Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#277651) Kendek válasza csiak (#277650) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

+36 1 677 7317

<-ƘƘ->

(#277652) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Én nem tudom miért szeretem magam szivatni de belekezdtem a Sky Force Anniversary játékba.

Kinek a Dark Souls sorozat a kihívás, nekem most ez a Boxos Ori & Blind Forest játékok 100%-ra való gyűjtögetése után...

A játék legelső pályája totálisan kisöpörve...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#277653) Lackooo84 válasza Bogyi007 (#277652) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Még lesz benne tennivaló bőven, főleg a második részben, kitartás! :DDD

The Truth is out there...

(#277654) Weareus


Weareus
addikt

Üdv.
Alien Isolation: The collection-t store-ban meg tudom venni?
Arra rámegy a hunosítás?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#277655) Kendek válasza Weareus (#277654) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Meg tudod venni, de nem tudok róla, hogy lenne hozzá hivatalos magyarítás.

<-ƘƘ->

(#277656) Weareus válasza Kendek (#277655) üzenetére


Weareus
addikt

"Hivatalosról" én sem.
Pc-s verzióra volt (nem tudom, az hivatalos volt-e, de működött).
Btw, köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#277657) Kendek válasza Weareus (#277656) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mindenesetre nincs lehetőség nem hivatalos magyarítás, vagy bármi egyéb fájl telepítésére illetve módosítására. Ez nem PC, teljesen zárt a rendszer.

<-ƘƘ->

(#277658) Weareus válasza Kendek (#277657) üzenetére


Weareus
addikt

Értem, mindegy. Jó lesz az angolul is.
Úgyis tudom kívülről a játékot. :)

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#277659) Bogyi007 válasza Lackooo84 (#277653) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ez baromi jó játék volt,






Lehetne még továbbmenni, de innentől az már nem szórakozás lenne részemről.

Melós de közben élvezetes volt a repcsit fullra maxolni, de részemről köszönöm ennyi volt. :))

A 9.-es szint végigvitele videón.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#277660) Petreszku válasza Weareus (#277658) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia! Igen tényleg egy nagyon jó játék és igen egy bizonyos szint felett inkább szenvedés és nem szórakozás. Én is 57%-os vagyok a trófea listán. :) Ha ez ennyire tetszett akkor próbáld ki a Sky Force Reloaded játékot is. Az is van ennyire jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#277661) Bogyi007 válasza Petreszku (#277660) üzenetére


Bogyi007
veterán

Gyanítom ez nekem válasz csak mellényomtál a válaszadónál. :B :P

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#277662) Quentaro


Quentaro
tag

Sziasztok!
Ha törlöm a gépemről a profilomat, a digitálisan vásárolt(!) játékok, tartalmak is törlődnek?
(Eladnám a gépem)

https://GTFever.EU

(#277663) AxBattler válasza Quentaro (#277662) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem egy inicializálással kellene próbálkoznod.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#277664) Lackooo84 válasza Bogyi007 (#277659) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A reloaded még ennél is sokkal jobb (és nehezebb).

The Truth is out there...

(#277665) Quentaro válasza AxBattler (#277663) üzenetére


Quentaro
tag

Azért kérdezem, mert ha a fő profil törlése UTÁN is használhatók, az azért erősen értéknövelő.
Lehet hülyeséget kérdezek, de láttam ilyen gép hirdetéseket.

https://GTFever.EU

(#277666) Kendek válasza Quentaro (#277662) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem törlődnek, de a futtatáshoz szükség van a licencekre. Szóval felesleges rajta hagyni a játékokat, célszerűbb egy gyors inicializálás.

<-ƘƘ->

(#277667) AxBattler válasza Quentaro (#277665) üzenetére


AxBattler
félisten

Az más. Ha a fiókod kulcsát is átadod, akkor menni fognak... de ugye a fiókok adás-vétele tilos, és könnyen visszavonható.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#277668) Quentaro válasza AxBattler (#277667) üzenetére


Quentaro
tag

Persze - eszem ágában sincs a profilt is adni, régebben volt valami mókolás játékmegosztással, és kevertem a szezont a f*****al.
Akkor csak pár dobozos megy melléje, köszi az infót!

https://GTFever.EU

(#277669) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

Ha előfizetek 1 év Essential Psplus-t, akkor néha egy egy hónapra fizethetek különbözetet a drágább Extra, Premium előfizetésekért? Ha lejár a hónap akkor meg visszaesne az Essential-ra, úgy képzelem.

Kérek egy számot a jútútú

(#277670) consono válasza Tasunkó (#277669) üzenetére


consono
nagyúr

Nem. A teljes hátralevő időszakot tudod upgrade-elni csak, arányos árért.

"In God we trust. All others must bring data"

(#277671) bendi806


bendi806
aktív tag

Sziasztok

a red dead redemption standard verziójában, van bankrablasos küldetés? vagy csak az ultimate verzióban?

köszi

(#277672) allnickused válasza bendi806 (#277671) üzenetére


allnickused
tag

Lehet nem vagyok naprakész, de majd kijavítanak. De, naprakész vagyok. Az ultimate-ben van csak, tudomásom szerint.

[ Szerkesztve ]

(De, az vagy)

(#277673) Kendek válasza bendi806 (#277671) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Van bankrablásos küldetés, csak nem az ami Ultimate Edition exkluzív.

<-ƘƘ->

(#277674) erahurka válasza Kendek (#277673) üzenetére


erahurka
félisten

Emlékszem arra a küldetésre. Tök hangulatosan indul, aztán mikor 10 perce még mindig a lovaglás ment, már a dialógusok is rég elhallgattak, majdnem eret vágtam. Így elszúrni egy játékot a felesleges méretekkel és a buta korlátozásokkal.

(#277675) Tasunkó válasza consono (#277670) üzenetére


Tasunkó
senior tag

:R Köszi! Így már inkább a havi lesz jó nekem.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#277676) bendi806 válasza Kendek (#277673) üzenetére


bendi806
aktív tag

akkor nemeri meg, azt hittem az ultimate edition, annyival jobb, de ahogy elnézem túl sokba kerül az nekem, ezért a kis plussz élmény miatt

illetve egy kis off....ha tárhelyet bővitek, az eddigi játékokrol a mentett állás is eltűnik, vagy azt le lehet valahogy menteni külső eszközre?

[ Szerkesztve ]

(#277677) Kendek válasza bendi806 (#277676) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A játékok mentései kimásolhatóak pendrive-ra. [link]

<-ƘƘ->

(#277678) Bondix


Bondix
tag

A bejelentkezesi hitelesítő kód-ot hogyan lehet alaphelyzetbe tenni?

Mert nem tudom mi lett megadva úgy törölni se tudom...
De ha kikapcsol a ps akkor nem fogok tudni bejelentkezni?
Két lépcsős stb minden be van állítva azzal nincs is gond mindent tudok de ezt nem.
És nem én állítottam be hanem a lányom de csak találomra mozgatta a kontroller és nem jegyezte meg logikusan...

(#277679) Kendek válasza Bondix (#277678) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A bejelentkezési képernyőnél nyomd meg az OPTIONS gombot a kontrolleren, és akkor be tudsz jelentkezni a profilhoz tartozó email és jelszó párossal, majd tudsz megadni új hitelesítő kódot.

<-ƘƘ->

(#277680) bendi806


bendi806
aktív tag

Ki melyik verziót preferálja jobban?

a lemezes vagy digitális vételt? én eladni nemszeretnem a játékokat, szerintetek melyiknek milyen előnye/hátránya van?

most épp a rdr 2-vel vagyok gondba, lemezen 7k, storeban meg 8300

(#277681) Kendek válasza bendi806 (#277680) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha így vacilálsz rajta, akkor egyértelmű, hogy a Store-os vásárlás a célszerűbb. Lemez akkor, ha szereted fizikálisan birtokolni és a polcra kirakni a játékokat, vagy ha úgy sokkal olcsóbbra jön ki.

<-ƘƘ->

(#277682) bendi806 válasza Kendek (#277681) üzenetére


bendi806
aktív tag

rendben, akkor itt veszem megy köszönöm

(#277683) icemad válasza bendi806 (#277680) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én csak digitálisan veszek mindent. Így 2 gépen is lehet használni, nem kell külön külön lemez a kölyköknek. 😁

[ Szerkesztve ]

(#277684) tboy93 válasza bendi806 (#277680) üzenetére


tboy93
nagyúr

lemez

szeretem polcra rakni / tapizni
olcsobban jatszom

cserebe kényelmetlenebb hasznalni
adni/venni kell
"hangos" a gép tőle

[ Szerkesztve ]

(#277685) Tasunkó válasza bendi806 (#277680) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Ha tudod postaköltség nélkül cserélgetni, adni venni akkor olcsóbb a lemez, csak zúg az is. Ha viszont nem és a storeban annyi mint a posta(most Evil Within), akkor nincs miről beszélni.

Kérek egy számot a jútútú

(#277686) Elims válasza tboy93 (#277684) üzenetére


Elims
veterán

+a lemez örökre a tiéd.

(#277687) bendi806


bendi806
aktív tag

végül, maradt a digitális verzió
....már jön is lefelé :C :DD

amúgy joltudom, hogy nincs benne fps nézet? csak ha valaki PS4 pro-n jatsza?🙂

[ Szerkesztve ]

(#277688) FunPro válasza Elims (#277686) üzenetére


FunPro
senior tag

A meghajtó viszont csak az első porszemig. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#277689) erahurka válasza bendi806 (#277687) üzenetére


erahurka
félisten

FPS nézet hiánya lesz a legkevésbé zavaró mikor 30 órája lovagolsz benne...

(#277690) Elims válasza FunPro (#277688) üzenetére


Elims
veterán

Ezért "tisztítja" a lemezt minden kivételnél/berakásnál.
A lemezt csak első percekig tekeri.
Vmint gépet tudsz cserélni,a játékod akkor is megmarad.
De a digitálisat x év után kiveszik alólad azaz lehúznak,elveszik azt amiért fizettél.Ps3-on tavaly már meglebbentették.
Igen,megvan még a gépem és nem akarom,hogy levegyenek x Ft-tal.

(#277691) bendi806 válasza erahurka (#277689) üzenetére


bendi806
aktív tag

total ráérek xd anno még pc-n Skyrimben is képes voltam órákig sétálni😂

(#277692) perge666 válasza bendi806 (#277691) üzenetére


perge666
veterán

Na végre valaki aki pozitívan áll a dolgokhoz. :)
Oké unalmas,de nekem se 2 perc eljutni Debrecenböl Budapestre és az sem egy leányálom.

(#277693) bendi806 válasza perge666 (#277692) üzenetére


bendi806
aktív tag

ezeknek a játékoknak, én úgy vagyok vele, azaz esszenciája, ha hagyod magad elengedni, és nem feltétlenül küldetésrol, küldetésre menni, hanem amerre a szemem,vagy épp egy egy érdekesebb dolog elvonz...tehát a fő szál mellett a mellékküldetések, is nagyon érdekesek tudnak lenni (majd ha lesz nekem is Witcher 3, megértem xd) :DD bár egy FPS nézet, nekem sokat dob, az élményen 😀

(#277694) consono válasza bendi806 (#277693) üzenetére


consono
nagyúr

A Witcher 3 ezt más szintre emelte, mert tényleg mindenhol volt mit tenni. Ja és nem ilyen AC szintű mellékküldetések voltak... Ki ne hagyd! Még ha az elején nem is húz be várd meg, hogy kinyíljon a térkép! Illetve a két DLC is zseniális, nekem a Blood and Wine a kedvencem, majdnem még az alap játéknál is jobban szeretem :)
Engem az FPS nézet már inkább zavar, jobban szeretem a 3rd persont, de hát nem vagyunk egyformák :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#277695) bendi806 válasza consono (#277694) üzenetére


bendi806
aktív tag

egyenlőre túlságosan elvagyok látva játékokkal (god of war, jedi fallen order ,NFS heat és most jon a rdr2) de a következő a Witcher lesz, illetve a last of us 2

(#277696) erahurka válasza consono (#277694) üzenetére


erahurka
félisten

Meg ott volt gyorsutazás.

Nekem túlságosan szétdarabolta az RDR2 sztoriját a sok üresjárat. Aki akar lovagoljon negyed órát két küldetés közt de én haladtam volna a sztorival. Máskor persze volt hogy én is csak mászkáltam, segítettem felépíteni egy házat, levadásztam valami állatot, nagyon jók ezek is de kellene a rendes gyorsutazás hogy az ember nyomhassa a sztorit ha ahhoz van kedve.

Meg én még a craftoláson változtattam volna hogy ne kelljen olyan precízen lelőni hozzá az állatokat hanem minőségtől függjön a mennyiség ami egy akármihez kell.

(#277697) perge666 válasza bendi806 (#277693) üzenetére


perge666
veterán

W3-ba első végigjátszásnál nem sokat gyorsutaztam,beszippantott a világ,tetszettek a mellékküldetések is. De második nekifutásra már ahol lehetett gyorsutaztam…..

(#277698) Lackooo84 válasza erahurka (#277696) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Engem a nagyítóval észrevehető picirigók levadászása zabált le. Meg amikor 1 óra keresés után találtam egy nagy madarat, amit kerestem, majd az lelőve ráeesett a mocsárban a víz tetejére, és mikor odamentem volna érte lerabolta egy krokodil.... na azt az üvöltést hallotta volna valaki..... :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#277699) FunPro válasza Elims (#277690) üzenetére


FunPro
senior tag

Sajnos azt kell hogy mondjam, már nem ezeket az időket éljük.

A lemez már inkább csak hardverkulcs, nem tényleges adattároló. A dlc/patch ugyanúgy a felhőben van tárolva, azok nélkül pedig a legtöbb játék mostanában használhatatlan.

Ha bedöglik a gép talán tudsz venni másikat, de a mostani érában már úgy is ps5-öt fog venni az ember. Ami elméletben támogatja a 4-es lemezt, gyakorlatban viszont, beleírnak a szoftverbe egy kódsor, és már nem támogatja őket.

Szóval, én már nem állítanám, hogy a lemez örök és sérthetetlen.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#277700) Bondix válasza Kendek (#277679) üzenetére


Bondix
tag

Köszi így volt! 😊
Előtte felhivtam a ügyfélszolgalatott. Ahh nem kell az bejelentkezeskor nem lesz semmi gond.
De ha zavar akkor gyári visszaállítás. Ha nem kell akkor okes.
De kellett...😂 Még jó hogy képbe volt az ügyfélszolgalat mi hogy van... De amit írtál azzal megoldottam.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.