Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#277051) Alarikman válasza Tegla80 (#277049) üzenetére


Alarikman
senior tag

Köszi, a tippeket. Észben tartom. :R

(#277052) Alarikman válasza vargalex (#277050) üzenetére


Alarikman
senior tag

Akkor neki futok még egyszer. Annyi,hogy nincs benne SIM. De ez nem hiszem, hogy fontos.

(#277054) interstate76 válasza KenKesey (#277053) üzenetére


interstate76
addikt

Köszönöm, hogy kiegészítetted a hsz-emet ezekkel a hasznos infókkal. :R Amúgy senki nem gondolta volna, hogy a lemezes játék esetén fizetni kell a házhoz szállításért is.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#277056) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Még tavaly év elején eladtam a Ps4 Pro gépet (ami árat beforgattam egy Series X gépbe), de látva hogy szinte minden is kijön még a konzolra, lehet hogy egy Slimet jó ötlet volna szerezni.

Hiányoznak egyes címek a konzolról és párom öccse is tudna pár klasszikust játszani így.

Tényleg kinek hogy tetszett az éjszakai State of Play?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#277057) F-ECT$ válasza Bogyi007 (#277056) üzenetére


F-ECT$
titán

Én már nem vennék PS4-et, mert lehet hogy kijönnek rá a játékok, de 20-30 fps-sel, ami az XSX után eléggé feltűnő lesz.

Dive ever, work never.

(#277059) Kendek válasza KenKesey (#277058) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az a baj, hogy még mindig az a helyzet, hogy nem is nagyon van olyan üzlet, ahol egyáltalán kapható a PS5. Szóval jobban jársz ha inkább utólag eladod.

<-ƘƘ->

(#277060) erahurka válasza KenKesey (#277058) üzenetére


erahurka
félisten

Én is azon agyalok hogy eladok PS3-at PS4-et és veszek egy 5-öt de nincs kedvem szenvedni az eladással. Bolt meg félek hogy keveset ad érte. :O

(#277061) Frod válasza erahurka (#277060) üzenetére


Frod
addikt

Nem kell szenvedni. Legalábbis decemberben kb egy órán belül írtak négyen. Hardverapróra dobd fel nyugodtan.

Do you see the white shadow?

(#277062) Kendek válasza erahurka (#277060) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amúgy nem muszáj szenvedni az eladással, nekem is egymás mellett sorakozik a tévére kötve a PS3, 4 és 5. ;)

<-ƘƘ->

(#277063) vargalex válasza Kendek (#277062) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem az 5 még hiányzik, de van PS2. :)

Alex

(#277064) consono válasza Kendek (#277062) üzenetére


consono
nagyúr

Szép sorozat :) Én nem vagyok ennyire márkahű, nekem a 360, a Switch meg a PS4 van a nappaliban a TV-n. A Series S meg a dolgozó szobában, az csak az enyém :) Ja, és beteg vagyok, mert rendeltem egy Steam Decket is....

"In God we trust. All others must bring data"

(#277065) Marcsello31 válasza KenKesey (#277058) üzenetére


Marcsello31
őstag

Én olyat csináltam, hogy beadtan a ps4 prot egy xbox series sért, hogy hol mikor az titkos. :DDD de Nem lehetetlen a dolog.

(#277066) icemad válasza Marcsello31 (#277065) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát az elég szar üzlet volt... ;]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#277068) perge666 válasza KenKesey (#277067) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem 10 000 000-ból 1 ha csinál ilyen agyafurtságot. :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#277070) Marcsello31 válasza icemad (#277066) üzenetére


Marcsello31
őstag

Lehet, de legalább ennek nincs hangja, semmi. bőven elvagyok vele, megvolt rá az okom hogy eladjam, de persze, később nem lehetetlen hogy szerezzek egy másikat, de az nem biztos hogy pro lesz.

(#277071) Marcsello31 válasza perge666 (#277068) üzenetére


Marcsello31
őstag

az agyafurt embert megszólal: :DDD

(#277072) Kendek válasza KenKesey (#277069) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Kivéve persze ha nem is lesz Pro változata a PS5-nek. De Slim az azért esélyes, szóval legfeljebb azt vásárolod. Persze várhatóan az sem lesz igazán olcsóbb, merthogy a chipgyártás az egyre inkább drágul.

<-ƘƘ->

(#277073) Mezcal válasza Kendek (#277072) üzenetére


Mezcal
addikt

Hát pont a napokban volt hír arról, hogy jöhet majd egy Pro változat. Szerintem logikus lenne egy Slim mellé.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#277074) erahurka válasza Kendek (#277072) üzenetére


erahurka
félisten

Tuti lesz Pro, nem hülyék hogy kihagyják. Az előző generációban is sokat kerestek rajta.

(#277075) Kendek válasza Mezcal (#277073) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, a hír arról szólt, hogy a TCL vizionálja a PS5 Pro-t, de persze ez is csak puszta feltételezés a részükről. A jelenlegi helyzetben egyszerűen nincs értelme a Pro-nak. Érdemes megnézni a Digital Foundry videóját a témában.
Ettől függetlenül nem kizárt, hogy előhozakodnak vele, de akkor az már tényleg prémium kategória lesz, az árát tekintve.

<-ƘƘ->

(#277076) Mezcal válasza Kendek (#277075) üzenetére


Mezcal
addikt

Jelenleg még nincs értelme, de 2 év múlva már lesz. A Pro is elég nagy fps különbséget hozott PS4-en.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#277077) F-ECT$ válasza Kendek (#277075) üzenetére


F-ECT$
titán

A videót most nem tudom megnézni (tl/dr?), de szerintem sincs most értelme a pronak. Viszont 2023 (vagy 24) őszén már lehet hogy lesz.

Dive ever, work never.

(#277078) Kendek válasza F-ECT$ (#277077) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

1. Majdnem eltelt két év, de még sehol sincsenek az igazi next-gen játékok, amik ténylegesen kihasználnák a jelenlegi hardvert. Talán két év múlva már lesz ilyen is...
2. A PS4 Pro-t az UHD (4K) tévék térnyerése indokolta, de most nem várható a FUHD (8K) felbontás elterjedése. De amúgy erre hardveresen már fel van készítve a PS5...
3. Túl drága a chipgyártás, vagyis sokkal drágább lenne egy nagyobb teljesítményű processzor. Ergo max a nagyon prémium árkategóriát tudnák megcélozni vele...
4. ...viszont a jelenlegi és a várható világgazdasági helyzetben kétséges, hogy ezt bevállalnák.

<-ƘƘ->

(#277079) perge666 válasza Marcsello31 (#277071) üzenetére


perge666
veterán

Figyu,a te géped és a te döntésed volt. :)

Az első szériás PS4 után én sem mertem venni Pro-t,de a Slimmel vígan elvagyok már több mint 2 éve,nekem megfelel.
Bár PS5 felé kácsingózok egyre jobban,tavaly karácsonykor vettem egy 65"-os HDR képes,4K QLED TV-t,és kíváncsi vagyok
hogy így mivel adna többet.....

(#277081) Kendek válasza KenKesey (#277080) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PS5-nek nincsenek magasabb követelményei a tévét illetően. Ha a PS4-hez jó a jelenlegi amit használsz, akkor ahhoz is jó lesz. Az összes többi az csak opcionális extra, amiket csak kellően drága készülékkel lehet kihasználni.

<-ƘƘ->

(#277083) Steven King válasza Kendek (#277062) üzenetére


Steven King
csendes tag

Én is tervezem Ps5 vásárlását. Az lenne a kérdésem, hogy ugyanazzal a profillal mehet egyszerre a Ps4 és a Ps5 is? Ugyanúgy a digitálisan megvásárolt játékokat és Ps Plusban kapott játékokat is fogom tudni játszani?
Két külön szobában tervezném a kettőt használni és ha így a kettőt akár párhuzamosan is tudnánk használni az nagy királyság lenne.

(#277084) Kendek válasza Steven King (#277083) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A két konzol mehet egy időben, akár ugyanazzal a profillal is, de itt vannak korlátozások. PS4-es játék egyszerre csak az egyiken mehet, viszont ha PS5-ös játékot indítasz, akkor mehet a kettő párhuzamosan.
A legegyszerűbb és legjobb megoldás ha inkább saját profillal játszik a másik fél, és megosztás révén tudja futtatni a megvásárolt digitális játékaidat. Akkor biztosan nem lesz probéma az egyidejű játék.

<-ƘƘ->

(#277085) erahurka válasza KenKesey (#277082) üzenetére


erahurka
félisten

Túlgondolod, amíg neked tetszik amit látsz miért cserélnéd le a tévéd? 4K-nál nem tudom mennyire reális hogy komolyan elterjedjen nagyobb felbontás. Esetleg akkor ha visszatér a 3D és hogy szemenként meglegyen a 4K, ne az legyen felezve.

(#277087) erahurka válasza KenKesey (#277086) üzenetére


erahurka
félisten

Neked kell tudnod mennyire számítanak ezek. A Ray Tracingnek pl. semmi köze a tévéhez. ALLM marginális extra, most az hogy magától átrakja magát játék módba, én megvagyok nélküle 10 éve. VRR hasznos ha ingadozik a képfrissítés. 120 fps meg hány AAA játékban van meg, másrészt nem tudom mennyit javít az élményen 60-hoz képest.

(#277088) Kendek válasza KenKesey (#277086) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A HDMI 2.1 az főleg csak a 120 Hz-hez kellene, ami nélkül bőven meg lehet lenni (és amúgy is csak pár játék támogatja). A VRR is nélkülözhető, tekintve, hogy most sem hiányzik, az ALLM-re pedig semmi szükség. A Ray Tracing teljesen más dolog, semmi köze a tévéhez.
A lényeg, hogy ezektől nem függ a PS5, szóval nyugodtan vásárolhatod a jelenlegi tévédhez is. Aztán ha később összejön rá a lóvé, akkor jöhet hozzá egy modernebb megjelenítő is.

<-ƘƘ->

(#277090) Elims válasza KenKesey (#277089) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem add lejjebb 10"-lal és legyen benne hdr.Azt ne add le.
Maradhatsz a márkánál,nagyon jó tv-ket csinál.

(#277091) AxBattler válasza Kendek (#277078) üzenetére


AxBattler
félisten

Do We Actually Need PS5 Pro/ 'Xbox Series Next' Enhanced Consoles This Generation?
Hmm... nocsak.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#277093) zojjektum válasza KenKesey (#277092) üzenetére


zojjektum
senior tag

[link] esetleg

(#277095) Tegla80


Tegla80
addikt

Car mechanic simulator.
Ma holnap meg akcios 3.5e(9.99£) es van benne magyar felirat/menu(UK acc alatt is).
En is keson eszmeltem fel es jottem ra,h nekem ez kell ,igy csak most baratkozom a menuvel.... anno c64/street road nagy kedvenc volt es a "bigyo" meg feledhetetlen emlek.(egy alkatresz nev amire nem volt jobb otletuk.)
Nagyon nem neztem utana,h mit varjak a jatektol,de valszeg elbohockodok vele egy ideig,mert eleg osszetettnek nez ki.
Szval aki autoszereloskodne az most beszerezheti meg az akcioban.
(kozben lekaptam egy ajtot a verdarol pedig olajcserere jott vagy mifene....az ajtot nem talalom.... jo lesz ez ha kiismerem. :D )

Sony® & PlayStation®

(#277096) erahurka válasza Tegla80 (#277095) üzenetére


erahurka
félisten

Ajtóstul rontasz az autóba olajat cserélni?

Amúgy ez alá mennyire kell bika PC vajon? Ez is olyan játék amit nem lőnék be tévén konzolról, de laptopon elszüttyögnék vele. Vagy kézikonzolon. Már ha a Steam Deck nem egy 3 éves belépő gamer noti szintjét hozná kb. Nem igazán értem azt a hardvert, a rajongást meg még kevésbé, de ez itt off.

(#277097) perge666 válasza Tegla80 (#277095) üzenetére


perge666
veterán

Még tavaly megvettem énis,akkor játszottam vele 2X vagy 3X összesen vagy 3 órát,és azóta se indítottam el. :(
Pedig nincs rossz hangulata tényleg a játéknak.
Én szerintem majd ősszel-télen fogom újból elővenni.

(#277098) Tegla80


Tegla80
addikt

Ajtostul ja,de mar visszraktam. :D (mar megtanultam kozben,h rovid x kinyit,hosszabban az x meg leszedi azt amit....)
A gepigenyt nemtom,de kinezetre nem egy gt szval sztem nincs nagy pc igenye.Viszont nincs pc-m igy nalam ps-re is jo lesz. :K

perge
Epp most teszteltem a kamu bmw-t tanulo modban igy most kezdodik ugymond a jatek....reggelig sztem tovabb jutok akkor ,mint Te 1ev alatt. :DD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#277099) perge666 válasza Tegla80 (#277098) üzenetére


perge666
veterán

:D :DD

Na hogy haladsz?

(#277100) Tegla80 válasza perge666 (#277099) üzenetére


Tegla80
addikt

Kinyitottam a vizsgasort(fek es futomu diagnosztika) ,megkerestem 10e kredit+ es elkoltottem egy kupac ocskavasra.(jeep felirat volt rajta mig a rozsda meg nem ette. :D ) Aztan mikor hazavittem ,rajottem ,h erre meg ennek tobbszoroset siman ra kell majd kolteni mire kesz lesz.De naivan gondoltam beinditom... :DD ..jah,h sotetben nem latszott,h par dolog bent sincs a motorterben...sebaj,gyors megvettem,hatha.....azota feladtam mert amit megneztem rajta,h milyen allapotu az mind kuka volt idaig,szval inkabb nem is bantom meg egy jo db-ig. De mar van benne legalabb par uj cucc is es nalam rohad. :DD .
Most ugy vagyok az anyagiakkal,h van egy trofea a 0-as szamlahoz,szval este kezdesnek elverem mindenem,h beadja es utana nagyuzemben nekiallok szerelni/penzt keresni mert tetszik a jatek. (autozni meg csak a tesztkoron voltam ,de tudjuk ez nem is arrol szol,itt szerelni kell. :D )

Sony® & PlayStation®

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.