Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#271951) saelin válasza Frod (#271948) üzenetére


saelin
veterán

Én elengedtem azt a játékot egy jó időre. Annyira más az elsőhöz képest hogy egyszerűen nem vette be a gyomrom, pedig tényleg pár dologban előrelépés az elődhöz képest.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#271952) erahurka


erahurka
félisten

Elvileg már csak az utolsó boss van a Vampyrból. Remélem nem lesz túl nehéz. Nézegettem már videókat, hát nem tűnik valami egyszerűnek. Azzal nyugtatom magam, hogy a vadász csávót mondják mindenhol magasan a legnehezebbnek, és az is meglett 4. próbálkozásra.

(#271953) duckload


duckload
tag

Sziasztok!
Szerintetek Days Gone vagy TLou2 vel játszak először? Gondolom utóbbi klaszisokkal jobb. Mennyire lesz gagyi DG TLoU2 után? :R

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#271954) PainKiller13 válasza duckload (#271953) üzenetére


PainKiller13
őstag

Semennyire, totál más a kettő. Egyszerre ne játszd és pihenj a kettő között pár napot.

(#271955) Mezcal válasza duckload (#271953) üzenetére


Mezcal
addikt

Szerintetek Days Gone vagy TLou2 vel játszak először? Gondolom utóbbi klaszisokkal jobb. Mennyire lesz gagyi DG TLoU2 után?

Érdekes a kérdés, az összehasonlítás meg vicces. Almát a körtével. A TLOU zseniális, de felejtsd el, hogy a DG gagyi lenne. Nekem még jobban is tetszik, szívesebben megyek vissza a DG-vel játszani, mivel OW motorozhatsz benne szabadon, bármikor, ezt a TLU-val nem teheted meg.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#271956) S e t h válasza Mezcal (#271955) üzenetére


S e t h
nagyúr

Amikor elkezdtem anno játszani a Dg-vel, akkor szembeötlő volt a hasonlóság a LOU-sal, többek között apokaliptikus légkör, a zombi like ellenfelek és a tárgyak gyűjtögetése, erősnek tartom az almát a körtével hasonlatot, bár tény, hogy az utóbbi időben felkapott lett a kifejezés, főleg a Cyberpunk- GTA összevetésben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#271957) S e t h válasza duckload (#271953) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én a Days Gonet preferálnám, mivel a Last of Us után szinte minden gyengének tűnik, nagyon magasra tette a mércét.
Ha megvolt a DG, akkor némi pihenő után mehet a LOU.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#271958) duckload


duckload
tag

Köszönöm a segítséget! :R :)

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#271959) Xaels válasza erahurka (#271944) üzenetére


Xaels
félisten

Mert a sima BT fejesek/fülesek esetén nem biztosított a csúszásmentes adatkapcsolat. Megpróbálhatsz venni egy multifunkcionális BT adóvevőt amit az USB-be dugva kezel a PS és ahhoz csatlakoztatva működhet. Neten találsz hozzá leírást.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#271960) erahurka


erahurka
félisten

Na végeztem a Vampyrral. Nem volt nehéz az uccsó boss, egyszer még az első fázisban kinyirattam magam mert nem figyeltem a mérgezésre, aztán a második fázisban egyszerűen kifagyott a játék... Hát nagyon örültem. Utána meg is lett. És sikerült a vérszívás nélküli végigjátszás is annak ellenére hogy meghalt két ember.

Gondolkozom a platinázáson. Mégegyszer végig kellene vinni hozzá könnyű fokozaton és kiszívni mindenkinek a vérét meg minden szart megkeresni. Hány óra lehet vajon így?

(#271961) Kendek válasza erahurka (#271960) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Így, hogy a végére értél, összességében egy jó játéknak gondolod? Mert még mindig akciós a Vampyr, és bár már régóta kikerült a látókörömből, de ennyiért talán nem olyan rossz vétel.

<-ƘƘ->

(#271962) tboy93 válasza Kendek (#271961) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem huztad be ps plusbol?

(#271963) Kendek válasza tboy93 (#271962) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem, mivel nincs Plus előfizetésem.

<-ƘƘ->

(#271964) erahurka válasza Kendek (#271961) üzenetére


erahurka
félisten

Összességében jó, de ilyen 6,5-7/10, szóval azért nem kihagyhatatlan mérföldkő. Amíg lehetett új helyeket felfedezni tetszett a mászkálás is, után eléggé untam mikor ide-oda küldözgetett a meglévő területen. Meg a sok duma a második felére eléggé irritált.

3500-at szerintem megér.

[ Szerkesztve ]

(#271965) RangerFox válasza Kendek (#271961) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem kissé fapados, kihagyható játék. De ha el tudsz tekinteni a hiányosságaitól, és érdekel a vámpíros körítés, akkor tehetsz vele egy próbát. A Soundtrackje nekem különösen tetszett.

(#271966) Kendek válasza erahurka (#271964) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Köszi, még meggondolom, van időm. A sok dumát azt én sem szeretem. Valahogy nem az a típus vagyok aki a sok szövegelésből és a rengeteg olvasnivalóból szívesen kibogozza a történeteket.

<-ƘƘ->

(#271967) erahurka válasza Kendek (#271966) üzenetére


erahurka
félisten

Az elején bejött, de mikor már a nem tudom hanyadik NPC kezdi el mondani a saját hülye kínját és nem a sztorihoz tesz hozzá...

A végére elég nagyot akartak markolni a sztorival, szerintem túltolták ezt a részét. A kevesebb több lett volna. De nem rossz.

Az zavart engem eléggé, hogy ha lefogyott a staminám, elég sokára kezdett visszatölteni. Szerintem Bloodborne-ban is gyorsabban jött vissza.

(#271968) Mezcal válasza S e t h (#271956) üzenetére


Mezcal
addikt

Amikor elkezdtem anno játszani a Dg-vel, akkor szembeötlő volt a hasonlóság a LOU-sal, többek között apokaliptikus légkör, a zombi like ellenfelek és a tárgyak gyűjtögetése, erősnek tartom az almát a körtével hasonlatot

Van hasonlóság, persze, de még azok is különböznek. A zombie-k nem olyanok, hordában vannak, annyi fertőzött összesen nincs a TLOU-ban, mint ott a nagyobb hordákban. A DG OW a TLOU-ban behatárolt pályák vannak. Ezért is tartom unfairnek az összehasonlítást. Nekem mindkettő megvolt és nagyon bejött.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#271969) Mezcal válasza Kendek (#271961) üzenetére


Mezcal
addikt

Ha nem hányod el magad a Vampyr grafikájától, akkor nyugodtan vedd meg. Én mikor megláttam, töröltem.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#271970) S e t h válasza Mezcal (#271968) üzenetére


S e t h
nagyúr

Miért lenne unfair? Rákérdezett egy user, mert gondolom neki is van szeme és látja, hogy a játék alapja ugyanaz.
Az almát a körtével akkor lenne helyénvaló, ha a Star Wars Pinballt hasonlította volna a Last of Us-hoz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#271971) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem olyan régen találtam rá erre a podcastre és amiért megosztom veletek az a készítők személye.
Aki ismer, kedveli őket az tehet egy próbát a meghallgatással, nagyon szórakoztató módon adnak elő, kommentálnak kevésbé ismert történelmi eseményeket, személyeket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#271972) erahurka válasza S e t h (#271971) üzenetére


erahurka
félisten

Na ebbe lehet belehallgatok majd, köszi!

(#271973) Mezcal válasza S e t h (#271970) üzenetére


Mezcal
addikt

neki is van szeme és látja, hogy a játék alapja ugyanaz.

Alapja? Annyi a közös bennük (még az sem igazán) hogy fertőzött lényekről van szó, egyébként teljesen más. És azért nem fair az összehasonlítás, mert műfajon belül is óriási eltérések vannak. Az ő kérdése egyébként is arról szólt, hogy a TLOU után nem lesz-e gagyi a DG.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#271974) Woodslave válasza Mezcal (#271973) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem tudom volt-e válasz. Nekem is bejött mind a kettő de sztem a tlou 2 után ha nem is gagyi de nem fog elájulni a dgtől sztem. Fordítva jobb

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#271975) consono válasza Woodslave (#271974) üzenetére


consono
nagyúr

Pont ezt akartam én is írni. Én DG - TLoU2 sorrendben játszottam, így működött a dolog. Mondjuk én a TLoU2 után hetekig nem játszottam semmivel, mert minden gagyinak tűnt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#271976) lenox


lenox
veterán

Hogy lehet ps4-gyel Just dance-t jatszani 4 move controllerrel? Eloszor azt mondta a 4.-nel, hogy cannot connect more bluetooth devices, aztan a dualshockot usb-n csatlakoztattam, akkor meg azt monda, hogy cannot connect more controllers. De amugy azt irjak, hogy lehet 4 move controllerrel jatszani, de akkor hogy?

(#271977) Kendek válasza lenox (#271976) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Gondolom akkor úgy, hogy a DS4-et kikapcsolod (PS gomb nagyon hosszan nyomva tart), és csak a négy Move lesz csatlakoztatva.

<-ƘƘ->

(#271978) lenox válasza Kendek (#271977) üzenetére


lenox
veterán

De akkor nem lehet a menuben navigalni, vagy legalabbis en nem tudom, hogy a move-val hogy lehet.

Na sikerult, bar nem annyira jol mukszik (amrint a navigacio), de mukszik, koszi.

[ Szerkesztve ]

(#271979) S e t h válasza Mezcal (#271973) üzenetére


S e t h
nagyúr

Apokaliptikus vízió, ahol egy maroknyi túlélő a romok között kutatva, az életben maradáshoz szükséges anyagok gyűjtögetésével próbál talpon maradni, miközben a legnagyobb veszélyt nem a rémálmokat idéző elfajzott lények jelentik, hanem saját fajtársai, de a pusztulásra ítélt jövőben ott a gyógyulás ígérete.

Vajon melyik játék ez? Az alma vagy a körte? :)

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#271980) FunPro válasza S e t h (#271979) üzenetére


FunPro
senior tag

Ez a walking dead!

Vagyis izé, a resident evil!

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#271981) Mezcal válasza S e t h (#271979) üzenetére


Mezcal
addikt

Óriási bejárható területen motorozva írtani a hordákat, ez bizony valóban TLOU...

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#271982) S e t h válasza FunPro (#271980) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez az alma.
Aminek körte íze van.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#271983) oliwire válasza duckload (#271953) üzenetére


oliwire
őstag

Én csak a Last of Us 1-et és a Days Gone-t játszottam végig eddig. Történetre mind a kettő tetszett, de az adrenalin sokkal jobban felpörgött bennem, amikor egy horda lihegett utánam a DG-ban.
A Last of Us lineáris, a DG open world. Nem hiszem hogy annyira aggódni kellene, melyik elsőnek, melyik utána. A sorrend nem számít igazán, szerintem.

(#271984) duckload


duckload
tag

Köszi mégegyszer mindenkinek! :R

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#271985) Kendek válasza oliwire (#271983) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Part 2-re szokták mondani, hogy annyira minőségire sikerült minden tekintetben, hogy utána elég fapadosnak érződik a többi, átlagosabb játék (gyengébb grafika és játékmenet... stb.). De az is benne van, hogy lelkileg is meg tudja viselni kicsit az embert, ami után nehezebb más játékba kezdeni. Az első része az egy kissé más ebből a szempontból, mert az érzelmileg másmilyen, pozitívabb reakciókat vált ki.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#271986) Musaka


Musaka
senior tag

Sziasztok.

Cserélt már valaki Sony Gold fülesen mikro USB csatlakozót? Ha igen honnan rendelte vagy milyen típust? Kikopott szegény fejesen és nem tölt.

(#271987) S e t h válasza Musaka (#271986) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az új resident evilnél mennyire követelmény az előzmény ismerete?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#271988) Wesder válasza S e t h (#271987) üzenetére


Wesder
félisten

A 7 folytatàsa, így érdemes azt végigvinni, vagy ha nem akarod, akkor menüben van róla összefoglaló.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#271989) Mezcal válasza S e t h (#271987) üzenetére


Mezcal
addikt

De majd ezt is összevetjük a TLOU-val, mert zombis. :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#271990) S e t h válasza Wesder (#271988) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem akartam anno, mert foshatós, de akkor bevállalom, köszi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#271991) Wesder válasza S e t h (#271990) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, pàr napja folytattam egy kb két éves mentésemet. Felàltam az asztaltól, kimentem az ajtón. Jobbra fordultam, erre jött az öreg a baltàval. Mondom nope. Start, quit, uninstall. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#271992) erahurka


erahurka
félisten

Ha már Resi 7, milyen a mentési rendszere? Ha meghalok vége és kezdhetem elölről?

(#271993) Wesder válasza erahurka (#271992) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, ha elfelejtesz menteni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#271994) wolf13 válasza erahurka (#271992) üzenetére


wolf13
őstag

Írógépek (vagy diktafone , már nem emlékszem) vannak elhelyezve , azzal lehet manuálisan menteni.

[ Szerkesztve ]

(#271995) S e t h válasza Wesder (#271993) üzenetére


S e t h
nagyúr

:DDD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#271996) erahurka válasza Wesder (#271993) üzenetére


erahurka
félisten

...........

(#271997) erahurka válasza wolf13 (#271994) üzenetére


erahurka
félisten

Semmi automata mentés? És ezek a mentési pontok mennyire ritkák?

(#271998) wolf13 válasza erahurka (#271997) üzenetére


wolf13
őstag

Nem tudom neked megmondani, (biztos lesz más aki igen) VR-al próbáltam ki, s nem nagyon bírtam. Megfájdult tőle a fejem. Így nem sokat játszottam vele.

(#271999) Woodslave válasza erahurka (#271997) üzenetére


Woodslave
nagyúr

normálon van automata mentés.

én most toltam végig meg a village demojat is de semmi késztetést nem érzek rá hogy megvegyem már ha bármikor eszembe jutna 25kért venni játékot ami nem fog megtörténni soha :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#272000) Kendek válasza Woodslave (#271999) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Csak 24 ezer, és így sem teljes árú, mert akkor 27.490 lenne.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.