Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#264351) Lackooo84 válasza Carlos Padre (#264350) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mert a tv-ből nem tudod kiszedni optikán a hangot? :U

The Truth is out there...

(#264352) Carlos Padre válasza Lackooo84 (#264351) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Felesleges.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#264353) Frod


Frod
addikt

Edigital BF: lényegében a semmi. (se kontroller, se PsPlus akció)

Do you see the white shadow?

(#264354) tboy93


tboy93
nagyúr

Belekezdtem tegnap az AC Syndicate-be, de az Origins és az Odyssey után nagyon elavultnak hat. Ez irányítás rettenet nehézkes.

(#264355) fausto válasza tboy93 (#264354) üzenetére


fausto
addikt

Ez a baj a sorozattal. Én az Odyssey után próbáltam ki az Originst és már úgy sem kötött le.

(#264356) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Sziasztok, nagyjabol probaltam utana olvasni, de nem lettem okosabb, segitsetek legyszi. Ma jon valaki, es megveszi a ps4em, van az accountomon egy Legos jatek, es azt megtattana, mi a teendo ilyenkor? At lehet ruhazni egy email cserevel, szeretnem, ha minden rendben menne. Koszi.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#264357) kriszpontaz válasza Frod (#264353) üzenetére


kriszpontaz
veterán

De legalább szárítógép volt :D.

(#264358) Gery9112 válasza szubrutin (#264356) üzenetére


Gery9112
őstag

Csakis rendben mehetne minden mert digitálisan vásárolt játék nem átruházható. Lemezes példánnyal bármit tehetsz de ami a fiókodhoz van kötve az ott is marad.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#264359) RangerFox válasza tboy93 (#264354) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ugyanezt éreztem én is. Hamar töröltem. Vagy sorban kell haladni az AC-kkal, vagy sehogy. :)

(#264360) saelin válasza RangerFox (#264359) üzenetére


saelin
veterán

Egy Unity azért belefér a soron kívüli játékba. A grafika pazar és a gameplay is kellemes.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#264361) TCr válasza saelin (#264360) üzenetére


TCr
veterán

Legrosszabb rész az összes közül.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#264362) szubrutin válasza Gery9112 (#264358) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Nagy, segitseg volt koszi...

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#264363) RangerFox válasza saelin (#264360) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Szerintem az újakhoz képest a Unity/Syndicate játékmenete nagyon kötött és kicsit frusztráló is. Én nem tudtam rávenni magam, hogy újrajátsszam az Ezio-s részeket sem, pont emiatt. A 3 remastered is ott csücsül a librarymben, de sose fogom újrajátszani. Egyszerűen túl fapados az újakhoz képest, még ha sztori szempontjából jobbak is.

(#264364) szubrutin válasza Gery9112 (#264358) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Akkor hogy szokas eladni, siman csak kijelentkezek az accbol es kesz?

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#264365) Frod válasza szubrutin (#264364) üzenetére


Frod
addikt

Merevlemez inicializálása
Így biztonságosan lehet továbbadni a gépet (kb mint amikor a pc-t formázzák teljesen)

Do you see the white shadow?

(#264366) tboy93 válasza RangerFox (#264359) üzenetére


tboy93
nagyúr

Meg szenvedek vele egy keveset, hatha elkap a hangulat.

(#264367) alratar válasza TCr (#264361) üzenetére


alratar
addikt

Nem értek egyet
A legjobb része az AC szériának a 2 és még inkább a Brotherhood.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#264368) szubrutin válasza Frod (#264365) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Koszi.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#264369) Carlos Padre válasza saelin (#264360) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Majd ps5ön.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#264370) RangerFox válasza Frod (#264365) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Azt fontos megjegyezni, hogy így azt a Lego játékot bukja a vásárló, kivéve, ha az acc adatait is odaadja neki. De ebben az esetben nincs is értelme az inicializálásnak...

(#264371) Madwe válasza szubrutin (#264364) üzenetére


Madwe
nagyúr

Formázni szokás a ps4et :)

(#264372) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Vki írja meg kérem,hogy az új ps alkalmazásban hol lehet kikapcsolni az éjszakai módot.
Már nyomkodom egy ideje,de sehol nem találom. :-/

(#264373) Frod válasza RangerFox (#264370) üzenetére


Frod
addikt

Tudtommal eddig nem támogattuk a profillal való eladást senkinek sem :F

#264368 szubrutin
Amennyiben valóban profillal akarod eladni - hogy megmaradjon a játék rajta - akkor nem kell inicializálni, de jó ha tudod, hogy így hiába írjátok át az emailt, a profil mögött végig a te általad megadott név, születés, stb adatok maradnak meg.
Az új vevő pedig a te általad megadott nicknévvel játszik tovább.

Do you see the white shadow?

(#264374) Carlos Padre válasza RangerFox (#264370) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ha fenn hagyja az accountjat lejelszavazva akkor az új accounton játszható marad a játék és az új tulaj sem tud galibát okozni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#264375) oliwire válasza tboy93 (#264354) üzenetére


oliwire
őstag

Nekem az Origins, meg most az Odyssey nagyon nem adja irányítástechnikai szempontból. Pont az Assassin lényeget butították le, hogy orvgyilkosként lehessen végigmenni a pályákon. Meg ez a level-ek közötti hatalmas erőkülönbség kiborít. Pl vagyok lvl20, és ha van egy lvl28-as akárki, szinte lehetetlen normális körülmények között megölni. Lesből támadás minimális életet vesz le tőle. Ne mondja már nekem senki, hogy ember és ember között ekkora különbségek vannak, hogy ha tarkón nyomom a lándzsa hegyével, egyik azonnal megmurdel, a másikat meg épp megcsiklandoztam ezzel.. :W

(#264376) RangerFox válasza Frod (#264373) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Továbbra sem. Habár az ajánlás úgy szól, hogy vehetsz ilyen accal konzolt, csak ne fizess érte felárat, mert az acc tulaja pár perc alatt vissza tudja szerezni. Szerintem is az a legtisztább, ha inicializálja.

Carlos Padre: Igen, de ha az új tulaj letörli a játékot, akkor utána nem fogja tudni újra letölteni az acc bejelentkezési adatai nélkül. Így ez félmegoldás.

(#264377) tboy93 válasza oliwire (#264375) üzenetére


tboy93
nagyúr

A szintezéssel egyetértek, nekem a Divisionben is furcsán vette ki magát, hogy a 3 szinttel feletted lévő ellent fél óráig kellett tunkolni shotgunnal mire megfeküdt...

(#264378) ldave válasza tboy93 (#264377) üzenetére


ldave
félisten

Ezt a műfajt úgy hívják, hogy videójáték :)

A Slime draws near! Command?

(#264379) fausto válasza ldave (#264378) üzenetére


fausto
addikt

+1 :C

És akkor még nem beszéltünk a farkasokról...

(#264380) saelin válasza tboy93 (#264377) üzenetére


saelin
veterán

Ez amúgy érdekes téma. Nálam is fura volt hogy a Division-ben az embereket 20x kelett fejbelőni, míg egy Destiny-ben fantasy/sci-fi mivolta miatt már annyira nem zavart ugyan ez. Tálalás kérdése.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#264381) Frod válasza tboy93 (#264377) üzenetére


Frod
addikt

Mi a Div1-nél már túltettük magunkat ezen, de most a 2-őt úgy játsszuk, hogy van velünk egy új srác, ő minden alkalommal kiborul rajta, hogy nem elég egy headshot senkinek sem :DDD
Egyébként érdekes, hogy más játékoknál senkit sem zavar az életcsík, meg, hogy meddig pumpálod ólommal, de valahogy a Div-nél ez mindenkit kiborított.

Do you see the white shadow?

(#264382) tboy93 válasza ldave (#264378) üzenetére


tboy93
nagyúr

Saelin pontosan megfogalmazta a gondolataimat, fantasy/scifi környezetben ez nem zavaró számomra sem.

(#264383) tboy93 válasza Frod (#264381) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ennél jobban csak az Ubisoft szerverei miatt voltam kiborulva :D Öcsémmel nyomtuk végig a kampányt, a végén már alig bírtam meggyőzni hogy toljuk végig, annyira felb@szta az agyát hogy minden este laggoltak a szerverek.

Azóta behúztam a 2. részt is akcióban, de a Wildlandset be kéne előtte fejezni. (Amit cirka fél éve kezdtünk el, hogy együtt végignyomjuk :D)

[ Szerkesztve ]

(#264384) Carlos Padre válasza tboy93 (#264377) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tipikus Ubi szintezés, teljesen ki vagyok tőle. Pont emiatt nem is erőltetem az Ubi játékokat mert ez egy faszság.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#264385) Carlos Padre válasza RangerFox (#264376) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az már legyen az ő bajuk. Én tuti nem adnék el accountot mert nekem ne szívja senki a vérem miatta ha valami nem úgy működik vele ahogy ő elképzelte.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#264386) Frod válasza tboy93 (#264383) üzenetére


Frod
addikt

A Wildlands-et mi is fél évig nyomtuk, mert hárman játszottuk, és kizárólag vasárnap délutánokon volt jó mindenkinek egyszerre kb ~3 órát.
Most a Div2-re vagyunk négyen, hasonló beosztásban, szerintem a D3 előbb kijön, mint hogy végezzünk vele :D

Do you see the white shadow?

(#264387) HunAtis81


HunAtis81
csendes tag

Üdv! Akadt egy kis problémám a ps4-emmel. Remélem tud valaki tanácsot adni. Van egy 500gb fat gépem. A Last of Us 2 óta elkezdett szórakozni a lemezekkel. Teljesen random olvassa, vagy nem. Gondoltam lemez meghajtó. Elvittem szervízbe, kicserélték. Semmi változás. Van hogy 5-6szor is ke kell venni a lemezt, mire beolvassa. Utánna ugyan azt a lemezt elsőre. Lemezek nem karcosak, azt azért látom. Lehet ez valami softveres probléma, vagy a meghajtó a bűnös? Vissza küldeném, de van egy olyan érzésem, hogy nem lesz változás. A szervíz meg 1 hónap... :F Idegesítő, mert 18 ezrembe fájt! Tapasztalt valaki más is ilyent? Köszönöm.

(#264388) oliwire válasza ldave (#264378) üzenetére


oliwire
őstag

Igen, videojáték :) személy szerint a realistább megközelítést jobban szeretem. Ezalatt azt értem, ha valami ennyire jól bírja a fejlövést vagy a sebződést, annak legyen valami magyarázata. Pl egy nagy erős szörnytől nem várom el, hogy kimúljon 2 ütéstől. A Ghost of Tsushima ezért is tetszett, mert ott oda-vissza alapon erős volt a sebzés. Ha beleugrottam egy csapat közepébe, akkor vagy nagyon ügyes voltam és nem kaptam találatot, vagy percek alatt felkoncoltak. Itt pedig ha nagy szintem van, akkor kisebb ember hadsereget is képes vagyok legyőzni, ha meg alacsony a szintem, akkor egy embert sem. Pedig nem természetfeletti emberekről beszélünk. Nem rossz játék az Origins meg az Odyssey, tetszik a történet is, a környezet, de ez inkább már Warriors Creed mint Assassins Creed

(#264389) RangerFox válasza oliwire (#264388) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ha stealth skilleket használsz, és full Assassin dmg-re buildelsz, akkor lehet csendesen, egy szúrásból ölni. Viszont így sokszor váltogatni kell a felszereléseket, hogy minden helyzetre megfelelő legyen. Mert ha ilyenkor lebuksz, akkor közelharcban nagyon keveset fogsz sebezni, ami miatt elnyúlnak a harcok. Szóval szerintem ez az új megközelítés több lehetőséget rejt magában, ráadásul könnyebb is a játékstílusokat vegyíteni (pl. stealthben kezded, de ha észrevesznek, akkor sem kell pánikolnod). Ilyen szempontból jobbak az új részek.

(#264390) TCr válasza alratar (#264367) üzenetére


TCr
veterán

És hogy jönnek ezek a Unity-hez?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#264391) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Tavaly óta húztam a szám a fallen order-re, mert nem nagyon értettem, hogy mi lehet ez 20 ezer ft felett, néztem gameplay-t ofc, de akkor se jött meg az inger.
Most, hogy az EA access-en is fent van leszedtem hátha nátha alapon. Most töltődik amíg nem vagyok otthon, nem tudom mit remélek. Az SW battlefront 2 story vonal se fogott meg, de ott legalább volt multi és jó kis karakterekkel lehetett harcba szállni. :DD
A mai napig multizok vele amúgy.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#264392) oliwire válasza RangerFox (#264389) üzenetére


oliwire
őstag

Igazából én is így csinálom, ahogy leírtad :K Csak ugye mennyire életszerű, hogy a fegyverek között is ekkora dmg különbség van, szintekre osztva ;] És tudom, videojáték, csak ugye egy képzett orvgyilkosnak annyira mindegy kellene hogy legyen, hogy melyik 20 cm-es vadászkést nyom keresztül az ellenfél érzékeny pontján.. :DDD
viszont a Witcher 3-ban valamiért jobban el tudtam ezt nézni. Szerintem azért, mert ott nem volt előző széria, ami lopakodásra alapult, mint az Ezio részek, és emiatt elfogult lettem az AC-vel kapcsolatban :B

nekem pl a Unity kifejezetten tetszett, ügyesnek kellett lenni, mert ott is hamar leamortizált az ellenfél, ha nem jól védekeztünk. De az én sebzésem is jelentős volt.

[ Szerkesztve ]

(#264393) tboy93 válasza vodrosjozsi (#264391) üzenetére


tboy93
nagyúr

Azért szerintem a FO sztorija sokkal jobb mint a BF2 single kampánya :)

(#264394) KD6-3.7 válasza vodrosjozsi (#264391) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Én nem rég hagytam fel a Battlefront 2 multival. Kicsit rauntam és egy másik profilon már szinte minden ki volt maxolva, de a sajátomon is elkezdtem.
Tegnap este én is rányomtam a Fallen Order letöltésre, de be akarom fejezni a Days Gone-t, mielőtt bele kezdek a Star Warsba. :))
Apropó Days Gone
Sok van még hátra? Meglett a Sarah, elbújt egy barakban, hogy rohadjon meg... És már nem akar többet döngetni, úgy mint a motort. :( Hordom neki az élesztőt meg a szilikatot vagy mit, soká a vége? Hitchcock madarak is támadnak már ezen az új területen, tisztára ki vagyok idegileg! :DDD

(#264395) oliwire válasza KD6-3.7 (#264394) üzenetére


oliwire
őstag

Van még hátra belőle, de azt mondhatom a felén talán túl vagy :DDD

(#264396) alratar válasza TCr (#264390) üzenetére


alratar
addikt

Hupsz. Azt olvastam hogy legjobb.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#264397) JoceeHunt válasza KD6-3.7 (#264394) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Én még nyomtam utána egy darabig de annyira egyhangúvá vált nekem az egész hogy ez a sok apró ide-oda ugrálásos küldetés nem tartotta életben a játék iránt való érdeklődésem és abbahagytam, nem is tudom mi lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#264398) tboy93 válasza KD6-3.7 (#264394) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kb felénél jársz.

(#264399) tboy93 válasza JoceeHunt (#264397) üzenetére


tboy93
nagyúr

Pedig fasza a játék második fele, utána én még platináztam is :))

(#264400) JoceeHunt válasza tboy93 (#264399) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Hát most egyelőre nagyon rácuppantam a Hunt Showdown-ra, egyszerűen nem tudom megunni, haverokkal igen jó buli. Majd ha elmegy a kedv talán visszanézek :). Ha nincsenek haverok akkor meg leköt a Netflix-Narcos :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.