Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#271401) Jani18


Jani18
aktív tag

Üdv Csak egy gyors kérdésem lenne.Mai naptól lenne a PS Plus game-ek között a Days Gone,és a Zombie Army 4 ugye?Az Army ott van mint ingyenes játék.De a Days Gone csak a rendes 21000ft-os áron van ott mellette.Másnak is így van?

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#271402) x220i7


x220i7
tag

Sziasztok,
Szerintetek megeri a Battlefield 1-et akcios aron (2836 Forint) megvenni most? Erdemesebb inkabb lemezesen beszerezni?
Ez lenne az elso FPS PS4 elmenyem, nem akarom elszurni. :)

(#271403) tboy93 válasza Jani18 (#271401) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jo verziot nezel?

(#271404) S e t h válasza Rigormortiis (#271397) üzenetére


S e t h
nagyúr

Csali majd napalm.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#271405) tboy93 válasza x220i7 (#271402) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem egy nagy szám. Van vagy 4 ora a kampany, az is felejthető. Szerintem jobban megeri ebbol a pénzből elofizetni 1 honap EA Access-re, azon belul meg vegig tudod nyomni a Battlefield 4-et, a Battlefield Hardline-t, a Battlefield 1-et és 5-öt is.

[ Szerkesztve ]

(#271406) x220i7 válasza tboy93 (#271405) üzenetére


x220i7
tag

Igazad van, koszonom a tanacsot!

(#271407) Jani18 válasza tboy93 (#271403) üzenetére


Jani18
aktív tag

Bocs a telós kép miatt.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#271408) tboy93 válasza Jani18 (#271407) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha a storeban rakeresel ugy sem mutatja ingyenesnek? Vagy mobil appbol, netrol?

(#271409) x220i7 válasza tboy93 (#271405) üzenetére


x220i7
tag

Nem megy sajnos, akarhogyan probalom megvasarolni, a PS store 404-es hibat dob web-en az EA Play-re. Otlet esetleg?

(#271410) tboy93 válasza x220i7 (#271409) üzenetére


tboy93
nagyúr

Probald magarol a konzolrol megvásárolni. Ne felejtsd el majd lemondani, mert automatikusan megujitja.

[ Szerkesztve ]

(#271411) Jani18 válasza tboy93 (#271408) üzenetére


Jani18
aktív tag

Store-ból már jó volt.Már jön lefele.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#271412) tboy93 válasza Jani18 (#271411) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jo ez a ps store :D allandoan van vele valami probléma...

(#271413) mustang08


mustang08
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok!
Van nálam egy PS4, ami többször is azt írta ki, hogy kéri a 8.03-as frissítést. Először újra raktam a rendszert pendriveról, rendben működött, visszaadtam, de egy hét múlva újra előjött a hiba. Most megpróbáltam biztonsági üzemmódban frissíteni LAN-on keresztül, ami le is futott, de utána folyamatosan adatbázis ellenőrzést indított, majd kiírta, hogy nem tudja indítani a gépet. Végül az jött be, hogy alaphelyzetbe állítottam a gépet, most működik, megnéztem 8.03-as verziószám van rajta, frissítést nem talált. Viszont kiváncsiságból újra elindítottam biztonsági üzemmódban, ott is elindítottam a frissítés ellenőrzését, és újra kidobta, hogy a 8.03-as frissítés letölthető.
Valaki járt már így?
Az hogy a biztonsági üzemmódban megtalálja azt a frissítést, amit már fenn van, az hiba, vagy sem?

(#271414) x220i7 válasza tboy93 (#271410) üzenetére


x220i7
tag

Sikerult vegul egy olyan URL-t talalnom, amirol nem dobott 404-et. Mar toltom is lefele a BF-et, koszonom!

Egyebkent az aranyszabaly, hogy a PS letoltesi sebessege 10-25 megabit kozott van? 25 fele sose sikerult meg mennem. (Durvan, fejben szamolva) Olvastam valahol, hogy rosszak a szerverek, na de ennyire?! :(

(#271415) Kendek válasza x220i7 (#271414) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem aranyszabály, de sokszor lassú, vagy belassul a letöltés. Ha olyanja van akkor egészen be tud gyorsulni, 200-300 Mbps is szokott lenni. PS5 jellemzően pörgősebb, de bizony ott is csiga tud lenni ha a szerver leterhelt, és más van prioritásban. Szóval érdemes előre megfontoltan letölteni, főleg pihenő módban, és nem előtte elkezdeni amikor játszani szeretnél.

<-ƘƘ->

(#271416) Frod


Frod
addikt

Zombie Army 4ben van valamilyen ingame currency, amivel lehet skint venni, vagy ami fizetős skin az kizárólag valódi pénzes fizetős?
(ha már úgyis ingyen volt a játék akkor tervben van egy Black Ice skin pakk vétel, valami menjen az alkotóknak is - viszont tetszik a Toxic Hazard is, de ennyit nem akarok cosmetic cuccra költeni)

Do you see the white shadow?

(#271417) saelin válasza Frod (#271416) üzenetére


saelin
veterán

Tegnap nekem is pozitív volt a játékról a véleményem. Árkádos zombi lövölde.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#271418) Xaels válasza saelin (#271417) üzenetére


Xaels
félisten

Én szeretem a Rebellion coop cuccait, szerintem szórakoztatóak és a ZA4-nek kifejezetten örültem, mert ha kiégünk az Outriders-ben vagy csak lazább elfoglaltság kell akkor van mihez nyúlni a Warzone helyett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#271419) libus


libus
őstag

Sziasztok!

Ma megjön a Ps4 Pro-ba rendelt Samsung 870 EVO SSD, úgyanis (szerintem) haldoklik a benne lévő eredeti HDD. Meg úgy is tervezgettem már rég, hogy gyorsítok rajta. :)
Csináltam egy biztonsági mentést (ami 20GB volt :Y ) egy 32GB-os Pendrivera. Egy másik Pendrivera meg már felmásoltam Ps4 szoftverét PS4/UPDATE mappába.

Kérdésem az lenne, hogy mielőtt beteszem a Ps4-be az SSD-t, előtte le kell formáznom FAT32-re, vagy majd a Ps4 elvégzi ezt szoftver telepítéskor?

Másik kérdés, hogy két profil/account van a gépen. Az enyém és a fiamé. A biztonsági mentésem visszaállításával mindkét profil visszakerül persze ezeknek a beállításával együtt, vagy újra létre kell hoznom majd a fiamét és azon belüli beállításaival? :B :U

Van valami még, amit ezen kívül oda kell figyelni, hogy ne vesszen el semmi és minden game onnan folytatódjon ahol abba lett hagyva? A game mentések nekem online-ra volt állítva.
:R :R :R

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#271420) kriszpontaz válasza libus (#271419) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A PS saját maga formázza a meghajtót (~15 partíciót hoz létre).

(#271421) refrigerator


refrigerator
csendes tag

Sziasztok. Ugyebár most volt / van a Play at home akció. Miért történt az, hogy nekem csak kilenc játékot adott benne, míg azt írják hivatalosan, hogy április elsejéig letölthető volt a Ratchet & Clank. Viszont ezt fel sem ajánlotta a store. Más is járt így?

(#271422) Kendek válasza refrigerator (#271421) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Ratchet & Clank sokáig egyedül árválkodott a Store-ban a Play at Home oldalon, ingyen be lehetett húzni bárki számára. Aki szerette volna, annak bőven adott volt a lehetőség.

<-ƘƘ->

(#271423) vargalex válasza refrigerator (#271421) üzenetére


vargalex
félisten

Pontosan mikor próbáltad a Ratchet & Clank-ot? Elvileg közép Európai idő szerint április 1 05:00-ig volt letölthető...

Alex

(#271424) Frod válasza vargalex (#271423) üzenetére


Frod
addikt

Meg előtte 30 napig...

"Miért történt az..."
Ez sima user error. A fórumon is szó volt róla, többször is, sok site lehozta a hírt, valamint a PS Magyarország is hirdette.
Lemezesen érdemes körbenézni, szerintem aki tudta, most apróért kiszórta ilyen adok-veszek felületekre, de akciósan is ~3 ezer körül szokott lenni.

Do you see the white shadow?

(#271425) vargalex válasza vargalex (#271423) üzenetére


vargalex
félisten

Persze, ezért kérdeztem, hogy mikor próbálta és végső időpontot írtam...

Alex

(#271426) refrigerator válasza vargalex (#271425) üzenetére


refrigerator
csendes tag

Márciusban, mikor hirdette a Sony a lehetőséget a tizenegy játékra. Már az első napon szedtem le a kilencet, amit felkínált a store. Ráadásul utólag is azt írja, hogy április elsejéig, négy vagy öt óráig tölthető. Viszont márciusban sem láttam a többi mellett.

(#271427) refrigerator válasza Frod (#271424) üzenetére


refrigerator
csendes tag

Annyira nem kell a játék, hogy pénzt adjak érte, de ingyen kipróbáltam volna...

(#271428) RangerFox válasza refrigerator (#271426) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A főoldalon promózta a Sony akkor is, amikor még csak egyedül árválkodott a Play at Home menü alatt. Ráadásul ha rákerestél, akkor is ingyenes leszedhető volt.

(#271429) refrigerator válasza RangerFox (#271428) üzenetére


refrigerator
csendes tag

Én akkor néztem rá a store oldalára, amikor hivatalos dátum volt a tizenegy cuccra. Ezek szerint így jártam, na mindegy.

(#271430) icemad válasza refrigerator (#271429) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Biztos, hogy nem. Amikor az újabb játékok is bekerültek ebbe az akcióba, akkor a Ratchet már hetek óta elérhető volt. Sőt, egész márciusban csak az volt. A többi később jött.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#271431) Kockás60 válasza Kendek (#271422) üzenetére


Kockás60
junior tag

Az Astro Bot csak VR headset-tel játszható ugye ?
:R

#271427refrigerator

2000 forintot csak nem sajnálnék rá !

[ Szerkesztve ]

(#271432) wolf13 válasza Kockás60 (#271431) üzenetére


wolf13
őstag

Igen.

(#271433) refrigerator válasza Kockás60 (#271431) üzenetére


refrigerator
csendes tag

Hidd el, nekem az a játék nem ér pénzt :) ingyen lehúztam volna, de ha lenne belőle demó még az is elég lett volna :)

(#271434) frankdelgado válasza refrigerator (#271433) üzenetére


frankdelgado
őstag

Na én pont rácuppantam a hosszúcicire, mert megvettem hasznáttal 3 ezeré és már kifizettem, amikor itt olvastam, h ingyenes lesz napokon belül. :DDD

Most az UC Lost legacy-t nézegetem, h ki kéne pörgetni, de nem merem megvenni, mert ingyenes lesz az is..... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#271435) consono válasza refrigerator (#271433) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs baj a játékkal, jól is néz ki, a gameplay is jó a fiam annó nagyon sokat játszott vele :) Nem mindenkinek jön be persze ez az ugrabugra stílus.

"In God we trust. All others must bring data"

(#271436) Willhunting válasza frankdelgado (#271434) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Biztos hogy bekerül plus-ba az is. Ezért nem veszek már Sony ip-ket, idővel úgyis odaadják plusban. 3 év múltán is ugyanolyan élvezetesek.

(#271437) RangerFox válasza Willhunting (#271436) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha a PS5-ön elérhető Collectiont nem nézzük, akkor azért elég sok ex kimaradt a PS+ felhozatalból, pedig eltelt 3 év a megjelenésük óta. Illetve ilyen mentalitással semmilyen játékot nem érdemes venni, előbb-utóbb odaadják ingyen Plusban/GamePassben/Epicen/Bundle-ben....

(#271438) janeko


janeko
őstag

Sziasztok. Egy olyan problémám lenne, hogy 2 napja nem működik rendesen a ps-em..
Be akartam lépni a fifa-ba de csak a kezdő képernyőig ment aztán meghalt a gép folyamatosan már mint kikapcsolt aztán ahogy vissza kapcsoltam jött a sablon hiba szöveg.

Letöröltem a játékot, letöltöttem újra azt már elértem h betölt viszont maga a játék ahogy el akarok indítani egy meccset már kifagy..

Van a gépen egy sonic nevű mászkálós játék az is mikor animáció ment volt h elkezdett laggolni meg fagyni kicsit..

Menüben is éreztem h néha nem úgy reagál mint eddig mintha ott is lassabb lenne.

Szerintetek mi lehet a baj?

Valamint ha szervizes, akkor esetleg olyan helyet tudtok ajánlani ahol nem ülnek rajta napokat/heteket mielőtt csinálnának vele valamit?

Előre is köszönöm szépen a segítséget

(#271439) Woodslave válasza refrigerator (#271433) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én két pálya után realizáltam hogy nem nekem való, szóval nem is figyeltem hogy mikor lehet behúzni :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#271440) kriszpontaz válasza janeko (#271438) üzenetére


kriszpontaz
veterán

(#271441) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!

Talán itt aktuálisabb, valaki megtudja mondani hogy nagyjából mikorra lesz annyira készlet PS5-ből hogy azt végre lehessen venni boltban is? Én nem jegyeztem elő semmire.

(#271442) RangerFox válasza tothjozsi96 (#271441) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Senki nem tud semmi biztosat mondani.

(#271443) Kockás60 válasza kriszpontaz (#271440) üzenetére


Kockás60
junior tag

Az adatbázis újjáépítése biztonságos ? Mármint, úgy értem,hogy nem töröl semmit amire szükség van ?

#271433refrigerator
Persze, értem ÉN. Mindíg jobb ami "ingyéé" van ;]

[ Szerkesztve ]

(#271444) RangerFox válasza Kockás60 (#271443) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Biztonságos :)

(#271445) Kockás60 válasza RangerFox (#271444) üzenetére


Kockás60
junior tag

Köszönöm !
Akkor érdemes megcsinálni ártani nem árt. :R

(#271446) frankdelgado válasza tothjozsi96 (#271441) üzenetére


frankdelgado
őstag

Legkorábban jövő ilyenkor. Egyrészt borzalmas nagy a kereslet és lofax a kínálat. Hamarabb mondjuk nem is vennék, részben a problémás kontroller miatt, másrészt meg a ps4 bőven kiszolgál. És idén mi is várható? Nagyjábol semmi belengették ugyan a GOW2-t, de át fog az csúszni jövőre simán...

(#271447) Kockás60 válasza frankdelgado (#271446) üzenetére


Kockás60
junior tag

Szerintem mire rendbetesznek mindent (gépet,kontrollert stb..) és lesznek rá normális játékok megfizethető áron akkor cserélek Én is.
Lehet az már a PS5 Pro lesz :D

(#271448) janeko válasza kriszpontaz (#271440) üzenetére


janeko
őstag

Ez megoldás lehet erre a problémára? Te találkoztál már hasonlóval amit leírtam?

Egyébként köszönöm szépen a linket. Délután ki is próbálom hátha megoldja.

(#271449) F-ECT$ válasza Kockás60 (#271447) üzenetére


F-ECT$
titán

Gépet rendbe tenni? Nem lesz rajta érdemi változás 1-2 éven belül, nincs is nagyon mit javítani.

Kontrollert rendbe tenni? Minek? Ha elromlik -> gari. Persze, most van per, de annak évek múlva lesz hatása.

Lesznek rá játékok? Már most is van jó pár PS4-es, ami jobban fut PS5-ön, és van pár PS5-ös is. A normális árról sajnos le kell mondani, drága mint a bűn, és még akcióban is húzós az áruk.

Idén mi várható? A következő pár hónapban ezek a nagyobb címek: Returnal, Resident Evil Village, Deathloop, Ratchet, Kena. Aztán ki tudja még mi jön Q3-Q4-ben, de a GoW és Horizon lehet átcsúszik jövőre. Mondjuk unatkozni így sem fogunk.

Ps5 Pro: szerintem legkorábban 2023 vége, de inkább 2024.

Dive ever, work never.

(#271450) vargalex válasza janeko (#271438) üzenetére


vargalex
félisten

Én kivenném a HDD-t és megnézném PC-n a SMART adatokat pl. HD Sentinel-el. Gyaníthatóan kezdi megadni magát...

Alex

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.