Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#264651) F-ECT$ válasza ldave (#264649) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez inkább azt mutatja hogy jó volt a marketing. Majd pár év múlva eldől, hogy az AC-k között milyen helyet foglal el ez a játék.

Dive ever, work never.

(#264652) ldave válasza F-ECT$ (#264651) üzenetére


ldave
félisten

Marketing ugyanaz minden évben. Origins óta talált egy formulát az Ubi, ami millióknak bejön és megveszik.
szerk: egyik AC játékkal sem játszottam, sem a régiekkel, sem az újakkal. Ez érdekel egy picit jobban az átlagosnál, de nem igazán vagyok oda az open world játékokért.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#264653) saelin válasza ldave (#264649) üzenetére


saelin
veterán

Számomra hihetetlen. Én játszottam a Syndicate-el és Odyssey-el, belepróbáltam az Unity-be is, de a Valhalla engem egyáltalán nem tudott meggyőzni. Pedig az openworld játékok a kedvencekhez tartoznak. Bennem mély ellenszenvet hagyott az, hogy milyen rossz minőségű a főszál ezekben a játékokban. AAA játék, de a script az valami borzalom és nem tudok szó nélkül elmenni melette.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#264654) Mezcal válasza saelin (#264653) üzenetére


Mezcal
addikt

Majd megveszed az AC-t, ha Mario lesz a főhös vagy Luigi! :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#264655) gangstagergo válasza Carlos Padre (#264647) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Adná az ég! Én lennék a legboldogabb! :D

(#264656) saelin válasza Mezcal (#264654) üzenetére


saelin
veterán

Deja vu-m van ezt a hszt olvasva. Mintha már írták volna ezt nekem, de még mindig nem tudom mit jelent. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#264657) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

(#264658) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Böngésző mobil nézet valami katasztrófa vagy én vagyok a béna, de szerkeszteni akartam az előző posztot és mindig csak a képet sikerült kitörölni. :(((
Jedi Fallen Order valamiért nem jön! Egészen az elején vagyok még, ugrabugraltam a szélturbinákon meg hegyi kecskék szarvát vagdostam. Párszor le is estem a pályáról - fura a karakter, kamera mozgás, kötött, ugrál nem tudom elmagyarázni - egyből visszadob aztán ha a stormtrooper kinyir akkor töltő képernyő és 30km-el odébb rak le, ahol leültem meditálni. Szuper... :((
Mind1 jön a God of War meg az Uncharted. Nekem úgy tűnik a PS Exclusive játékokon kívül nekem más nem jön be. :(

(#264659) sasa134 válasza KD6-3.7 (#264657) üzenetére


sasa134
addikt

Ezkiez? Amúgy teljesen igaza van :DDD

Avanti Roma

(#264660) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem reális, föleg ha 2021ben jön ki.
2021 végére nem lesz sok eladott ps5, ellenben ps4el.

(#264661) ProEvoFan válasza raziel01 (#264627) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én minden 100K feletti műszaki terméket 10-22 hónap kamatmentes részletre veszek.
Szerintem ez egy "nagyszerű" lehetőség, sokkal jobb, mintha a tartalék pénzből költenék el egyszerre sokat.Nincs kamat, ennyi.

(#264662) Bazsi1987 válasza ProEvoFan (#264660) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Jaja főleg ahogy olvasom a ps5 topicot mennyire nincs gép, ezt a generáció váltást eltolhaták volna egy évet simán...

(#264663) Mr Bond 007 válasza Bazsi1987 (#264662) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Azt láttuk anno a ps3, x360 idején hogy nem szerencsés eltolni a megjelenést a konkurenciához képest.

(#264664) jupp008 válasza KD6-3.7 (#264658) üzenetére


jupp008
senior tag

Ugyanígy "szenvedek" én is most az elején a Jedi -vel. Ráadásul röhej, hogy nem is az ellenfelekkel szívok, hanem simán csak a pályán való leeséssel vagy valami bénaság miatt az állatokkal :) Ez egy kicsit elkedvtelenítő így az elején.

(#264665) oliwire válasza jupp008 (#264664) üzenetére


oliwire
őstag

Ne keseredjetek el, nekem is így volt az elején, meg kellett szokni a gombokat, ugrások távolságát, ütések távolságát, ellenségek támadási szokásait. "Parry"-val, a jól időzített védekezéssel szinte minden ellenfelet könnyen le lehet győzni. Azt érdemes gyakorolni, elsajátítani. Az ugrabugra rész meg egyszerű gyakorlás, a klasszikusokban a Jedi Knight 2: Outcast, vagy Jedi Academy-ben nehezebb részek is voltak :DDD Ezeken nőttem fel

(#264666) wierra válasza raziel01 (#264627) üzenetére


wierra
senior tag

XOX tulaj kollégám pont tegnap vacillált azon , hogy kéne egy PS4 Pro-t vennie használtan, mert a fiai Pókembereznének.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#264667) jupp008 válasza oliwire (#264665) üzenetére


jupp008
senior tag

Nem adom fel, csak nekem is feltűnt, hogy ez valahogy nem úgy adja. A régi részeket anno megjelenéskor én is végigjátszottam és szerettem. Kicsit azért már azt vártam tegnap, hogy olyan szinten legyen a karakter mint a régi játékban full fejlődési szinten, hogy szinte már repülni tudott egy sima ugrásnál.

(#264668) tboy93 válasza jupp008 (#264667) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hat itt olyan nem lesz, de ha nehezen megy, vedd lejjebb a nehézségi szintet. Ugy kevesbe frusztráló ;)

(#264669) jupp008 válasza tboy93 (#264668) üzenetére


jupp008
senior tag

Még kicsit majd szenvedek és meglátom. :)
Bár mostanában már könnyebben elengedem ezt a nehézségi szint kérdést mint régebben.

(#264670) oliwire válasza jupp008 (#264669) üzenetére


oliwire
őstag

Bevallom őszintén, nekem ha egy fáradt nap után egy könnyed sikerélményre van szükségem, akkor én könnyű fokozatba is veszem a játékot. Ha ki vagyok pihenve és kihívás kell, akkor jöhet a nehezebb. A Fallen Ordert pl akkor kezdtem neki, amikor épp könnyebbre vágytam, így első körben easy-n vittem végig. Majd második alkalommal normállal mentem neki, és nem volt már az sem olyan nehéz.
Tudod nincs kedvem nekem sem folyton meghalni a játékban :DDD Darksoul-os youtube videókból olvastam a szakszerű hozzászólást: Git Gud!
[link]

(#264671) tboy93 válasza oliwire (#264670) üzenetére


tboy93
nagyúr

+1 ... általában este 9-10 óra fele jutok oda hogy esetleg egy kicsit tudok játszani. Olyankor már az egész napos meló + esti gyerek etetős/fürdetős procedúra után már full zokni vagyok. Más se hiányzik mint hogy valami köcsög játékban állandóan meghaljak, van elég kihívás a napjaimban így is :DDD

(#264672) jupp008 válasza tboy93 (#264671) üzenetére


jupp008
senior tag

Ja, ugyanez. Ha a család alszik, apa játszik :)

(#264673) oliwire válasza tboy93 (#264671) üzenetére


oliwire
őstag

Úgy látom akkor nem csak én vagyok így vele :DDD
ha egy nap nem lenne más dolgom csak enni, aludni, játszani, meg az egészséges testmozgás, mint a nyáriszünetben a diákoknak, akkor nem hiszem, hogy az easyn kezdenék, de ahogy írtad, van elég kihívása már a napnak :D

(#264674) tboy93 válasza oliwire (#264673) üzenetére


tboy93
nagyúr

Arrol nem is beszelve, hogy igy is 2 hetig elvoltam a fallen orderrel, mi lett volna ha magasabb fokozaton allok neki?! AC Odyssey tavaly 2 honapig tartott :DDD Aztan csodalkozom, hogy mekkora backlogom van.

(#264675) ldave válasza oliwire (#264673) üzenetére


ldave
félisten

Pontosan, nem szégyen az, ha valaki nem kapásból a legnehezebb fokozaton játszik, vagy pedig nem kiplatinázás céljából veszi a játékokat :R

A Slime draws near! Command?

(#264676) Bazsi1987 válasza tboy93 (#264671) üzenetére


Bazsi1987
őstag

14 hónapos a kislányom este már csak civ6-ot
Nyomok switchen nyugis körökre osztott stratégia :) 2 éve meg ment a cod pubg apex bf egész nap akár :D

[ Szerkesztve ]

(#264677) oliwire válasza tboy93 (#264674) üzenetére


oliwire
őstag

Én most csinálom az Odyssey-t, de már én is szerintem járok másfél hónapnál, de szerintem a felénél járok csak :DDD
Hátrahagytam még a RDR2-t is, az sem a pörgős játékmenetről híres, azzal is megvagyok még negyed évig szerintem. Mire minden kész a PS4-en, már akciósan fogják a PS5-öt árulni :DDD
onnan jelenleg a God Of War Ragnarök érdekel, meg majd ha bejelentik az új Peter Parkeres Spidermant, ez a Miles Morales inkább DLC feelinget sugall nekem.

(#264678) oliwire válasza ldave (#264675) üzenetére


oliwire
őstag

Én a platinázással is úgy vagyok, hogy az idegeimet ne egye meg, míg megcsinálom. Jelenleg 2 játékhoz volt erőm, kedvem a platinázáshoz: God Of War, Ghost of Tsushima
ezeknek alapból nem olyan idegörlő megszerezni, szinte a játék 100% végigjátszása, semmi nyaktörő mutatvány nincs benne :D

(#264679) erahurka válasza oliwire (#264670) üzenetére


erahurka
félisten

Én is könnyű fokozaton nyomom a Fallen Ordert, és elnézve milyen ha 2-3 ellenfelet küld rám egyszerre, örülök hogy így döntöttem... Kifejezetten rosszul áll ennek a játéknak a dark souls majmolás. Például írja hogy ha pihenek, visszakerülnek az ellenfelek. De közben ugyanúgy visszapakolja őket ha a történet úgy kívánja akkor is ha nem pihenek. Illetve inkább újakat tesz oda. Tiszta hülyeség.

(#264680) Tuomas


Tuomas
addikt

Üdv!

Fontos kérdésem van. :DDD
Tervezem elajándékozni PS4-emet unokahugaimnak. Van az accountomon néhány játék, amivel ők is tudnának játszani, ezért nyilván acc-al együtt adom oda nekik a gépet.
Viszont nem szeretném, hogy az én accountomban matassanak, ezért:
1. Létre lehet-e nekik hozni valami local fiókot ps4-re, amin játszva elérik a primary accountom játékait. Guest nem játszik, mert nem menti el az előrehaladást, ezért ps fiókot meg nem csinálnék nekik, ha nem muszáj
2. Be lehet-e azt állítani, hogy az én primary fiókomba ne tudjanak átmenni, oda belépni?

Köszi előre is a választ!

We were here

(#264681) oliwire válasza erahurka (#264679) üzenetére


oliwire
őstag

Na igen, eleinte eleggé zavaró volt, de amikor már gyakorlott és karakterszinten is erős lettem, néha jó is volt újból leszedni őket :DDD Azon voltam, hogy minél látványosabban és gyorsan és sérülés nélkül vadásszam le őket.

(#264682) fausto válasza Tuomas (#264680) üzenetére


fausto
addikt

Hello,

Mindjárt megerősítenek vagy megcáfolnak, de szerintem:
1, Ha egy új User-t létrehozol, akkor azzal tud játszani, oda elmenti a dolgokat. De egyébként egy PS profilt csak érdemes lenne csinálni, akár a multihoz, akár a letöltögetéshez.
2, A fiókba be fognak tudni menni a gépen, de sok mindent nem tudnak csinálni. Állítsd be, hogy ne jegyezze meg a jelszót és ne lépjen be automatikusan PSN-re.

(#264683) Tuomas válasza fausto (#264682) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi a választ!
Szerintem letöltögetni ők nem fognak, meg multizni sem, még gyerkőcök. :DDD

We were here

(#264684) Frod válasza fausto (#264619) üzenetére


Frod
addikt

Na jött infó, KonzolVilágnál indul holnap este a BF!
Megnyugodtam, nem kell full áron venni a Plust :D
Szerintem duplát veszek mielőtt ezt is emeli majd a Sony.

Do you see the white shadow?

(#264685) highness


highness
tag

A Notebook.hu-n 13500 Ft lesz a 12 hónapos PS Plus november 20-22 között. Várhatóan hasonló árak lesznek máshol is. Rosszabb sajnos a forint, mint tavaly.

(#264686) nitro16 válasza Frod (#264684) üzenetére


nitro16
senior tag

Ha nincs konzolom, de megveszem és be szeretném aktiválni interneten, hogy a havi ingyenes játékokat a profilomhoz tudjam adni, azt meg tudom csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#264687) oliwire válasza nitro16 (#264686) üzenetére


oliwire
őstag

Igen, meg lehet csinálni, a my.playstation.com-on azt hiszem.

(#264688) fausto válasza Tuomas (#264683) üzenetére


fausto
addikt

Ok, nem tudtam hány évesek :) De azért vannak fent ingyenes cuccok is, játékok, demok, hátha az jól jöhet nekik.

(#264689) F-ECT$ válasza nitro16 (#264686) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem kell konzol hozzá. Max egy havernál bejelentkezel az ő konzoljára egyszer, és utána menni fog.

Dive ever, work never.

(#264690) gangstagergo válasza highness (#264685) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Eddig is ennyi volt akcióban. Nincs változás az ár tekintetében.

(#264691) oliwire válasza F-ECT$ (#264689) üzenetére


oliwire
őstag

Az lehetséges, mert én be vagyok jelentkezve, de volt h weblapon vettem játékot, vagy igényeltem az ingyenest.

(#264692) highness válasza gangstagergo (#264690) üzenetére


highness
tag

Lehet. Nekem valamiért 12000 Ft rémlett.

(#264693) JoceeHunt válasza highness (#264685) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Tudjátok hol lehet megnézni a PS plus-om jelenleg meddig érvényes?
Sehol nem találom (PC-n Playstore-t nézegetem).

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#264694) F-ECT$ válasza highness (#264692) üzenetére


F-ECT$
titán

Én szoktam venni feltöltőkártyát 10%-kal olcsóbban, így a store-ból 13500-ért behúzott éves plus 12150 Ft.

Dive ever, work never.

(#264695) Nova96 válasza F-ECT$ (#264694) üzenetére


Nova96
őstag

És merre ha szabad kérdeznem? :R

(#264696) F-ECT$ válasza Nova96 (#264695) üzenetére


F-ECT$
titán

Most épp nem látok, de hardverapró - pl ez ilyen volt.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#264697) penge111 válasza F-ECT$ (#264696) üzenetére


penge111
addikt

Megbízható tag, én is tőle szoktam venni wallet feltöltőt.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#264698) Mauzes válasza F-ECT$ (#264694) üzenetére


Mauzes
őstag

Lehet én értem félre, de nem az van, hogy veszel 13500-ért egy 15000-es feltöltőt, és ebből veszel 13500-ért éves plust, tehát végeredményben ugyanúgy 13500-at költöttél, de marad 1500 Ft egyenleged a store-ban?

(#264699) tboy93 válasza Mauzes (#264698) üzenetére


tboy93
nagyúr

De. Viszont ha sokszor eljatszod, akkor par ev utan lesz annyi az egyenlegeden hogy tudjal belole venni eves plust ;]

[ Szerkesztve ]

(#264700) Nescafé


Nescafé
őstag

Ps4 pro
azt miért irkálja ki hogy lan kábel nincs bedugva?
mikor be van.
van amikor sokszor írja van hogy nem.
valami megoldás esetleg..
köszönöm

 iPhone 15 Pro

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.