Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#277601) Kendek válasza Fr@nkieWilde (#277600) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Gondolom beragadt valami a mechanikába, vagy eltört, vagy a motor hibásodott meg.

<-ƘƘ->

(#277602) Lackooo84 válasza Fr@nkieWilde (#277600) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Kosz.

The Truth is out there...

(#277603) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Sziasztok!

Egyik sem, nincs kosz, nincs beragadva semmi, motor hibátlan.
Csak akkor adja gond nélkül a lemezt, ha a fekete, V alakú eszközt, ami a kiadásért felel, azt kb. 1mm-re meglököm. Anélkül nem igazán megy a kiadás,csak erőlködik a motor. :(
Tegnap megbontottam, sokat szenvedtem vele, de nem bírtam rájönni mi lehet a baj, miért nem megy neki az a plusz 1mm távolság...

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#277605) bendi806


bendi806
aktív tag

Sziasztok

Nagyon hosszú idő után, végre sikerült egy régebbi fat géphez hozzájutni (500 gigás verzió), idővel szeretném nagyobbra cserélni a háttértárat , SSD legyen szerintetek vagy elég a sima hdd, és milyen típusut nézzek? bármelyik notebook/laptop háttértár jó hozzá?

annyi bibi van vele, hogy a lemezt, mikor befelé veszi, nem húzza be teljesen, kézzel kicsit rá kell tolni. Láttam ilyen "házi praktikát" a neten, hogy fulpiszkalo+alkohol és kitakarította,ez működhet, vagy engedjem el?

bocsi, ha esetleg amatőr kérdésekkel bombázlak majd titeket, de nagyon kezdő vagyok ez ügyben 🙂

fülhallgatót, valami alapmodellt tudtok ajánlani? főleg single player játékokat fogok tolni
illetve, a kamera...az most csak a just dance típusú játékoknál jó? és miért ilyen drága?😄

de imádom a gépet xd mindennap mosolyogva ülök le elé 😄

köszönöm a segítséget előre is

(#277606) tboy93 válasza bendi806 (#277605) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jó szórakozást hozza. Tengernyi jo jatek van ra :K

(#277607) bendi806 válasza tboy93 (#277606) üzenetére


bendi806
aktív tag

Ne is mond :D most god of war-t tolom, de kellesz a Witcher 3, last of us 2, Red dead redemption 2, detroit become the human, f1 stb stb xd

(#277608) Guitar14 válasza bendi806 (#277605) üzenetére


Guitar14
senior tag

Válaszolok amire tudok:
SSD vagy HDD azt csekkold youtube-on, hogy PS4 SSD vs HDD és döntsd el, hogy megéri ez a plusz sebesség a kevesebb tárhelyt/több pénzt.

Úgy tudom bármilyen háttértál belemegy. Lényeg, hogy SATA csatis legyen és 2.5".

Lemezbehúzás az passz, szedd szét ha van csavarhúzód hozzá (nem bonyolult, szedtem már én is szét és pucold le ahogy a neten írják veszíteni nem vesztesz vele ha óvatosan csinálod, legalább kitakarítod a gépet is akkor már.

Fülhallgatóra mondok egyet ami szerintem jó mert egy jóideje ezt használom:
Trust GXT 322 (rövid jack konzolhoz és hosszabbítós splitter átalakítóval PC-hez is jó amit adnak hozzá, kényelmes NEM zaszigetelőpárnás)
Vagy még olcsóbb: Trust GXT 310 ez már bőrpárnás a többi ugyanaz. csak olcsóbb)
Ha kicsit minőségibbet akarsz ami ár-értékben még nagyon jó akkor: HyperX Cloud Stinger Core

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#277609) Kendek válasza bendi806 (#277605) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Most már talán célszerűbb az SSD, de ha számít az ár, akkor egy vinyó is jó. Abból 2,5"-es kell, és max 9 mm magas lehet, tehát HDD-ből legfeljebb 2 TB-os ami beépítésre kompatibilis.
Hogy az optikai meghajtónak mi a baja, és, hogy miként javítható, azt ennyi infóból én sem tudom. Szét kell szedni és megnézni, addig nem derül ki biztosra.
Fülhallgatónak én Haylou GT6-ot használok, ez viszonylag olcsó, de nekem bevált. Ha Bluetooth, akkor fontos, hogy legyen low latency módja, különben zavaróan magas a hang késése. Plusz amit tudni kell, hogy szükséges hozzá egy USB-s adapter is.
Kamerás játék nem sok van, jobbára inkább a VR esetén van használva, ahhoz kell.

<-ƘƘ->

(#277610) bendi806


bendi806
aktív tag

köszönöm a segítséget...
hát nemtudom pontosan, mi legyen, hajlok mindkét irányba, de én skót vagyok xd így lehet csak sima hdd lesz majd belőle
ssd-en gondolkoztam, de annyi video van fent a youtube-on, hogy nemtudtam dönteni, megéri e az a kis plussz gyorsaság, hogy, gyorsabban töltsön be (bár van ahol nem nagy az eltérés)

haylou gt6 tetszik, de lehet csak egy alap gtx 310 lesz, mint , ahogy fentebb javasolták 🙂
mindenesetre tanácsokat megfogadom, aztan lehet majd szétszedem
kamerás játék, csak a just dance érdekelne, de azt élveznem.nagyon😄
az optikai meghajtó, meg behúzza, csak akadozva...bár ettől nagyobb baja ne legyen, nem cserelgetek sűrűn lemezt 😄😄

(#277611) icemad válasza bendi806 (#277610) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Just Dancehez nem is kell kamera. Telefonnal is lehet irányítani.

(#277612) Guitar14 válasza bendi806 (#277610) üzenetére


Guitar14
senior tag

Esetleg ha szétszeded és nem érted mi a para, dobj be egy két jó minőségű éles képet több szögből és lehet megmondjuk mi tört el/mi a baj.

Just Dance: Youtube keresés: "Just Dance" és táncolsz rá. Low budget. :DDD

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#277613) bendi806 válasza icemad (#277611) üzenetére


bendi806
aktív tag

letöltöm store-bol, és valahogy telefon kompatibilis, vagy, hogy érted?

(#277614) bendi806 válasza Guitar14 (#277612) üzenetére


bendi806
aktív tag

szétszedni, szétszedem és max lovok pár képet, de annyira piszkalgatni nemakarom, hogy őszinte legyek...
fat gép szétszedest nemlattam ,a neten, de slimet már sokat...

tényleg low budget xd majd kipróbálom, úgy milyen 😄

(#277615) icemad válasza bendi806 (#277613) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Vannak olyan játékot, amit megveszel, letöltöd, de utána telefonnal is lehet irányítani. A telefonra kell telepíteni egy kiegészítő alkalmazást és ugyanarra a wifire kell csatlakozni, mint a ps4. Ilyen játék a Just Dance is. De a Frantics és a Knowledge is power is hasonló elven működik. Utóbbi kettő magyar nyelvű és magyar szinkront is kapott, igazán jó játékok baráti társasággal.

Ez pl az androidos Just Dance kontroller: [link]
Úgy tudom Just Dance 2015 utáni verziókhoz jó.

[ Szerkesztve ]

(#277616) bendi806 válasza icemad (#277615) üzenetére


bendi806
aktív tag

szuper, ezt nem is tudtam... köszönöm

(#277617) bendi806 válasza icemad (#277615) üzenetére


bendi806
aktív tag

és akkor a just dance a telefon kameráját használja lényegében.... zseniális :C

(#277618) Bogyi007 válasza bendi806 (#277617) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szerintem nem a telefon kameráját használja (nem selfizni kell a telefonnal magadat :DDD :DD ) hanem a giroszkópot, pontosan ugyanúgy ahogy a korábbi Move kontroller is önmagában kamera nélkül is elég (volt) a játék irányításához - abban is van giro.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#277619) bendi806 válasza Bogyi007 (#277618) üzenetére


bendi806
aktív tag

én meg a selfie, 2 külön fogalom 😀

de igazad van, a giro-ra nem gondoltam xd

(#277620) Alarikman válasza icemad (#277615) üzenetére


Alarikman
senior tag

+1 a Frantics és a Knowledge is power-re. Család barát/baráti társaság barát.

[ Szerkesztve ]

(#277621) Rage47 válasza Alarikman (#277620) üzenetére


Rage47
veterán

+ That’s You!

(#277622) bendi806


bendi806
aktív tag

sziasztok
leszedtem az oldalát, csak nincs hozzá csavarhuzom, ellenben így is látszik, hogy poros
próbáltam kifujni, de az nem olyan...lehet el kellene vinni, normálisan kitakaritani, vagy szerezni egy műszerész csavarhúzót...

a por vékony filmreteget képez rajta, a fekete csík ahol vegighuztam az ujjam, szerintem a ventilátor sem különb

[ Szerkesztve ]

(#277623) bendi806


bendi806
aktív tag

letöltöttem ilyen zajszintmerot, nemtudom mennyire hiteles , de ilyen 36 decibelt mutat

(#277624) szaboi6512


szaboi6512
őstag

Sziasztok!
Bocsánat ha nekem nem egyértelmű és off...
God of War Ragnarök Digital Deluxe Edition játszható lesz PS4 Pro-n is vagy csak PS5-ön?
Köszönöm

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#277625) Dicker válasza bendi806 (#277622) üzenetére


Dicker
őstag

Nem jelent semmit. Ahhoz, hogy kifújd egy lépéssel tovább kell bontani, le kell szedni a másik fedlapot is. 3 csavar hátul.
De az én 8 éves darabomban is alig volt por. Pasztázás segít egyedül, ha gondod lenne a hőmérsékletével.
Ha nincs begipszelve mind a két kezed, akkor youtube-ról meg tudod csinálni.

(#277626) Kendek válasza szaboi6512 (#277624) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ahogy a leírásban jelzi, a PS4-es és PS5-ös változatot is magában foglalja.

Edition includes:
- God of War Ragnarök PS4™ and PS5™.

<-ƘƘ->

(#277627) szaboi6512 válasza Kendek (#277626) üzenetére


szaboi6512
őstag

:C :R
Előrendeltem, akkor nem kell lemondanom.... :D

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#277628) Bogyi007 válasza Kendek (#277626) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az oldalon látom hogy a Standard Editionből 2 verzió is van. Az egyikben a Ps4 változattal a másikban pedig a Ps4 és Ps5 változat is. a kettő között 3500 forint a differencia.

A kérdés az, ha én most a Ps4 verziót megveszem akkor később lesz lehetőség upgradelni némi pénzmag ellenében hogy a Ps5 verzió is meglegyen vagy a mostani választás végleges és nincs külön opció a bővítésre?

Szerk: "Buy the God of War Ragnarök digital version for PS4™ from PlayStation™Store and when ready, upgrade to the God of War Ragnarök digital version for PS5™ for an additional cost. See God of War Ragnarök for PS5™ for price details."

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#277629) bendi806 válasza Dicker (#277625) üzenetére


bendi806
aktív tag

hőmérséklettel, nincs semmi gondom , hogy őszinte legyek...akkor várok,.és.majd jövőre egy ilyen éves karbantartás jellegű dolgot fog kapni tőlem, és remélhetőleg egy nagyobb tárhelyet is 🙂

(#277630) bendi806


bendi806
aktív tag

sziasztok, egy kicsit off kérdés ,most akciós a neked for speed deluxe edition, úgy olvastam, hogy ez tartalmazza az alapjátékot, és igencsak jó áron lehet megvenni.... illetve a jedi fallen order is jó áron van😀
de az is deluxe edition :F

tényleg tartalmazza, mert akkor bezsakolom🙂

[ Szerkesztve ]

(#277631) Kendek válasza bendi806 (#277630) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Általánosságban a Deluxe Edition az tartalmazza az alapjátékot, és némi extrát. De van olyan is, hogy Deluxe Edition Upgrade, ami persze csak az extrákat foglalja magában.

<-ƘƘ->

(#277632) bendi806 válasza Kendek (#277631) üzenetére


bendi806
aktív tag

köszönöm, illetve itt van olyan lehetőség, hogy kipróbálom és ha nem jó, egy adott időkereten belül, akkor visszautaljak, mint pl a steam esetén?

láttam deluxe edition frissítést, de szerintem ezekbe benne van az alap, na mindegy fizetek és töltöm, külön köszönöm a gyors választ :R

(#277633) Kendek válasza bendi806 (#277632) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Itt nincs refund, vagyis ha nem tetszik a játék, akkor hiába is kéred, nem fogják visszaadni a pénzt.

<-ƘƘ->

(#277634) bendi806 válasza Kendek (#277633) üzenetére


bendi806
aktív tag

köszönöm

(#277635) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#277636) kispéé


kispéé
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy hülye kérdésem :)
Ha üzletben vásárolok zsír új PS4 Pro-t, azon már nagyeséllyel a 10-es szoftver van rajta , ugye?

[ Szerkesztve ]

(#277637) Kendek válasza kispéé (#277636) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

PS4 Pro-t újonnan már nem fogsz tudni venni sehol sem, mert jó ideje nem kapható. Javaslom nézz körül a Hardveraprón, használtban sok van eladó.

<-ƘƘ->

(#277638) kispéé válasza Kendek (#277637) üzenetére


kispéé
aktív tag

Rendben, köszönöm a választ. :R

(#277639) raziel01


raziel01
veterán

COD: Cold WAR most akciós 6926 Ft a magyar store-ban. Ennyit talán megér, rövid single meg kis multi. Tudja valaki, hogy csak a single kampány mennyi helyet foglal? Elvileg lehet olyat, hogy egyelőre csak azt felrakni ha jól sejtem.

(#277640) tboy93 válasza raziel01 (#277639) üzenetére


tboy93
nagyúr

cold war passz, en a vanguardon egtem ki, felrakott nekem vagy 100gb-ot a lemez, elinditom es van kepe azt mondani hogy a kampany az nincs telepítve, ha kell akkor jatekon belul inditsd el annak a telepiteset ami meg 2x10gb :C

tehat 5-6 ora single elmenyert rakjak fel 120gb-ot :U es opciom sincs h a fos multit ne tegyem fel

[ Szerkesztve ]

(#277641) erahurka válasza raziel01 (#277639) üzenetére


erahurka
félisten

Annak jó a sztorija?

(#277642) tboy93 válasza erahurka (#277641) üzenetére


tboy93
nagyúr

melyiknek jo? :D agyatlan lovolde mind, egyszer 5 orat meger egy evben aztan annyi. A jo sztori az nem ott kezdodik hogy cod :P

[ Szerkesztve ]

(#277643) raziel01 válasza erahurka (#277641) üzenetére


raziel01
veterán

Én mindegyikkel elvoltam eddig.
Cold War és Vanguard maradt ki eddig.
2 végigjátszás mindben van szvsz. Egy normal/hardened meg egy veterán.

(#277644) RangerFox válasza tboy93 (#277642) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem a Modern Warfare 1-2nek kifejezetten jó sztorija van (írás, fordulatok, minden szempontból).

(#277645) tboy93 válasza RangerFox (#277644) üzenetére


tboy93
nagyúr

Alairom hogy az mw1-2 es a bo1-2 meg jo volt. Viszont ami az advanced warfare ota megy...

(#277646) AxBattler válasza RangerFox (#277644) üzenetére


AxBattler
félisten

Egyetértek, MW1-2, BF3 (+ nekem a BC2) volt a legjobb sztoris kampány, de azért ezek még így is bevezetők a multihoz.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#277647) Alarikman


Alarikman
senior tag

Üdv. Lehet csinálni olyat, hogy egy játékot tiltok/nem jelenítek meg másik profilban? Csak a fő profilban jelenjen meg, amiben vásároltam. A gyerektől tiltanék egy játékot, nem korosztály miatt, hanem mert túl tolja. De nekem jó lenne, ha megmaradna.
A korosztályos korlátokat ismerem. Lehet alkalmazásonként is valahogyan?

(#277648) Kendek válasza Alarikman (#277647) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha teljesen rejteni akarod, akkor max olyat lehet, hogy külső vinyóra rakod, és használat után mindig lehúzod aztán törlöd. Mikor játszani szeretnél, akkor rádugod, úgy automatikusan beolvassa és kiteszi az ikonját.

<-ƘƘ->

(#277649) Alarikman válasza Kendek (#277648) üzenetére


Alarikman
senior tag

Köszi, érdekes tipp.:R

(#277650) csiak


csiak
tag

Nem tudja valaki a Playstation Magyar Ügyfélszolgálatának a telefonszámát véletlenül?
Egyszer már sikerült beszélnem velük, de a számot nem mentettem el...

Nagyon köszi! :DD

"Sok loot disznót győz!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.