Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#271251) Frod válasza gangstagergo (#271250) üzenetére


Frod
addikt

Az már stabilan évek óta. :DDD

Do you see the white shadow?

(#271252) kIsDe`


kIsDe`
tag

(#271253) gangstagergo válasza kIsDe` (#271252) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Ezzzazz Zombie Army 4 :DDD Már nagyon kiakartam próbálni :C

(#271254) EmThor


EmThor
addikt

Na, úgy néz ki 8 év kihagyás utan újra van PS, egy slimet lőttem, az exkluzívokat nem tudtam kihagyni, ps5-re meg pont egy slim felárát kell a cápáknak fizetni, szal nem volt nehéz a döntés. Meg is nézem az összefoglalót, hol lehet ps plusz-t olcsón venni + ha jól latom egy darab külső meghajtót támogat a gép 8tb-ig, azt legalább majd ps5-re tovább tudom vinni. Lehet a belső hdd-t le cserélem egy 2.5" Ssd-re és veszek egy 5tb külső merevlemezt, ahhoz nem kell plusz táp.

Meg a ratchet-et holnapig még ingyen be lehet szerezni? Köszi!

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#271255) hombre[EU] válasza EmThor (#271254) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ha nem fontos a magyar felirat akkor usa accounttal bagóért lehet (elég gyakran) hozzájutni a plushoz. ha jól látom most is 20€ az éves (cdkeys-en)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#271256) F-ECT$ válasza oriic (#271233) üzenetére


F-ECT$
titán

Hú de rosszul néz ez ki így 2021-ben.

Dive ever, work never.

(#271257) F-ECT$ válasza nylontacsko (#271244) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy bAtt001 is írja a játékért kapott fame pontokból nő a season szinted, és 25 körül lesz meg az alja és a teteje is. A főmenüben a 3-ik fülön lehet megnézni, hogy hogy állsz és hogy hány szint kell még.

Dive ever, work never.

(#271258) KaitouP válasza F-ECT$ (#271256) üzenetére


KaitouP
veterán

Milyen ironikus, hogy anno meg mekkora grafikai szint volt... De hát eltelt sok év azóta, na. Ettől függetlenül szerintem remek játék a mai napig.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#271259) kIsDe` válasza KaitouP (#271258) üzenetére


kIsDe`
tag

Semmin nem is futott igazán jól full beállításokon, bár akkoriban az a látványvilág eléggé ütött mindent, így megbocsátó volt a gamer társadalom, nem úgy mint a mostani Cyberpunk gépigénnyel. Sokkal több tech újítás volt benne. Illetve abban volt, így pontosabb.

[ Szerkesztve ]

(#271260) KaitouP válasza kIsDe` (#271259) üzenetére


KaitouP
veterán

Na igen, néha mosolyogva olvasom amikor valaki nosztalgikusan írja, hogy anno milyen konfigurációval, meg milyen monitoron próbált hatalmas szaggatással játszani. :K :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#271261) kIsDe` válasza KaitouP (#271260) üzenetére


kIsDe`
tag

Én nagy fan voltam, John Carmack és Romero könyvet is olvastam asszem doom 3 idejében jelent meg a 2 kötet. De a doom 3 nekem akkor annyi idősen azzal a grafikával túl para volt, talán 2 órát raktam bele. :))

(#271262) raziel01 válasza kIsDe` (#271259) üzenetére


raziel01
veterán

2004-ben kértem 2 játékot, az egyik a doom 3 volt a másik az Unreal 2.
Na a Doom 3 annyira durván jó volt. Olyan low-medium beállításokkal vittem végig de rögtön megfogott az eszméletlen jó hangulat, a felvehető PDA-k, hangüzenetek, email-ek. Persze akkor még keveset tudtam angolul de látszott, hogy iszonyú nagy munka volt benne.
Akkor kb 3-szor vittem végig. Azóta meg az évek alatt kb a 10. végigjátszásnál járok. :C
3 hónapja megvettem PS4-re, pár hete meg xbox-ra is. :D
Biztos, hogy fogok vele még játszani. VR-ban tényleg csúnyának tűnik de vr nélkül teljesen vállalható. Nem érződik annyira gagyinak, mert nem kellett nagy terekkel dolgozniuk.

(#271263) oliwire


oliwire
őstag

Tudtok ajánlani valami jó vezetéknélküli billentyűzet+egér kombót a Modern Warfare-hoz?
A mostani egy viszonylag egyszerű Trust, még anno ajándékba kaptam a laptophoz, de most a ps-sel használva azt tapasztaltam, hogy a WASD gombok néha nem reagálnak, vagy beragadnak, és nem tudok elmozdulni a helyemről vagy egy irányba megy a karakter, és természetesen ez a lelövésemhez vezet.
Elemet cseréltem már benne, ugyanúgy előjön a probléma. Alig használtam amúgy a billenyűzetet korábban.

(#271264) S e t h


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#271265) marilllyo válasza F-ECT$ (#271256) üzenetére


marilllyo
veterán

Én pont egy éve platkóztam a Doom 3-mat. Először nyomtam egy normal+ collectible run-t, amit untam és gagyinak éreztem. Bemész egy szobába...lespawnol 3-5 dög..megölöd, mész tovább és ez ismétlődik 10 órán keresztül. Aztán jött egy nightmare végigjátszás az alapgame-re meg a 2 dlc-re és akkor bújt ki a szög a zsákból. Ott éreztem, hogy az addig random minden szobába beszórt szörnyek pontosan, átgondoltan vannak akkor és ott, ahol lenniük kell. Egy fantasztikus "tánc" volt az egész. Rég élveztem az új játékok közül bármit is annyira, mint ezt a retro Doom 3-mat. Dögnehéz volt itt-ott, de egyszerűen nem tudtam letenni kb. Valahogy sosem éreztem csúnyának sem, mert a gameplay kiszínezte az élményt nagyon...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#271266) Mike


Mike
veterán

sziasztok
az amazon.com-on magyar visa kártyával nem tudok amcsi feltöltő kártyát vásárolni?

We are sorry. Something went wrong with your purchase of this product. Any bundle discounts associated with this product will not be applied in this purchase.

azt hittem a location átállítás segít, de nem

[ Szerkesztve ]

(#271267) kerti008 válasza raziel01 (#271262) üzenetére


kerti008
aktív tag

En megvettem a Doom 3 VR Edition-t es azt kell mondanom, hogy VR-ben sem csunya. Igaz lehetne patchelni pro illetve Ps5-re de a dinamikus fenyek, a fegyverek hangjai es a texturak minosege boven a megfelelo kategoriaban vannak. Sikerult vennem egy hasznalt Aim Controllert hetfon es alig birom letenni. :DD (pedig nemreg fejeztem be Occulus Quest (1)-en a Doom3Quest verziot es soha nem voltam D3 fan) Probaltam DS4-el is ugy sem kell szegyenkeznie de akinek van Aim controllere annak csak ajanlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#271268) Frod válasza marilllyo (#271265) üzenetére


Frod
addikt

Jó ilyet olvasni.
Én is vallom, hogy sok játék csak nagyobb nehézségen mutatja meg valódi önmagát, addig egy teljesen eltérő élményt ad.

(pl most tolok egy Rise of the Tomb Raider újrázást, de nem akartam vacakolni, csak a sztorit felfrissíteni a 3. rész előtt, így normálon kezdtem. A fegyver upgrade-eknek, meg úgy en bloc a "survival" skill fának semmi értelme nincsen, mert annyira nevetséges semmik a harcok benne.)

Do you see the white shadow?

(#271269) oliwire válasza S e t h (#271264) üzenetére


oliwire
őstag

Ez az én kérdésemhez szólt amúgy? Hülyeséget kérdeztem?

Egyébként a Ghost Recon Breakpointtal játszik valaki?

(#271270) saelin válasza oliwire (#271269) üzenetére


saelin
veterán

Én játszottam. Akár soloban is szórakoztató, de az igazi coopban voice chat-el. Nagyon jó érzés egy vagy több társsal kipucolni egy bázist.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#271271) oliwire válasza saelin (#271270) üzenetére


oliwire
őstag

Mert én most kezdtem el, és szívesen kipróbálnám coop-ban is, csak nem tudom, hol keressek embereket hozzá.

(#271272) nemorino válasza oliwire (#271269) üzenetére


nemorino
tag

Nem hülyeség, csak sokan leoltják azokat, akik konzolon billentyűzet-egér kombóval játszanak kompetitív multiplayer shootereket és a kolléga várta a heves reakciókat. :) Ami úgy tűnik elmarad, amióta a topic fele átült a PS5-be, azóta sokkal csendesebb errefelé az élet.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#271273) saelin válasza oliwire (#271271) üzenetére


saelin
veterán

Nézd meg a játék topikjában hátha. Mennék én is veled szívesen, de most a WD Legion, meg az Absolver coop teljesen lefoglal. Aztán néha még Rainbow Six Siege-et is kellene játszani. Nehogy kijöjjek az amúgy is amatőr formámból.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#271274) atis123


atis123
tag

Sziasztok! A Logitech G29 kormánnyal akadt problémám. Tettem rá egy Custom F1 feltétet, utána összeraktam és azóta csak kontrollerként ismeri fel a PS4. A probléma az lehetett, hogy véletlen PS3 állásban csatlakoztattam, mivel az F1 kormánynál ez az állás nem annyira hozzáférhető mint eredetileg. A lényeg, hogy a PC-n egy teszt alkalmazással kipróbáltam, és a gombok megfelelően működnek. PS4 menüben is rendesen működik kontrollerként, de sehogysem tudom reávenni a PS-t, hogy kormányként kezelje. Szerintem a PS4 felül lesz a gond. Próbáltam már az adatbázis újra építést, különböző USB csatlakozókat. Tudok abban segíteni, hol kereshetnék megoldást. Már napok óta keresgélek, de kevésbé szak fórumokban mindenhol a PC-csatlakozásról van szó. Tud valaki valamilyen fórumot, ahol az ilyen szoftveres problémával foglalkoznak? Esetleg megoldást erre?

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#271275) oliwire válasza nemorino (#271272) üzenetére


oliwire
őstag

Kontrollerrel játszottam eddig, csak előkerült, és kipróbáltam vele. Régen csak PC-n gamerkedtem, és így játszottam FPS játékokat. Valamilyen fokkal jobban lehet a hirtelen helyzetekre reagálni egérrel, de annyival nem lettem jobb benne, mint amennyivel kényelmetlenebb pozícióba tudok ezzel ülni a TV előtt. Ehhez kellene egy normális asztal és szék, és monitor, de nekem jelenleg a kanapés + tv megoldás van a PS-hez.

(#271276) oliwire válasza saelin (#271273) üzenetére


oliwire
őstag

Átnézek akkor oda, hátha valakinek van kedve. Köszönöm! :R

(#271277) tomas51


tomas51
senior tag

Sziasztok! :)
Szakmai kérdést szeretnék feltenni: Ha Német borítós a Ghost of Tsushima, ettöl függetlenül van benne Magyar nyelvű felirat?

Előre is köszönöm a választ! :R

(#271278) Kendek válasza tomas51 (#271277) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A CUSA számot (a borítón és a lemezen is rajta van) egyeztesd azzal ami a magyar feliratos játékok listájában szerepel. Ha a kettő egyezik, akkor van benne magyar felirat, ha pedig különböző a két szám, akkor nem lesz benne.

<-ƘƘ->

(#271279) tomas51 válasza Kendek (#271278) üzenetére


tomas51
senior tag

Köszönöm a segítséget! :R

(#271280) Mike válasza Mike (#271266) üzenetére


Mike
veterán

hm amazonon regisztrálni sem tudok amcsi címet, mert telefonszámot kér hozzá

(#271281) fausto válasza Mike (#271280) üzenetére


fausto
addikt

Én a PC Games Supply-ról szoktam feltöltőt venni, simán megy Pay Pal-lel

(#271282) james001


james001
veterán

Betévedtem a Control-ban az AWE dlc-be :) Nagyot néztem az író csávón mikor megjelent ;) Szép húzás Remedy :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#271283) marilllyo válasza Frod (#271268) üzenetére


marilllyo
veterán

Emlékszem rá. Engem sem nyűgözött le különösebben. A coop-ja egynek jó volt, de ezt leszámítva nálam a felemelkedés az egy ilyen... "ok" volt. A shadow az már vagy egy éve ott pihen a gépemen de lusta voltam belekezdeni. Lehet az már átcsúszik ps5-re. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#271284) Frod válasza marilllyo (#271283) üzenetére


Frod
addikt

Nekem megvolt premierkor pc-n, és épp kezdtem volna a Shadow-ot, összes dlc-stül, amikor elgondolkoztam, hogy hát azért csak 5 éve volt, és howlongtobeat szerint nem annyira combos a sztori (~12ó), így lepörgetem újra előtte.

Persze ebből már megint az lett, hogy a nyers sztori helyett elkezdtem trófeákra menni :DDD :UDe amint megvagyok indul a SotTR!

Do you see the white shadow?

(#271285) Mike válasza fausto (#271281) üzenetére


Mike
veterán

Köszi, de nem ott van hogy egy automatának kell kódot vagy telefonszámot megadni?

(#271286) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Jó volt ez az Abzú. Soha rosszabb ingyenes játékot!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#271287) fausto válasza Mike (#271285) üzenetére


fausto
addikt

Nem hiszem, legalábbis nekem nem kellett.

(#271288) Lackooo84 válasza Rigormortiis (#271286) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az miről is szól?

The Truth is out there...

(#271289) syler123


syler123
veterán

[ Szerkesztve ]

(#271290) S e t h válasza oliwire (#271269) üzenetére


S e t h
nagyúr

Aki ilyen kérdést tesz fel mint te, annak általában a torkát szokták elharapni, kellemes meglepetés, hogy ez idén elmaradt, lehet a ps5-nek köszönhetjük. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#271291) pulffy


pulffy
őstag

Üdv srácok.
Adott egy ps4 slim, szomszéd gyereké. Sikerült neki elcsesznie. A gond az hogy mikor felkapcsol rendszerszoftver frissitést kér. Ezt meg is csinálom usb-ről úgy ahogy kell, másol, telepít, de miután végez csinál egy rendszertárhely ellenőrzést és kiírja hogy a ps4 nem indítható el és újra 8.03 frissitőfájt kér...
Ötlet? Egy komplet inicializálás segíthet?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#271292) Kendek válasza pulffy (#271291) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Valószínűleg meghibásodott benne a vinyó. Ha kiszeded, akkor PC-re dugva kiolvashatóak a S.M.A.R.T. értékek, és úgy egyből kiderülhet, hogy mi a helyzet.

<-ƘƘ->

(#271293) pulffy válasza Kendek (#271292) üzenetére


pulffy
őstag

Huha, olyat még sosem csináltam.
Akkor az inicializálást meg se próbáljam?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#271294) Kendek válasza pulffy (#271293) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De, megpróbálhatod, mit veszíthetsz?!

<-ƘƘ->

(#271295) pulffy


pulffy
őstag

Na a komplett inicializalas szoftverfrissítés segített.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#271296) oliwire válasza S e t h (#271290) üzenetére


oliwire
őstag

Akkor örülök, hogy a torkom most a helyén maradt :DDD

(#271297) consono válasza oliwire (#271296) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem az is segített, hogy "rendes" billentyűzetet emlegettél, nem pl. Horit :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#271298) Mike válasza Rigormortiis (#271286) üzenetére


Mike
veterán

Az tényleg jó

(#271299) fausto


fausto
addikt

Előfizettem USA store-ba a ps now-ra 1 hónapra 6 nappal ezelőtt. Most megnéztem, a letöltött játéknál azt írja az Informations-nál, hogy még 13 nap van hátra. Ez hogy?

(#271300) C490 válasza fausto (#271299) üzenetére


C490
csendes tag

14 napig ervényes a licensz a letöltött játékoknál. Ha van érvényes előfizetésed akkor meghosszabbítja magától. Röviden ne foglalkozz vele, tudsz majd vele játszani 1 hónapig.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.