Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#271501) frankdelgado válasza Jakesz (#271496) üzenetére


frankdelgado
őstag

Slim en jàtszottam, teljesen èlvezhetó. Durva bugok előfordultak nàlam 2-3 alkalommal.

.

(#271502) Mezcal válasza tboy93 (#271500) üzenetére


Mezcal
addikt

De pro-n 30 körül van és nem lassul.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#271503) Frod válasza Jakesz (#271496) üzenetére


Frod
addikt

Hasonló cipőben vagyok, ha belátható időn belül van lehetőséged Ps5-re, akkor mindenképp azon játszd a 60fps miatt.
Én is görgetem magam előtt, de nem akarom az élményt rontani magamnak, pedig Pro-m van, nem base.

Do you see the white shadow?

(#271504) Woodslave válasza Jakesz (#271496) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Day 1 játszottam engem zavart hogy egy ex cím így fut. Lehet már jobb

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#271505) tboy93 válasza Mezcal (#271502) üzenetére


tboy93
nagyúr

En platinaztam pron, tobbszor kemenyen beszaggatott.

(#271506) F-ECT$ válasza tboy93 (#271505) üzenetére


F-ECT$
titán

PS5-ön is volt pár drop, de 99.9%-ban tartja a 60-at.

Dive ever, work never.

(#271507) Kockás60 válasza Jakesz (#271496) üzenetére


Kockás60
junior tag

Pro-n nem volt gond vele,de jobban jársz a PS5 -tel.

#271504Woodslave

Hol van már a tavalyi hó ? Azóta javítottak rajta rengeteget.
Ezért nem kell megvenni már a megjelenés napján.
De ez igaz sok más műszaki cuccra.(TV-re, Konzolra stb...)
Dehát gyarló az ember : kell minden azonnal rögtön,"nehodzs'má" ne.

[ Szerkesztve ]

(#271508) RangerFox válasza Kockás60 (#271507) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Van vele gond bőven, de tűrhető. Ahogy előttem is mondták, PS5-ön érdemes nekikezdeni.

(#271509) Kockás60 válasza RangerFox (#271508) üzenetére


Kockás60
junior tag

Nekem nem volt,és ahogy Én is írtam valószínüleg sokkal jobban fut az ötösön.

(#271510) Woodslave válasza Kockás60 (#271507) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja azért írtam hogy biztosan jobb. Egyáltalán nem vagyok early adopter. Nem mintha baj lenne. Két játékot vettem így. Ezt meg a last of is 2. Hajlamos vagyok belefutni spoilerebe ezeket meg szerettem volna anélkül megtapasztalni.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#271511) consono válasza Woodslave (#271510) üzenetére


consono
nagyúr

És a Last of Us 2-vel nem is volt baj, mikor kijött. A DG is teljesen játszható volt FAT-en, én valamikor egy éve toltam végig, ha jól emlékszem. Voltak belassulások, de nem volt nagyon zavaró.

"In God we trust. All others must bring data"

(#271512) Woodslave válasza consono (#271511) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az teljesen rendben volt nem is úgy értettem :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#271513) frankdelgado válasza Kockás60 (#271509) üzenetére


frankdelgado
őstag

Sőtt ps6 on 120 fps-el fog futni 8k-ban. Érdemes inkább azt megvárni :DDD . De egyébként meg el kell kezdeni, aztán úgyis magával ránt, ha tetszik..ha meg nem akkor ps5-n se fog. Nekema durva nagy bug se vette el a kedvem. Pedig ott többször is neki kellett futni a küldetésnek.

(#271514) FunPro válasza consono (#271511) üzenetére


FunPro
senior tag

Igazából ez nálam a vaj és a margarin esete.

Volt munkatársam mindig mondta, hogy ők aztán nem tudják megenni a margarint mert az ilyen rossz meg olyan rossz, ehetetlen a vajhoz képest.

Én margarinon nevelkedtem, szerintem életemben vagy 10-szer ettem vajat. Meg nem mondom, mi a baj a margarinnal. Persze, ha megkóstolnám a vajat, én is más véleményen lennék.

Ezt csak azért írom, mert a "teljesen játszható" fogalom az hatalmas skálán mozog.

Aki konzol alapgépeken játszott világéletében, annak az a játszható szint, aki pedig most ugrott át egy 2 millás gamer pc-ről ps alapgépre, az csodálkozik, hogy mi az a gif, ami éppen megy a tv-ben. :D

Ezt most nem személyesen neked írom, csak úgy általánosságban. Ki kell próbálni a dolgokat, azt akkor kiderül, hogy el tudod-e viselni a körülményeket. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#271515) eisento


eisento
addikt

Sziasztok!
Kerdes: A pro-mba egy ssd volt berakva, kivettem es visszatettem az eredeti (toshiba) hdd-t most azon jatszom Eladas miatt vettem ki az ssd-t de valszeg marad azt mondta asszony ne adjam el neki jo lesz nekem meg ott lesz a ps5 egyszercsak :D Szoval ha visszateszem az ssd-t minden mukodik tovabb vagy le fogja durni az egeszet ami rajta van?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#271516) kriszpontaz válasza eisento (#271515) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Működik, max oprendszert frissít ha jött ki újabb.

(#271517) eisento válasza kriszpontaz (#271516) üzenetére


eisento
addikt

koszi. :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#271518) kriszpontaz válasza eisento (#271517) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Meg természetesen a telepített játékokat ha van újabb verzió (feltéve ha nem formáztad :D).

(#271519) EmThor


EmThor
addikt

Vettem egy nacon kontrollert, vezetekes, nem rossz, a vállgombok kicsit klikkelősek, jobb szeretem ha be lehet nyomni mint az eredetit, a többi rendben van.
Viszont kicsi, nem tölti ki teljesen a kezem :(

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#271520) eisento válasza kriszpontaz (#271518) üzenetére


eisento
addikt

nem semmi ilyesmi. kivettem beletettem a masikat az ugye full ures volt ott kellett a ps4update fajl. de sztem leveszem a hirdetest mert 2 csak igergetett a faszbukon meg szamurajkardos tezsvir jelentkezett :D :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#271521) pauliboy23 válasza boost (#271492) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Második év szavatosság, számlával lehet vinni a sony-hoz, ha baj lenne vele.

[ Szerkesztve ]

(#271522) Kendek válasza eisento (#271515) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha visszateszed azt az SSD-t amin egy anno működő rendszer volt, de azóta már használtad a konzolt egy másik vinyóval, akkor természetesen nem fog elindulni a konzol, hanem kéri a teljes újratelepítéshez a pendrive-ot. Ez azért van, mert megváltozott a titkosítás kulcsa, és a régi fájlrendszereket nem fogja tudni értelmezni.

<-ƘƘ->

(#271523) F-ECT$ válasza EmThor (#271519) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha Compact kontrollert vetted, akkor annak a nevében is benne van, hogy kicsi. Érdemes a mérteket megnézni vásárlás előtt, ha megfogdosni nem tudod. Esetleg ha neten vetted, akkor vissza lehet küldeni.

Dive ever, work never.

(#271524) kriszpontaz válasza Kendek (#271522) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ez komoly? A gép titkosítási kulcsa nem mindig azonos? Ha visszateszel egy abban a gépben használt winyót komolyan újratelepít?

(#271525) Wesder válasza kriszpontaz (#271524) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lehet azonos, mert akkor màr rég feltörték volna.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#271526) Kendek válasza kriszpontaz (#271524) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, ha közben használtad másik HDD/SSD-vel, akkor új kulcsokat generált és tárol, és ugy már nem fogja kezelni a megelőzően használt SSD/HDD-n levő rendszert. Ez azt jelenti, hogy minden adat elveszik, és sehogy sem lehet kinyerni belőle értelmes információt. A rendszerszoftver teljes újratelepítése után viszont újra használható.

<-ƘƘ->

(#271527) kriszpontaz válasza Kendek (#271526) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Akkor bocsánat a félretájékoztatásért. Azt hittem magához az alaplaphoz köti. Mondjuk lehet csak amiatt gondoltam, mert kivenni vettem ki és raktam vissza, semmi gond nem volt, de közben nem csináltam újratelepítést másik winyóra.

(#271528) eisento válasza Kendek (#271522) üzenetére


eisento
addikt

koszi kendek :) vegulis nem gond :) jo netem van gyorsan visszateszek mindent :R

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#271529) consono válasza FunPro (#271514) üzenetére


consono
nagyúr

Igazad van, tényleg sok múlik azon, honnan jött az ember :) Nekem az Xbox 360 után a PS4 maga a csoda a mai napig, de én nem vagyok frame rate érzékeny. Next genből is Series S-et vettem :) (Be van tervezve pár év múlvára a PS5 is, addigra lesznek már rá játékok)

"In God we trust. All others must bring data"

(#271530) Mezcal válasza tboy93 (#271505) üzenetére


Mezcal
addikt

Nekem is rég megvan a platko és teljesen jól fut pron-n ma is, új játék+
Nyugodtan lehet játszani pro-n szép és jól fut, ez azoknak szól, akik vacilálnak.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#271531) libus


libus
őstag

Azt el lehet érni valahogy a Ps4 Pro-nál, hogy ne kelljen minden indításkor megadni, hogy melyik mikrofont használom?
Mert mindig rááll a Hyper X-re. :((
Van egy Hyper X Could II fejhallgatóm, de mivel a hozzáadott hangkártya csatlakozásánál ( mikor beledugom a fejhallgatót) közben vannak érintkezési problémák, ezért beszereztem egy USB-s stream mikrofont.
Ez a stream mikrofon van megadva bemeneti forrásként, a Hyper X pedig kimenetnek.
De minden gép indításkor a Hyper X állítódik/szerepel a bemeneteli forrásnál is. :W
Nem lehet ezt valahogy lefixálni, hogy ne állítódjon átt állandóan? :F

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#271532) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#271533) eisento válasza Kendek (#271526) üzenetére


eisento
addikt

Hat visszatettem az ssd-t volt egy rebuild database meg a kontrollert ujra kellett parositanom a geppel kabelen keresztul de minden ugyanugy van ahogy anno kivettem az ssd-t belole. na mind1 :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#271534) Kendek válasza eisento (#271533) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az frankó akkor. Nálam anno ez így nem működött. :)

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#271535) kriszpontaz válasza eisento (#271533) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Na ez jó hír, akkor részben igazam volt :D.

(#271536) Lackooo84 válasza Kendek (#271534) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Dehogy nem én is anno így használtam 2 HDD-vel a PS3-PS4-et is, mindig cserélgettem, attól függően mivel akartam játszani. Nem volt külső házam. :D

The Truth is out there...

(#271537) tboy93 válasza Lackooo84 (#271536) üzenetére


tboy93
nagyúr

Azért ehhez kell egyfajta elhivatottság :D Én biztos rendeltem volna inkább aliról egy 1.500Ft-os külső hdd case-t.

(#271538) Lackooo84 válasza tboy93 (#271537) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja, hát halogattam mint pató pál úr. :DDD

The Truth is out there...

(#271539) AxBattler válasza Lackooo84 (#271536) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez ugye akkor praktikus, ha van két db. gyári fiókod is, és az egyik háttértáron HEN rendszer fut... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#271540) Tinya


Tinya
csendes tag

Sziasztok!
Megérné használt 1 éves PS4 Pro-t venni 85k-ért?

[ Szerkesztve ]

(#271541) Kendek válasza Tinya (#271540) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha azt nézed, hogy 135 alatt jelenleg nem nagyon kapni újonnan, így igen. Főleg ha még van rá 1-2 év extra garancia is. De ha azt nézed, hogy anno akcióban volt ennyiért újonnan is, akkor már nem tűnik annyira kedvezőnek ez az ár. Persze ez semmit nem jelent.
A hardveraprón érdemes körbenézni, vannak azért kicsit kedvezőbb ajánlatok is!

<-ƘƘ->

(#271542) KD6-3.7 válasza Tinya (#271540) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Tudakold meg mikor volt kitakarítva, lehetôleg próbáld is ki, hogy milyen hangos + kontrollerek driftelnek e.

(#271543) tboy93 válasza Tinya (#271540) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én 2 hónapja adtam el az enyémet, kiegészítőkkel. Ha azokat nem számoljuk akkor nagyjából 80e Ft-ért adtam a Pro-t egy kontrollerrel. 2 éves gép volt.

(#271544) perge666 válasza KD6-3.7 (#271542) üzenetére


perge666
veterán

1 éves gép takarítva?? :Y

Az enyém 3 éves is elmúlt és még nem volt szétszedve,jó az enyém Slim és még mindig nagyon csendes!

Hallottam hogy a pro tud hajszárító hangot produkálni,de csak nem 1 éves korában vagy de?

(#271545) Lackooo84 válasza AxBattler (#271539) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

PS3-on warezoltam utoljára, ott is csak azért mert egyik kedvenc játékomnál lelőtték a szerót, és csináltak hozzá. PS4-en meg már annyira olcsón jutottam storeon (főleg akciós) játékokhoz, h eszembe sem jutott, felesleges.

The Truth is out there...

(#271546) tboy93 válasza perge666 (#271544) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1

Enyém 2 éves volt, nem volt bontva. Nem is lett volna célszerű, mert 2 év gari volt rá, bontással meg ugye az ugrik...

(#271547) Kockás60 válasza perge666 (#271544) üzenetére


Kockás60
junior tag

Fel van fújva az egész. Hiszti a köbön,(vagy a pasztagyártók híresztelik ;] )
Az én pro-m megjelenés óta a TV alatti üvegajtós szekrényben van azon kívül,hogy néha letörlöm, még nem volt hozzányúlva.tökéletesen teszi a dolgát ás várja a nagytestvér (PS5 Pro) eljövetelét.
Ja : és nem hangos egyáltalán.
De majd mindjárt írják a fanok,hogy márpedig az hangos :F

(#271548) RangerFox válasza Kockás60 (#271547) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ki mihez szokik hozzá. Nekem például a notebookom hűtése is zavaróan hangossá vált, mióta napi szinten használok PS5-öt, pedig azelőtt fel se tűnt (PS4 Slim mellett még halknak is tűnt).

(#271549) Kockás60 válasza RangerFox (#271548) üzenetére


Kockás60
junior tag

Vagy a hallásom nem a régi már !

(#271550) KD6-3.7 válasza perge666 (#271544) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Benéztem. Nem figyeltem, hogy csak 1 èves!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.