Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#264051) fausto válasza hombre[EU] (#264045) üzenetére


fausto
addikt

Én nem tudom, mit rontottam el, de indítottam ng+t, de minden alap volt, nem maradt meg semmi skillem

(#264052) Dawide@axele válasza fausto (#264051) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Sziasztok!A fiók megosztást hogyan lehet visszaállítnai?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#264053) RangerFox válasza F-ECT$ (#264050) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Egyrészt, másrészt meg február előtt nem igazán lesz Ps5-öm, és kezdek kifogyni a játékokból.

(#264054) Kendek válasza Dawide@axele (#264052) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A saját konzolodat aktiváld elsődlegesként a saját fiókodon, majd töröld a partnered profilját.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#264055) rumkola válasza RangerFox (#264046) üzenetére


rumkola
veterán

Én. Nálam a generáció legjobbja PS4-en. :R Jó lesz ez nagyon.

(#264056) Dawide@axele válasza Kendek (#264054) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Akivel meg van osztva neki nem kell visszaállítani?Elég csak nekem?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#264057) Kendek válasza Dawide@axele (#264056) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

De, mind a kettőtök állítsa vissza a saját konzolját elsődlegesre, a másik profilját pedig törölje. Ha a partner ebben nem partner, akkor Account Settings -> Security -> Sign Out on All Devices gombbal ki tudod magad jelentkeztetni nála.

<-ƘƘ->

(#264058) Dawide@axele válasza Kendek (#264057) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Rendben!Köszi!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#264059) LeventeV válasza RangerFox (#264046) üzenetére


LeventeV
senior tag

Én is bevállaltam.
TheVR Pisti PS5 tesztjében van pár másodperc összehasonlítás PS4 Pro és PS5 között.
A PS4 verzió sem vall szégyent szerintem.

(#264060) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Gran Turismo™ Sport Spec II. Ez tartalmazza az alap játékot is? Meg ebben a játékban lehet versenypályákon egy magamban gyakorolni, autókázni?

(#264061) RangerFox válasza nincsnév007 (#264060) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen és igen.

(#264062) saelin válasza RangerFox (#264053) üzenetére


saelin
veterán

Hogy lehet kifogyni a játékokból? :DDD

Biztos van még ami tetszene a régebbi címek közül is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#264063) nincsnév007 válasza RangerFox (#264061) üzenetére


nincsnév007
őstag

:R

(#264064) tboy93 válasza Bandi821 (#264017) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem vaj simán futott Pro-n.

(#264065) Kendek válasza saelin (#264062) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Aki sokat játszik, az előbb-utóbb kifogy a játékokból, ez van. Az egyik véglet mikor akkora a backlogod, hogy soha az életben nem érsz a végére, a másik pedig mikor mindent is végigjátszottál már legalább kétszer, és alig várod, hogy jöjjön már végre valami új ami jó is. :DDD

<-ƘƘ->

(#264066) james001


james001
veterán

Ma egy éves a Death Stranding :)

Kíváncsian várom Kojima új játékát milyen lesz.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#264067) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Most vettem észre, hogy a Soma (ha nem nézzük a ps plust), akkor most az eddigi legalacsonyabb áron elérhető, ha valakit érdekel.

PC-n kinyomtam, felkerült a legjobb játékok listámra, úgyhogy lehet ps-en is behúzom. :)

Btw, nincs valami nagyon jó deal figyelő oldal? Mert hogy odahányva látni minden akciót, az egy dolog. :F

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#264068) Kendek válasza Jinxb1rd (#264067) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

psprices.com

<-ƘƘ->

(#264069) KD6-3.7 válasza Jinxb1rd (#264067) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Venném, ha ez a mocskos új Store bármilyen eszközön betöltene, de csak felidegesit! :((( telos app halál, weboldal szinten. Majd ha gép elé kerülök megveszem.

(#264070) Jinxb1rd válasza Kendek (#264068) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

ez az odahányt akciók fajta :D

We are only Stardust...

(#264071) Kendek válasza Jinxb1rd (#264070) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mert, mi mást szeretnél, vagy hogyan gondolod ezek listázását? :F
Regisztrálsz, felveszed a kívánságlistádra ami érdekel, aztán vársz az emailekre az akciókról. Még visszamenőleg is mutatja, hogy mikor mi mennyire volt leárazva.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#264072) Gery9112 válasza RangerFox (#264046) üzenetére


Gery9112
őstag

Én is vaciláltam rajta, nagyon jónak tűnik az eddigiek alapján.....egyedül tényleg Peter új arca zavar... az átvezetőkben fiatalabbnak néz ki így mint Miles. :DD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#264073) lazioforever válasza RangerFox (#264046) üzenetére


lazioforever
tag

Én biztos, hogy a jelenlegi gépemen játszom majd a Miles Morales-t, sőt, ha tényleg jön még Ps4-re a Horizon Forbidden West, akkor azt is.
Emellett a Cyberpunk-ot is bepróbálom, hacsak nem lesznek kiábrándítóak az első Ps4-es tesztek. Nem sietek, eddigi játéktempóm alapján még legalább 1-1,5 évig el vagyok látva jelenlegi generációs játékokkal. :)

(#264074) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bár szerintem egyértelmű volt, de most már hivatalosan is ki van írva.

Nem kell PS5 ahhoz, hogy november 12-től behúzzuk a Bugsnax-et PS Plus előfizetéssel.

[link]

"Még nincs PS5 konzolod? Add hozzá a Bugsnaxet játékkönyvtáradhoz, így az mindaddig ott lesz neked elmentve, amíg PS Plus-tag vagy."

Live-Die-Respawn

(#264075) Ck.


Ck.
addikt

Lesznek még valaha igazi PS exluzív játékok? Folyton azt látom, hogy sorra jelennek meg PC-re és egyéb platformokra a híres “exluzívnak” kikiáltott címet. Régebben ilyen azért nem volt, ennyire kell mostanában a pénz a Sonynak? Egyik legnagyobb érv a PS mellett pont az exluzívok voltak.

[ Szerkesztve ]

(#264076) Wesder válasza Ck. (#264075) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kell paràzni, mert lesznek. Az hogy 3 év utàn elszornak egy kis alamizsnàt, az nem szàmít.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#264077) gyuromoj válasza Ck. (#264075) üzenetére


gyuromoj
veterán

Azok csak a mézes madzagok voltak. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#264078) cyberkind válasza Ck. (#264075) üzenetére


cyberkind
félisten

PC-re csak a régi, bejáratott címek jöhetnek, de ez is csak egy opció, mondjuk én örülnék, ha kb 5-7 év lejártával, az igazán jó exek jönnének.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#264079) Ck. válasza cyberkind (#264078) üzenetére


Ck.
addikt

Death Stranding?

(#264080) cyberkind válasza Ck. (#264079) üzenetére


cyberkind
félisten

Az valszeg eleve PC-re is készült, mert egy nagyon rétegjáték, és kell pénz valahonnan. De ha nem is ez a lényeg, a Sony-nak minden ex kiadása PC-re, csak bevétel.

Paranormal Cocktivity

(#264081) Madwe válasza cyberkind (#264078) üzenetére


Madwe
nagyúr

Horizon, Death stranding mint régi bejáratott cím?

egyébként miért fáj egyeseknek, h pár ex cím évekkel késöbb kijön pcre?
genváltás elött egy mézes madzag volt valszeg, de engem nem zabarna ha jönne pcre is 1-1 sony cím, miért kéne h zavarjon?

(#264082) Wesder válasza Ck. (#264079) üzenetére


Wesder
félisten

PC-re készült elsősorban, csak Sony megoldottavegy "kis" pénzzel, hogy inkàbb elöbb PS legyen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#264083) cyberkind válasza Madwe (#264081) üzenetére


cyberkind
félisten

A DS szerintem azért jött, amit ott írtam, a Horizon meg Decima engine, és miért ne, kellemest a hasznossal, számomra ugyanolyan szörnyű játék mint előtte, engem ezzel nem visznek bele a PS5-be. :DD Sok jó régi cím lehetne, nekem kb 3 kéne mindenképp, meg egy talán (ez a GoW :D ). :)

Paranormal Cocktivity

(#264084) modflow válasza cyberkind (#264083) üzenetére


modflow
veterán

Szerintem jöhetne egy új Silent Hill és egy új Indiana Jones cím.

(#264085) Moby válasza cyberkind (#264080) üzenetére


Moby
addikt

Szarul fogyott mindkettő pécére, szóval ez inkább arról szólt, hogy a pécés közönség belekóstolhason, hogy milyen játékokra számíthat, ha berak egy PS-t a kosárba, és ki is fizeti.

(#264086) cyberkind válasza Moby (#264085) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt gondolom, hogy nem vitték annyira mint konzolon, de nem volt az annyira vészes, én legalábbis nem ezeket olvastam. A Sony elvileg valamiket fog még kitolni, de nincs semmi konkrét, szerintem a BB benne van a dologban.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#264087) Steve1207 válasza oriic (#264074) üzenetére


Steve1207
veterán

Részemről is, de így legalább tiszta mindenkinek (azért valamelyik főcímben érdekesen írták, de a csillagozott rész mindent tisztázott az alján).

Amúgy ezek a game preview oldalak kezdenek pofásan kinézni. Remélem az adatlapok is hasonlóan fejlődnek majd még kicsit a videókkal, képekkel.
Nem tudod amúgy hibát lehet-e, érdemes-e jelenteni? Még mindig van sok, de teljesen időpocsékolásnak érzem a magyar support felé továbbítani, hogy kutakodjunk mi, mért és hol a ludas a böngésző forrásban.

.

(#264088) Moby válasza cyberkind (#264086) üzenetére


Moby
addikt

Nem viszik azt már sehova. Szartak a PS5 patchre is :(((

(#264089) RangerFox válasza Moby (#264088) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Na majd a BB remastered a Bluepointtól 3 év múlva! ;]

(#264090) Moby válasza RangerFox (#264089) üzenetére


Moby
addikt

Inkább hagyjuk ezt a témát. Friss még nagyon a seb :DDD

(#264091) saelin válasza oriic (#264074) üzenetére


saelin
veterán

Végre. Már azt hittem lecsúszok az év legjobban várt játékáról!

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#264092) Tatyla válasza Kendek (#264065) üzenetére


Tatyla
őstag

Sajnos én az utóbbihoz tartozom kábé 400 digitálisan vett játékkal a hátam mögött... :U

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#264093) saelin válasza Tatyla (#264092) üzenetére


saelin
veterán

Ismerős helyzet... Ha nem tudna a Ps5 BC-t, akkor csak 1-2 év múlva vennék nextgen-t.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#264094) S e t h


S e t h
nagyúr

Az új ps android alkalmazásban megtalálhatóak még a képernyőmentések?
Osztanám meg haverral, de sehol sem találom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#264095) S e t h


S e t h
nagyúr

Ma konzol pasztázása, holnap szabi, aztán meglátjuk lesz-e kedvem a héten dolgozni utána a Valhalla miatt. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#264096) Woodslave


Woodslave
nagyúr

játszogatok ezzel a hollow knight-al mert nincs kedvem nagyon máshoz, ezt meg max 1-2 órát bírom idegekkel. ilyenkor örülök hogy a souls játékokat végignyomtam, most már kizártnak tartom hogy menne :C :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#264097) raziel01 válasza Woodslave (#264096) üzenetére


raziel01
veterán

Tegnap kezdtem el. Engem nem fogott meg. Nagyon lassú az eleje. Boss-ok előtt nincs checkpoint. A térképet nem is értem, használhatatlan. Kb 1 órát ha nyomtam vele.
Tudom, hogy később lesz egy csomó fejlesztés de nekem valahogy lassú.
Lehet azért, mert előtte sokat nyomtam a Dead Cells-t. Más kategória.

(#264098) Woodslave válasza raziel01 (#264097) üzenetére


Woodslave
nagyúr

térkép akkor haszálható ha beraksz egy képességet ami mutatja hol vagy. Annyira nem jön be még mindig nekem se, de kicsit ugrabugrálni elvagyok vele

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#264099) FunPro válasza raziel01 (#264097) üzenetére


FunPro
senior tag

Az a vicces, hogy nálam a Dead Cells maradt le egy kicsit, pedig az is egy kifejezetten jó játék. Valahogy legutóbb nem jutottam a végére, de egyszer tuti kiviszem. Mondjuk én a roguelike cuccokért amúgy sem vagyok oda, mint a metroidokért.

Egyébkén a hollow knight, az ori, meg a messenger erősen verik nálam az utóbbi évek legtöbb játékát (de úgy minden stílusra kiterjesztve). Egy fokkal lemaradva a guacamelee sem volt rossz. Ami kevésbé tetszett, az a blasphemous.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#264100) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Indie vásárlás. Celeste [link] , Pankapu [link] és gondolkodom a Operencia: The Stolen Sunon [link]
Ez az Operencia végül is milyen stílusú játék?Körökre osztott harc, rpg...stb?
Ha van még ajánlás jó Indie játékra, meghallgatom. :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.