzenetére


Malachi
addikt

régit ne vegyél, főleg a zaj miatt. az új kb. néma a régi mellett. a fogyasztás talán annyira nem fontos, az egész élettartama alatt ha néhány ezret nyersz rajta, de az új tényleg halk és az nagyon nem mindegy. szerintem. különben a 140 ezres 1TB-ost én azonnal venném, azokkal a játékokkal jó ajánlat. és az új szériás, ott a száma. CUH-1216.

mod: ja bocs, nem te kérdezted. :) mindegy, a lényeg ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#68556) F.B.I. válasza Malachi (#68555) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ezzel kicsit vitába szállnék: 2013.12 havi gépem, átpasztáztam...sokkal halkabb, mint a kisfiam egy évvel újabb szériás gépe (szintén pasztázva, 70K-ért vettem, wifi hibásan de annak is csak egy gyári visszaállítás volt a gondja).
Ha van lehetőség takarításra és ezzel megspórolja 3-4 játék árát, akkor megéri, akár régebbit is venni, semmi nincs, ami lehal a gépben, nagyon jó konstrukciók, minőségi alkatrészekből. :K

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#68557) zzola válasza F.B.I. (#68556) üzenetére


zzola
félisten

Ne szállj vitába, mert igaza van. Nekem volt első szériás "Made in Japan" gépem, az egy kisebb hajszárító hangját utánozta. A legújabb szériás PS4 meg egy kicsivel hangosabb csak az Xbox One-nal, szóval ég és föld a különbség a konzolok között....persze ettől nem rossz a régebbi, maximum hangosabb...

[ Szerkesztve ]

(#68558) F.B.I. válasza zzola (#68557) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem vitázok, van itthon kettő. Az első szériás japán is hajszárító volt, tettem fel képeket, hogy mi volt benne (az egyik barátomé) + gyári paszta rommá száradva, megcsináltam, olyan hangos, mint egy slim 360. Ha van pénz bőven, akkor újat vegyél, ez természetes, akkor ez nem neked szólt.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#68559) front3r válasza zzola (#68557) üzenetére


front3r
őstag

Nekem meg Made in China, Second Son-os Bundle gépem van, és olyan csendes, hogy csak akkor hallom a hangját, ha a szobában semmi zaj sincs, akkor sincs semmi zavaró hangja, pedig még nem is poroltam ki.... nincs rajta porszűrő sem. 2014 májusában vettem, minden héten használna van 8-16 órára, van amikor többet is megy.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#68560) F.B.I. válasza front3r (#68559) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nekem, naponta megy annyit. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#68561) Malachi válasza F.B.I. (#68556) üzenetére


Malachi
addikt

én ezt néztem vásárlás előtt, de minden külföldi oldalon is azt írták, hogy aki tud várjon az új szériára, mert érdemesebb azt venni. aztán nem tudom, milyen pasztázva, én biztosan nem szedem szét az enyémet, amíg le nem jár a gari. :D

(#68562) adalbert1 válasza F.B.I. (#68558) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem egy új 1216B gépem van, de érezhetően hangosabbnak tűnik pár óra játék után, mint az Xbox360E-m...

(#68563) zzola válasza front3r (#68559) üzenetére


zzola
félisten

:)
Ugy latszik van szoras rendesen a gepek kozott...

(#68564) N@idia válasza adalbert1 (#68562) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem CUH 1004A B01 gépem van és eddig 1x hallottam hangosan pörögni azt is azért, mert állítva volt. Amióta fektetve van csendben van már vagy 4 hónapja nem garis a gép és eddig nem igazán gondolkodtam rajta, hogy újra kellene pasztázni, majd ha hangos lesz és gyakori lesz akkor elgondolkodom rajta.

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#68565) james001


james001
veterán

Driveclub Bikes milyen lett? Mennyire tartalmas,sok moci került bele? :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#68566) koncsik válasza adalbert1 (#68562) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Vagy mint a WiiU :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#68567) boost


boost
addikt

Megvan a TheOrder Platina! Juhuu! Jó kis hétvégi program volt, nekem tetszett. Kicsit gyengécske, de nagyon nagyon szép játék.

(#68568) Elims válasza F.B.I. (#68556) üzenetére


Elims
veterán

Nyugodtan szàllj vitàba,mert neked van igazad.
Sokan írjàk azt amit Zolar is viszont egyvmit kifelejtenek és azt a régi gép rovàsàra írjàk főleg ha közben le is cserélték a gépet.
Én pàr hònapja vettem a ps4-et,"régi" szériàs 0perces,minden project cars jàték közben ha kiléptem a menübe azt hittem,hogy lefùjja a tőle 30cm-re lévő ps3-at.Iszonyat hangos volt,komolyan.Baràtnőm meg is kérdezte,hogy esik az eső?Aztàn jött egy frissítés(!!),nem tudom a szàmàt nem akarok hülyeséget mondani és bizony azt a fordulatot azòta sem hallottam. Teljesen biztos,hogy akkor azzal àllítottak vmicskét rajta.

SzGergely: :-) Gratulàlok!!!

(#68569) LeventeV válasza N@idia (#68564) üzenetére


LeventeV
senior tag

Nekem is első szériás gépem van, és csak kétszer volt ijesztő hangja: Rocket League (patchelték) és MGS5 helikopter/briefing alatt. Viszont a "hangos" kifejezés nagyon szubjektív.

(#68570) marilllyo válasza Elims (#68568) üzenetére


marilllyo
veterán

Rocket League vagy a TR: Temple of Osiris alatt azt hittem megszakad úgy süvített...
Witcher 3 alatt meg kb. fele annyira zúgott. Pedig van különbség a játékok között...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68571) boost válasza Elims (#68568) üzenetére


boost
addikt

"Teljesen biztos,hogy akkor azzal àllítottak vmicskét rajta."

Visszavettek a régi szériás gépek teljesítményéből. ;]

(csak vicceltem)

Köszi, ötödik. (igen, dicsekszek :D )

[ Szerkesztve ]

(#68572) HoTDoG


HoTDoG
tag

Sziasztok!

Pénteken, Red Friday alkalmával lettem boldog tulajdonosa egy 1 terás PS4-nek. A Media-ban 115-ért vettem SW BattleFront-tal együtt. Előtte körüljártam az árakat, úgy gondolom ez nem volt rossz vétel. Mellé még 13-ért 1 éves PS Online előfizetés. Bár a SW Battlefront-ot illetően vannak kétségeim, hogy meddig fogom játszani, lehet december elején becserélem egy Rainbow Six Siege Squad-ra.

Hol tudom megnézni, hogy új vagy régi szériás a gép?

Köszi előre is!

(#68573) tepenzed válasza HoTDoG (#68572) üzenetére


tepenzed
őstag

az sem jobb választás, a béta alapján legalábbis :DDD

(#68574) Kakaduku válasza HoTDoG (#68572) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Béta alapján remek játék. Itt jön a de. Az a baja, mint az összes csapat alapú játéknál, hogy random társakkal nincs esélyed, hasonlóan az Evolve-hoz. Battlefront is csapat alapú, de sokkal nagyobb a létszám, mint a Siege-ben. Szóval, akkor érdemes beszerezni, ha van egy összeszokott társaság, akikkel együtt tudsz játszani, akkor viszont kiváló játék.

(#68575) Malachi válasza HoTDoG (#68572) üzenetére


Malachi
addikt

nem akarok félrevezetni senkit, de amennyire tudom a SW Battlefront bundle gépek már mind újak. amúgy a varázsszó továbbra az CUH-1216 a címkén.

(#68576) FhRossi válasza HoTDoG (#68572) üzenetére


FhRossi
tag

Ne nézd sehol, egészen biztosan új szériás! Új játékkal egybecsomagolva, csak és kizárólag már új szériás gépet értékesítenek! Érdekes egyébként, a MM miért csinálta ezt? Weben keresztül még csak látni sem lehetett náluk az 1TB-os gépeket, csak és kizárólag az 500-asokat lehetett kosarazni a Red Friday napján. Nem mindenki tud az üzletbe érni azon a napon személyesen az 1TB-osért, és az sem garancia ha odaérsz, mi van ha épp elfogyott! Kapják be. eDigital szintén. Ott is egyetlen egy gépet árult a PS4 konzolok közül, a többi nem volt elérhető. Készletkisöprés.

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#68577) sting2 válasza FhRossi (#68576) üzenetére


sting2
addikt

Most képzeld el azt, hogy 2 éve a "porszívók" voltak 130 - 140-be....

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#68578) james001 válasza james001 (#68565) üzenetére


james001
veterán

Senki nem játszik vele? :) Rég nem játszottam egy jó motoros játékkal,még talán a Tourist Trophy volt az utolsó ami tetszett. Múltkor kipróbáltam a Motorcycle Club demóját de sírva röhögtem rajta milyen egy fos :N

https://psnprofiles.com/kazama001

(#68579) marilllyo válasza HoTDoG (#68572) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát...szerintem annyi tuti vétel játék van...A Siege semmivel sem nagyobb lutri mint a Star Wars. Attól függ vannak-e barátaid akik Siege-zni fognak. Ha nem akkor keress egyet a már megjelent nagyágyúk közül.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68580) boost válasza james001 (#68578) üzenetére


boost
addikt

Én játszottam vele. Elég jó cucc. Motor még ebben is kevés van, kb 12, de havonta tolnak most bele 2-3 új motort. Pályák már adottak.

(#68581) james001 válasza boost (#68580) üzenetére


james001
veterán

Gondolom az új motorok fizetősek... Karrier milyen hosszú?

https://psnprofiles.com/kazama001

(#68582) Tegla80 válasza james001 (#68578) üzenetére


Tegla80
addikt

Tourist Trophy, nah azt tuti kosarba raknam a store-ban ha ujra kiadnak esetleg digitben....amit nemfognak persze,ha realisan nezem. Szoval marad a ps2 gammak futtatasaban a remeny,h benne lesz talan.
Amugy TOCA is lehetne benne...az is klafa volt anno ,plusz sztem meg ma is az lenne az ilyen nfs izek mellett.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#68583) dunc


dunc
nagyúr

Megvettem pluszba a Driver clubbot, 4590 volt. PS4 en, de ha pc n nézem a pns en akkor 9190ft, ezt most nem értem!

[ Szerkesztve ]

(#68584) LeventeV válasza dunc (#68583) üzenetére


LeventeV
senior tag

Valószínű, hogy az egyik a sima játék, a másik a Season Pass-es bundle.

(#68585) gyuribácsi88

SW Battlefront :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#68586) dunc válasza LeventeV (#68584) üzenetére


dunc
nagyúr

Igen, kíváncsi vagyok a játékra nagyon lehúzták megjelenéskor, én még egy képkockát se láttam a játékból...... :B

(#68587) boost


boost
addikt

Everybody's Gone to the Rapture platina trófea! Juhuu!

Az utolsó két trófeával már rég el voltam maradva, és most volt egy nyugisabb órám.

(#68588) LeventeV válasza dunc (#68586) üzenetére


LeventeV
senior tag

Azóta rengeteg javítás és új tartalom jött a játékhoz. El lehet vele szórakozni, viszont aki nem szereti az autós játékokat, az hamar rá tud unni.

(#68589) james001 válasza Tegla80 (#68582) üzenetére


james001
veterán

PS4-re is jöhetne egy új rész belőle,de esélytelen hogy lesz valaha,Polyphony úgyis a GT-vel van inkább elfoglalva :(

https://psnprofiles.com/kazama001

(#68590) adalbert1 válasza koncsik (#68566) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, annál biztosan hangosabb :) - igaz, mivel ott szinte mindent lemezesen játszom, így ott a lemez állandó pörgése generálja a zajt... Viszont most már szerintem valahol meg fogok hallgatni egy kiállított PS4-et is, hogy vajon ez-e a normál zajszint, és csak én parázom-e túl (valószínű az utóbbi).

dunc: a lemezpörgetéses rész a Wii U-ra vonatkozott, PS4-nél nem úgy van, hogy minden települ, és a lemez csak az ellenőrzéshez kell (ilyen 40-50 GB-nyi telepítéseket is láttam, csúnya lenne, ha az nem az egész játék lett volna).

[ Szerkesztve ]

(#68591) dunc válasza adalbert1 (#68590) üzenetére


dunc
nagyúr

A lemezt csak ellenőrzi nem?

(#68592) boost válasza james001 (#68581) üzenetére


boost
addikt

Azt nem tudom, de az alapban 162 csillag van, tehát kb 50 verseny.

(#68593) eisento


eisento
addikt

sziasztok. letezik meg olyan discount code ami ad mondjuk 10% engedmenyt es mondjuk jatek vasarlasnal el is fogadja? elvileg 10 karakteres es store-on meg lehet adni. magyar storeon mukodo kellene :)

the crew wild run-t vennem, vagy esetleg varjam meg a penteket hatha lesz psn black friday?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#68594) A`rpi válasza gyuribácsi88 (#68585) üzenetére


A`rpi
addikt

Tele van közhelyekkel a cikk, de legalább az SW-t savazzák.
Kamu marketing húzások mellett játékok fikázása is nagyon menő lett
mostanában.

Valószínű, a felháborodott "művész" a stílust sem kedveli,
szerintem (nem tudom nem ismerem.)
Stílusa is hagy némi kívánnivalót maga után, no mindegy, negatív reklám is reklám,
EA elérte a célját, szó van a termékéről. :C

Játékhoz:
Én örülök hogy picit azért "másabb", DLC-s lehúzással teljes mértékben
egyetértek, de ebből a szempontból a konkurencia sem különb, oké nincsen
egyjátékos mód, ez fájó pont, de az elfogultságom miatt ez nem érdekel.

Semmi újat nem mutat a játék, sőt csomó dologban "visszalépésnek" is tűnhet, módosítható fegyverek, és hatalmas választék, esetleg "sok" pálya hiányában, egy dolog fogalmazódott meg bennem: néha a kevesebb több. Fentebbiekre nekem nincs szükségem, hogy egy jót játsszak. Legyen egy kedvenc pályám, egy jó fegyver, játékosbázis, és kész is...

Nem csak az SW-ben, simán minden lövöldében "élném":
Hiányolok egy olyan módot, ahol nem számít "hányas szintű vagy" mert mindenkinek ugyan azok cuccok állnak csak rendelkezésre, "régi" Half-Life-os földről veszem fel a fegyvereket stílust, is kedveltem, baromi jó lenne, persze tudom nem mindenkinek tetszene, nyilván ezért nem is erőltetik.
Remélem, azért majd egyszer valaki újra feltalálja a spanyol viaszt.

Killstreak rendszert is emlegetted korábbi hozzászólásodban, biztos sokat ad a játékhoz, sikeressége kétségtelen, nagy játékos bázis lévén, szóval biztos tudják mit csinálnak.
Ettől függetlenül én kétélűnek látom, aki jó annak erre nincsen szüksége, aki pedig "béna" még jobban lemarad az élbolytól.

[ Szerkesztve ]

(#68595) gyuribácsi88 válasza A`rpi (#68594) üzenetére

Haver megvette, és csak annyit mondott tegnap, b@szd meg, tiszta hülye vagyok hogy erre pénzt adtam ki. Mondjuk nem SW fan, ahogy én sem. Ez a játék szerintem max nekik szól.

Most őszintén, ha kijön majd a BF5, és lesz benne ugyanennyi pálya, meg ugyanennyi fegyver mint ami a Battlefrontban van, mekkora lenne a felháborodás? Szerintem kb felrobbanna az internet, de így hogy SW, így nagyon jó meg klafa, és nem baj hogy lehúzták a játékosokat. :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#68596) A`rpi válasza gyuribácsi88 (#68595) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem vagyok SW fan, engem az egyszerűsége fogott meg, szerintem ennek a címnek jól is áll.

Egy modern kori COD vagy BF-ben nem állná meg a helyét. Ebben egyetértek.

(#68597) cyberkind
(Nem is azt mondtam hogy ezt minden SW fan kajázni fogja.)

Valószínűleg az "egyszerűsége" miatt, vagy mert nem szereted az FPS, TPS stílust, jól van, saját szíved joga. Mert hogy az "ára" nem feltétlen jó kifogás, mivel debüt ár + SP, az mindenhol zsebbenyúlós.

[ Szerkesztve ]

(#68597) cyberkind válasza A`rpi (#68596) üzenetére


cyberkind
félisten

Én igen, de mégse vettem meg, és nem is fogom. ;)

Paranormal Cocktivity

(#68598) fityere válasza A`rpi (#68596) üzenetére


fityere
senior tag

En sw fan vagyok a párom szinten, a hétvégén kipróbáltuk pc-n azért nem megbántás, es akinek nem inge de ez egy vicc . Elegünk van mar a sok egyszerű játékból, persze ez is kell. Sajnos az Sw-nek pont nem all jól az egyszerűség. Amúgy meg nem a játékok fikazasa menő , hanem az hogy minden szart mar manapság 8-10 pontig kell értékelni. Nem megbántás saját vélemény .

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#68599) tepenzed válasza fityere (#68598) üzenetére


tepenzed
őstag

erősen elmarad a 8-10 értékeléstől :D
[link]

(#68600) A`rpi válasza fityere (#68598) üzenetére


A`rpi
addikt

Vásárló szavaz, lehet ócsárolni, de amíg megveszik addig ez a körforgás megmarad.
Béta alatt ki lehetett próbálni, világosan lehetett tudni mit ad a játék.

Én megveszem a játékot, mert nekem örömet fog szerezni, te megvetted szerinted gyenge én azt is tiszteletben tartom. :K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.