Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#264951) marilllyo


marilllyo
veterán

Valaki elmagyarázná ezt a skill és upgrade rendszert a Darksiders Genesis-ben? Nekem ez kínai. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#264952) RangerFox válasza Deck (#264947) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én látok benne fantáziát, főleg a harcrendszerében. Az Odysseynek az volt az egyik legnagyobb rákfenéje, hogy az endgame-ben a szívósabb ellenfelekhez mindig ugyanazokat a kombókat kellett használni, és így a harcok egyrészt hosszúak is voltak, másrészt nagyon monotonak. De itt van stamina system, meg sokfajta fegyverkombináció, ami talán színesebbé teszi a játékmenetet. Igazából rájöttem, hogy reménytelen vagyok, és minden AC-val játszanom kell, így majd ezt is megveszem, de már csak Ps5-re. :(

(#264953) ProEvoFan válasza marilllyo (#264951) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Uh, jó hogy mondod, most jó árban van. Meg kellene vennem.4800 forint.

(#264954) Wlac válasza ProEvoFan (#264953) üzenetére


Wlac
Ármester

Ugye ezt lehet local coopban? Ha igen, mennyire élvezetes? A Diablo 3 után kellene valami hasonló pótlék.

“The wha-"

(#264955) Deck válasza RangerFox (#264952) üzenetére


Deck
titán

Jaja. Ilyen téren énis reménytelen vagyok.. Úgyis megveszem amint megjön a gép :DDD

PS5

(#264956) Mike


Mike
veterán

psn nincs olyan app, ami leirja chatre amit mondok? ez a kézi pötyögés irtó lassú

(#264957) Frod válasza RangerFox (#264952) üzenetére


Frod
addikt

Én évek óta lepattantam az AC-ről, de most a Valhalla tervben volt, egyrészt ennyi kihagyás után nem érezném rókabőrnek, valamint azért, mert az előző két epizód, is rendre kapott egy laza 50%-ot alig pár héttel a megjelenés után szinte az összes hazai kiskernél.
Úgy néz ki idén ezt is megette a bivalyerős Ft, mert nulla akciót kapott. :U

Do you see the white shadow?

(#264958) nemorino válasza Mr Bond 007 (#264931) üzenetére


nemorino
tag

Az Odyssey Golddal megkapod ingyen az AC3-at és az AC Liberationst is. Az Origins szerintem szebb, de a jól induló sztori gyorsan kifullad, az Odyssey óriási és a sztorija szerintem jobb, még ha a karakterek felületesebbek is, grafikában szerintem visszalépés az Originstől. A harc egyértelműen jobb az Odyssey-ben, de a legkevésbé sem realisztikus. Nehéz döntés, a legjobb lenne mindkettő :)

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#264959) RangerFox válasza Frod (#264957) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

November végén, illetve december végén kapták meg a nagy leárazást, és azok októberben jöttek ki, nem novemberben. Szerintem most is ugyanígy lesz, decemberben kapnak leértékelést. A WD már most megkapta a maga 33%-át.

(#264960) Steve1207 válasza Frod (#264957) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem hinném, hogy a Ft-hoz van köze, inkább egy kicsit tovább futtatják most teljes áron (amúgy is, nem jelent meg két hete :DDD). Legion is már 16e-ért beszerezhető digitálisan, én az ünnepekre várnék egy 50%-os leárazást AC-nél és WD-nál is.
Amúgy ciki, hogy 10 nappal a megjelenése után már ekkora leárazások vannak. Lehet nem fogy annyira, mint áremelkedés előtt "normál" áron?

.

(#264961) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miles Morales-ben nagyon állat a ruha, amit az összes kihívás teljesítése után kapunk! Nem tudom kell e legmagasabb értékelésre csinálni a ruhához, én mindet arra csináltam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#264962) Carlos Padre válasza RangerFox (#264952) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát nekem volt egy 20%-is ubi kuponom elfekvőben már egy éve tán (szégyen, hogy ennyire nem volt mire elkölteni), úgyhogy felhasználtam rá. Lemezes, úgyhogy ha nem tetszik eladom a 'csába. Nekem az Odyssey kimaradt az Origins után, egyszerűen túl nagy és ahogy olvastam nem is sikerült értelmesen feltölteni, a Valhalla pont ebben más, kissebb és töményebb. Aztán majd meglátjuk.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#264963) Carlos Padre válasza Mike (#264956) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De van csak magyar nyelvvel nem működik szerintem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#264964) Frod válasza Steve1207 (#264960) üzenetére


Frod
addikt

Black Friday-hoz volt köze az Origins, és az Odyssey esetében, és ott sem volt zavaró tényező, hogy alig pár hete jelentek meg. Itthon a legtöbb helyen már elindult a BF, és nem kaptak akciót, de legyen igazatok, hátha decemberben :)
10e volt mindkét korábbi rész anno, ennyiért azt mondom megérné nekem egy kvázi új cím, többet biztos nem adnék érte.

Do you see the white shadow?

(#264965) Carlos Padre válasza Frod (#264964) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát az ubi storeban nem került bele a BF akcióba, de hátha máshol belerakják, várjatok meg, talán szerencsétek lesz. Mondjuk úgy, hogy állítólag minden idők legerősebb kezdését produkálta nem biztos.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#264966) Steve1207 válasza Frod (#264964) üzenetére


Steve1207
veterán

Amúgy érdekességként létezik már így kezdésben Valhalla + Legion bundle is US-en, kékeknél 110 usd, de zöldeknél elég baráti 90 usd-s áron mozog.

.

(#264967) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Sziasztok!

Látom, tegnaptól vannak nagyobb akciók a Store-ban játékokra. Tegnap volt a Black Friday vagy 27-én lesz? Itthon annyira össze-vissza van már, hogy belezavarodtam :)
Kicsit több leárazásra számítottam, illetve van olyan játék (Last of Us Remastered) ami az US Store-ban le van akciózva, itthon meg nincs.
Csak azért kérdezem, hogy várjak még a jövő hétig, vagy megvegyem máshol.

(#264968) RangerFox válasza Zsírkrétamen (#264967) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ez a Black Friday-os akció. Az US meg EU store-on nem ugyanazok az akciók szoktak lenni.

(#264969) marilllyo válasza Wlac (#264954) üzenetére


marilllyo
veterán

Megy aha. Local és online coop is. Mi full coopban nyomjuk öcsémmel, de ez fejlődési rendszer kicsit kusza.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#264970) ProEvoFan válasza marilllyo (#264969) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Local coop pipa.
Akkor megveszem én is.
Várj, a local coop osztott képernyős vagy olyan mint a Diablo 3ban?

[ Szerkesztve ]

(#264971) penge111 válasza ProEvoFan (#264970) üzenetére


penge111
addikt

Youtube alapján split screen :O , pedig jó kis Diablo pótló lett volna asszonykámmal.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#264972) windlord


windlord
őstag

Elerkezett az ido, hogy vegyek egy ps4 pro -t. Elkezdunk a gyerekkel minimalba jatszani.
Milyen valtozatot keressek?
Esetleg van bestbuy ajanlat pl: az apron?

Ami fontos lenne az a ket controller.

(#264973) Jim74 válasza windlord (#264972) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szerintem 7216b verziót keress, amire van gari, esetleg plusz kontroller.

(#264974) vodrosjozsi válasza alratar (#264941) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Köszi és neked is RangerFox!

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#264975) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Jön a Brexit. Még mindig lehetetlen UK profilt HU-ra váltani?
4-5 évnyi játékokat és ps+ előfizetést nem dobnék el egy új profilért

(#264976) marilllyo válasza penge111 (#264971) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen!
Nem teljesen olyan, mint a Diablo. Nem vagytok egy területre kötve, mint a Dead Nation-be. Arra megy mindenki, amerre akar.
Egyébként a stáblistára véletlenül ráböktem és látom, hogy tele van magyarral...
Nem rossz kis játék. Mi egyből coop-ban kezdtük az öcsémmel és durr belevágott a sűrűjébe. Mindenféle tutorial nélkül. Most a játék harmadánál tartunk, de még mindig kínai egy két dolog.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#264977) Kendek válasza Sanyi.mTs (#264975) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem ezt nem fogják sohasem megoldani. Technikailag nehézkes lenne, mert sok játék más verziós ott mint itt, amik így inkompatibilisek egymással, a kiegészítőikkel és a mentéseikkel is.

<-ƘƘ->

(#264978) fausto válasza Kendek (#264977) üzenetére


fausto
addikt

Ez annyira béna így 2020-ban. De mondjuk mit várunk, ha egy név változtatás is atomfizika a sony-nak

(#264979) F-ECT$ válasza Sanyi.mTs (#264975) üzenetére


F-ECT$
titán

A Brexit miért számít ebből a szempontból?

Dive ever, work never.

(#264980) mettek


mettek
addikt

Sziasztok!
Kicsit elakadtam a profil megosztás terén. Barátom ps4 proján beállítottam a profilomat, hogy ez a gép legyen az elsődleges ps4. Az ő profilján deaktiválva van az elsődlegesség. Ennek ellenére nem látja a megvett játékaimat csak azokat amiket az én profilomból feltelepítek a gépre. Onnantól nála is megjelenik de addig viszont nem tud böngészni a játékaim között.

Ez most így működik vagy valami gond van?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#264981) kovsol válasza F-ECT$ (#264979) üzenetére


kovsol
titán

Én is ezen gondolkozom az mit befolyásol. Nekem USA profilom van mai napig aztán azok sose voltak az EU-ban. :D

May the Force be with you!

(#264982) Sanyi.mTs válasza F-ECT$ (#264979) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Annak hatására sokan elköltözhetnek, így logikus lenne a profiljuk megváltoztathatósága.

(#264983) Kendek válasza mettek (#264980) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez pontosan így működik, vagyis csak a letöltött játékaid osztódnak az elsődleges konzolon. Attól, hogy a barátod gépére fel van véve a te fiókod, még a játékaidhoz nem kap licencet a saját profiljára. Vagyis a te licenceid alapján tudja futtatni őket, letölteni pedig csak akkor ha ő is megvásárolja ezeket.
Ha kényelmetlen a konzolon átjelentkezés, akkor böngészőből is el lehet indítani a letöltést, mert az mindig az elsődleges konzolra történik.

<-ƘƘ->

(#264984) mettek válasza Kendek (#264983) üzenetére


mettek
addikt

Köszönöm a segítséget.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#264985) judzsin


judzsin
tag

Sziasztok!
Diablo Eternal-ban hogyan lehet localban ketten játszani úgy a második játékosnak, hogy megmaradjanak a tárgyak és az acca?
Vendégként nyilván újraindítás után eldobja az accot, azonban egy másik profilt létrehozva belépve és játszva a végén megkérdezte hová mentse a második játékost. Itt a merevlemezt választottam, majd a gépet újraindítva csodálkoztam, hogy nincs benne a második profil.
Van valami egyszerűbb módszer erre, mert ez eléggé vérgagyi megoldás?
Thx

[ Szerkesztve ]

(#264986) Madoc válasza mettek (#264980) üzenetére


Madoc
veterán

Sajnos ez nem xbox hogy a home társ játékait is tudd telepíteni.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#264987) mettek válasza Madoc (#264986) üzenetére


mettek
addikt

Jaja. Volt xboxom is...akkor ez onnan rémlett.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#264988) Mike válasza Carlos Padre (#264963) üzenetére


Mike
veterán

az nem akkora baj. tudsz róla bármi konkrétat?

(#264989) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Írtam a Miles Morales -ről. Ha érdekel valakit..
(A PS5 topikba, mert említettem a PS5-ös feature-öket.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#264990) oliwire válasza .LnB (#264989) üzenetére


oliwire
őstag

Jó írás lett. :R Szeretem a ps4 spidermant, meg úgy a Peter Parker féle pókembert is. Ez még nem hozta el rögtön a must have érzést. De úgy érzem, hogy tényleg csak a ps5 megszerzése után fogok ezzel foglalkozni, miután minden kész a ps4-en, és jól leakciózták :D

(#264991) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Hades [link]jönni fog Playstationra?
Van valami infó erről? :R

(#264992) oriic válasza ProEvoFan (#264991) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan PC és Switch, de:

[link]

" We'll be considering opportunities to bring the game to additional platforms down the line"

Szóval csak idő kérdése.

Live-Die-Respawn

(#264993) ProEvoFan válasza oriic (#264992) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszönöm.
Nagyon jó játék, de PCn nincs kedvem játszani vele.Mondjuk ott semmivel sincs.

(#264994) saelin válasza judzsin (#264985) üzenetére


saelin
veterán

Ha másik psn account-al jelentkeztél be, akkor az alatt lesz szerintem a mentés. Tegnap mi is Diabloztunk és megmaradt a másik profil karaktere. Mi úgy játszottunk ráadásul hogy 2 külön local coopból hoztunk ki egy négy fős partit.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#264995) FunPro


FunPro
senior tag

Alzán 14.800 a kontroller. Ennél nagyon olcsóbb szerintem nem lesz.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#264996) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Marha jó ez az akció. Mafia: Definitive Edition és a Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 is jó áron van. De a hónapban annyi kiadásom volt... :D Pedig meg kellene venni őket. Érdekes is, hogy a THPS nem ment nagyot a topikban, ennyire kevesen próbáltátok ki?

Viszont most elkezdtem a Fallen Order-t. Hát.. majdnem feladtam az első békánál. :) De nem rossz. Az animációk szánalmasak ugyan, meg van amikor a karakter karja könyökékbe törik, meg T testartásban lebeg a föld fölött... de nem rossz. :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#264997) erahurka válasza .LnB (#264996) üzenetére


erahurka
félisten

Várd ki hogy néznek ki a wukik :DDD

De amúgy nekem nem volt gondom az animációkkal. Persze aki mindent élből gyűlöl ami nem Sony annak nyilván nem elég jó...

(#264998) cyberkind válasza erahurka (#264997) üzenetére


cyberkind
félisten

Ennyit tud az Unreal 4-es motor, egy olyan csapatnál, akik nem használták túl sokat. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#264999) kIsDe` válasza .LnB (#264996) üzenetére


kIsDe`
tag

Mafia Definitive Edition nekem is befigyelt, most esett be olyan árra ami már megéri, főleg hogy újra élhetem a 2002-es élményeket. A napokban a német amazonon 15€ volt +3€ a postaköltség.

(#265000) Batyops


Batyops
aktív tag

A mai nap láttam az új trailert a Cyberpunk 2077 gameplay trailert amit 2 napja raktak fel youtubra hát ez alapján tuti vétel nekem a játék. Bár azért megvárom a teszteket hogy fut pron. Reménykedek azért benne hogy nem csak a Ps5 verzió fut majd jól mert akkor nehéz lesz addig várni amíg nem kapok Ps5-öt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.