Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68884) Rigormortiis válasza marilllyo (#68873) üzenetére


Rigormortiis
addikt

R6al az a bajom, mint az evolve-val. Ha nincs partiban a teljes csapat, akkor ki lehet dobni a kukába az egészet. Pedig azt is szerettem...az elején. De nagyon nem jönnek be az olyan játékok, ahol ilyen szinten a többiekre vagy utalva.

Kakaduku (#68876):

Jól mondod, ezeket tartalmazza a premium. Meg pár battlepackot, de a lényeget összefoglaltad.

A`rpi (#68864)
Nem tudom, mit kéne összehasonlítanom mivel, de az biztos, hogy nem leget rád húzni, hogy "csalsz" az egérrel, mert...khmmm...no offense, de ahhoz képes hogy conquestezel, elég alapcsony a score\min. A kd engem sem érdekelt, amennyivel könnyebb volt 360on az ölés (12v12 harc volt csak, ha ketten beültünk egy tankba, javítottunk, nagyon nehezen szedtek csak ki), annyival csábítóbbak voltak az assigmentek kihúzása, ami szintén rontja a teljesítményt. Ami engem érdekel, az a győzelem. Ehhez csak az kell, hogy mindent megtegyünk a pontok elfoglalásáért és megtartásáért. 360on elég könnyű volt mvpnek lenni, gyorsan összejött az mvp dog tag (5 medál kellett hozzá, atokhoz meg darabonként 50 mvp ribbon), ps4en már nehezebb, de ha pl Edemmel és Bobbyval összeállunk, gyakorlatilag mindig mi végzünk az első 3 helyen.

[ Módosította: Karma ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.