Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#277402) Tasunkó válasza Kendek (#277399) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Az baj ha nagyobbra sikerül, mármint inkább nagyobb lehet, csak kisebb ne legyen?

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#277403) Kendek válasza Tasunkó (#277402) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy baj lenne belőle.

<-ƘƘ->

(#277404) neo-geo


neo-geo
aktív tag

It takes two játékkal ha nincs meg a havernak, akkor a friend pass-al csak az első pályát lehet megcsinálni?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#277405) F-ECT$ válasza neo-geo (#277404) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem, végig lehet tolni.

Dive ever, work never.

(#277406) neo-geo válasza F-ECT$ (#277405) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Köszi az infót, akkor ez fals szöveg amit friend pass-nál írnak, hogy

"Download Friend's Pass* to play It Takes Two with a friend - for free! The first level is free to play for anyone who downloads the Friend’s Pass. If a friend owns the full game, you can join them on the entire adventure for free. "

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#277407) F-ECT$ válasza neo-geo (#277406) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem fals: az első pálya mindenkinek ingyenes. Ha pedig megvan valakinek a játék, akkor hozzá csatlakozva a Pass-szal az egész játék ingyenes.

Dive ever, work never.

(#277409) oriic válasza Horec (#277408) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ebből is jöhetne egy full reboot szerintem.

Live-Die-Respawn

(#277410) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Itt kérdezem meg, mert a PS4 GTA V topik inaktív.
A tegnapi GTA 5 frissítés minden beállítást (Settings - Controls, Audio, Camera, Display stb) visszaállított alapra. Ez másnál is így volt, vagy csak engem tisztelt meg? Még soha nem csinált ilyet.
Nagyon nem örültem, hogy finoman fogalmazzak.... :\

(#277411) Wlac válasza Krystal_s (#277410) üzenetére


Wlac
Ármester

Biztos, hogy az update tehet róla? Nekem valamiért az eleje (2017 óta) teljesen random visszaállít mindent az alapra. Azt hittem, hogy ez mindenkinél így van.

“The wha-"

(#277412) Krystal_s válasza Wlac (#277411) üzenetére


Krystal_s
addikt

Előtte jó volt. GTA frissítés után elindítottam alapból Storyba akart lépni, a kontroller nem úgy működott, ahogy évek óta be volt állítva. Újraindítottam, akkor sem volt jó. Belêptem a beállításokba és láttam, hogy minden alapon volt.

(#277413) Lackooo84 válasza Krystal_s (#277410) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát, nálam mindig ez van ha pár havonta elindítom a játékot. Ezen még valaki meglepődik? :D

The Truth is out there...

(#277414) Krystal_s válasza Lackooo84 (#277413) üzenetére


Krystal_s
addikt

Nekem még soha nem csinált ilyet. Néha volt olyan, hogy GTA indításkor előjött, hogy állítsam be a Contrastot. Most is így kezdte, lehet már akkor kellett volna azonnal újraindítanom és nem megvárni míg betölti.

(#277415) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Nálam akkor felejt el mindent ha az online T fogom és simán bezárom. Ha előtte vissza lépek a storynak , várok egy kicsit és akkor zárom be úgy megjegyez mindent.

(#277416) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Az internet valahogy nem akar rendesen működni a Ps4 pro-n. Van internet más eszköz simán használja. A tesztelésnél IP címet kap, de a DNS szerver mégis elérhetetlen. Mi lehet a a gond?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#277417) Kendek válasza pocokxx (#277416) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Próbáld meg a 8.8.8.8 és 8.8.4.4 címeket DNS-szervernek, ezekkel működnie kell.

<-ƘƘ->

(#277418) perge666


perge666
veterán

Jó estét.
TLOU2 másnál sem indul el? :F
Bejön Ellie képe és nem megy tovább 6-7 perc múlva sem. Meg nem fagy a gép mert a PS gombot benyomva ki tudok lépni,minden más jó,csak a játék nem indul el 3. próbálkozásra sem. :(((

Már néhány hónapja megvettem de még 1 hete próbáltam ki először,akkor játszottam vele vagy 40-50 percet. Most lenne időm meg kedvem hozzá…..

(#277419) Kendek válasza perge666 (#277418) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mostanában nem játszottam vele, de annak idején nem tapasztaltam semmi hasonló probémát. Amit javasolni tudok, hogy próbáld meg letölteni még egyszer, vagy legalább mozgasd át külsőre. Előfordulhat, hogy a vinyó rosszalkodik, az okozhat hasonló tüneteket.

<-ƘƘ->

(#277420) perge666 válasza Kendek (#277419) üzenetére


perge666
veterán

De más játékkal nincs baj,ha a vinyóval lenne baj akkor más se menne nem???
Már családi program van,majd holnap rálesek.

(#277421) Kendek válasza perge666 (#277420) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez csak egy tipp, mivel a vinyó az tipikus gyenge pont. A játék legutóbbi frissítése több mint egy éve lett kiadva, szóval valószínűtlen, hogy ilyesmi gond lenne vele.

<-ƘƘ->

(#277422) perge666 válasza Kendek (#277421) üzenetére


perge666
veterán

Oké köszi. :R

(#277423) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Sziasztok!

Az lehetséges, hogy nincs 7 napos trial a PS előfizetéses rendszerénél?
Van nálam egy Pro amit ki kellett takarítanom és újra pasztázni és gondoltam majd szépen ingyen végigviszem a Stray-t aztán mehet vissza a gazdájának, csináltam is egy új profilt, de csak 4200HUF és semmi 7 days free-t nem ír. Ez valami bug vagy nincs már ilyen lehetőség?

(#277424) Kendek válasza KD6-3.7 (#277423) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Többen is jelezték már, hogy magyar profillal nem találják a 7 napos próba lehetőséget. Viszont épp tegnap írta fausto, hogy ő aktiválta UK account-tal. Azt nem tudom, hogy tényleg csak ott érhető-e el és itthon nem, de elképzelhető.

<-ƘƘ->

(#277425) KD6-3.7 válasza Kendek (#277424) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Hát én béna vagyok, de telón valami 2017-es hozzászólást hoz be a linked.

Próbáltam már mindent is… UK account teljesen szűz, de semmi trial opció!

(#277426) Kendek válasza KD6-3.7 (#277425) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

UK profillal itt látom a 7-day trial opciót. Ha ezt nem sikerül aktiválnod, akkor sajnos más ötletem nincs.

<-ƘƘ->

(#277427) KD6-3.7 válasza Kendek (#277426) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Nem sikerül. UK profilom van, de még is teljes áron akarja adni, ha bejelentkezem.

(#277428) KD6-3.7 válasza Kendek (#277426) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Köszönöm amúgy… szerintem ez valami bug.

(#277429) vargalex válasza perge666 (#277418) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Megnéztem. Gond nélkül indul.

Alex

(#277430) perge666 válasza vargalex (#277429) üzenetére


perge666
veterán

Szia. Köszi az infót,mostmár nekem is elindul pedig semmit nem csináltam vele. :)
Tegnap nem tudom mi volt,de a net is kinlódott az egész házban,sőt még a mobilnet is. De gondolom ahoz nem sok köze van.

(#277431) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Google news feldobott nekem egy cikket a konzolok fogyasztásáról. Itt lehet megnézni: [link]
Nem tudom, hogy mennyire valid a benne szereplő információ, de egész normálisan összerakott cikk. Akit érdekel, nézzen rá, hátha talál valami érdekeset. Nem linkelem be az összes konzolos topikba, aki úgy gondolja, ossza meg nyugodtan.

(#277432) Alarikman válasza icemad (#277431) üzenetére


Alarikman
senior tag

Olvastam, én ennek jobban hinnék:
link
Sony-tól van.
Az általad idézett cikk szerintem túlzó fogyasztást ad meg sok esetben.

(#277433) icemad válasza Alarikman (#277432) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem igazán értem, mire akarsz kilyukadni, mert a két oldal adatai közel azonosak... Hol látsz nagyobb eltérést?

(#277434) Alarikman válasza icemad (#277433) üzenetére


Alarikman
senior tag

Például amikor a sima PS4 adatait részletezi ki.
Ez nagyon függ az al-tipustól.
A sima Cuh-11xx is jobb számokat hoz:
Active gaming (three game average): 115.1W
Active gaming (Battlefield 4): 130.4 W
DVD playback: 97.4 W
Blu-ray playback: 89.1 W
Streaming media: 81.9 W
Home menu user interface: 77.6 W

És ettől az újabbak csak jobb számokat hoznak. Szóval a konzol elég jól fogyaszt.
Szóval legyen akkor Ps4 80-130W a Fat.
A Slim: 50-90W. Ez kb -20W a cikkhez. Ez jelentős.

[ Szerkesztve ]

(#277435) neo-geo válasza icemad (#277433) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Például a"PS4 játék közben 130-150" igaz azt nem írja, hogy Slim, vagy FAT.
Vagy a másik cikk szerint "Active gaming (Battlefield 4): 76.7 W"
Azért az közel sem azonos adatok!

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#277436) Alarikman válasza neo-geo (#277435) üzenetére


Alarikman
senior tag

Hopp, valami szerkesztési bug volt, sorry.

(#277437) icemad válasza Alarikman (#277434) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen 4-5 wattokon nem veszünk össze. :D Amúgy van itthon mind a négy konzolból, plussz a régebbiek, meg itt Hollandiában amúgy is évek óta a piaci árat fizetem. :)

(#277438) neo-geo


neo-geo
aktív tag

It takes two-ban, miért nem tudok online mással játszani?
A profil elsődlegesre van állítva, és nem tudom kezdeni a játékos keresést! Ha egy havernak küldök friend pass-t, akkor viszont osztott képernyőn játszunk, mint a local play alatt. Ez valami beállítás gond lehet?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#277439) Wlac


Wlac
Ármester

Tudtommal mindenképp osztott képernyő lesz. A matchmakinget nem ismerem.

“The wha-"

(#277440) neo-geo válasza Wlac (#277439) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Thx. Hát az úgy elég gáz, szerintem. Nem is értem különben, hogy miért nem lehet egy képernyő.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#277441) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok,

Vettem egy PS4-et pár napja, amit "nullázva" vettem át, a biztonság kedvéért én is alaphelyzetbe állítottam, majd feltelepítettem egy játékot (GoW, rendben lement a telepítés), játszottam, stb.

Ma vettem a géphez még pár játékot, amiből az első (Spider-man) rendben települt és frissült kb. egy óra alatt, viszont a második (Uncharted 4) és a harmadik (TLOU) kb. "instant" települt, pár másodperc alatt megfutott a csík, és már telepítette is a frissítéseket, illetve indult a játék. Egyik játékot sem indítottam el ténylegesen csak a kezdőképernyőig / opciókig mentem, majd kiléptem.

A fura az, hogy mindkét játék esetében az opcióknál kiírja a méretet (63 és 48 GB) de értelemszerűen ennyit nem másolhatott fel ennyi idő alatt.

Elképzelhető, hogy a gyári visszaállítás ellenére fent maradtak fileok a merevlemezen amit most felhasznált, vagy a lemez lehet bugos? Találkoztatok már ilyen jelenséggel?

(#277442) Wlac


Wlac
Ármester

Nem csak arról van szó, hogy annyit telepített, amivel elkezdheted a játékot (menü + első pálya, ilyesmi szokott lenni jellemzően), és közben a háttérben még telepíti a többit? A frissítéseket rögtön a telepítés elején el szokta kezdeni leszedni.

“The wha-"

(#277443) DeFranco válasza Wlac (#277442) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Akármi lehet, nem értek hozzá, hogy mi a telepítési mód a PS-en, pár napja van nálam. Érdekes módon két játéknál teljes telepítést végzett, kettőnél pedig nem, ezért tűnt furcsának.

Ha erre van kézenfekvő magyarázat, ismert gyakorlat akkor az a legjobb, csak nekem ebben nincs tapasztalatom. Az viszont furcsa, hogy a helyfoglalásnál a teljes telepített állománnyal számol (persze ezt foglalhatja is).

Szóval nekem itt minden vicc új, lehet triviális, ezért kérdezek.

(#277444) Kendek válasza DeFranco (#277443) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amíg ezerrel pörgeti a lemezt, addig folyamatban van a telepítés. Vannak olyan játékok amiket előbb is el lehet indítani, de ez nem jelenti azt, hogy végzett volna a másolással.

<-ƘƘ->

(#277445) interstate76 válasza DeFranco (#277443) üzenetére


interstate76
addikt

A felső menüben az "információ"-nál kiírja, ha valamelyik frissen telepített játékhoz épp plusz adatot tölt le. Ez utóbbi jellemzően vagy frissítés, vagy olyan adat, ami a hálózati funkciók használatához szükséges, tehát az offline kampányt a letöltés és telepítés befejezése előtt is játszhatod.

Ja, és igen, letöltés megkezdésekor azonnal befoglalja a teljes telepítéshez szükséges helyet.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#277446) vargalex válasza DeFranco (#277441) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Ahogy a többiek is írták. Vannak ilyen játékok. Pl. éppen a TLOU és az Uncharted 4 szinte azonnal indítható, amint beraktad a lemezt. Persze a háttérben tovább telepíti.

Alex

(#277447) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Köszi szépen mindenkinek a segítséget, most már tiszta.

Egyébként azt látom valahol, ha a telepítéssel valóban végzett, vagy csak annyit veszek észre, hogy nem pörgeti a lemezt? A lemezek tesztelése miatt lenne fontos, valószínűleg jók, mert nem karcosak, de jó lenne azért tudni, hogy tényleg 100%-osak.

(#277448) F-ECT$ válasza DeFranco (#277447) üzenetére


F-ECT$
titán

Az értesítéseknél szokta írni ha teljesen végzett.

Dive ever, work never.

(#277449) interstate76 válasza interstate76 (#277445) üzenetére


interstate76
addikt

Jah, bocsi, nem "információ", hanem "értesítések" a menüpont neve.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#277450) DeFranco válasza F-ECT$ (#277448) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszi :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.