Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68801) Peat76


Peat76
őstag

Miért nincs több versenyző a Driveclub Bikes-ba, az utolsó trófea nincs meg.. vagyis minimum 6 versenyzőböl legalább legyek 3. és save replay. ....
A us profil a gond? Valakinek sikerült?
2 vagy max. 5en vagyunk , már a tokom ki van....

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#68802) tijstijs


tijstijs
tag

Sziasztok,

szerintetek hol érdemes nézegetni Black Friday akciókat, ha most szeretnék majd 1TB-os PS4-re váltani?
(eddig az 576, és a konzolvilag került képbe...)

Köszi

(#68803) Jackie_Chan válasza A`rpi (#68797) üzenetére


Jackie_Chan
senior tag

Köszi ezt kerestem. :R

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#68804) danih válasza tijstijs (#68802) üzenetére


danih
addikt

Esetleg még emag.hu

(#68805) danih válasza vonSux (#68799) üzenetére


danih
addikt

10% engedménykód US store-ra (egyszer használatos per account): FH24P5BDR6
Elvileg kombózható a kedvezményes árral ÉS a további, PS+ által biztosított 10%-os engedménnyel tehát ha van PS+ az accon akkor összesen akár 80% engedmény is elérhető mondjuk egy BF4 Premium-ra.
Ha valaki kipróbálja szóljon hogy ez így tényleg működik-e, én majd hétvégén fogom kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#68806) Neoteric válasza danih (#68800) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem, eddig ez a legolcsóbb. Legutóbb karácsonyi akcióba volt occsó, akkor $24 volt.

PSN: ne0teric_sAN

(#68807) sittes79 válasza danih (#68805) üzenetére


sittes79
addikt

Működik thx

(#68808) N@idia válasza Rigormortiis (#68779) üzenetére


N@idia
őstag

Elismerem tényleg bosszantó tud lenni az aim néha ott ragad a célkereszt stb én is elgondolkodtam azon, hogy ha kikapcsolnám akkor is menne-e vajon olyan jól a célzás, mint assist-al... :F Egyszer talán kipróbálom a bf4-ben és a COD-ban is aztán, ha megy soha többé nem fogom használni, bár erre nem esküszöm meg mivel nem vagyok vérbeli konzolos :DDD Én momentán pc-s vagyok és egér párti, de ez annak tudható be hogy sokáig voltam PC-n. A konzolos korszakot alig 1 éve kezdtem, de ha így fog menni akkor előbb utóbb már nem lesz erre sem szükség aztán a PC mehet a levesbe arra már úgyse tudnak normális játékokat kiadni. Néztem az SW Bf fórumát és már most tele vannak olyan témával, hogy egyre több a cheater, ezért nem is érdemes már venni játékot pc-re. :((( :(((

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#68809) FhRossi válasza tijstijs (#68802) üzenetére


FhRossi
tag

Szia!
Nagyon vártam én is a múlt pénteket(eDigitalnál fekete péntek), de sajnos csalódnom kellett. Egyetlen egy konzolt hirdetett, egy 500GB-os régi szériásat, az 1GB-osok pedig eltűntek egy napra! Készletkisöprést tartottak, nem Fekete Pénteket. Félek most pénteken újra megismétlik a többiek, ezért gyorsan berendeltem Player MegaPack csomagot.

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#68810) front3r válasza FhRossi (#68809) üzenetére


front3r
őstag

Most pénteken rengeteg üzlet tart fekete pénteket, biztos lesznek jó akciók. Akár valaki csinálhatna is egy listát hogy hol lesz fekete péntek PS4 szempontjából.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#68811) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sziasztok!

Van aki Tp-link WR1043ND routerrel használja a Ps4-et? Nálatok be tud jelentkezni Ps network-re. A legujabb firmware nekem nem engedi. Ha nálatok igen, akkor milyen gyári szoftvert használtok rajta?

Nekem most OpenWrt van rajta, azzal működik, gyári firmmel viszont nem.

(#68812) Tuomas válasza stvnppp (#68811) üzenetére


Tuomas
addikt

Melyiket használod? V1, v2, v3? V1-el,itt már voltak gondok, egy esetben, fölötte nem. Én is egy v2-eset használok, gyári fw-vel, semmi probléma nincs vele.

We were here

(#68813) Mogyoró T válasza stvnppp (#68811) üzenetére


Mogyoró T
csendes tag

V3 legfrissebb gyári firmware is tökéletes.

(#68814) toompa


toompa
őstag

Aki megveszi a Beyond two souls-t us vagy magyar store-ról,nyilatkozzon majd legyen kedves hogy tartalmaz-e magyar feliratot!
Köszönöm!

(#68815) dems válasza stvnppp (#68811) üzenetére


dems
csendes tag

Nekem v1 3.13.13 voltak az elején gondok sokszor csak pörgött a psn. MUT beállitás megoldotta a problémát.

(#68816) chosa91


chosa91
aktív tag

PlayStation Support:
020 3538 2665

Milyen előhívóval kell tárcsázni? (+44 nem jó)

"Find something boring, and make it funny!"

(#68817) marilllyo válasza danih (#68800) üzenetére


marilllyo
veterán

A prémium most a legolcsóbb. Sőt.. Csak azt most akciózták igazán először. Legutóbb az Alapjáték + premium volt 7500. Most csak a prem van 6k-ért.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68818) Neoteric válasza marilllyo (#68817) üzenetére


Neoteric
addikt

USA storeon most a premium edition (alap+premium) van 5ezerért.

PSN: ne0teric_sAN

(#68819) danih válasza chosa91 (#68816) üzenetére


danih
addikt

Ha UK szám akkor +44 20 3538 2665

(#68820) dunc


dunc
nagyúr

Call of duty bo3 alatt többször véletlenszerűen leválasztotta magát a controller.....ezzel lehet valamit kezdeni, vagy másnál is volt ilyen?

(#68821) marilllyo válasza Neoteric (#68818) üzenetére


marilllyo
veterán

Az valóban jó! Bár én szeretném ha minden a magyar accomon lenne.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68822) heim válasza FhRossi (#68809) üzenetére


heim
tag

Szerintem is komolytalan volt az E digitalos "fekete péntek"... rendelni szerettem volna egy Panasonic tv-t (nem volt akciós) de valahogy nem volt időm rá...a lényeg az hogy ugyan azt a tv-t hétfőn 10.000 HUF-al olcsóbbal kaptam meg náluk....

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#68823) bozsik84


bozsik84
tag

Valaki szokott játszani Last of us multit? Ha pénteken akciós lesz, akkor lehet bezsákolom, de azt tényleg jó csapattal jó játszani :) korábban megvolt lemezesen, nagyon jók a 4v4 meccsek, lassabb mint a cod, vagy battlefront, de nekem nagyon bejön :)

psn id: zsonom

(#68824) szasanyi válasza heim (#68822) üzenetére


szasanyi
félisten

Ha már felmerült itt egy kis infó figyelemfelkeltőként, saját tapasztalat alapján [link] Persze ha jó az ár és minden OK akkor nincs gond, de egyébként bármi (tűnjön hihetetlennek) megtörténhet náluk. :(((

(#68825) neato3loco válasza bozsik84 (#68823) üzenetére


neato3loco
senior tag

Jó jó, de mégsem annyira. Hamar ráuntam, már meg is szabadultam tőle. :(

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#68826) Madwe válasza killer095 (#68771) üzenetére


Madwe
nagyúr

"De mivel (és ebben szerintem kb az emberek 99% egyetért) a multiplayer fps játékok nem! kontrollerre vannak kitalálva.Soha nem fogsz olyan pontosan célozni mint egérrel és ez engem zavar hogy, tudom hogy jóvagyok de mégis bénázok a kontroller adottságai miatt."

Pont ezért számít a felhasználók nagy részéről csalásnak az, ha egy 99%ban kontrollert használó mert natívan azt támogató rendszerbe hackeléssel egérrel jössz... :B no comment. na de túl lett ez így is tárgyalva, csak ez a kijelentésed elég vicces volt szvsz

(#68827) Thodeus válasza Madwe (#68826) üzenetére


Thodeus
aktív tag

USA accos fallout tulajoknak season pass jó áron (nem az oldalt megjeleő ár hanem ami lentebb van kicsit).

(#68828) Kakaduku válasza danih (#68805) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Köszi, működik. Azt lehet tudni, hogy meddig lehet felhasználni?

(#68829) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Valaki aki jártas az NBA játékokba mondja már meg nekem, hogy mi a különbség az NBA Live 2016 és a 2K16 között. :F

(#68830) Thodeus válasza Kakaduku (#68828) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Dec. 1.

(#68831) zzola válasza Madwe (#68826) üzenetére


zzola
félisten

A célzáson nem, de pl. norecoil-t lehet eszközölni kontrolleren is, természetesen segédeszközzel...

(#68832) losilee1337 válasza Kicsikatona7 (#68829) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Üdv az elöbbi egy fos az utobbihoz kèpest,minden honnan ezt hallottam. :R

Psn id: HungaryLosi

(#68833) dunc válasza Madwe (#68826) üzenetére


dunc
nagyúr

Undoritó paddal célozni, ha közel van lehetetlen ráfordulni, van ha ugrál követni..Plusz eszköz meg drága, helyigényes, és unfair! Akkor pro játékos szerintem használ valami átalakitót!

(#68834) Syz


Syz
senior tag

Most én kérnék egy kis tanácsot audió téren.Jelenleg maga a PS4 HDMI kábellel van a TV-hez kötve,a TV füles kimenetéhez pedig egy mezei 20 W-os 2.1 van csatlakoztatva.Ha minden jól megy akkor idén a Jézuska egy házimozi rendszert hoz (már írtam magamnak levelet :D ),olyat választok majd amin lesz optikai aljzat is.A toslink kábeles és a jack dugós hangképzés közt szakadéknyi különbségek vannak vagy csak elhanyagolhatók?

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#68835) eisento válasza Kicsikatona7 (#68829) üzenetére


eisento
addikt

annyi hogy az nba live 2016 (EASPORTS) kb egy mazsa szar

az nba2k16 meg brutal kiraly minden szempontbol.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#68836) koncsik válasza Syz (#68834) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Legjobb ha hdmi-t kötöd a házimoziba és annak a hdmi kimenetét a tv-be... De az optikai is sokkal jobb, mint az analóg hang... :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#68837) Kicsikatona7


Kicsikatona7
tag

Erről valaki tud nyilatkozni?

Köszi a válaszokat a játékkal kapcsolatban.

(#68838) Kakaduku válasza danih (#68805) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Még egyszer köszönöm a kódot. Ennyiért nem tudtam ott hagyni a BF4 Premiumot, pedig nem akartam megvenni. ;)
Szóval csatlakozom én is a táborhoz.

[ Szerkesztve ]

(#68839) zzola válasza danih (#68805) üzenetére


zzola
félisten

Ez egy 1x felhasználható kód?

(#68840) danih válasza Kakaduku (#68838) üzenetére


danih
addikt

Welcome, én is megveszem ennyiért hétvégén :)

(#68839) Zolar: igen, egyszeri vásárlásra, de annak a vásárlásnak az összes tételére.

(#68841) zzola válasza danih (#68840) üzenetére


zzola
félisten

Olvastam már róla, meg azt hiszem 6 dollárért lehet is venni ilyen kódot, de csak US storeban működik...

(#68842) Kakaduku válasza danih (#68840) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Félek, hogy nem lesz időm játszani vele, valamint kéne hozzá egy jó kis társaság. :)

(#68843) heim válasza Syz (#68834) üzenetére


heim
tag

Nem egyszerűbb ha a HDMI egyből az erősítőbe megy majd az erősítőből megy a HDMI a TV-be? Amennyiben a TV-d tudja azt a funkciót kapcsolgatja majd az erősítőt (be-ki) valamint így a PS4 is...

közben láttam, hogy koncsik megelőzött....

[ Szerkesztve ]

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#68844) zzola válasza Kakaduku (#68842) üzenetére


zzola
félisten

Elég sokan letették már a BF4-et, mondjuk én minden este játszom vele, amikor a család már alszik...

(#68845) Kakaduku válasza zzola (#68844) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ez jó hír, mert egy emberem akkor már van. Ha jól tudom, akkor még most is nagyon nagy a játékosbázisa.

(#68846) Rigormortiis válasza marilllyo (#68817) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Hihetetlen, hogy amikor a bf4 es abpremium be van akciózva, mindig megy az agyalás, hogy megérie-e. Ahogy a 3 esetében, úgy a 4-nél is k.rvára megéri. Aki egy kicsit is vonzzódik a kompetitív fpsekhez, annak nem is kéne gondolkoznia rajta tekintve, hogy -ez erősen szubjektív-, de két éves mivolta ellenére a legjobb multi lövöldéről van szó. Főleg annak fényében, hogy hónapról-hónapra veszik itt sokan a sokszor silány premier megjelenéseket. De megnyugtatok mindenkit:A BF4 egy nagyon jó játék, a prémium pedig a teljes árat is megéri, nemhogy az akciósat.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#68847) A`rpi válasza Kicsikatona7 (#68837) üzenetére


A`rpi
addikt

Próbálkozz másik kábellel,
vagy találj ki valami alternatív oldható rögzítési módot... :U

(#68848) zzola válasza Kakaduku (#68845) üzenetére


zzola
félisten

Rengeteg játékos van! :)

(#68849) Kakaduku válasza Rigormortiis (#68846) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Én nem a játék minősége miatt agyaltam rajta, mert meg van Pc-re is, bár már gépem nincs hozzá amin játsszak, hanem azért mert nem sok időm van.

(#68850) Rigormortiis válasza Madwe (#68826) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ez csak annak probléma, aki mindent a kd ratingnek rendel alá. Én mondjuk csak és kizárólag conquestezem, ott annyira nem jön ki, mert nem elsősorban az ölés a lényeg, de azért max érzékenységgel és gyakorlattal nagyon durván lehet kenni kontrollerrel is. De ugyanez áll azl versenyszimulátorokra is. Láttam már komoly, meghívásos, pénzdíjas Forza versenyt, ahol a játékosok fele kontrollerrel játszott, és az eredmények alapján meg nem mondta volna senki, hogy ki használt kormányt.

Egyedül verekedős játékoknál adom, hogy komolyabb teljesítményhez nélkülözhetetlen az arcade stick.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.