Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68701) biceps válasza marilllyo (#68697) üzenetére


biceps
tag

Igen, ingyenes! :)
Ja bocsi elnéztem, nem tudom. :U
Én anno a Driveclubot PS+edition formájában vettem meg 6000Huf-ért. Abban is ingyen adják azt amit írsz, viszont te gondolom az ingyenes verziójú PS+-os változatra gondolsz. Azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: BulldozerHUN

(#68702) Nayrobi válasza marilllyo (#68697) üzenetére


Nayrobi
őstag

Elvileg minden ingyenes tartalmat le lehet tölteni a ps+ változathoz is, az elején még nem így volt, de kb 1 hónapja változtattak ezen.

(#68703) Zanik


Zanik
addikt

Tegnap sikerült kiplatinázni a DriveClub-ot. :DDD
Igazából sose törekedtem rá, csak észrevettem, hogy már csak egy trophy hiányzik. Az utóbbi hónapokban nem is nagyon játszottam vele, de aztán kijött a Bikes hozzá, és újra elővettem. Néha tök jó leülni elé fél-egy órára. Kikapcsol.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#68704) Zanik válasza Malachi (#68689) üzenetére


Zanik
addikt

Szerintem az Unravel jobb lesz mint az Ori. :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#68705) faham válasza Kakaduku (#68694) üzenetére


faham
aktív tag

Húú király lenne ha ez a progi jól menne :) Szívesen játszanék a gépem monitorán de sehogy nem tudom a közelébe helyezni a pst :(

(#68706) Rigormortiis válasza Zanik (#68703) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A DC azokok közé a játékok közé tartozik, amit eltart egy ideig kiplatinázni, de semmi olyat nem kér az embertől, amit amúgy nem csinál, ha játszik vele. Attól kapok herótot, amikor olyan faszságokat kell csinálni, aminek köze nincs a játékhoz, ezért nem is trófeázok, de a dc hamarosan nekem is meg lesz. Pláne, hogy a motorozás is beleszámít azbalapjátékbtevékenységeihez.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#68707) Tuomas válasza Rigormortiis (#68706) üzenetére


Tuomas
addikt

Azért tegyük hozzá, azt a trófeát, amikor egy 12 résztvevős versenyt úgy kell megnyerni, hogy nem érsz hozzá senkihez, eléggé izzasztó :DDD

We were here

(#68708) faham válasza Zanik (#68704) üzenetére


faham
aktív tag

Az Unravel lesz lemezes kiadásba is? :))

(#68709) Robi86


Robi86
senior tag

Egy kis Battlefront (csak offban merem írni :D):
Nem bántam meg a vételt, a béta alapján tudtam mire számíthatok, mint ahogy írtam korábban is, szeretem, ha egy játék nincs túlbonyolítva. Nem vagyok egy "hardcore gémer", cs 1.6 -on nevelkedtem, úgy érzem öreg vagyok már komolyabban átszokni a kontrolleres fps (tps) irányításra, nekem elég ha elszórakoztat, ki tud kapcsolni (mármint nem a kontroller :DDD)
A Droid Run és a Drop Zone a kedvenc, sőt általában az elsők között végzek, csinálom a dolgom, bár néha azért örülök ha egyáltalán plusszos statom van a végén. Csapattól is függ.
A Walker Assaultot már a bétában sem csipáztam, most is próbáltam párszor és szomorúan látom, hogy még mindig a spawn helyeken kempingel a sok csöves. Ez ellen lehetne valamit tenni, de el lehet lenni e nélkül a játékmód nélkül is.
Na meg a sok "hoffermisit" is utálom, akik hátulról szednek le, de én is szoktam olyat ha úgy adódik :D
Remélem most hogy felhoztam a játékot, nem lesz megint oldalakon keresztül ez az "értsd már meg hogy szar, nem érdekel hogy neked tetszik, nézd meg az értékeléseket" meg az ellenkezője sem, szerintem elég volt belőle mostanában. Mindenki játszon azzal, ami tetszik neki és ki tud vele kapcsolódni, hiszen ezek játékok, erre vannak :)

(#68710) koncsik válasza Robi86 (#68709) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

+1 Nekem is tetszik, de lehet, hogy már írtam :B Uff Off, én beszéltem.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#68711) james001 válasza faham (#68708) üzenetére


james001
veterán

Nem hiszem,ez egy indie játék azok ritkán jönnek lemezesen.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#68712) hakos1987


hakos1987
őstag

PSN nálatok sem megy?

CE-39985-4 hibát ír...

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#68713) bozsik84


bozsik84
tag

Ha most pénteken akciós lenne az éves ps plus storeban, akkor azonnal (a vásárlás napjától) indulna az érvényessége? Az aktuális előfizetésem majd februárban jár le...így akkor buknám ezt a 3 hónapot? vagy az éves csak akkor indulna, ha lejárt az előző? köszi :R

psn id: zsonom

(#68714) Robi86 válasza bozsik84 (#68713) üzenetére


Robi86
senior tag

Nem buknád, hozzáadódik a 12 hónap.

(#68715) Kakaduku válasza Robi86 (#68714) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Köszi, ez engem is érdekelt. :R

DriveClubban vannak itt aktív játékosok? Van esetleg saját klub? Kicsit olvasgattam és megnézném magamnak a dolgot és ha bejön, akkor online is szívesen játszanék vele.

(#68716) Tuomas válasza Kakaduku (#68715) üzenetére


Tuomas
addikt

Vannak, mi újabban naponta toljuk, múlt héten 6-an, 7-en is voltunk, tegnap pl. csak 3-an.
A klub sajnos csak 6 játékost tud befogadni, nálunk még van 2 hely, behívlak majd ha érdekel a dolog, azt tudom, hogy korábban már felvettelek psn-re :)

(#68718) Robi86

Ja azt láttam, semmi gond :DDD
Sajna a klub tulaja már nemigen játszik, úgyhogy jó is hogy többen vagyunk, mert így is fejlődik a klub, kapjuk az autókat.

Egyébként van egy csoportos beszélgetésünk, oda behívlak titeket is, általában ott szokott lenni a parti megbeszélés, meg egyéb kérdések, kérések.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#68717) bozsik84 válasza Kakaduku (#68715) üzenetére


bozsik84
tag

Robi: Köszi!!! Ez jó hír:)

Kakaduku: jó partik szoktak lenni, gyere:D meg majd egy endor survivalt is tolhatunk valamelyik este :D

[ Szerkesztve ]

psn id: zsonom

(#68718) Robi86 válasza Tuomas (#68716) üzenetére


Robi86
senior tag

Én is csatlakoztam valahogy ahhoz a klubhoz, nem tudom mit nyomtam félre... remélem nem gond.
A héten hajnal 2-ig meló, utána nyomhatjuk :DDD
Bár én igazából leginkább marilllyo körrekordjait szeretem döntögetni ;]

(#68719) Kakaduku válasza bozsik84 (#68717) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Tuomas: Köszönöm, szívesen veszem a meghívást, de szeretném jelezni, hogy ps-en nem játszottam még autós játékkal, szóval elég n00b vagyok. :B Csak a Ps+ Edition van még meg, nem akarom egyelőre megvenni, mert még csak kipróbálnám és ha bejön akkor megveszem.

bozsik84: Rendben és észben tartom a Battlefrontot is.

(#68720) tothl


tothl
addikt

Sziasztok !

Project Cars -t tolja valamelyikőtök Kontrollerrel ? :D
A kérdésem is ehhez kapcsolódik...sikerült találni hozzá értelmes beállítást ? :D

Levi

(#68721) TazLeacher válasza fityere (#68699) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Hát...én várni akartam, de veszek egy ilyet...testvérek között is ~90K-ra jön ki a gép. A játékot meg valószínűleg így is, úgy is megvettem volna. Tesómék kint élnek.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#68722) heihachi válasza Tuomas (#68716) üzenetére


heihachi
addikt

Egy ilyen DriveClub partyhoz én is szívesen csatlakoznék :)

Meg mondjuk Battlefront partyban is :D

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#68723) biceps válasza Tuomas (#68716) üzenetére


biceps
tag

Mostanság én is visszatértem a DC-hez. Főleg mióta tudom, hogy lehet privát versenyeket is indítani. Szóval multimókázáshoz jönnék én is, vegyél fel.

PSN ID: BulldozerHUN

(#68724) fityere válasza TazLeacher (#68721) üzenetére


fityere
senior tag

Na akkor már egy embernek örömet szereztem :C

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#68725) vizcsap válasza tothl (#68720) üzenetére


vizcsap
tag

Szia!

Én kontrollerrel nyomom és próbáltam változtatni a gyári beállításokon, de rá kellett jönnöm, hogy jobb ahogy alapból ki volt osztva. Legalább is nekem jobban meg fog felelni, bár szoknom kell mert elég hülyén lehet/kell így fogni a kontrollert. :W

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#68726) marilllyo válasza Kakaduku (#68719) üzenetére


marilllyo
veterán

Óóó ne aggódj...tegnap rám az egyik multi körben egy kört vertek. :DDD Csodálatos volt. Bár..mentségemre szóljon rettenet rossz kocsit választottam.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#68727) thrill


thrill
tag

Előrebocsátom, hogy elolvastam az összefoglaló vonatkozó részeit és próbáltam a témára rákeresni de nem találtam megoldást.
Az én PS4-em is a lemezkidobási szindrómában szenved. nem állandóan csinálja, csak időnként, de elég idegesítő (pl. ha játék közben). Végigcsináltam a Sony videóban látottakat és a csavarhúzós trükköt is - hasztalan, mindig visszatér. Mivel a masina garija hamarosan lejár, inkább beadom javításra.

Kérdéseim a következők:
1. volt más is akinek nem oldották meg a fenti metódusok és szerviz lett belőle?
2. Ilyenkor egész gépet cserélik, vagy valahogy javítják?
3. Kb. mennyi idő volt akinek volt így javításon?

Bónusz: Láttam itt korábban emlegetve a Hirelltech szervizt. Oda is lehet vinni, vagy az Etele útra kell inkább ha még garis?

[ Szerkesztve ]

(#68728) A`rpi válasza thrill (#68727) üzenetére


A`rpi
addikt

Minél hamarabb juttasd vissza.

1. reméljük neked cserélik.
2. ha produkálja a szervizben a hibát, egész biztos felajánlanak cserekészüléket.
3. azonnal adják a cseregépet, már ha elfogadod amit adnak.
(Gondolok itt arra neked új szériás géped van,
de csak régi van benn, vagy épp limitált kiadású a vasad, stb...)

Garancia papíron feltüntetett helyre vidd a gépet.

Mielőtt bevinnéd a gépet érdeklődj mit vigyél magaddal,
garancia papír, számla biztos kell.
Doboz, joy kell e, kérdezz rá. :K

Ja, és ha megoldódott, feltétlen számolja be nekünk,
hogyan zajlott a garanciáztatás.

Köszönjük előre is.

[ Szerkesztve ]

(#68729) thrill válasza A`rpi (#68728) üzenetére


thrill
tag

Rendben, hozom majd az infót. köszi a gyors válaszokat.
A cserekészülék vajon vadi új, vagy refurbished? Meg lehet állapítani, ha utóbbi?

(#68730) Piotrus válasza thrill (#68727) üzenetére


Piotrus
tag

Szia!

Nekem is volt sajna ez a hiba (CUH-1116A), a Hireltech-be vittem csak magát a konzolt. Nagyon kedves volt a srác, lepapírozta a hibát és azonnal kaptam helyette egy új megegyező típusú készüléket. Természetesen nem a gyári csomagolásban, hanem egy kartonban volt,de előttem nyitotta ki és kaptam rá + 1 év garanciát.

Az új gép egyenlőre nem produkálja a hibát (bár a régi is kb 9 hónap után kezdte) , és szerintem jóval halkabb is ,mint az elődje volt.

Tényleg példaértékű a Hireltech ügyintézése!! :R

...és rákérdeztem, állítólag teljesen új gépet kapunk cserekor. Ezért is adják mellé a + 1 év garanciát.

[ Szerkesztve ]

(#68731) A`rpi válasza thrill (#68729) üzenetére


A`rpi
addikt

Gyári felújított ha a szervizben kapod,
újra indul a garancia így én nem törődnék vele.

(Pontos körülményekre nem emlékszem, de talán mindegy is.)
Volt aki visszavitt mindent doboz joy kábelek, gép stb,
papírt kapott a szervizből, amivel vehetett új gépet boltból.

(#68730) Piotrus
Elvileg csak a borítás új, a belső nem.
De ez elhanyagolható az újrainduló garancia miatt.

[ Szerkesztve ]

(#68732) banana_joe


banana_joe
tag

Nálam az oldja meg hogy mikor nem használom akkor kihúzom az elosztóból. lehet csak beképzelem de azt vettem észre ha folyamatosan be van dugva akkor jön elő:D

PSN: bananosjoe84

(#68733) Piotrus válasza A`rpi (#68731) üzenetére


Piotrus
tag

..lehetséges ,hogy így van. Nem tudom mi van a háttérbe, nekem a srác azt mondta, hogy új...de végül is mindegy ,mert a + 1 év gari él, és nekem még az addig eléggé zavaró hang is mérséklődött. Nem mondom,hogy teljesen hangtalan ,de jóval kedvezőbb.

(#68734) thrill válasza A`rpi (#68731) üzenetére


thrill
tag

Igen, én is refurbishedre tippelek az elmondottak alapján. De ha müxik és van újra 1 év, akkor tényleg nem feltétlen gáz.

Ez a vehet újat boltból talán jobban tetszik (de mondjuk ez egy Driveclub bundle).

Köszi a választ mindkettőtöknek.

(#68730) Piotrus
Viszont ha Te Hirelltechbe vitted, akkor továbbra is kérdés, hogy érdemesebb oda, vagy tulképp mindegy?

[ Szerkesztve ]

(#68735) thrill válasza banana_joe (#68732) üzenetére


thrill
tag

Nekem sajna nem. Eleve ki van kapcsolva teljesen, mikor nem használom (az elosztó, amibe be van dugva).
Kb. havonta, pár hetente előjön random időpontokban. Csavarhúzózás megoldja, de aztán kezdődik elölről.

(#68736) killer095 válasza Kakaduku (#68694) üzenetére


killer095
őstag

Holnap megjelenik a progi igaz 10$ de annyit BŐŐŐVEN megér

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#68737) banana_joe válasza thrill (#68735) üzenetére


banana_joe
tag

nekem már lejárt a garim de sztem én kikötöm majd a gombját aztán menüből dobatom ki a disket

PSN: bananosjoe84

(#68738) TazLeacher válasza fityere (#68724) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Na, meg is van rendelve. :)) A bibi annyi, hogy karácsonykor ér csak haza...addig nyomom a 3al.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#68739) A`rpi válasza banana_joe (#68737) üzenetére


A`rpi
addikt

Ha megtennéd a beavatkozást képekkel,
és egy rövid leírással dokumentálhatnád, sokaknak segítene!

(#68740) Piotrus válasza thrill (#68734) üzenetére


Piotrus
tag

Nekem ez az egy gariztatás nagyon pozitív tapasztalat volt a Hireltechbe. Tartottam tőle,mert itt Magyarországon a 10ezer ft-os cipőnél is szakértői véleményezés kell ,ha láthatóan elengedett a ragasztás és leesett a talpa...,de ebben az esetben teljesen flottul ment minden.

Az hogy esetlegesen boltból való új gépet hogyan kaphatsz,azt nem tudom, de lehet ha rákérdezel, ott erre is választ kapsz...

(#68741) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na még 1 részem maradt a Star Wars-ból, de már megvárom a pénteket hátha lesz egy kis leárazás. :C

(#68742) toompa válasza thrill (#68734) üzenetére


toompa
őstag

A Hireltech-be vidd,ha megoldható. Nekem az Etele úti szervízről nincs túl jó véleményem.

(#68743) LeventeV válasza tothl (#68720) üzenetére


LeventeV
senior tag

A játék által felkínált 3 alapértelmezett beállításból és a 2.-at használom. Az nekem bevált.

(#68744) thrill válasza toompa (#68742) üzenetére


thrill
tag

Kösz, akkor az lesz, közelebb is van

(#68740) Piotrus
Megkérdem az új gépet, aztán majd azt az infót is beírom.

[ Szerkesztve ]

(#68745) vajdacs01 válasza Remi1234 (#68685) üzenetére


vajdacs01
csendes tag

Értem, köszi, már azt hittem senkinek sem volt ezzel a headsettel dolga. Rákerestem az általad ajánlott Steelseries-re, csupán dupla annyiba kerül..és ha jól olvastam csak virtuális 7.1, mégis ilyen áru, akkor csak tudhat vmit.. :) én mindenképpen true 5.1-et keresek.

Hobbi streamer/gamer - https://www.twitch.tv/vajdacs01

(#68746) crue válasza TazLeacher (#68738) üzenetére


crue
őstag

Szerintem nem olyan nagy biznisz ez a csomag. Eleve csak 500GB-os a gép és egyetlen felejthető játék van mellé. Kb ennyiből itthon is meglenne és nem egy hónap múlva, hanem azonnal.

(#68747) fityere válasza crue (#68746) üzenetére


fityere
senior tag

Need for Speed játékkal 100 körül ? Pláne, hogy neki kell a játék :) Mutasd :)

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#68748) bozsik84 válasza vajdacs01 (#68745) üzenetére


bozsik84
tag

Fejhallgató témában lenne nekem is kérdésem. 5.1-es vezetékes, mikrofonos fejhallgatót tudtok ajánlani? Akár 5k alatt is van? Vagy 5-10k közötti árkategóriában van már elfogadható?

psn id: zsonom

(#68749) crue válasza fityere (#68747) üzenetére


crue
őstag

Azért az a 100 körül inkább 106-107. Itthon lehet már picivel 100 alatt venni gépet, a játékot pedig használtan be lehet szerezni. És akkor még nem volt szó arról, ha netalán valami baja lesz a gépnek, akkor lehet várni a rokonságot hogy egy hónap múlva hazajöjjön a gépért és még egy hónap múlva visszahozzák. De mindenki azt vesz amit akar, nem az én dolgom.

(#68750) marilllyo válasza bozsik84 (#68748) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát 5k alatt szerintem csaj stereo van. De ha lenne 5.1-es sem hiszem, hogy ennyiért meg kéne venni. Én anno az enyémet 17-ért vettem. ~6 éve.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.