Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez lehetne az alap akksi :))

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Szerintem ez a telefon egy évet késett :( Egy évvel ezelőtt letarolta volna a piacot, ma legfeljebb a szolgáltatók tudják majd eladni 0 Ft-os havi részletre.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#3) atike


atike
nagyúr

Az ára miatt korrekt, de nem az én világom... :D

(#4) Graphics válasza Donki Hóte (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem késett, Redmi Note 8T volt a neve, és letarolta a piacot :) 665 és 662 között minimális az eltérés.

Ez egy remake kb. :)

Poco M3 van a családban, nagyon jó cucc, ez is ugyanazt hozza.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Donki Hóte válasza Graphics (#4) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ja, hogy ez nem más, mint a nyolcadik bőr ugyanarról a rókáról :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#6) Graphics válasza Donki Hóte (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na Te vagy az, akinek semmi se jó :) ( Ménem tavaly jött, most meg minek... )
Kár volt reagálni.

Nem, nem ugyanaz, hanem hasonló, nézd meg a speckókat akkor.

Van eltérés bőven ettől függetlenül. Aksi (+2000mAh, kijelzőméret, készülékház.. Nem ragozom, ha akarod megérted.

Ennyiért ez egy jó ajánlat, ennyi.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Pont tegnap panaszkodtam a testvér modell (M3) topicjában, hogy a 9T-nek még saját topicja sincs. :C
Vajon itt is volt érezhető lassulás? Az M3-nál volt aki jelezte, hogy a 12.0.6-ról 12.0.8-ra frissítve csökkent az üzemidő. :(((

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#8) kengyel


kengyel
nagyúr

Basszus, két nappal ezelőtt vettem meg, a 9C-verziót. Mondjuk annak is brutál jó az aksija, egy 5000-szolgál benne. Van benne egy 3/64-alap tárhely, memória, és egy Helio G35-hatja.
Végül nem bántam meg, egy 40-est megért. :)

kengyel

(#9) dzsi23 válasza elfelejtette (#7) üzenetére


dzsi23
addikt

OFF: A Xiaomi már nem csinál One-os telókat?

Szerk.: Sorry, nem válasz akart lenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#10) Graphics válasza dzsi23 (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagyon már senki sem. Maradt a Nokia...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Tschubi


Tschubi
tag

Ugyan azt tudja, mint a M3, ugyan annyiba is kerül, csak van benne NFC-is. Nekem sántít az indoklás a plecsniről.
Amúgy jó kis készülék ez (is). Aki meg videózni is akar, az úgy is komolyabb telefont vesz.

(#12) elfelejtette válasza Tschubi (#11) üzenetére


elfelejtette
veterán

És az NFC mellett még plusz van egy nagylátószögű kamera, amit ráadásul nem is igazán húztak le a tesztben, szóval ha azonos az ár, ez még inkább megérdemelné ugyanazt a plecsnit.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#13) Luck Dragon

Az árazása, az akkumulátor, de még a hardver is szuper ebben a kategóriában. De miért kell a fényerőn spórolni? Ez egy igazi céges igásló lehetne.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) Tschubi válasza elfelejtette (#12) üzenetére


Tschubi
tag

Gyanítom, hogy a nagylátóból ugyan azt lehet kihozni itt is, mint az M3-nál, ez csak szofver kérdése lehet. A képektől én nem estem hanyatt, ennek a készüléknek a fotós/videós képessége a gyenge pont, szerintem. Ettől függetlenül pár hónap után 40-45-ért igen jó vétel lehet.

(#15) elfelejtette válasza Tschubi (#14) üzenetére


elfelejtette
veterán

M3-ban nincs nagylátó. Ezért írtam, hogy ez a 9T tudja az NFC-t is, és nagylátó is van, ez a kettő nincs az M3-ban, ennyi a különbség, az mégis jobb plecsnit kapott.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#16) Tschubi válasza elfelejtette (#15) üzenetére


Tschubi
tag

Jogos, igazad van. Abban tényleg nincs. :R

(#17) Donki Hóte válasza Graphics (#6) üzenetére


Donki Hóte
veterán

OK, tényleg van pár különbség a Note 8T-hez viszonyítva, de ha csak a Poco M3-hoz hasonlítod, akkor látható, hogy a két modell lényegében ugyanaz :K

Szóval igazad van, picit tényleg túloztam a nyolcadik bőrrel, ez csak a hetedik bőr ugyanarról a rókáról.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#18) tonyo0526


tonyo0526
csendes tag

Telekomtól májusban sikerült potom 3500Ft-ért elhozni, nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon sima a működése, nem döcög, teszi a dolgát. :K

(#19) ghiottone válasza Luck Dragon (#13) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Pont tegnap rendeltünk 6 darabot belőle a kollégáknak, mert a sima 4/64-es 9-es és a Poco M3 helyett már inkább erre váltottunk át.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#20) dzsi23 válasza Graphics (#10) üzenetére


dzsi23
addikt

Szomorú... a Mi A1-em pár nap múlva lesz 3 éves, remélem, kihúzok vele még egyszer ennyit. Jelenleg a Pixel 4a az egyetlen, amire lecserélném, de árban az már más kategória, nem merném úgy "dobálni", mint az A1-et. :(

(#21) duke


duke
aktív tag

A 6000- es akku nem rossz, folleg ugy hogy nem nagyobb mint a 5000-5200 -as akus telefonok.

A video felvetelel nem tudom mi a baj kb atlagos es kb a tobbi telefon is ilyen felveteleket csinal. Persze lehet hogyha ott lenne mellette egy profibb felvetel, ugyan errol, akkor latnam a problemat.

(#22) Luck Dragon válasza ghiottone (#19) üzenetére

Szerintem jó döntést hoztatok .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) kelly416 válasza lemelle (#23) üzenetére


kelly416
veterán

Talán az az egyetlen indok, hogy ameddig a PocoF2pro-m hátlapját tok védi, bár inkább úgy illene fogalmaznom, hogy a kamera dudort igyekszik elfogadhatóvá tenni, addig a teszt alanyára én tuti nem tennék tokot. Ebből kifolyólag látszik a felirat és nekem ugyan jó ott úgy ahogy Neked is, de elfogadom, hogy van olyan leendő tulaj akit ez zavarna. Engem jobban bosszantanak az egyre inkább kiálló kameraszigetek.

Szerk.:
Hogy a témahoz is szóljak, a teló kiváló ennyi pénzért szerintem is.

[ Szerkesztve ]

(#25) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Szegény Snapi 66x széria, jól bírja. :)

Bár az is tény hogy 2021-ben már illene kb minimum szint-nek lennie, bár tudásban már vélhetően van jobb is, kb hasonló teljesítménnyel.

(#26) elfelejtette válasza aprokaroka87 (#25) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hasonló árban a Poco M3 Pro-ban a Dimensity 700 a tesztek alapján jóval többet tud.
Meg ott van kicsit drágábban a SD732 a Poco X3-ban.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#27) aprokaroka87 válasza elfelejtette (#26) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát igen, megmondva őszintén szép és jó ez a Snapdragon 662, viszont nem lehet tudni hogy pl 2 év távlatában, mennyire lesz majd jól használható, alkalmas lesz-e arra amire most még igen.

Persze nyilván 2 év múlva már egy Snapdragon 732g is elavultabb lesz mint most, viszont vélhetően jobb lesz mint akkor a 662.

Persze kérdés hogy egy kb most 50-60 ezer forintos telefonnal mennyire érdemes tervezni.

(#28) elfelejtette válasza aprokaroka87 (#27) üzenetére


elfelejtette
veterán

Én inkább azt nem tudom, hogy a 4G RAM meddig lesz elég a gördülékeny rendszerhez.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#29) aprokaroka87 válasza elfelejtette (#28) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

2 év múlva már nagyon necces lesz szerintem.

Már most is minimum szint.

(#30) elfelejtette válasza aprokaroka87 (#29) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ali-n néztem volna 6GB-os Redmi 9T-t, de árban ugyanott volt, mint a Poco X3...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#31) smashLMAO válasza Graphics (#4) üzenetére


smashLMAO
csendes tag

Egyetértek

Üdv:smashLMAO

(#32) joelke HU válasza dzsi23 (#20) üzenetére


joelke HU
senior tag

Megértelek. Ha a mostani Nokia 8-am beadja a kulcsot én is bajban leszek. Egyenlőre valami Motorola jöhetne szóba vagy a Nokia x20, de az még bőven 100 fölött van.

Motorola G51

(#33) athomi


athomi
veterán

Sőt, a nagy kukás jelzés is nagyon ízléses! Ja, az se. :DDD

(#34) d@vee válasza aprokaroka87 (#27) üzenetére


d@vee
őstag

Alkalmas lesz. Aki ilyet vesz, az nem kamerabajnoknak, vagy 0-24-es gamerkedés miatt veszi. Barátnőmnek M3-at vettem, és nagyon jó kis teló. Full átlagos felhasználó (messenger, youtube, google keresgélés, telefonálás), azokat az alacsony igényeket simán kielégíti. Plusz nagyon jó az üzemidő, aki állandóan messengeren lóg annak inkább ez a fontos, mint a csúcshardver.

Hátlapi nagy felirathoz meg: úgyis mindenki tokban hordja :D Valamint ízlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

Ja

(#35) janeszgol


janeszgol
félisten

A kamerán elhasalt a telefon. Az állóképek sem az igaziak. Szépek a színek, de mesterkélt (túl zöldes lesz az egész kép, ha bármi zöld szerepel rajta), a részletesség sem jó. A videózás értékelhetetlen.
Ez a telefon gyereknek jó inkább. Mennek rajta a játékok (Fortnite, CoD, PUBG simán fut rajta ebben a felbontásban, de a Genshin Impact, továbbá más MMO is elszalad rajta), és ennyi.
Az akkuidőre jár a plusz pont. Ha nem lenne ilyen SoC-val szerelt játékos telóm, simán ez venném meg.

(#36) Graphics válasza janeszgol (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

55 ezres készülékről beszélünk. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) janeszgol válasza Graphics (#36) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez is igaz. Mindent nem lehet ennyiért, pláne most, amikor minden drágul.

(#38) jenei1994 válasza Graphics (#10) üzenetére


jenei1994
addikt

Meg a Motorola. :)

(#39) RpPRO


RpPRO
őstag

A cikkben említett Redmi 3s-em még mindig megvan, Ancikám használja, Gcammel köröket ver ennek a fénykép minőségére. :D

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#40) elfelejtette válasza RpPRO (#39) üzenetére


elfelejtette
veterán

Melyik gcam verziót használjátok?

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#41) Graphics válasza RpPRO (#39) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jöhet pár fotó azért. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) fa4hu válasza RpPRO (#39) üzenetére


fa4hu
őstag

Gcam-mel a Redmi 9T is jobb képeket lő, csak az kimaradt a tesztből.

(#43) Francia91


Francia91
veterán

Szerdán veszem át, meglátjuk, milyen lesz.... Nokia 7.1-est vált
GCam természetesen a legelső telepített programok között lesz, ahogy látom, a gyári szoftver itt is kb félgőzzel használja ki a szenzort, mint a Nokia 7.1-esemnél....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#44) ghiottone válasza Francia91 (#43) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Melyik gcam verziót raktad rá?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#45) Francia91 válasza ghiottone (#44) üzenetére


Francia91
veterán

Ezt tettem rá:
MGC_8.1.101_A9_PV0f.apk

Képernyőmentést nem tudok készíteni, nem találom a programban a névjegyet, de a pontos fájlnév hátha segít eleget.
1080p/60 fps videofelvétel rendesen működik vele, és a fotók is jobbak a gyári szoftvernél észrevehetően

/amúgy azt nem vágom a mai napig, hogy ha egy chipset tudja az 1080p/60 fps videofelvételt, miért kell a gyári szoftverből szándékosan kihagyni.... :U /

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#46) ghiottone válasza Francia91 (#45) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Köszönöm, megnézem. :R

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#47) M.Ildiko


M.Ildiko
tag

Új, ha lehet narancs, 6\128-at szeretnék redmi note 9t-ből. Tudtok rá forrást?

(#48) perszeferenc válasza M.Ildiko (#47) üzenetére


perszeferenc
csendes tag

Igen, Aliexpress.

(#49) M.Ildiko válasza perszeferenc (#48) üzenetére


M.Ildiko
tag

Köszi, de az most épp nem stabil. Nem tudják hogy kezeljék az áfát. Kicsit ki kell várni.

(#50) Casmir


Casmir
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget, vélemény, tanácsot szerenték kérni.
Redmi note 3 telefonomat szerentém lecserélni.
(szeretnék jobb képeket készíteni, és nem minden app telepítődik fel, mert már nem kompatibilis a mostaniakhoz...egyébként nincs bajom vele 24 órát még elmegy az aksija is)

Néztem a kamera szempontjából és képbekerült a redmi note 8 pro, de a redmi 9T is és ha kicsit mélyebben nyúlok a zsebembe akkor még a redmi note 10 is.
Azt látom, hogy 4 GB a ramja mindegyiknek.

Szerintetek melyik ami szép képet készít, és hosszútávon gondolkodva ismét jó szolgálatot fog tenni?
(redmi smart band 4 aktivítás mérő, mail fiók, facebook, viber, neten szörfölés, fotózás, massanger, néhány app (bkk futár, máv, időkép, banki appok, vásárlási appok futásához kell, nagy játékot nem bonyolítok rajta, néha youtube-t használok)

Köszönöm szépen a válaszokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.