Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#271651) saelin


saelin
veterán

Egyszerűbb kivitelezni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#271652) tboy93 válasza x220i7 (#271650) üzenetére


tboy93
nagyúr

BF1, BFV ilyen. Nyomd EA Accessben a BF4-et, ott vannak csapattársak. De a COD-okban is általában.

De vannak tipikusan egyszemélyes FPS-ek: Borderlands (ha nem coopban nyomod), Wolfenstein, Doom, Far Cry, Titanfall stb.

[ Szerkesztve ]

(#271653) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Test Drive Unlimited Solar Crown
2021 Július?
Trailer: [link]

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#271654) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

A kezdeti nehézkes ismerkedésen túllendülve el kell ismernem, hogy a végére nagyon megszerettem a days gonet. Fasza játék!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#271655) FunPro


FunPro
senior tag

Jé!

A daysgone faszi komolyan csodálkozik, hogy az emberek manapság nem rohannak teljes áron játékot venni? Ráadásul egy új ip-t?

Komolyan, egyre viccesebbeket nyilatkoznak néhányan.

(Amúgy a days gone-t szerette bárki is megjelenéskor? Tudtommal úgy volt játszhatatlan, hogy csak na...)

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#271656) Kockás60 válasza FunPro (#271655) üzenetére


Kockás60
junior tag

Én semmi ilyet nem tapasztaltam,jól futott a pró-n.(persze voltak kisebb "anomáliák"),
de összességében csipáztam elejétől fogva.
Szívesen venném, ha lenne második rész.

Habár ez éppen olyan mint, hogy mindenki ódákat zeng arról hogy milyen hangos a gépe és valójában egy reptéren,vagy egy turbinaüzemben érzi magát játék közben,de Én ugyanakkor semmit sem érzékelek ebből.
Nem hangos a gép, és a Days Gone is fasza volt :F

De úgy látszik velem van a baj.Rosszak lehetnek már az érzékszerveim. ;)
Ne öregedjetek meg soha :D

[ Szerkesztve ]

(#271657) hombre[EU] válasza FunPro (#271655) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem egészen. inkább azt mondta,hogy nem utólag kell sírni,hanem a launchnál kell támogatni a játékot
a megjelenés utáni hetekben,hónapokban dōl el a köv projekt sorsa. ha a kiadó azt látja,hogy nem sikeres (se anyagilag, se kritikailag) akkor azt mondhatja,hogy köszi ebbōl többet nem kérünk.
én launchnál vettem, az állapota szerintem sem volt rendben (gameplayt szerettem), de én sem értem a szitut. pl. assassins creedek rosszabb állapotban jelennek meg, összeségében gyengébb játékok is, mégsem kapnak 6-7pontokat (ubisoft pénzeli az influenszereket,szószerint) és eladási rekordokat döntenek :D

Life, Uh, Finds A Way

(#271658) S e t h válasza FunPro (#271655) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem, természetesen senki sem szerette a megjelenésekor.
Gondolom ezt a topikot ritkán látogattad amikor kijött.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#271659) FunPro válasza S e t h (#271658) üzenetére


FunPro
senior tag

Szerintem már nem emlékszem. Nekem úgy rémlik, hogy mindenkinek baja volt a technikai hibákkal.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#271660) consono válasza FunPro (#271659) üzenetére


consono
nagyúr

Inkább a farkasokkal :DD Talán az első nagyobb patch előtt voltak nyígások, meg persze a Slim/Fat néhol kevés a játéknak, erre jöttek megjegyzések, de mint játék nem sok negatívum volt.

"In God we trust. All others must bring data"

(#271661) robcsekwow


robcsekwow
tag

Sziasztok. Épp tegnap rendeltem új, gyorsabb és nagyobb merevlemezt a ps4-be. Le is tölteném a rendszerszoftvert, de a hivatalos honlapon nem működik a letöltő link. Van esetleg más megoldás?

(#271662) Lackooo84 válasza FunPro (#271655) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát, nekem az a játék mai napig borzasztó input lagos, még 60 fps-el is szokni kell, de amikor előszőr játszottam vele, 10ből 10 fának nekimentem, olyan borzasztóan reagált az inputra a motor.... néztem kérdően, hogy ez most tényleg?! Irányíthatatlan volt elsőre. Viszont a gameplay meg a sztori bejött, csak piást untam már, mint a szart, mint egy hülye ovis, mindig csinált vmi baromságot.

The Truth is out there...

(#271663) FunPro válasza hombre[EU] (#271657) üzenetére


FunPro
senior tag

Az oké, de ha a days gone-ra ezt kivetíted, az egésznek nincs értelme.

Az assacreed egy majd 20 éves, több részes, bejáratott sorozat. A god of war szintén. A last of us egy ndog játék, ami már 10 éve is jelentett valami minőséget.

Na de a days gone? Egy vattazsírúj ip volt, ami emlékeim szerint már a zombimánia lecsengésekor jött ki. Szóval az emberek csak annyit tudtak, hogy már megint jön egy újabb, kis stúdió által kreált zombis játék, csak most a főszereplő MOTOROZIK! Nekem legalább is ez jött le mint extra, és ettől elő is jöttek a madmaxből ismert monoton benzingyűjtögetős flashback-ek. Aztán ezt még tetézték a technikai problémák.

Szóval megjelenéskor ezzel max. azt tudták felhájpolni, aki vagy elvakult sony fan, vagy zombi őrült, vagy nincs semmi más játéka.

A többség szerintem nem rohamozza meg az üzleteket egy ilyen játékért. Most már megrohamoznák, mert az emberek tudják, hogy nem csak erről szól a játék. De frissen túl nagy elvárás, hogy egy ilyen játék bankot robbantson megjelenéskor. Ezzel persze a sonynaka is tisztában kéne lennie. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#271664) Viktor77 válasza robcsekwow (#271661) üzenetére


Viktor77
titán

Itt a PS4 console reinstallation file tuti működik, csak jobb gomb, link mentéssel lehet menteni, ahogy írja is.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#271665) vargalex válasza Viktor77 (#271664) üzenetére


vargalex
félisten

Nekem linuxon Chrome alatt sima kattintással is letölti...

Alex

(#271666) Woodslave válasza FunPro (#271663) üzenetére


Woodslave
nagyúr

igen engem zavart hogy egy ex játék így fut. Akkor is ha slimem van. Amúgy a játék nekem bejött nagyon. Egyedül a scriptelt dolgok amik humorosak. Odamész vkihez nem lehet beszélni vele, aztán amikor kimész a táborból hív hogy régen találkoztunk és beszélnünk kell, meg a lopakodás közben ordibáló főhős. De ezek apróságok szerintem teljesen jó játék (pláne most ("ingyen" ) én is örülnék a folytatásnak.

A motor is csak addig volt xar amíg nem lehetett rajta eleget fejleszteni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#271667) oliwire válasza Woodslave (#271666) üzenetére


oliwire
őstag

Nekem összességében tetszett a Days Gone, most vittem végig new game+-ban.
Sztorija első nekifutásra kifejezetten tetszett, másodikra sem volt rossz. A hordák legyőzése izgalmas, tervezést igénye, és jó kivitelezést.

(#271668) hombre[EU] válasza FunPro (#271663) üzenetére


hombre[EU]
veterán

azért gameplay videókból lehetett látni,hogy rendben van a játék, a tech. problémákon kívül egy erōs AAA
szerintem garvin frusztrációja abból fakad,hogy látja az emberek szerették...csak késōn(10-20dolcsiért) kezdték el vásárolni akkor meg már megpecsételōdött az IP sorsa

Life, Uh, Finds A Way

(#271669) consono válasza Woodslave (#271666) üzenetére


consono
nagyúr

Mondjuk engem az ordibáló főhős az zavart, lopakodás ide vagy oda. Egy csomó alkalommal Deacon is idegből reagált...

"In God we trust. All others must bring data"

(#271670) F-ECT$ válasza Lackooo84 (#271662) üzenetére


F-ECT$
titán

Sosem vezettem még igazából ekkora motort, de az irányítás nem inkább azért ilyen, mert nem tudsz pár tized másodperc alatt hirtelen irányt váltani egy ekkora géppel az életben sem?

consono: ja, az tényleg néha megölte a hangulatot...

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#271671) Lackooo84 válasza F-ECT$ (#271670) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát itt nem pár tized késés van azért.

The Truth is out there...

(#271672) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PlayStation China Press Conference 2021 set for April 29

Hátha látunk új részleteket a Chine Hero Project címekből.

Live-Die-Respawn

(#271673) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Chernobylite Release Date - announcement trailer!
- Megjelenés júliusban. Nextgen változatok év végén jönnek.

Live-Die-Respawn

(#271676) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Nem gondoltam volna, hogy 2021-ben még le kell írni bárkinek is, hogy tilos a warez még említés szintjén is!

(#271677) Wesder válasza RangerFox (#271676) üzenetére


Wesder
félisten

Ő csak azt kérdezte hogy mennek e a letöltött jàtékok, ami igaz is miutàn megvette. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#271678) Deck válasza Wesder (#271677) üzenetére


Deck
titán

Jogos ;]

PS5

(#271679) KaitouP


KaitouP
veterán

Ez is eljött végre. :D (Félő volt hogy nem ér ide a héten, de mégis.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#271680) duckload


duckload
tag

Hali!
Ps4 pro-n az hogy warzone ilyen fura dolgokat csinál az normális? [kép]

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#271681) Xaels válasza duckload (#271680) üzenetére


Xaels
félisten

Igen. PS5-ön is kockásodnak az emberek néha amíg nem tölti be rendesen a textúrákat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#271682) Kendek válasza duckload (#271680) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Egy SSD esetleg segíthet eliminálni ezt a problémát, arról gyorsabban betölti a normális megjelenítéshez az adatokat.

<-ƘƘ->

(#271683) duckload


duckload
tag

Köszönöm, azt hittem csak nálam van gond! Lehet egy ssd befigyel kövi hónapban! :R

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#271684) tboy93 válasza duckload (#271683) üzenetére


tboy93
nagyúr

Csodát azért nem kell tőle várni, de a textúra popup-okon tud azért segíteni.

(#271685) Tatyla válasza Kendek (#271682) üzenetére


Tatyla
őstag

Biztos hogy nem segít mert PS5-ön is ilyen és ugye abba SSD van alapból, ez a játék saját f@szsága...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#271686) Kendek válasza Tatyla (#271685) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez igaz, de maga a játék az futtatható külső vinyóról is (ami a szűk keresztmetszet is lehet akár). Viszont ha a belső SSD-ről is ilyen, akkor nyilván PS4-en sem lesz jobb. Ami viszont fura lenne, mert akkor nem lehet a hardver a gyenge pont, hanem sima szoftveres hiba.

<-ƘƘ->

(#271687) malystryx válasza KaitouP (#271679) üzenetére


malystryx
senior tag

De jóóóó, tiszta szívből gratulálok, sok örömöd legyen benne, jó játékot Nektek odahaza és jó szórakozást. :R
Remélem minden rendben és jól vagytok. :K Asszem Te vagy soron ugye?? :B Vagy rosszul tudom? :DDD

(#271688) KaitouP válasza malystryx (#271687) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszi-köszi! :R Minden oké! Igen, én jövök, pont ma akartam jelentkezni. Majd figyeld a postaládádat. :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#271690) Moritz


Moritz
csendes tag

Sziasztok,

hogyan tudnék PS4 VR szemüvegen 3D-s filmet nézni pendrive-ról (mkv, iso)? Van ötletetek?
Sajnos nem találtam a neten megoldást.

Köszönöm

MINIX NEO U22-XJ, MiniMX, CoreELEC

(#271691) Kendek válasza Moritz (#271690) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Van a gyári médialejátszó, de az eléggé alkalmatlan. Meg telepítheted a Littlstar VR Cinema appot (átnevezték rad.-ra). Ez tud pendrive-ról (Sideloading) és médiaszerverről (Media Server Support) is lejátszani, viszont ezek a funkciók nem ingyenesek, hanem előfizetős (Premium) megoldással használható.

<-ƘƘ->

(#271692) Mauzes


Mauzes
őstag

Nem tudom, volt-e már, de a Batman Telltale Series 1. epizód most ingyenesen behúzható.

(#271693) Moritz válasza Kendek (#271691) üzenetére


Moritz
csendes tag

Ez azt jelenti, hogy havidíjat kell fizetnem azért valakinek (még nem is a Sony-nak), hogy a saját filmjeimet megnézhessem 3D-ben a szemüvegemen?

Te amúgy használod, vagy valaki használja ezt a csoportból?

MINIX NEO U22-XJ, MiniMX, CoreELEC

(#271695) erahurka


erahurka
félisten

Ez a Greedfall mi a franc most komolyan? Ekkora játszhatatlan szart. Össze-vissza verődik a kamera olyan rohadt érzékeny minden mozdításra, undorító ocsmány ahogy kinéz, nincs egy tetves térkép a sarokban hogy tudjam merre menjek, csak az a hülye iránytűs baromság fent, de könyörgöm egy város közepén vagyok, semmire nem megyek légvonalban való tájékozódással! Ja és ez a frakciós álöltözetes hülyeség is olyan hogy egyszer feldob egy tutorial szöveget amit később lehetetlen előkotorni (le kellett mentenem a gameplayt és úgy tudtam csak megint elolvasni), de abszolút 0 segítséget ad ahhoz mi a francot kéne vele kezdeni.

(#271696) tboy93 válasza erahurka (#271695) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha elmondana merre kell menni, akkor a 20 oras gameplaybol maradna 2 ora ;]

(#271697) Kendek válasza Moritz (#271693) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Még akkor próbáltam és használtam amikor ingyenes volt a sideloading, vagyis a pendrive-ról való lejátszás. Az tök jól működött. Hogy milyen élmény azt ki tudod próbálni ingyen is, mert van nézhető tartalom. Mióta fizetős lett, azóta én nem használtam. Más, hasonlóan jó alternatíváról nem tudok. Vagyis ha így nem érdekel, akkor marad a gyári médialejátszó.

<-ƘƘ->

(#271698) erahurka válasza tboy93 (#271696) üzenetére


erahurka
félisten

De valamit írhatna hogy mégis honnan lehet olyan ruhát szerezni. Rágugliztam és egy épületben egy ládában csak úgy ott van... Most azt mégis hogy kéne kitalálni? Kiléptem mára, elegem lett. Lehet nem is folytatom. Szar az irányítás, a tájékozódás, a harc is elég nehézkes... Beállítottam nagyra a betűket, de mikor beszélgetéskor választanom kell, az megint irtó pici...

(#271699) vargalex válasza Kendek (#271697) üzenetére


vargalex
félisten

Ha jól emlékszem, az USB-ről lejátszását is ki lehet próbálni ingyen, a file-ok első 2 percét játssza le.
Én egyébként 3D blu-ray-t próbáltam VR-ban, nem volt rossz.

Alex

(#271700) Kockás60 válasza erahurka (#271695) üzenetére


Kockás60
junior tag

A szegény ember Witcherje !
[link]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.