Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#277451) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Dead by Daylight készítőinek új játéka:

Meet your Maker

Trailer
Gameplay

Megjelenés: 2023.

Live-Die-Respawn

(#277452) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
Tudtok ajánlani olyan lelkes szakembert/szervizt (Budapest), ahol kb. azonnal javítanak driftelő kontrollert?

(#277453) erzol válasza DVlad (#277452) üzenetére


erzol
őstag

(#277454) DVlad válasza erzol (#277453) üzenetére


DVlad
őstag

Grazie mille!

(#277455) malystryx


malystryx
senior tag

Urak, olyan kérdésem lenne, hogy én most fejeztem be a Horizon - Forbidden West-et, ennél a résznél a platináért nem jár avatar ugye? Utánaolvastam a neten, de néhány hozzászólás van csak. Amúgy szépen elfutott PS4-en is, igaz HDR nélkül és performance módban, így is süvített elég sűrűn szegényem, a töltési idők néhol elég hosszúak, de összességében teljesen rendben volt. A játék itt is gyönyörű.. :) 98 óra lett a vége.

(#277456) consono válasza malystryx (#277455) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, engem is csak a töltési idők zavarták PS4 FAT-en, a látványra nem volt panasz :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#277457) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos a Call of Duty: Modern Warfare II béta dátuma:

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#277458) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

Az Alienation-ban működik a local-co-op 3 játékos esetén? Nekem 2 gamepaddal működik rendben, de a 3.-nál belassul és csak oltári késésekkel reagál.

Kérek egy számot a jútútú

(#277459) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok!

Adott egy PS4 pro, átvittem ismerősömhöz játszani, nem akart képet adni HDMI-n kínlódtam vele stb jártam már így nagyon ritkán csinált ilyet. De nem is ez a probléma. Sajnos muszáj voltam áramtalanítani bekapcsolt állapotban, majd újra bekapcs után, kiírta a Checking the system storage status.

Ezután valami updatet kért hogy adathordozóról adjam be, sajnos nem fotóztam le. Ezt kilőttem kikapcsolt. Azóta bekapcsoláskor végig megy a Checking the system storage status, újraindul, ekkor már nem ad képet, majd kb 2 perc után hármat pittyen gyors egymás utánban.

Talán a HDD vagy rendszer mehetett el rajta?

[ Szerkesztve ]

(#277460) Kendek válasza kmisi99 (#277459) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha azt írta ki, hogy kéri a telepítős pendrive-ot, akkor ott az adatok már menthetetlenek. Vedd ki a vinyót és nézz rá a S.M.A.R.T. értékekre, lehet, hogy csak ennyi a baja. Ha cserés, akkor kelleni fog bele egy új HDD vagy SSD, és pendrive-on a reinstallation fájl, a PS4/UPDATE könyvtár alatt.

<-ƘƘ->

(#277461) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#277462) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

hihetetlen ez a playstation. Most pasztázom, de az egész technológia ránézésre kb. a régi audigy hangkártyám meg a 20 éves atx alaplap között van valahol, nade olyan gyér sztyeppékkel ahol alig szédeleg egy kis fekete bigyó, semmi zsúfoltság, és olyan játékokat visz folyamatosan hogy csak lesek, a tavalyi gépem megmakkanna már a gondolatába is hogy neki ezt ki kell dolgoznia 60 fps-re, pedig abban van külön grafikus kártya ami az egész ps4-nek már kétharmada.
A processzor átellenes felén azok a fekete nagyobb négyzetek(talán RAM) , szóval azokon is vannak ilyen kis fekete raggancsok, de kisebbek mint maga a négyzet, alig feleakkorák. Most van ez a thermo grizzly minusz8 padom, ha jut belőle jobb ha lefedem az egész területükön, vagy én is ilyen csálé négyzetecskéket vagdossak rájuk?

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#277463) Kendek válasza Tasunkó (#277462) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Típustól függ, illetve attól, hogy az ellentétes hőelvezető fém felülete az mekkora. Szóval akkorára érdemes, mint a legkisebb érintkező felület.

<-ƘƘ->

(#277464) Tasunkó válasza Kendek (#277463) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Köszi! Nekem a régebbi tipus van, ahol X-ben van a hűtés felfogatva, ott még tudna érintkezni, látom szétszerelős videón, hogy a gyári állapot is ez a kis tappancs, akkor meglátom mennyi marad a padból amit vettem.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#277465) Mik76


Mik76
senior tag

Hello,

Az utobbi idoben volt alkalmam jatszani a ps4-emmel (alap verzio), es azt vettem eszre hogy a ventillator elegge hangos lesz egy ido utan. Lehet ezen javitani valahogy? Otthon, vagy ez inkabb szervizes sztori?
Elore is koszi

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#277466) Tasunkó válasza Mik76 (#277465) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Épp folyamatban vagyok. Ha pc-t raktál össze, procira hűtő ráfogatás, akkor kb. valami hasonló. Sok leírás van róla az összefoglalóban, illetve most ezt nézem a [link] , így néz ki a művelet, állítólag ez mérsékli akár hoszabb ideig is, kell hozzá T8 security torx, még jó hogy nyitva voltak, azt a részt átfutottam.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#277467) Kendek válasza Mik76 (#277465) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ki lehet takarítani, meg újra lehet pasztázni, ez segíteni szokott. Házilagosan is elvégezhető, de csak akkor érdemes nekiállni, ha van bármi tapasztalatod benne (pl. szoktál notikat csinálni), illetve eszközeid hozzá.

<-ƘƘ->

(#277468) Mik76 válasza Tasunkó (#277466) üzenetére


Mik76
senior tag

+Kendek

Koszi, akkor asszem ezt en max szervizben tudom megcsinaltatni. Remeltem van valami egyszerubb levego pisztollyal vagy hasonloval megoldhato gyors metodus. :)
Lehet tobb kart okoznek vele mint hasznot.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#277469) Alarikman válasza Tasunkó (#277462) üzenetére


Alarikman
senior tag

Azért szellős a NYÁK mert nagyon integrált a SOC és minden. A GDDR5 chip-ek is tudnak fogyasztani, jól teszed a thermal pad cserét.
Érdekesség: ha már pc-ben gondolkozol, a PS4 integrált VGA-ja kb egy Radeon HD7850 vagy 7870-el egyezik meg, csak mélyebb integrációval, azaz gyorsabb késleltetéssel és egyéb dolgokkal. Az AMD kiemelkedőt alkotott annó.

(#277470) Dino69


Dino69
aktív tag

Tegnap begyűjtöttem a Cyberpunkot (8.500 Ft) Ps4 Slim-re :)
Előtte természetesesen megnéztem, hogy fut az 1.52. és amit láttam, hogy kevés ugyan az mpc az utcán, de viszont használható már. Egy kb 30 percem volt rá még este, ezalatt nem volt semmi gond vele :))
Remélem, hogy így marad az élmény :B

(#277471) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

Tettem a memóriákra is, így is megmaradt 1/3 a csíkból. Egész nagy hűtője van, azt hittem rosszabb konstrukció. Nekem az Uncharted 1 alatt is viszonylag hangosan búgott, azt végigvittem de God of War-ba csak belenézni mertem. Most nagyon jó a GOW hangosabb de az is jó a többinél van hogy totál elhalkult van hogy enyhén hallani, nem zavar a dolog.
Tényleg pont úgy van ahogy a topikban írták, mind a széle köré tolta ki a pasztát rajta csak egy ponton volt. Következőre viszont megpróbálom a THGrizzlynek van olyan vékony fekete pad-ja azt is láttam a neten, hogy rakják a processzorra, pasztával leragasztva. A por viszont nem sokat csinál mert az enyém nem volt nagyon poros, mégis zúgott mint az atombunker.

[ Szerkesztve ]

Kérek egy számot a jútútú

(#277472) TBT


TBT
addikt

Eléggé combos és figyelemreméltó ingyenes frissítést kap a Kena, szeptember 27-én a megjelenés első évfordulójának alkalmából!

Tartalma:
- Új képességek
- Új trófeák
- Új ékkövek (általuk a staff tápolható lesz)
- Új ruhák (Deluxe Edition kiadás is bővül)
- Új feladványok
- Új ellenfelek!
- Új sapkák a rotoknak
- Rengeteg finomhangolás és hibajavítás

A teljes bejegyzés (videókkal mellékelve az újdonságokról) itt olvasható

Az oldalon csak PS4 és PS5 verziók vannak említve, de gondolom PC-re is érkezni fog majd aznap.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#277473) semetka válasza TBT (#277472) üzenetére


semetka
őstag

Ez már igen, biztos lepörgetem NG+-on, imádtam nagyon.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#277474) wenti5000


wenti5000
csendes tag

Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy a ps+ premiummal tudtommal lehet streamelni játékokat, sőt van amit PC-re is, a kérdés az hogy ez nálunk egyáltalán elérhető, vagy még várjak vele pár hónapot?

(#277475) Kendek válasza wenti5000 (#277474) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PC-s streamelési lehetőség az egyelőre még nem él. [link]
Konzolon viszont működik, de érdemesebb inkább letölteni és úgy futtatni, ahol ez opció.

<-ƘƘ->

(#277476) wenti5000 válasza Kendek (#277475) üzenetére


wenti5000
csendes tag

Értem, köszi! Amúgy konkrétan 1 játékot próbáltam volna ki, a Miles Morales-t, mert kicsit sokallom az árát. Lenne esély hogy bármelyik előfizuval Ps4-en tudnék vele játszani?

(#277477) Kendek válasza wenti5000 (#277476) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Itt a lista, hogy milyen játékok vannak bent, a Miles Morales az elérhető. Ha előfizetsz (elég az Extra tagsági is hozzá) akkor letöltheted a konzolra, és tudod futtatni.

<-ƘƘ->

(#277478) hattrickuser


hattrickuser
tag

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy a Gran Turismo Sport játék tartalmaz-e Magyar feliratot?
Van egy lemezem, azon nincs, de nekem úgy rémlik, hogy Magyar felirattal is rendelkezik. Ha megveszem digitális formában, akkor lesz Magyar felirat?
Előre is köszönöm!

(#277479) KaitouP válasza hattrickuser (#277478) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem tartalmaz.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#277480) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Úgy tűnik a hétvégén ismételten szert teszek párommal egy Ps4 konzolra (Slim 1TB 2 kontrollerrel) és gondolkodom hogy kellene hozzá Ps Plus előfizetés is.

Egyrészt volna egy olyan profil ami angol eredetű de már 2012 októbere óta van rajta előfizetés vagy pedig a másodprofilomra vennék Ps Plus Extrát ami magyar.

Melyik volna ár/érték arányban kifizetődőbb számunkra? Angliából életben tartani egy brutális tartalommal bíró alap Ps Plus előfizetést vagy hazai profilról kvázi nulláról egy ps Plus Extrát venni? 1 éves időtartamról lenne szó.

Valamint utoljára Ps4 Pro konzolom volt olyan 2-3 éven át s előtte volt egy 500-as Slimem.
Nem emlékszem már annyira a grafikai különbségekre de a Slim mennyire van lejjebb a Prohoz képest? Például a legutóbbi God of War, SpiderMan, Detroit esetében és mire számíthatunk ha az új Horizont beszerezném valamint a Gow Ragnarok esetében és párom külön kérésének megfelelően egy Ps4 Slimen a Stray mennyire fut használhatóan?

Köszönöm a válaszokat előre is nektek!

Utóirat: Ps5-re még nem akarunk váltani, van egy keveset használt Xbox One X konzolunk a Series X mellett és azt tudjuk cserélni a Slimre és veszünk mellé plusz egy kontrollert is.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#277481) Elims válasza Bogyi007 (#277480) üzenetére


Elims
veterán

Én ezt örömmel olvasom! :-)

Szerintem nincs kb.30e Ft-nyi különbség a slim és a pro között.Simán mehet a slim,de egy one x-ből egy pro-t kell csinálni,nem egy slim-et. ;-) Utána mehet egy joy.

A ps plus-t meg neked kell tudni.Meddig volt az angol account-on előfizetve?Most mennyi a különbség az angol plus extra és a magyar plus extra között (Ft-ban persze)?Biztos,hogy folyamatosan szükség lenne a plus extra-ra vagy esetleg csak addig,amíg kijátszátok magatokat egy pár játékkal és utána elég lenne az a tartalom is,ami van az angol account-on és utána elég lenne a sima plus. ?

(#277482) Bogyi007 válasza Elims (#277481) üzenetére


Bogyi007
veterán

Páromnak lesz jobban a konzol én csak néha fogok rálesni, a grafika annyira nem lesz fontos mivel ott a Series X és van még egy asztali és egy Lite Switch is.

A Ps Plus kvázi 2012 októbere óta folyamatosan megvan, úgy tartalom van bőven (még egy Ps3 Superslim is akad hozzá) csak egy a bökkenő a "csodálatos" királyi valutánk 25000 forintot ér most az 50 font ellenében, miközben legutóbb ez olyan 19000 forintomba került...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#277483) Elims válasza Bogyi007 (#277482) üzenetére


Elims
veterán

Nincs egetverő különbség a slim és a pro között,tökéletes a slim is,de ha most van egy one x-ed,ne slim-et csinálj belőle. :-)

Jaaa,2012 óta veszed hozzá a plus-t?? :-o Akkor főleg ahhoz vedd szerintem az extra-t.Ne hagyj bukni 10évnyi plus-t.
Esetleg akkor add fel,ha vkivel felesbe vennéd és új account-ra vennétek.Bár nekem megvan a véleményem erről a felezgetésről.....de ha az anyagi részét nézed akkor ez is megoldás lehet.
Van azért itt egy-két ember akiben vakon lehet bízni.

(#277484) dan1


dan1
tag

Sziasztok,

Ps4 slim-em kiköpte a lemezt és nem akarja visszavenni. Indításkor /gombnyomásra kerregő hangot hallani olvasó felől. Igazából furcsa is volt ,mert szó szerint kirepült ,a lemezkiadó gomb nyomása után. Összefoglalóban lévő linkek videói privátok lettek.

(#277485) dan1 válasza dan1 (#277484) üzenetére


dan1
tag

Edit: próbáltam, próbáltam, de csak morgott rám viszont már bevette a lemezt. Néha kinyújtotta a szelet. Valami szerintem belül elmozdulhatott, eddig állítva volt használva, most fektetve van.
20. Ilyen alkalomra fel is pörgött a lemez.

[ Szerkesztve ]

(#277486) Bogyi007 válasza Elims (#277483) üzenetére


Bogyi007
veterán

Elhoztuk a Slimet és pedozs kollégával jót is beszélgettünk a konzolok cseréje és azok tesztelése közben. Nincs gond a kicsivel a SpiderMan is szépen fut rajta, nekem megfelelő a futása Slimen is pedig azt eddig csak a Pro-n láttam , igaz nekem nincs gondom a 30 fps megjelenítéssel sem.

A konzol ventilátor hangjától és hogy melegszik attól mondjuk elszoktam a Series X konzol után, de ez sem lesz nagy probléma azért. :))

Cimbim akié a fentebb említett ősrégi Ps Plus tartalmakkal rendelkező profil most használja azt, így sanszos hogy hazain fogunk előfizetni, de várunk egy Black Friday akcióra.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#277487) Sántha Lajos


Sántha Lajos
tag

Sziasztok . A remote play nélkül , van más megoldás amivel össze lehet hozni a Play Station 4 konzolt a PS5 kontrollerrel ? Azért így kérdezem mert én nemrég vettem egy ps5-öt viszont nekem túl bumszli ez a joy , inkább a ps4 controllerét használom .(na meg kormányt , de ez most nem tartozik ide :) ) Viszont apámnak van egy ps4 slim-je ő tudná használni , csak nincs okostelefonja .(remote play miatt írom ezt , remélem érthető ) . Viszont van PS3-ja is azzal tényleg működik , ezt írták is a neten , de a ps4-et többet használja .

[ Szerkesztve ]

(#277488) Kendek válasza Sántha Lajos (#277487) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csak megfelelő konverterrel, mint amilyen pl. a COOV DS50. Ami nem működik, az a konzol kontrolleres bekapcsolása, a Jack aljzat, és a töltéskijelzés. De ezeken felül tökéletesen használható.
Viszont nem tudod elajándékozni a DualSense kontrolleredet, hiszen a PS5-ös játékokat csak azzal lehet irányítani, vagyis azokhoz a DS4 nem lesz jó.

PS3-hoz amúgy nem 100%-os, mert a szükséges funkcióknak csak egy része működik. Önmagában pl. az L2 és R2 ravaszok csak sima gombok, de amúgy DS50-nel sincsenek szenzorok, és egyes játékokban van, hogy nem érzékeli a gombnyomást. Szóval én arra jutottam, hogy jobban járok, ha PS3-on DS3-mal játszom.

<-ƘƘ->

(#277489) Sántha Lajos


Sántha Lajos
tag

Köszi, egy kérdésem lenne. Tegyük fel hogy megvesszük a Fifa 23-at Ps4 lemezen. Én ha be töltöm a PS5 konzolba a játékot akkor ugye működni fog a ps4 controllerel ? (mivel nem ps5 játék, gondolom igen).

[ Szerkesztve ]

(#277490) Kendek válasza Sántha Lajos (#277489) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A játékok PS4-es változatai azok mennek DS4-gyel is, igen.

<-ƘƘ->

(#277491) Sántha Lajos válasza Kendek (#277490) üzenetére


Sántha Lajos
tag

köszi .

(#277492) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#277493) Elims válasza Bogyi007 (#277486) üzenetére


Elims
veterán

Jaa,PedoZs-vel üzleteltél.. így már értem,hogy miért lett egy one x-ből ps4 slim.
Nem egy olcsó János...,de tény,hogy nagyon normális.

Szerintem csak akkor vedd meg az extra ps plus-t,ha végig ki is használjátok.Egyébként elég lehet a sima essential+1-1 hónapra az extra. ;-)

(#277494) Bogyi007 válasza Elims (#277493) üzenetére


Bogyi007
veterán

Oda-vissza leteszteltünk mindent és azért van egy plusz kontrollerünk is.
Én is nyugodtabb vagyok így hogy személyesen csekkoltuk egymás gépeit és ismerem régóta már.

Ismersz te is hogy személyesen szeretem átvenni és átadni a cuccokat, ha például az ország másik felébe lett volna konzol akkor is így tettem volna de akkor meg már drágább is a történet.

Ez így volt jó és tökéletes.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#277495) btf


btf
aktív tag

God of War Ragnarök gameplay. (17h-kor van a premier)

Ez a videó harcrendszerre fog fókuszálni, lesz majd még egy szept 6.-án, ott a pályadesign lesz fókuszban.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#277496) perge666


perge666
veterán

Halihó.
TLOU2 előtt belevetettem magam az Uncharted Lost Legacyba és minden percét élveztem. :)
Nem volt valami hosszú,így 3 délután alatt végig is vittem.
Nem volt tervben a játék megvétele,de lemezesen kaptam,így legalább leteszteltem a lemezmeghajtót is mert 3 év alatt 1 lemezes játékom sem volt,a Fat géppel eladtam az összeset,azóta csak digitálisan vásároltam.

Most hogy akciós a Red Dead Redemption 2,ezen is nagyon vacillálok hogy megveszem és a TLOU2 előtt vagy vele párhuzamosan játszom,csak zavar az angol nyelvtudás hiánya,elvileg elég összetett és időigényes lesz mindent lefordítani,kikeresni,utánaolvasgatni,de lehet megéri.

(#277497) icemad válasza perge666 (#277496) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Rdr2 vagy nagyon bejön az embernek, vagy nagyon nem. Technikailag nem lehet belekötni, gyönyörű, jók a zenék, igazi vadnyugati szimulátor. De piszok hosszú és egy alap angol valóban kell hozzá. Szerintem érdemesebb az első résszel kezdeni, ha jól láttam a prémium csomagban benne van.

(#277498) erahurka válasza icemad (#277497) üzenetére


erahurka
félisten

Az egyetlen gondom a gyorsutazás hiánya volt vele kapcsolatban. A 70 órás játékidőből kb. 40 lovaglás egyik küldetéstől a másikig. Illetve pár dolog büntethetne jobban, például a nem tisztított pisztoly sűrűbben sülhetne be.

(#277499) icemad válasza erahurka (#277498) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem van benne gyorsutazás. Igaz, már régen játszottam vele, de mintha lett volna benne. Persze nem rögtön az elején.

(#277500) erahurka válasza icemad (#277499) üzenetére


erahurka
félisten

Igen, a bázisról lehet városokba gyorsutazni ha összekuporgat az ember egy valag pénzt hogy kioldja. De ha a küldetés a pusztában ér véget vissza kell lovagolni a bázisra.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.