Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#271751) Jakesz válasza Jinxb1rd (#271749) üzenetére


Jakesz
őstag

Újan nem vennék, mert irreálisan felment az áruk az utóbbi időben. 2-3 éve még 70 ezerért is meg lehetett venni egy-egy leárazás során, mostanában ez esélytelen. Hardverapróról és társairól vennék használtan, mert az esetek nagy részében alig vannak használva (mert sajnos nincs miért).

(#271752) tboy93 válasza Jakesz (#271751) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1, én is HA-ról vadásznék egy megkímélt példányt

vagy esetleg FB marketplace

(#271753) Jinxb1rd válasza Jakesz (#271751) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem jönnek játékok ki rá?

We are only Stardust...

(#271754) tboy93 válasza Jinxb1rd (#271753) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hat eleg szegenyes a felhozatal.

(#271755) vargalex válasza Moritz (#271750) üzenetére


vargalex
félisten

Sajnos valóban csak MP4 és MOV konténereket ismer a Rad. Nincs más lehetőséged, mint "konvertálod". Igazából ez egy gyors művelet, mert magát a média tartalmat csak másolni kell, a konténert (header, stb.) kell újra előállítani. Több lehetőség is van erre. Mivel én linuxot használok, így számomra a parancssoros ffmpeg a kézenfekvő megoldás (szerintem Windows-ra is van parancssorban). De itt egy VLC-s megoldás.

Egyébként, ahogy írtam, én gyári 3d Blu-ray-okkal próbáltam (nyilván ahhoz nem kell extra lejátszó), szépen ment.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#271756) Beniii06 válasza vargalex (#271755) üzenetére


Beniii06
őstag

"(szerintem Windows-ra is van parancssorban)."

Van ás ugyanúgy is működik, max a '-t kell kicserélni "-re ha a file nevében van szóköz, mást nem.

"Got any other secret weapons?"

(#271757) erahurka


erahurka
félisten

Nem tudom ez volt-e már: PlayStation Plus Video Pass Is a Streaming App, Will Be Tested for a Year in Poland

3 havonta 15 film és néhány évad sorozat. Változatlan áron jó deal, nyilván nem egy Netflix, de jól jöhet. Remélem hamarosan tesztelik angliában is.

(#271758) fausto válasza erahurka (#271757) üzenetére


fausto
addikt

Nem értem, miért lenne ennek létjogosultsága.

(#271759) kriszpontaz válasza erahurka (#271757) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha a PS+hoz ingyen jár, akkor jó deal. Ha külön kellene fizetni érte, tuti nem fizetném.

(#271760) Frod válasza fausto (#271758) üzenetére


Frod
addikt

Osztottak szoroztak a Sony HQ-ban, és ezt dobta ki a gép, hogy ezzel majd csukloztatják a GamePass-t.

(nyilván viccelek, totálisan érdektelen, francnak sem kell, pláne hogy van netflix előfizetésem)

Do you see the white shadow?

(#271761) tboy93 válasza Frod (#271760) üzenetére


tboy93
nagyúr

totálisan érdektelen, francnak sem kell, pláne hogy van netflix előfizetésem

+1 ... Gondolom okostv app amúgy sem lesz, szóval rohadtul nem használnám semmire én sem :U Akkor inkább adjanak eggyel több játékot havonta vagy hozzák be végre hivatlosan Mo-ra is a PS Now-ot.

[ Szerkesztve ]

(#271762) Frod válasza tboy93 (#271761) üzenetére


Frod
addikt

"vagy hozzák be végre hivatalosan Mo-ra is a PS Now-ot"

Ezt legkésőbb az 5 indulásakor meg kellett volna tenniük, de csak a Collection-re futotta helyette. Én egyáltalán nem bízom benne, hogy itthon lesz legális Now bármikor is.
(Mindeközben a túloldalon friss hír, hogy 50+ ingyenes cím már nem igényli a fizetős multit - úgyhogy erre válaszul remélem kapunk valami Sony-szerű Spotifyt is a gépre, mert hát na)

Do you see the white shadow?

(#271763) kriszpontaz válasza tboy93 (#271761) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A PS Now +500 havidíj emelés mellett, hozzácsapva a Plus-hoz, életképes lehetne szerintem, de olyan áron ahogy most megy tuti kihagyós számomra. Lehet fillészb@szó vagyok, de akkor veszek PS Plust is amikor akciós, olyankor legalább 2 évre előre letudom.

(#271764) tboy93 válasza Frod (#271762) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hát rohadtul illett volna :W

(#271765) oriic válasza fausto (#271758) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilvan ez egyfajta felmeres lesz, pont emiatt egy orszagra korlatozzak. Mas kerdes h miert pont a lengyelek?:D

Live-Die-Respawn

(#271766) tboy93 válasza kriszpontaz (#271763) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha nem is egész évre, de egy-két hónapra tuti előfizetnék rá akár teljes áron is :))

(#271767) tboy93 válasza oriic (#271765) üzenetére


tboy93
nagyúr

Egyértelmű: ki kell őket engesztelni, mert a nemzeti játékukat levették a storeból :D

[ Szerkesztve ]

(#271768) oriic válasza tboy93 (#271767) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem is mondasz hulyeseget ;]

Live-Die-Respawn

(#271769) RangerFox válasza Frod (#271762) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Erre miért kellene bármit is lépniük a Sonynál, amikor itt alapból ingyenes volt a multi a f2p játékokhoz... :F

[ Szerkesztve ]

(#271770) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakinek még nincs meg:

Today only! Download the #DaysGone Old Sawmill dynamic theme for the PS4.

Reedem at the PlayStation Store with the code for your region.
US, Canada, LatAm: G98M-2AN3-L6L4
Europe: QG4H-NMNN-N7P2
Japan: 3BLE-QEN4-2HDL
Korea: M57A-FNNQ-AH5F
Asia: E775-GENL-M6CQ

Twitter bejegyzésben mutatják, hogy néz ki a téma

Live-Die-Respawn

(#271771) Kendek válasza oriic (#271770) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Beváltottam, köszi! :R
Habár a PS4 az a szekrény tetején pihenget, merthogy nálam már nyugdíjba vonult. :D

<-ƘƘ->

(#271772) tboy93 válasza Kendek (#271771) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kíváncsi vagyok az új gépen lesz-e valamikor témázhatóság.

(#271773) Moritz válasza vargalex (#271755) üzenetére


Moritz
csendes tag

Köszönöm a segítséget

MINIX NEO U22-XJ, MiniMX, CoreELEC

(#271774) AxBattler válasza oriic (#271770) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, erről lemaradtam volna! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#271775) oriic válasza oriic (#271770) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván az kimaradt, hogy többször felhasználható kódok. (De csak a mai napon érvényesek)

Live-Die-Respawn

(#271776) oliwire válasza oriic (#271770) üzenetére


oliwire
őstag

Köszi! :R Erről én is lemaradtam volna.. ;)

(#271777) Aguinaga válasza oriic (#271770) üzenetére


Aguinaga
őstag

Én is köszönöm! Nekem is kimaradt volna.

PSN: OldSlowhand74

(#271778) Frod válasza RangerFox (#271769) üzenetére


Frod
addikt

Ez esetben my bad, rosszul tudtam.

De az álláspontom változatlan a Ps-es filmtékával kapcsolatban, valamint a Now totális leszar... nem foglalkozásával is.

#271770 oriic
Köszi, behúzva!
(Bár kétlem, hogy valaha is leváltom a Tsushimás témát, de be kell hörcsögölni minden repi cuccot :D )

Do you see the white shadow?

(#271779) Wesder válasza Frod (#271778) üzenetére


Wesder
félisten

Megmondtàk hogy amit az MS csinàl az nem érdekli őket és nem fentartható a GamePass. Ezek utàn nem csodàlkozom hogy nem foglalkoznak a Now-val, bàr most kapott 1080p-s upgrade-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#271780) BaLi1985 válasza tboy93 (#271748) üzenetére


BaLi1985
friss újonc

Köszönöm mindenkinek a segítséget. Szervízben van, meglátjuk

(#271781) boost válasza Jakesz (#271751) üzenetére


boost
addikt

Az, hogy nincs miért használni szerintem nem igaz, inkább azt mondanám, hogy az egy olyan cucc, amit havonta, kéthavonta egyszer előveszünk. Nálunk legalábbis így működik. Tavaly sokat space pirate trainereztünk, most a Superhot éppen a sláger. De egy egy alkalom között simán kimarad egy hónap, mert akkor pörög a PS5 vagy a Switch.

(#271782) erahurka


erahurka
félisten

Vampyr: a mesmerize skill növeléséhez mit kell csinálni? :F Egyelőre próbálom úgy nyomni hogy nem ölök, nagyjából belejöttem. Megszereztem azt a bunkósbotot ami a védelmükből is vesz le, jó tipp volt, köszi!

A vak csávóhoz szeretnék bemenni mellékküldetés miatt, de 3-as szintű mesmerize kellene. :R

(#271783) ldave válasza erahurka (#271782) üzenetére


ldave
félisten

Mintha az a történet előhaladtával növekedne, külön nem lehet fejleszteni.

A Slime draws near! Command?

(#271784) erahurka válasza ldave (#271783) üzenetére


erahurka
félisten

Fakk, pedig egy olyan inkvizítor csávót is megöltem, meg egyszer rámrontott vagy 4 szörny izé, reméltem hogy lerendezhetem a vak fickót.

Mindegy, mire 3-as szinten leszek valszeg OP leszek ahhoz a környékhez.

A szintlépés ad amúgy extra életet meg sebzést, vagy csak a képességek vannak? Mostantól lesz nehéz szerintem a fejlődés mert már 900-ba kerül a plusz stamina és az élet is :Y

(#271785) ldave válasza erahurka (#271784) üzenetére


ldave
félisten

Nem emlékszem, 2019. elején játszottam, rég volt :)

A Slime draws near! Command?

(#271786) C490 válasza erahurka (#271784) üzenetére


C490
csendes tag

A főtörténetben előrehaladva növekszik a mesmerize.
Most nyomtam le februárban, nem öltem meg senkit.
Ha szívatni akarod magad, ne fejleszd a fegyvered és nem leszel OP. De amúgy sem kell ettől félni mert az ellenfelek újratermelődnek és veled együtt lépnek szintet.

(#271787) tboy93 válasza erahurka (#271784) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mennyire bugos amúgy? Sokan panaszkodtak rá, aztán elvették a kedvem :D Tényleg nagyon gatya a helyzet?

(#271788) Wlac válasza tboy93 (#271787) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem bugos, inkább instabil. Néha szeret összeomlani, de amúgy nem rémlik, hogy túl sok hibával találkoztam volna.

“The wha-"

(#271789) CoyoteStarrk


CoyoteStarrk
csendes tag

DS4 segítségkérés:
Egymás után két nap, mindkét kontrollerem megadta magát. A jelenség: nem tölt semmiről, nem csatlakozik semmihez (PS vagy PC) és nem történik semmi a PS gomb megnyomására.
Az egyik kb. 3 éves, a géphez volt a másik valamivel több, mint 1. Amikor az első csinálta, rendeltem egy újat, de most már nagyon bosszant, hogy a másik is meghalt, az új kontroller meg elég drága mulatság így. Szóval ha van ötletetek, hogyan lehetne megmenteni vagy mi lehet a probléma forrása, azt szívesen fogadom.
Amiket próbáltam:
-resetelni hátul
-kitörölni a csatlakoztatott eszközök közül őket
-több különböző kábel, töltő
-bigben docking stationről töltés
-bluetooth/usb kapcsolat váltás oda-vissza
Google nem segít, amiket találtam, azt mind kipróbáltam. Az egyiket szétszedtem és rendeltem egy akksit, de ez meg jó nagy szívás. Egyrészt nem egyszerű sérülésmentesen szétkapni még útmutatóval sem, másrészt különösebben nem olcsó az akkumulátor sem. Ami aggaszt, hogy ilyen gyorsan történt egymás után a két eset. Nem tudom, hogy ez csak nagyon nagy pech, vagy valami más gond is lehet.
Ha ötlet nincs, akkor olcsó, de jó DS4 alternatívát is ajánlhatnátok. Köszi

BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

(#271790) tboy93 válasza Wlac (#271788) üzenetére


tboy93
nagyúr

:R

(#271791) vargalex válasza CoyoteStarrk (#271789) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Ha jól látom, akkor ez a bigben docking station ugyan úgy a microusb porton tölti a kontrollert. Azaz, ha a ott ment tönkre valami (teszem azt az aljzatban), akkor azon nem fog segíteni. Én megpróbálnám egy olyan töltővel, ami az ext porton tölt. Persze leginkább kölcsönkérni egy ilyet, vagy kipróbálni valakinél, akinek van ilyen, mert nyilván ez is plusz pénz.
Miről töltötted egyébként a kontrollereket? Nem lehet, hogy túlfeszt kapott?

Alex

(#271792) syler123 válasza CoyoteStarrk (#271789) üzenetére


syler123
veterán

Hát esélyes, hogy a töltőddel lesz a gond, ha mindkettő tönkrement, de akkor az akkucsere szerintem nem lesz megoldás...

(#271793) retroid


retroid
senior tag

Ma várható a májusi PS Plus bejelentés?!

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#271794) CoyoteStarrk válasza vargalex (#271791) üzenetére


CoyoteStarrk
csendes tag

A BigBen cuccot az új kontrollerrel rendeltem, hogy hosszútávon pont a töltőgondokat elkerüljem. Eddig vagy a Ps-ről vagy egy HTC10 töltőjéről volt töltve. A kábel meg nem tudom honnan való, de ha jól tudom nincs különbség a gyári meg "egy random" micro usb kábel között. Ez talán egy ebook readerhez van. Nem tudom hol az eredeti sajnos.

BattleTag: CoyoteStarrk#2870 Stream: niceguy880901 HoN: Patrick_Jane

(#271795) tboy93 válasza retroid (#271793) üzenetére


tboy93
nagyúr

Holnap ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#271796) erahurka válasza C490 (#271786) üzenetére


erahurka
félisten

Egyelőre 11-es vagyok, 16-os izéket öltem már. Egyelőre az az inkvizítor volt elég nehéz. Remélem a bossok nincsenek túltolva.

Fegyver fejlesztéséhez alig találok cuccot, hol érdemes keresni?

(#271797) Frod válasza tboy93 (#271787) üzenetére


Frod
addikt

Én is emiatt nem kezdtem végül bele, mert csak azt hallottam róla, hogy folyamatosan crash-sel, és "órákig" tölt.

Do you see the white shadow?

(#271798) vargalex válasza CoyoteStarrk (#271794) üzenetére


vargalex
félisten

De a BigBen is a microUSB-n tölti a kontrollert, nem? Én azt írtam, hogy az ext porton (a jack aljzat mellett) kellene megpróbálni. Illetve előtte persze másik kábellel (mondjuk az eredeti hozzászólásodban azt írtad, hogy több különbözővel is megpróbáltad), másik töltővel (bár PC-ről, vagy közvetlenül a konzolról töltenie kellene ).

[ Szerkesztve ]

Alex

(#271799) zkxdn


zkxdn
őstag

Hát nemakar beesni a Ghost of Tsushima (PS4) ára 10K alá... :(
Ennyire jó, hogy mindenkinek kell? :DDD

(#271800) ldave válasza zkxdn (#271799) üzenetére


ldave
félisten

Mivel PS5-ön azon ritka játékok egyike, amelyik kapott frissítést, így lehet sokan megtartják, amíg azon a gépen is tudnak majd játszani a játékkal.

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.