Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#277201) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Most látom, hogy a Fall Guysból a ps plus verzió már nem működik. Leszedtem az új, ingyenes verziót, erre az meg nulláról indul. :F Más is bukott mindent?

(#277202) Tegla80 válasza icemad (#277201) üzenetére


Tegla80
addikt

Mar korabban feltunt a piros !jel az ikonjaban,de a napokban szedtem le mert a trofeak es mentes ahogy irod oda szol.... Elindul,de epic accot ker vagy general emil es felh nev nelkul valamit.Tovabb nem neztem mert nincs epic accom,de a jovore nezve a generaltat meg nem tartottam jo otletnek.(ha hozzarendelem utana leszedni nem lehet epic accot ha jol tudom,igy hagytam es atgondolom meg.)
Szedd le a regit es adj hozza epic accot(gondolom neked van) mert sztem az is muxik.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#277203) icemad válasza Tegla80 (#277202) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az a gond, hogy a régi el sem indult már, így nem tudtam epic accounthoz adni az ottani dolgokat. Én lesz@rnám igazából, mert mindegy, hogy milyen kalapban nem leszek első ( :)) , de a két gyerek kicsit húzza a száját...

(#277204) Tegla80 válasza icemad (#277203) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor nemtom,de mult csut vagy pentek probaltam leszedni,inditani es lejott elindult es jatekon belul kerte volna azt ami irtam. (gondolom hozzarendelve epic accot tovabb is enged es jatszhatok,mert nem hiszem,h utana meg kiirja,h jah bocsi,de nem jatszhato megse.)
Tegnap pont legyalultam mert ugyvoltam,h xarok ra.(anno ugyis mar csak felbosszantott....mikor betanultal mar egy palyat akkor atvarialtak......nagyon nem jott be)

Nem lehet,h letoltve/inditva az ujat az kevar be? mentese vagy ahoz epic fiok hozzarendeles inditasakor az oda meg lett csinalva? gyerekek mit lattak csinaltak azt inditva?

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#277205) icemad válasza Tegla80 (#277204) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na akkor megpróbálom mégegyszer...

(#277206) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!

Valaki próbálta már a streamelt játékot?
Premium előfizetés kizárólag ugye?
Illetve a fontos kérdés. Tableten szeretném játszani.
Mi Pad 5, android. Működik rajta? Vagy pc-n kizárólag?

Köszönöm a választ!

(#277207) consono válasza perge666 (#277200) üzenetére


consono
nagyúr

A TLoU2 volt az egyetlen játék, amit előrendeltem :) Nagy élmény volt :K
A hétvégén nekikezdtem a Tsushimának, de nincs itthon az asszony, nélküle nem játszhatok vele :) Mondjuk kicsit csalódás a játék, mert ugyan gyönyörű, de eddig még harcon kívül nem sok minden volt benne... Jó, volt róka, meg lehet helyet keresni haiku íráshoz, de de ezt leszámítva csak harc. Persze még csak az első fejezetet tolom, nem vonok le végleges következtetést...

"In God we trust. All others must bring data"

(#277208) Rage47 válasza consono (#277207) üzenetére


Rage47
veterán

Hát ennyi a játék. Harc, látvány, hangulat.

(#277209) consono válasza Rage47 (#277208) üzenetére


consono
nagyúr

A látvány meg a hangulat nagyon bejön, de ha csak harc van akkor nagyon szomorú vagyok :( Azt gondoltam legalább a Horizon szintjén lesz más is benne. Így viszont nem értem a nagy hype-ot körülötte...

"In God we trust. All others must bring data"

(#277210) Rage47 válasza consono (#277209) üzenetére


Rage47
veterán

Lehet gyűjtögetni meg amit a szokásos sandbox játékokban nyilván. Egy jobban kimért Assassins Creed igazából. Azért jobb, mert nem unod magad halálra a végére akkor sem, ha platinázod :D

(#277211) consono válasza Rage47 (#277210) üzenetére


consono
nagyúr

:D no, akkor lehet, hogy mégsem csalódom akkorát :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#277212) perge666 válasza consono (#277207) üzenetére


perge666
veterán

Én annó a TLOU1 elé izgatottan ültem le aztán csalódtam egy nagyot. :(
Játszható volt meg minden,ráadásul ez az egyik kedvenc műfajom,de szerintem mindenki annyira istenítette akkoriban hogy többet vártam tőle. :U

A TLOU2-nek ezért is kezdek félve,na de ami késik az nem múlik. :)
Amíg a REVIII pörög nálam,addig biztos nem kezdek bele más nagy játékba.

A Tsushima nálam is bakancslistás,csak van elég játékom egyelőre amit akciósan vettem és még el sem indítottam hogy nem kapkodok vele.

(#277213) vargalex válasza perge666 (#277212) üzenetére


vargalex
félisten

A TLOU1/2 nálam kedvencek. Igaz, a TLOU1-et még PS3-on kezdtem, de végig toltam PS4-en is 2-szer...

Alex

(#277214) perge666 válasza vargalex (#277213) üzenetére


perge666
veterán

Én csak PS3-on játszottam végig 1X.

(#277215) S e t h válasza consono (#277209) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy mongol invázió esetén ha nem a harcon van a hangsúly, akkor mire kéne fokuszálnia?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#277216) _drk válasza S e t h (#277215) üzenetére


_drk
őstag

Az a játék olyan rohadt unalmas hogy 2 hónapra letettem a joy-t.
A játék grafikája, megjelenítése, art design rohadt jó!
A karddal való csapkodás, lassítások, stílusok is izgalmasak.
Majd az első terület(KB 15 óra) után ezt mindet megszokva semmit nem nyújt a játék!
Itt még a loot-olás is rohadt unalmas volt.
Láttam egy kis házikót, ha már open world nezzunk el oda.
Ugyan az szakadt bungallo volt mint a másik 1000 és volt egy rongy darab a földön. Na ez valami.

Az art design leszámítva sokkal rosszabb mint egy AC mert azt legalább tele rakják ahogy tudják. Itt a kardot felfejleszted és nincs tovább.
A kisegítő cuccok is olyan meh.
Az átlag Jóskák ellen tök mindegy mit használsz. Könnyu is a játék normalon, de Hardon meg megöl pár nyílvessző.

Mondjuk én rontottam el, az egész játékon át kellett volna szaladni, a beszélgetéseket skippelni és 20 óra alatt végig kellett volna vinni, nem baszkódni vele.

(#277217) consono válasza S e t h (#277215) üzenetére


consono
nagyúr

Nem az a baj, hogy a hangsúly a harcon van, hanem az, hogy más nincs benne. Legalább is így az elején ezt érzem. Fejtörők? Ügyességi részek? Megkereshető titkok? Lesz ilyen benne?

perge666: Engem az első TLoU már az elején megvett (az asszonyt meg ott veszítette el...), nekem a top játékaim között van mindkét rész :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#277218) F-ECT$ válasza _drk (#277216) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha nem normálon játszod, akkor hirtelen a kisegítő cuccoknak is lesz értelme.

Dive ever, work never.

(#277219) F-ECT$ válasza consono (#277217) üzenetére


F-ECT$
titán

Minimálisan igen, lesznek. De azért nagy dolgokra ne számíts ezen a téren.

Dive ever, work never.

(#277220) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Én hétvégén fejeztem be a TLoU 2-t (Első Ps4 játékom). Technikai oldalról tényleg elképesztő, játékmenetet illetően szórakoztató, de semmi forradalmi. A történet körül inkább hype-ot érzek: kissé túlnyújtott, de izgalmas, "hatalmas tanulsága" 2 mondatban összefoglalható.

(#277221) interstate76


interstate76
addikt

Jó, hogy ilyen alaposan kitárgyaltátok a Tsushimát! Az egyik első számú jelölt volt a kívánságlistámon, de ha ennyire a harc dominál benne, akkor számomra is érdektelenné vált.

A TLoU2 amúgy nálam is a polcon figyel már, csak még nem fejeztem be a Days Gone-t (1 vagy maximum 2 küldetésnél többre egy alkalommal valahogy nem tud berántani, és előfordul, hogy hetek telnek el 1-1 ilyen alkalom között, szóval nem haladok túl gyorsan :D ), ill. el sem kezdtem a Death Stranding-et, szóval egy kicsit még várnia kell.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#277222) GEIL válasza sum-blink (#277220) üzenetére


GEIL
addikt

hogy fogalmaznád meg a tanúlságot ?
(kiváncsi vagyok te hogy gondolod) :U

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#277223) perge666 válasza interstate76 (#277221) üzenetére


perge666
veterán

Days Gone a közepe táján nekem is ellaposodott,de aztán megint beindult, ( nekem a katonai tábor elején volt kicsit unalmas ) de összességében nagyon tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#277224) sum-blink válasza GEIL (#277222) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Ne olvassa senki, aki még nem fejezte be!

A bosszú nem járható út, ha azt hajszolod felemészt téged is és mindenkit magad körül. Egy végtelen körforgás, amiből az egyik sértett félnek ki kell szállni, ahhoz, hogy vége legyen.

A másik tanulság, hogy a mindkét oldalt meg kell vizsgálni, mert jobban megnézve mindkét félnek érthetők a motivációi, jogosak a sérelmei. (Abby)

Röviden valahogy így értelmeztem. :) Te?

[ Szerkesztve ]

(#277225) consono válasza sum-blink (#277224) üzenetére


consono
nagyúr

Nagyon lecsupaszítva tényleg ez a tanulság. Nem is ez az érdekes a játékban, hanem az, ahogy idáig eljutunk :)
Én az első rész után megkérdőjeleztem, hogy kell e második rész, vagy sem, olyan szép, kerek volt az egész történet. Még most sem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy kellett a 2, mindenesetre nekem megérte a beletett időt.

"In God we trust. All others must bring data"

(#277226) S e t h válasza _drk (#277216) üzenetére


S e t h
nagyúr

A bennem élő gyermek egyszerűen csak élvezte.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#277227) FunPro válasza consono (#277225) üzenetére


FunPro
senior tag

Itt az igazi kérdés az, hogy az elsőből kellet-e a millió újrakiadás... :K

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#277228) Tökmak válasza S e t h (#277226) üzenetére


Tökmak
újonc

És itt a lényeg,vagy ha úgy tetszik a pont !
Élvezni kell a játékokat,mint régen.
Nem volt ilyen hdr,meg olyan ray tracing,stb...stb...de pl a Doom 3-on anno majd besz@rtam.

[ Szerkesztve ]

(#277229) consono válasza FunPro (#277227) üzenetére


consono
nagyúr

Az is, igen :) De hát vegyük el ezt az élményt a friss konzolosoktól?

"In God we trust. All others must bring data"

(#277230) raziel01


raziel01
veterán

Ghost of Tsushima Director's cut
Alapjáték 102 óra volt. Ez +20 óra. Az alapjátékot tavaly vittem végig, DLC-ért már sajnáltam a pénzt anno.
Összességében a DLC sem rossz , tök szép a sziget de plusz küldetéseket elbírt volna. De ígyis 8/10 részemről.
Így PS plus extrában érdemes letolni akinek bejött az alapjáték.

(#277231) erahurka válasza raziel01 (#277230) üzenetére


erahurka
félisten

Mit csináltál 100 órán keresztül benne? :D Szerintem nekem 50 alatt megvolt a platina :D

*Ez semmilyen formában nem személyeskedésnek volt szánva, remélem senki sem fogja félreérteni és kitiltani miatta a topikból!

[ Szerkesztve ]

(#277232) Tegla80 válasza erahurka (#277231) üzenetére


Tegla80
addikt

Mi ez a nagy "kitiltanak a topikbol" felelem nalad?
Sztem azert sokat kell tenni es elotte jon irgumburgum uzi is meg par nap elgondolkodato pihi is.Nem vagnak ki elsore sztem semmi csunya dolog miatt,max torlik es szolnak,h ez mar sok.

Sony® & PlayStation®

(#277233) Kendek válasza Tegla80 (#277232) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Gondolom ezt nekünk, vagyis a moderátoroknak szánja. De javasolnám, hogy fejezze be, mert lassan emiatt fogja megkapni.

<-ƘƘ->

(#277234) sum-blink válasza consono (#277225) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Igen, az első rész szépen le lett zárva egy nagy csattanóval. A második játék mondanivalója akár más karakterekkel és más címen is működött volna. (Persze az érzelmi hatás így hatványozottabb, hogy az első játékból már ismertük/ megkedveltük a karaktereket.)

[ Szerkesztve ]

(#277235) F-ECT$ válasza Tegla80 (#277232) üzenetére


F-ECT$
titán

Éééés ki is tiltották 60 napra, de azt mondjuk nem látom, hogy miért.

Dive ever, work never.

(#277236) nemorino válasza sum-blink (#277224) üzenetére


nemorino
tag

Nekem ennek a játéknak az a tanulsága, hogy a szeretetről jobb játékot lehet csinálni, mint a gyűlöletről. Az első rész számomra közepes volt, a befejezés viszont elképesztően erőteljes, összeségében jónak tartom, csak olyan nyomasztó a környezet (nem szeretem a posztapokaliptikus témákat), hogy évek óta nem vettem elő. A második résszel nem játszottam, ismerem a történetet és hatásvadász, elbaltázott, szájbarágós sztorinak tartom. Szerintem a Naughty Dog még időben megkapta a figyelmeztetést, hogy Druckmann a legtúlértékeltebb fejlesztő a játékiparban. Amit viszont nem lehet elvitatni, hogy technikailag, grafikailag a generáció csúcsteljesítménye, megfelelő sztorival korszakalkotó lehetett volna.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#277237) sum-blink válasza nemorino (#277236) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Én is hasonlókat írtam lentebb. :) A setting tényleg elég nyomasztó, ráadásul a másodiknak még a színvilága is fakóbb-szürkésebb. Túlértékelt játék, de ettől függetlenül jól sikerült.

(#277238) consono válasza nemorino (#277236) üzenetére


consono
nagyúr

Elég erőteljes kritika ez úgy, hogy nem is játszottál a játékkal...

"In God we trust. All others must bring data"

(#277239) Rage47 válasza consono (#277238) üzenetére


Rage47
veterán

Igen elég erős :D

(#277240) nemorino válasza consono (#277238) üzenetére


nemorino
tag

Nézd, én a sztorit tartom gyengének és hatásvadásznak, ezt meg szerintem Youtube végigjátszás alapján meg lehet ítélni. Olvastam életemben kb. ezer könyvet, láttam kb. ugyanennyi filmet, a PS4 korszak nagyobb címeit jórészt platinára játszottam, úgy érzem megvan az alapom arra, hogy eldöntsem, hogy egy sztorit jónak, vagy rossznak tartok. A hozzászólásom minden kritikus mondatát úgy fogalmaztam meg, hogy érzékeltessem, hogy saját véleményről van szó.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#277241) consono válasza nemorino (#277240) üzenetére


consono
nagyúr

Persze, én is csak a saját véleményemet mondom mindig, nincs ezzel baj :) Csak nekem furcsa ilyen sarkos véleményt hallani videók alapján. Játszva kicsit sem éreztem hatásvadásznak meg elbaltázottnak, mindennek megvolt a szerepe. A szájbarágósság sem annyira jön elő ha 20-30 óra alatt látod meg a teljes képet. Nekem kb. egy hónap volt, ha nem több, mire végeztem vele.
Ha kritikát akarnék megfogalmazni a játékkal szemben az pont a hossza lenne: bármennyire is szeretem, szerintem lehetett volna vágni belőle.

"In God we trust. All others must bring data"

(#277242) Tökmak


Tökmak
újonc

Mi a különbség e két játék között?
1. [link] 3000 forint
2. [link] 10000 forint
Köszi ! :R

(#277243) Kendek válasza Tökmak (#277242) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Tartalmilag a DLC a különbség, vagyis ez. Azért olcsóbb, mert éppen akciós, vagyis le van árazva.

<-ƘƘ->

(#277244) Tökmak válasza Kendek (#277243) üzenetére


Tökmak
újonc

Oké,köszönöm !
Akkor a MudRunner – American Wilds Edition-t kell megvennem 3.047 Ft-ért.
Ez teljes játék.
Plus-om nincs ,egyedül játszható ?

(#277245) Kendek válasza Tökmak (#277244) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Plus előfizetés az szükséges az online játékhoz, de maga az online játék az csak opcionális. Vagyis egyedül is játszható, igen.

<-ƘƘ->

(#277246) Tökmak válasza Kendek (#277245) üzenetére


Tökmak
újonc

Rendben, :R

Ui: feltöltenék pénzt a vételhez a gépre,melyik a legolcsóbb feltöltökártya ?

[ Szerkesztve ]

(#277247) sum-blink


sum-blink
aktív tag

Hello! Remote playezett már valaki PS4-et PS Vitán?

(#277248) Kendek válasza Tökmak (#277246) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

1000 forintos a legolcsóbb. Alzán van mindenféle címlet.

<-ƘƘ->

(#277249) zojjektum


zojjektum
senior tag

Pron aki játszotta az elden ringet, mennyire ordított a venti? A gyerek most játsza, de nagyon süvít. Dark souls 2 alatt meg sem mukkan. Segít a pasztázás vagy ezt így kell elviselnie? Köszönöm

(#277250) Rage47 válasza zojjektum (#277249) üzenetére


Rage47
veterán

Tudom valaki írni fogja, hogy paszta, de szerintem nem segít semmit. Én kitakarítottam a Slimemet és ugyanolyan. Ritka, hogy nem süvít, főleg nyáron. Fejhallgató a megoldás.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.