Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#264101) hombre[EU] válasza ProEvoFan (#264100) üzenetére


hombre[EU]
veterán

spelunky 2

Life, Uh, Finds A Way

(#264102) RangerFox válasza ProEvoFan (#264100) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Guacamelee! 2

(#264103) Bandi821 válasza RangerFox (#264019) üzenetére


Bandi821
tag

Szia, igen az újraindítás segített, konkrétan ez a Sony hivatalos hibajavítása a problémára, de így viszont tényleg nincs gond

(#264104) ldave válasza ProEvoFan (#264100) üzenetére


ldave
félisten

Az Óperencia nagyon is ajánlott, ha kedveled a körökre osztott, taktikusabb rpg játékokat. Ez a régi Eye of the Beholder, Lands of Lore játékokat idézi, modern köntösben. Van benne teljes magyar nyelv támogatás.

Pár kevésbé ismert játék, amikkel még játszottam a mostani Indie akciós listáról:
Ashen: ez egy Dark Souls-szerű játék, a játékmenet persze valamivel egyszerűbb, de a hangulata egész jó. Ha kedveled a stílust, ennyiért megéri.
Outward: kinézetre sajna eléggé PS3-as időket idéz, de egy remek RPG, ami egyáltalán nem fogja a játékos kezét, szóval eléggé hardcore élmény, ami manapság ritka.
Creaks: nagyon hangulatos puzzle játék, egyik legjobb idén, amivel játszottam. Van benne jópár agyizzasztó feladvány, rájönni a megoldásra igazi katarzis tud lenni :)
Slay the Spire: kártyás játék roguelike alapokon, pakliépítésen van a hangsúly. Három teljesen eltérő stílusú karakter van benne, sok-sok kombinációs lehetőség.
Observation: scifi kalandjáték, kicsivel több mint egy walking sim, de lényegében oda sorolható. Annyi a csavar, hogy itt az űrállomás MI-jét irányítjuk, nem magukat a karaktereket.

Természetesen ennél jóval több remek indie cím van most akcióban, csak így hirtelen átfutva ezek jutottak eszembe azok közül, amik nem a felkapottak közül valók.

Ja, és mondjuk a Mosaic semmiképp nem ajánlott részemről, belefutottam egy bugba a végefelé, amitől nem lehet továbbhaladni a történetben, a checkpoint save sem segít rajta, ahhoz meg nem elég jó a játék, hogy újrakezdjem...

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#264105) KaitouP válasza ProEvoFan (#264100) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszi, a Celeste PC és Switch Collectors Edition után PS4-re is behúzva általunk. :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#264106) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nagyon vacillálok... :DDD

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#264107) Deck válasza Lackooo84 (#264106) üzenetére


Deck
titán

Vedd ;]

PS5

(#264108) erahurka válasza Deck (#264107) üzenetére


erahurka
félisten

Vedd vagy ne vedd. De ne próbáld.

(#264109) Wesder válasza Lackooo84 (#264106) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyit röhögve megér, ha egy késöbbi agyvérzést is szeretnél kapni. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#264110) Lackooo84 válasza Wesder (#264109) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ja van még egy bontatlan kontrollerem is... :D

The Truth is out there...

(#264111) oriic válasza Lackooo84 (#264106) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a discount code ami oda ki van irva? Egyedi kod legalabb? ;]

Szerk: affene mire leirtam volna kitorolted ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#264112) Lackooo84 válasza oriic (#264111) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Már nincs, meg am is ellőttem. Kapcsoltam ám. :DDD

The Truth is out there...

(#264113) Mauzes válasza ProEvoFan (#264100) üzenetére


Mauzes
őstag

Magyar fejlesztés az Operencia, úgyhogy érdemes támogatni. :)

(#264114) Jinxb1rd válasza Woodslave (#264096) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én kétszer estem neki, de úgy érzem nincs benne semmi, ami ingerelne arra, hogy tovább játsszam. Semmi értelmes sztori, a zenék se túl változatosak.

Vampyrral játszogatok most, azzal elvagyok. Van benne egy halom értelmetlen dolog, töltőképernyő eszméletlenül idegesítő, hogy minden halálnál egy percet kell várni visszatöltésre, rohadtul optimalizálatlan (leglaábbis nálam szakadozik full hd-n nem tudom más is tapasztalt-e ilyet), de az valahogy játszhatóbb összeségében még így is.

We are only Stardust...

(#264115) Wlac válasza Jinxb1rd (#264114) üzenetére


Wlac
Ármester

Sajnos az a játék ilyen. Én azt imádtam, amikor meg akartam úszni egy harcot, ezért elrohantam két vámpírvadász mellett. Ők üldözőbe vettek, belefutottunk egy másik pár fős csoportba, és a játék összeomlott. Sebaj gondoltam, újra próba. Ezt háromszor játszottam el zsinórban ugyanott, utána egyértelmű volt, hogy ez túl sok az engine-nek és egyszerűen nem bírja feldolgozni azt, ha két külön csoportot is le kell kezelnie.

“The wha-"

(#264116) Woodslave válasza Jinxb1rd (#264114) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azt is abbahagytam egy ideig érdekelt a világ meg az emberek sorsa, meg próbáltam jó vámpír lenne (illetve jó nem vámpír :D ) aztán egyszer tökre nem érdekelt az egész.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#264117) Jinxb1rd válasza Woodslave (#264116) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nálam is ez az éppen nem hagyom abba jellegű játék. :DDD

#264115Wlac
Akkor megnyugodtam, hogy nem nálam van a gebasz. Csak nem értem, hogy van arca így kiadni egy játékot egy cégnek. :F

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#264118) saelin válasza Jinxb1rd (#264117) üzenetére


saelin
veterán

Az hagyján hogy így adták ki, de azóta nem is javították. Ez a nagyobb gáz inkább.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#264119) redhunter


redhunter
senior tag

Sziasztok van most olyan megbizható oldal ahonnan lehet venni egyenleg feltöltő kódot a storeba?Régebben volt itt az aprón is aki árult ,de most nem találok egyet sem.

PSN - RedFoxHun

(#264120) RangerFox válasza redhunter (#264119) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Magyarhoz lehet venni a KV-nál például.

(#264121) Kendek válasza redhunter (#264119) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Tényleg nem hirdet most senki HA-n, pedig ott azért jó, mert a névleges értéknél olcsóbban szokták adni (különben miért venné bárki is). Mondjuk én figyelmes voltam, és az év végi nagyobb leárazások előtt jól betankoltam, lehet ezért fogyott el aprón. :DDD
De egyébként bármelyik boltban veheted, legfeljebb csak önhibájukon kívül lesz rossz a kód, de akkor is kell, hogy adjanak helyette másikat. A support-nál ha megreklamálja a tulaj a kódot, akkor utána tudnak nézni, hogy mikor és hol lett aktiválva, szóval te sem tudod őket átvágni.

<-ƘƘ->

(#264122) Exelsior24 válasza redhunter (#264119) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Én is a Konzolvilág-tól vettem annó, nem sok magyar webáruház árul ilyet sajnos.

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#264123) Wlac válasza Jinxb1rd (#264117) üzenetére


Wlac
Ármester

És messze nem ez a legrosszabb játék technikai szempontból. Nálam a Subnautica köröket vert rá ilyen téren.

“The wha-"

(#264124) saelin válasza Wlac (#264123) üzenetére


saelin
veterán

Mégis miért? Nálam az fps droppokon kívül kb semmi bajom nem volt vele. Talán ha kétszer omlott össze.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#264125) koncsik válasza oriic (#264074) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Már 18x frissítettem az oldalt, cache-t töröltem... még mindig nem tudom hozzáadni, csak Bugsnax
Young Horses
ps5 / ps4
látszik. :O
Valahogy nagyon béna vagyok ezzel az új store-ral :W

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#264126) vargalex válasza koncsik (#264125) üzenetére


vargalex
félisten

Én nem néztem, de a kolléga azt írta, hogy november 12-től...

Alex

(#264127) AxBattler


AxBattler
félisten

A Bugsnax oldalán miért van odaírva a játékadatokhoz, hogy "Platformok: PS5, PS4"?
Nem úgy volt, hogy PS5 only? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#264128) Madwe válasza AxBattler (#264127) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem, ps4re is megjelent, de a ps+ban ingyen csak a ps5 verzió került be.

(#264129) AxBattler válasza Madwe (#264128) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, így már világos! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#264130) Wlac válasza saelin (#264124) üzenetére


Wlac
Ármester

Számomra az volt a legkiakasztóbb, hogy előttem rajzolta ki a pályát. Ha a Seamoth-fal mentem, tőlem 10 méterre pakolgatta be a blokkokat, ami ráadásul nem csak rosszul nézett ki, de könnyen megborította a gameplayt. Ugyanis nem csak a textúrák nem voltak sokszor ott, ahol én, hanem a modellek sem, így többször előfordult, hogy abba haltam bele, hogy úsztam a felszínre, már majdnem kiértem, mire hirtelen egy barlang épült körém és meghaltam emiatt. Anno rögzítettem egy csomó felvételt, majd délután keresek párat.

“The wha-"

(#264131) tboy93 válasza Wlac (#264130) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem tegnap a Fallen Orderben ment egy 1.5 óra gameplayem a levesbe... Platinához gyűjtögettem a szarokat, nem meditáltam közben, így ugye nem mentett a játék, aztán egy liftezés után nem töltődtek be a texturák és leestem az éterbe. Respawn után szintén nem tőltődött be rendesen és csak a játék újraindítása segített a dolgon :(

[ Szerkesztve ]

(#264132) Frod válasza tboy93 (#264131) üzenetére


Frod
addikt

Wow. Köszi a jelzést.
Szóval menteni minden árva alkalommal - noted.
(Karácsonyi otthondöglés alatt tervezem belőni egy hónap EA Playt)

Do you see the white shadow?

(#264133) conorr


conorr
tag

Ha jól érzem, akkor nem érkeztek meg időbe a készletek a Yakuzából a konzolboltokba, mert nem nagyon látom sehol se raktáron.

(#264134) erahurka válasza tboy93 (#264131) üzenetére


erahurka
félisten

LOL nem menti magától a gyüjtögetős dolgokat? Mikor készült 1992-ben vagy mi?

(#264135) tboy93 válasza erahurka (#264134) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem b@sszameg, csak ha meditálsz :W Még egy bolygó 16%-a, meg egy másik bolygón 1 láda össz-vissz ami a gyűjtögetnivalókból hiányzik, utána pár gyilkolászós trophy és megvagyok. Guide azért néha kellett, volt egy-két collectible amire anélkül rá nem találtam volna.

(#264136) Lackooo84 válasza tboy93 (#264131) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

lol deszar. A játékok 99% szerintem már olyan, h amint felveszed a gyűjthetőt, ha a progresst nem is, de a felvett cuccot elmenti.

The Truth is out there...

(#264137) tboy93 válasza Lackooo84 (#264136) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ez Dark Souls klón, itt kérem szépen a játékos szopatása a cél ;]

(#264138) raziel01 válasza raziel01 (#264097) üzenetére


raziel01
veterán

Na nyomtam még egy kb másfél órát a Hollow Knight-ot.
Megöltem kb 3 boss-t. Nekiálltam grindelni egy kicsit. Fogta magát és az egyik helyszínről átlépve a másikra lefagyott. Kivágott a menübe. Természetesen buktam kb 20-25 perc játékidőt.
Jó oké nekiesek megint. Hagyjuk a grindelést menjünk a sztori szerint. Elvitt egy ilyen zöld területre. Ott is az elején volt mentés utána meg vagy 10 helyszínen átmenve egy se volt. Meghaltam, ott lett elég belőle. Sajnálom, hogy ennyire gagyin van megoldva az egész.
Ehhez még az is hozzájön, hogy ha hozzáérsz egy ellenséghez akkor visszapattansz és tök jó ha alattad van egy tüske így egyből 2 életet buksz. Továbbá ha megütsz valamit akkor is visszapattansz kicsit. Tele van nyomva a játék az idióta platform részekkel amiknél marha könnyű leesni az aljára és ugrálni megint. Részemről 5/10. Grafikailag jó volna de nincs időm most szopni vele. Nem tudtak felnőni a fejlesztők a modern igényekhez.

(#264139) Frod válasza tboy93 (#264137) üzenetére


Frod
addikt

Amennyire én tudom ez inkább csak lakossági-soulslike, de majd megtapasztalom személyesen is.

Do you see the white shadow?

(#264140) penge111 válasza raziel01 (#264138) üzenetére


penge111
addikt

Nem vagyunk egyformák. Nálam a Hellblade után életem legjobb indi címe. Mint írtam a soulslike játékoktól is sokkal nehezebb, főleg ha platinázni akarja valaki. Nagy nehézség, hogy bizonyos alapnak számító dolgokat eleve meg kell venni, pl térkép, gyorsaság, nagyobb ütési távolság. Van olyan skill is emlékeim szerint, amit te emlegetsz problémaként, azaz ha hozzáérsz egy ellenséghez akkor sérülsz és vissza is lökődsz tőle (én ezt sose használtam, mert sok játéknál ez tökre így van). Amellett, hogy nehéz, tele van platform elemmel is, amik szintén tudnak frusztrálóak lenni. De azt elismerem, hogy ez egy nagyon rétegjáték, még a souls rajongókat is megosztja, hiszen ott vannak azok a fránya platform elemek is ;] De az vitathatatlan szerintem, hogy különleges grafikája van, szerintem a zenéje is kiemelkedő, a loréja is szuper, de ezt nyilván pár órás játékból nem igazán fogja senki sem díjazni...

Ui: én semmi fagyást, technikai problémát nem tapasztaltam. Maxoltam pedig a játékot kb 40-50 órám volt benne.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#264141) tboy93 válasza penge111 (#264140) üzenetére


tboy93
nagyúr

Csak basszus ezt sajnálom, hogy nincs difficulty settings... Egy rakat jatek loreja erdekelne, nioh, bb, ds, hollow knight is, de egyszerűen nekem nincs türelmem hozzajuk ... Annyira örültem neki hogy a Fallen Orderben lehet allitani a nehezseget. :K

[ Szerkesztve ]

(#264142) erahurka válasza tboy93 (#264141) üzenetére


erahurka
félisten

BB-t én végigvittem, annyira nem vészes. Bár volt egy-két boss ahol a falat kapartam. Sokat farmoltam mondjuk XP-t meg élettöltő cuccot. De azóta nem volt türelmem semmi hasonlóhoz, még az állítólag könnyebbnek számító robotos-mecha ruhás cuccot (nem ugrik most be, PS Plusban is volt) is letettem az első boss után.

PC-n nincs ezekhez amúgy valami könnyű mód csalás? Kipróbálnám pl. a Sekirót.

[ Szerkesztve ]

(#264143) Wesder válasza erahurka (#264142) üzenetére


Wesder
félisten

Surge

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#264144) raziel01 válasza tboy93 (#264141) üzenetére


raziel01
veterán

Ezt sose fogom megérteni. Ugyan úgy lehetne minden játékban egy normal meg egy easy is.
Nioh engem nem kötött le pedig Dark Souls részeket végigvittem.
De mondjuk ha Nioh-ban is lenne egy easy mód lehet nekiállnék megint. 2 órát játszottam vele.

(#264145) KaitouP válasza penge111 (#264140) üzenetére


KaitouP
veterán

Ott a géped el van valami baj, egy rahedli órát játszottam vele, de egyszer nem volt semmilyen technikai problémám, fagyásom, stb.

Másrészt a játék inkább nem neked való egészen egyszerűen. Ez egy metroidvania, nem könnyű játék, neked nem megy, oké, de ezért kár ekézni a fejlesztőket.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#264146) FunPro válasza raziel01 (#264144) üzenetére


FunPro
senior tag

Ez olyan, mintha a rogue játékoktól követelnénk meg azt, hogy a halál után is maradjanak meg a cuccok.

Adott a stílus. Ha nem tetszik, nem játszol az adott stílussal.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#264147) RangerFox válasza KaitouP (#264145) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Umm platinázta a játékot. (Hollow Knight) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#264148) Wlac válasza penge111 (#264140) üzenetére


Wlac
Ármester

A Salt and Sanctuary-t próbáltad? Oldalnézetes souls-like platformer elemekkel. A Hollow Knightos leírásod alapján szerintem szeretnéd.

“The wha-"

(#264149) Rage47 válasza Wlac (#264148) üzenetére


Rage47
veterán

Blasphemous

(#264150) predakon


predakon
őstag

Az új crasht megvette valaki? Tudom, hogy nehéz de annyira, hogy inkább elkerülendő?

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.