Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#271701) Lackooo84 válasza Mauzes (#271692) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát szerintem már pár éve így van. :DDD

The Truth is out there...

(#271702) saelin válasza erahurka (#271698) üzenetére


saelin
veterán

Én sem dobtam hanyadt magam a játéktól. Talán ha megkapja a beígért nextgen patchet teszek vele még egy próbát, de csak akkor ha abszolút nagy pangás lesz a címek között.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#271703) erahurka válasza saelin (#271702) üzenetére


erahurka
félisten

A grafika a kisebb gondom...

(#271704) erahurka


erahurka
félisten

Elkezdtem a Vampyrt. Van egy trófea, hogy ne öljek ártatlan embereket... De ezzel kidobok egy tök érdekes mechanikát a játékból nem? Nyomokat lehet keresni, meggyógyítani az embereket hogy több XP-t kapjak értük... Szóval most nem tudom rámenjek-e a trófeára (és beszopassam magam a kevesebb XP-vel), vagy inkább öldögéljek időnként. :F

(#271705) ldave válasza erahurka (#271704) üzenetére


ldave
félisten

Ezt hívják szerepjátéknak, döntsd el, hogy milyen vámpír szeretnél lenni és az szerint játszd.

A Slime draws near! Command?

(#271706) erahurka válasza ldave (#271705) üzenetére


erahurka
félisten

Cassidy a Preacherből. Sheit.

De a karakter az inkább ilyen szelíd csávónak tűnik. Meg érdekes a mechanika, kipróbálnám, de akkor bukom a trofit. De lehet lekakkantom a trofit.

(#271707) ldave válasza erahurka (#271706) üzenetére


ldave
félisten

Ez a baj a trófeákkal, még el sem kezdi az ember a játékot, már azon gondolkozik, hogy mit hogyan kéne :P
Amúgy simán végig lehet játszani úgy, hogy nem ölsz meg fontos npc-t (az ellenfelek nem számítanak bele), ilyenkor inkább a fegyvereket kell fejleszteni a képességek helyett, mert azzal fogsz többet sebezni. Ha meg platinázni szeretnéd, úgyis kétszer kell végigjátszani, szóval elsőre akár meg is ölhetsz pár karaktert, ha úgy alakul.

A Slime draws near! Command?

(#271708) Wlac válasza erahurka (#271706) üzenetére


Wlac
Ármester

Ne görcsölj rá ennyire a trófeákra! Ha bejön a játék, akkor nyomd le újra és szerezd meg a platinát, de azzal csak a saját élményed rontod, ha előre az ilyenen pörögsz.

“The wha-"

(#271709) erahurka válasza Wlac (#271708) üzenetére


erahurka
félisten

Szeretnék leszokni a platinázásról amúgy mert időrabló. Inkább több játékot pörgetnék végig mint egyen-egyen eltölteni 70 órákat.

(#271710) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Godfall PS4-re?

Live-Die-Respawn

(#271711) tboy93 válasza oriic (#271710) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ott se hiszem hogy nagyobb sikere lesz :D

(#271712) Moritz válasza Kendek (#271697) üzenetére


Moritz
csendes tag

Sajnos a Sideloading-nál (sem) nem található az USB pendrive, pedig exFAT rendszerbe formáztam.
Viszont megtalálta a KODI hálózatát, ahol sikerült a vinyómat tallózni, a 3D könyvtárat megtalálni, de ott a filmek mappában semmi nincs a ps4 szerint. Pedig van ott SBS és a OU film is, de mindegyik könyvtárát üresnek látja. A PS4 médialejátszója ezeket a könyvtárakat látja, simán le is játszik belőle, de nem 3D-ben.
Nézegettem a netet, de nem találtam megoldást erre. Van még esetleg ötleted, vagy valakinek még?

MINIX NEO U22-XJ, MiniMX, CoreELEC

(#271713) fausto válasza Moritz (#271712) üzenetére


fausto
addikt

Szerintem az app-ra gondolt (LittleStar), azzal lehet USB-ről betölteni. Csak előfizetéses

(#271714) erahurka


erahurka
félisten

Hát muszáj lesz levadásznom az embereket mert eléggé túl van kapva a nehézség. Most vagyok 6-os szinten, az ellenfelek meg 10-16 körül. Ezt hogy gondolták? Már bánom hogy nem könnyben kezdtem... Simán levenném, de nem lehet mert a fejlesztők g***k... Gyűlölöm mikor így nyújtják ki a játékidőt...

(#271715) Kendek válasza Moritz (#271712) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A LittleStar-on kívül mást nem tudok amivel mennének ezek a videók, nálam anno működött is. Ha nálad nem játssza le azokat a filmeket amiket szeretnél, akkor más ötletem sajnos nincs.

<-ƘƘ->

(#271716) STC Speed


STC Speed
őstag

Sziasztok,

Kontroller hibám van:
Bal oldali joystickom balra lassan mozgatja a "képet" jobbra viszont normális tempóval, lehet ezt javítani házilag?

Köszi

(#271717) ldave válasza erahurka (#271714) üzenetére


ldave
félisten

Amikor én játszottam gyilkolás nélkül, akkor főleg a fegyverekre és a stun képességekre koncentráltam, itt egy spoileres videó, ahol 4 szinttel a boss alatt vagyok: [link]

A Slime draws near! Command?

(#271718) Wlac válasza erahurka (#271714) üzenetére


Wlac
Ármester

Pedig ennyire azért nem nehéz játék. Türelmesen kell nekiállni a harcoknak, és könnyen le lehet nyomni pacifista módban is a játékot. Ami bajom volt vele, az a technikai oldal, ugyanis nagyon sokszor omlott össze, főleg amikor menekülni próbáltam az ellenségek elől, és így több területről magamra agróztam őket. Sajnos, ha túl sok egységet kell a játéknak lekezelnie, akkor hajlamos a crashre. Ja, és a túl sok alatt 6-7 ellenséget értek... ;]

“The wha-"

(#271719) erahurka válasza Wlac (#271718) üzenetére


erahurka
félisten

Két-három ellenfelet ami ennyivel erősebb már baromi nehéz legyőzni. Valami vámpír boss is csak azért sikerült mert bebugolt, az 10 szinttel volt erősebb nálam.

(#271720) Moritz válasza Kendek (#271715) üzenetére


Moritz
csendes tag

Köszönöm

A Littlstar programot ma már Rad TV-nek hívják. Sajnos ezzel voltak a fenti rossz tapasztalataim.

MINIX NEO U22-XJ, MiniMX, CoreELEC

(#271721) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

No csak meglett a DG platina. Jó volt ez. Az elejen nem adta, aztán azért csak végigjátszatta magát. Semmi világmegváltás nincs benne, egyszerűen egy jó játék.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#271722) vargalex válasza Moritz (#271720) üzenetére


vargalex
félisten

Pontosan hogy csináltad?
Legutóbb, mikor próbáltam, akkor még Littlstar volt az alkalmazás. Ott az USB-n a Littlstar könyvtárba kellett tenni a videókat ahhoz, hogy listázza őket. Most annyi, hogy Rad (kis- nagybetű számít) néven kell létrehozni egy könyvtárat és oda másolni a lejátszandó tartalmat. Bár, a leírás szerint elvileg működik a régi Littlstar, illetve Littlestar is, de lehetnek vele problémák.

Alex

(#271723) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni US Store témában:
Létrehoztam ott egy fiókot. Hogy tudok előfizetni PS plus-ra anélkül, hogy kreditkártyát vagy Paypalt kellene megadnom hozzá? :F

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#271724) Kendek válasza Jinxb1rd (#271723) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én úgy tudom, hogy ha a Plus aktiválását kóddal próbálod, akkor ahhoz nem kér fizetőeszköz regisztrálást. Persze US Store-hoz való kulcsot sem olyan egyszerű szerezni, de erre gondolok (ezt is csak trükközve lehet megvásárolni, és az is benne van a pakliban, hogy lebuksz vele, mert nem tudod igazolni magad).

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#271725) Beniii06 válasza Kendek (#271724) üzenetére


Beniii06
őstag

Szürke cdkulcsos boltban lehet(ett) olcsóbban és egyszerűen is venni, a gond azzal van, hogy kér fizetőeszközt Plus kód aktiválásához tudomásom szerint, ha még nincs hozzáadva. Az USA PayPal-hoz pedig kell már helyi telefonszám is sms megerősítéshez.

Szerintem egyszerűbb és rizikó mentesebb magyar acc-ra venni leárazáskor(december környéke) ~12k/év és akkor van magyar felirat is a játékokhoz + nem kell izgulni mikor bukik le vele az ember. Ha pedig le van töltve a Plus-os játék adott konzolon, más/másik acc is tud vele játszani.

"Got any other secret weapons?"

(#271726) Jinxb1rd válasza Beniii06 (#271725) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Csak én azt akartam elkerülni, hogy ezért két accom legyen és hol ide, hold oda kapcsolgassak a játékért, már egy napja szenvedek ezzel, hogy oldjam meg, sokfélét olvasgatok neten, aztán valami biztosabb, friss megoldás érdekelne, hogy msot meg lehet-e oldani vagy sem.

De már lassan azon vagyok, hogy inkább akkor két accozok, előfizetések mennek a magyar accra, a sima vásárlások meg az US-re.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#271727) balazs025 válasza Beniii06 (#271725) üzenetére


balazs025
senior tag

Én márciusban tudtam aktiválni cdkeysről vett plust. Szerintem csak az 1 hónaposnál kér fizetőeszközt. 3 és 12 hónaposnál már nem (de lehet nincs igazam, így felelősséget nem vállalnék).

(#271728) Kendek válasza Jinxb1rd (#271726) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az a legegyszerűbb ha egyetlen profilod van, és az magyar. Mert mint láthatod, számos - szándékos - korlátozás van a rendszerben, ami megnehezíti a dolgod ha lakhelytől eltérő országba regisztrálsz.

<-ƘƘ->

(#271729) Jinxb1rd válasza Kendek (#271728) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Azért annyira nem mindegy, mert éve szinten 25%-ot tudsz spórolni átlagosan a játékok árából, ha nem itthon vásárolod őket. Tehát ha egy évben elköltekezel mondjuk 200.000 Ft-ot itt, amott 150.000 Ft lett volna és maradna a zsebedben 50.000 Ft. :DDD

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#271730) Kendek válasza Jinxb1rd (#271729) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, mert úgy nem fizeted meg a 27%-os itthoni ÁFA-t, plusz sok játék eleve olcsóbb is az Egyesült Államokban. De ha csalni akarsz, akkor el kell fogadnod azt is, hogy az kényelmetlenségekkel jár. :)

<-ƘƘ->

(#271731) Moby válasza Jinxb1rd (#271726) üzenetére


Moby
addikt

Nalátod. Az az ide-oda kapcsolgatás a gyakorlatban 5mp/játêk. Amit eddig beleöltél, abból évekig kapcsolhatnál, és még mindig nincs megoldásod :)

(#271732) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

egy kérdésem még azért lenne :DDD

Ha Us Storeban vásárolok multiplayeres játékot, akkor US accomon nem fogok tudni multizni vele ps plus előfizetés híjján, de a magyaron fogok tudni? :F

We are only Stardust...

(#271733) tboy93 válasza Jinxb1rd (#271732) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hat ha a magyaron van ps plus es az usa acc elsodlegesre van allitva, akkor szerintem igen.

[ Szerkesztve ]

(#271734) Jakesz


Jakesz
őstag

RE Village új demo elérhető. Már csak másfél percem maradt vissza, de azért csak sikerült. A múltkori demoval ellentétben itt már sokat kellett keresgélni, úgyhogy repült az idő rendesen. Továbbra is csessze meg a Capcom ezt a 30 perces limitet.

(#271735) Kendek válasza Jakesz (#271734) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

9 perc 38 másodperc volt az első végigjátszásom (igaz egyszer meghaltam, és utána már tudtam, hogy mi merre, és gyorsabban ment), szerintem nem volt olyan nehéz vagy bonyolult. Múltkor pl. úgy elidőztem, hogy letelt az időm és nem tudtam a végére érni.

<-ƘƘ->

(#271736) Jakesz válasza Kendek (#271735) üzenetére


Jakesz
őstag

Itt jobban kellett keresgélni a továbbjutáshoz, ez nem az erősségem :D

(#271737) KaitouP


KaitouP
veterán

Jó volt a második RE Village demó, nagyon jól néz ki a játék a belső tereken is, és itt jobban meg is mutatkozott a ray tracing adta plusz a látványban. Jöhet jövő héten az egy órás demó, aztán a teljes játék. :D

(Upsz, PS5 topikba akart menni.)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#271738) Jakesz válasza KaitouP (#271737) üzenetére


Jakesz
őstag

A jövő heti elvileg az előző és a mostani demo ismétlése lesz. Legalábbis a nevükből és az előnézeti képből ez jött le nekem.

[ Szerkesztve ]

(#271739) KaitouP válasza Jakesz (#271738) üzenetére


KaitouP
veterán

Együtt a kettő, igen, de tökéletes lesz ismétlésnek.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#271740) BaLi1985


BaLi1985
friss újonc

Sziasztok! Mitől lehet az, hogy a ps4 prom játék közben, figyelmeztetés nélkül kikapcsol? Utána visszakapcsolom, negyed óra játék után szintén kikapcsol. Hibaüzenet nincs, csak annyi, hogy nem megfelelően lett kikapcsolva. Ventilátor működik, de a gép merevlemeze fölött a burkolat nagyon meleg. Leszedtem a tetejét, de nem tűnik túl porosnak, sőt... Előre is köszönöm!!!🙂

(#271741) tboy93 válasza BaLi1985 (#271740) üzenetére


tboy93
nagyúr

Valószínűleg tulmelegszik es leall, hogy ne suljon be. Lehet hogy valaki szarul pasztazta. De az is lehet hogy csak nagyon szar helyen tarolod.

[ Szerkesztve ]

(#271742) erahurka


erahurka
félisten

Hát ez érdekes, folytattam a Vampyr főküldetését, és ott meg ilyen 5-6 szintű ellenfelek vannak. Nem értem a világban miért 2-3x erősebbek az ellenfelek.

Más: felvettem egy mellékküldetést elvileg, egy fickó haverja veszett el a csatornában. De nem írja a mellékküldetéses panelen. Mi lehet ez, bug? :F

Rájöttem közben hogy lehet exploitolni az utcai harcot, legalábbis vámpírok vagy mik ellen :D Ha elég messze kerülünk az eredeti helyüktől harc közben, egyszer békésen visszasétálnak, és közben simán ki lehet őket nyírni :C Sajnos az emberek nem ilyenek :(

(#271743) BaLi1985


BaLi1985
friss újonc

Már 1 éve ugyanott van és most kezdte. Elvileg még gyári állapotban van, nem nyúlt hozzá senki. 1 hónapos korában vettem.

(#271744) tboy93 válasza BaLi1985 (#271743) üzenetére


tboy93
nagyúr

Akkor is tulmelegedesre utal.

(#271745) RangerFox válasza tboy93 (#271744) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egyébként ha túlmelegszik, akkor arra egy külön hibaüzenetet dob a gép. De igen, a jelek erre utalnak.

(#271746) Moby válasza tboy93 (#271741) üzenetére


Moby
addikt

Azt kiírja. Ez inkább táphiba.

(#271747) kriszpontaz válasza Moby (#271746) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Én is arra tippelnék, hogy kezd a táp megkotlani. Ha nem süvít mint az állat, akkor nem túlmelegedés. A gépnek is van esze emelni a venti fordulatot ha kell.

(#271748) tboy93 válasza Moby (#271746) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mondjuk elvileg ezekre 2 év gari van, szóval csak vissza kell küldeni és javítsák meg bármilyen baja is van.

(#271749) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Jelenleg honnan érdemes Playstation Vr-t beszerezni? Hol a legolcsóbb, van esetleg tippetek? :)

We are only Stardust...

(#271750) Moritz válasza vargalex (#271722) üzenetére


Moritz
csendes tag

Már csak a Rad nevű könyvtárból olvas, és onnan is csak az mp4 kiterjesztésűeket sajnos :-( . Köszi a tippet. Nekem nincs mp4 kiterjesztésű 3D filmem. Kipróbáltam egy mkv-t átnevezni mp4-re (nem nevetni!). A számítógép lejátszotta, a PS4 nem. Látni a könyvtárban, de mégsem. Figyeltem a szintaxisra is, ami a FAQ leírásban van, hogy felismerje magától a formátumot.
Hálózatról látja a könyvtárakat, de bennük semmit nem talál. Ez talán attól lehet, hogy nem mp4 3D filmek vannak benne, hanem mkv-k.

Valaki esetleg tudott már lejátszani manapság 3D filmet 3D-ben, szemüvegben PS4-en?

MINIX NEO U22-XJ, MiniMX, CoreELEC

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.