Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Photos

Hozzászólások

(#1) Watt25


Watt25
veterán

Remélem kb. jó helyre rakom a témát.
Nekem elsőre elég szimpi az új korlátlan Google Photos szolgáltatás, szerintem érdemes lenne beszélgetni róla, tapasztalatokat megosztani. Pár dolgot máris leírnék.

Nekem nem tűnt sehol sem egyértelmű megfogalmazásnak, hogy mit is csinál a 16Mpixel alatti képekkel. Leteszteltem, a képet letöltve bájtra pontosan ugyanazt kapjuk, mint az eredeti.
Kicsit rosszul esett, hogy régi nyaralási képekből és videókból tök nézhető videót állított össze. Rájöttem, hogy van még hová fejlődnöm vágás szempontjából. :)

Ami komolyan zavar: semmilyen képmanipulációs műveletet nem sikerült úgy végeznem, hogy ne egy mai dátummal létrehozott új kép legyen az eredmény. Ez azért gond, mert csak forgatni szeretném a képeket, de ezt sem lehet. (Legalább is nem értelmesen.)
Hasonló probléma, hogy a hibásan kategorizált képekre sem lehet megmondani, hogy az nem releváns.

De ha bárki tud valami jó trükköt ezekre, az szóljon!

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2) Watt25


Watt25
veterán

Jah, és egy furcsaság. Alapértelmezett böngészőm természetesen a Chrome, de ha a kliens programból meg akarom nézni a feltöltött képeket, akkor az IE akarja megnyitni... Ez nevetséges...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#3) vacs


vacs
veterán

Fényképhez direkt linket lehet valahogyan szerezni, fórumokba (akár ide is) jó lenne?! :U

(^)(>.<)(^)

(#4) Watt25 válasza vacs (#3) üzenetére


Watt25
veterán

Tessék, itt részletesen le van írva.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#5) vacs válasza Watt25 (#4) üzenetére


vacs
veterán

Ez én is tudom, de ez a direkt link nem az a a direkt link, amire én gondolok annak a képnek .jpg a vége, ennek nem.
Ezt nem lehet fórumokon linkelni, itt se fogadja el az oldal!

(^)(>.<)(^)

(#6) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok! Már megint megváltozott a google photos... :(((
Hogyan lehet kitörölni az össze képet egyszerre? Illetve nem is arra vagyok kíváncsi, hanem hogy most miért nem tudom kattintás+bekeretezéssel kijellni az össze képemet? Korábbiban működött, most meg egyesével kell végig klikkenem mindet. :((

Ahhhrrrrr! :(( 2 órája próbálkozom midnennel, és most jövök rá, mikor beírom a kérdést a fórumba.
Shift+keretezés. És ezt miért nem találtam a neten hogy hogyan kell? Wháááá! Azért köszi, és elnézést!

[ Szerkesztve ]

(#7) Watt25 válasza z123456789 (#6) üzenetére


Watt25
veterán

Nincs elnézés, mert leírtad ezt a hasznos infót! :)

Bár, nekem nem működik. Leírod pontosan, hogy hogyan csináltad?

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#8) z123456789 válasza Watt25 (#7) üzenetére


z123456789
addikt

:D
Kijelölsz egy képet, mondjuk az elsőt.
Aztán nem is kell húzni az egeret, hanem szépen legörgetsz az utolsó képig, nyomsz egy shift+klikket az utolsó képre, és így egyben kijelöli az összeset. Felül törlés, és kukába rakja mindet.

(#9) Watt25 válasza z123456789 (#8) üzenetére


Watt25
veterán

Áhhh... De te keretezést írtál. :) Azt én úgy értettem, hogy az egérrel körbejelölő négyzetet rajzolok.
Oké, mindegy, legalább ezt is tudom, köszi!

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#10) z123456789 válasza Watt25 (#9) üzenetére


z123456789
addikt

Ja, tudom, utána jöttem rá, hogy nem kell keretezni. :) Srry. :B

(#11) Magicrat


Magicrat
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni, hátha tud rá valaki valami használható megoldást:

Kb. 16.000 képem van 228 mappában. Mind 1-1 külön családi eseményről szól, és könyvtáranként szeretném feltölteni.
Leszedtem a google fotók pc-s feltötlőprogramját is, de nincs ilyen funkció, ugyanúgy csak felhányja egyben az összes képet és utána lehet válogatni, albumokat csinálni, rakosgatni, mint a sima webes felületen. Na pont ezt nem akarom, mert a gépen már tök jól szeparáltak.

Köszönöm az ötleteket
Magicrat

[ Szerkesztve ]

(#12) Watt25 válasza Magicrat (#11) üzenetére


Watt25
veterán

Nem hiszem, hogy lehet ilyet, hiszen azt az elvet vallja a Google Photos, hogy dátum szerint vannak elkülönítve a képek, ami ugye elvileg ad egy jó, automatikus megoldást a problémára. Persze, ha a fényképeződön sosem állítottad be jól a dátumot, akkor most szívsz... (Kézzel beállítható a kép dátuma, de hát ez több ezer kép esetén esélytelen...)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#13) M0RGI válasza Magicrat (#11) üzenetére


M0RGI
őstag

Ha közben sikerült megoldást találnod, az érdekelne.
A leírt dolog engem is baromira idegesít, azzal együtt, hogy egy albumhoz nem lehet egy szájbalökött képet hozzáadni anélkül, hogy az ömlesztett fotókhoz ne kellene feltölteni előbb. Persze utána sem tudom az albumba bemozgatni egyszerűen, akkor is ott marad másolatként. Ekkora egy idiótaságot.... :W

(#14) Watt25


Watt25
veterán

El sem hiszem! Nem tudom mióta van ez, de most vettem észre: Végre lehet úgy forgatni a képet, hogy nem egy új képet készít belőle mai dátummal, hanem valóban az eredetit forgatja... :C :C :C
Az lenne még jó, ha egyszerre több képet is lehetne forgatni, kijelöléssel.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#15) Magicrat válasza M0RGI (#13) üzenetére


Magicrat
tag

Hát megoldásnak túlzás lenne hívni, amit megcsináltam.
Nem a plus-ra töltöm fel a képeket, hanem a drive-ra könyvtárastul. Egy mozdulat volt reggel, estére hazamentem, és simán feltöltött mindent.
Az más kérdés, hogy csak 15Gb-van ingyé, én meg okosan vagy 60Gb-t ráküldtem, de benne vannak a videók is, amiből van 1 gigás is :DDD Szóval most válogathatok. :O
Tudom, lehetne fizetni, de drágállom kissé, még valamennyit adnék is érte, de havi (asszem) 3 dollárt nem ér meg.
Ha vagy bármi más ötlet, szívesen veszem :B
Ave
Magicrat

(#16) ACE- válasza Magicrat (#11) üzenetére


ACE-
addikt

A Google Photos-ba belépve van egy olyan ikon, hogy Albumok, ott külön albumonként is megnézheted a képeket. Én úgy vettem észre ott könyvtár = album szerkezetben találhatóak meg a képek.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#17) ACE-


ACE-
addikt

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy van nekem is vagy 30ezer képem.
A régi képek viszont csak a régi szabály szerint, 2048x-os max képméretben vannak feltöltve, viszont az új szabály alapján max. 16Mp-es képeket is fel lehet tölteni úgy, hogy a tárhelyet nem foglalja. Hogyan lehetne megtenni, hogy újra feltöltődjenek a régi kisebb felbontásban elmentett képek nagyobb felbontásban is? Próbáltam törölni régebbi képeket, de azokat hiába törlöm a tárhelyről, nem tölti fel őket újra a backup program...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#18) zsibbant


zsibbant
újonc

Sziasztok!

Megszűnt a régi picasaweb, legalábbis az eredeti formájában, amit én nagyon szerettem.

Az új google photos nagyon szép, ha nézegetni kell, de nekem jelen pillanatban majdhogynem használhatatlan, vagy én vagyok rettenetesen béna, kérlek segítsetek!!

1.) Régi picasában működött az albumok közötti áthelyezés.
Itt nem találom, hanem először hozzá kell adni másik albumhoz, utána az eredeti albumból eltávolítani. Mivel nagyon sok képpel dolgozom, egyszerre, ha az első körben sikerül eggyel kevesebbet kijelölnöm, később vadászhatom, hogy mi honnan tűnt el.

2.) Albumon belül húzással egyszerre csak egy képet tudok áthelyezni.
Próbáltam mindent, ami eszembe jutott, de nem találom a megfejtést... Van, hogy 10-15 képet kell felhúznom az album felső harmadába, eddig ez (a picasában) volt 2 perc, most az előbb 20 percet szórakoztam, míg mindegyiknek megtaláltam a helyét.

3.) Régi picasában lehetett a kép címében/leírásban keresni. Igaz, hogy favágó módszerrel (a böngésző Keresés menüpontjával), de profin és gyorsan működött. Most ez nincs, sokszor 2-300 képet kell végiglapozgatnom (a jobb oldalon megnyitott információs sávval, hogy lássam is), hogy megtaláljam, amit keresek.

Jelen pillanatban ott tartunk, hogy 3 órát küzdöttem egy nem is túl nagy adag kép felöltésével és albumokba rendezésével, ami eddig max 15 perc volt... tud valaki segíteni?
Igen hálásan köszönöm!!

(#19) MaCS_70 válasza Watt25 (#1) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nálam az összes képet tömöríti -- márpedig nincs 16 Mpx-nél nagyobb képem --, a régi, 1,3 Mpx-eseket is.
Némi olvasgatás után nekem az jött le, hogy a korlátlan tárhelyű verzióban mindent a saját belátása szerint összenyom, de 16 Mpx fölött nem csak az algoritmikus tömörítést veti be, hanem 16 Mpx-ig a pixelszámot is csökkenti.

Amire nagyon kíváncsi lennék az az, hogy milyen tapasztalatok vannak ezzel a tömörítéssel, ami nálam olyan 25% körülinek mutatkozik. Én őszintén szólva nem látom a minőségromlást, de akármennyire is okos a Google, csodák nincsenek.

Jelenleg a Flickrrel próbálom párhuzamba állítani..

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#20) Watt25 válasza MaCS_70 (#19) üzenetére


Watt25
veterán

Baromi érdekes... Valóban. De az is biztos, hogy amikor én az első hozzászólást írtam, akkor az úgy volt. Leellenőriztem. Nem jó hír. Bár gyakorlatilag valóban nem lehet észrevenni a tömörítést.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#21) MaCS_70 válasza Watt25 (#20) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nyilván fejlődik a rendszer, ami jó.
Ami viszont nagyon zavar az az, hogy nem látom át a működését.

Ami most hozta éppen rám a frászt: dolgozom bizalmas anyagokkal. Éppen most töltöttem le pár iratról készült fotót, amelyek elvben nem is érintették a Google Photos környékét sem, azonnal egy titkosított külső mappába kerültek, amit azon nyomban le is választottam. Mit ad isten, a Google Fényképeim között a gépen és a weben is ott virítanak... :Y :Y :Y

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!

Hol tudnám beállítani azt, hogy a feltöltött képeket ne a készítésük időpontja alapján rendezze, hanem feltöltés alapján?
Most töltöttem fel közel 800 képet, és ugye a rengeteg kép között össze vissza szétszórta... :W
Lehet én vagyok a vak, de nem találom azt az opciót, ami alapján máshogy lehetne rendezni a képeket.

#KeepFightingMichael

(#23) ACE- válasza guftabi96 (#22) üzenetére


ACE-
addikt

Nekem ezen a linken feltöltés ideje szerint mutatja elvileg:
[link]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#24) guftabi96 válasza ACE- (#23) üzenetére


guftabi96
addikt

:R :R :R
Ezer köszönet! Nekem is úgy mutatja.

Azt megkérdezhetem, hogy ezt hogy csináltad? :B

#KeepFightingMichael

(#25) ACE- válasza guftabi96 (#24) üzenetére


ACE-
addikt

A Google képfeltöltő (automatikus mentés) alkalmazás ikonján jobb gomb, és ott "Feltöltött képek megtekintése" opció, és ez a link jön be.

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#26) togvau


togvau
senior tag

Ez az eredetizés, és magas minőségű korlátlan tömörítés hogy műxik?
Sajnos elfogyott a helyem, így valamit kell csinálnom.

Ha a beállításoknál átállítom tömörítésre az "eredeti" helyett, akkor csak az újonnan feltöltötteket tömöríti, a régieket hagyja eredetiben? Vagy a régieket is tömöríti?
Vagy csak akkor nyúl a régiekhez, ha a "tárhely felszabadítása"-ban kiválasztom, hogy tömörítsen?
Nem lehet valahogy albumonként kiválasztani, hogy tömörítsen, vagy hagyja meg eredetiben?

hitler, sztálin, micro usb

(#27) Gyb001


Gyb001
senior tag

Üdv.
Vajon van olyan lehetőség hogy a fotókat OCR-el digitalizálja? és valami megjegyzésbe beírja?
Jobban kereshető lenne.

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#28) Watt25


Watt25
veterán

Nem tudom mióta, de megcsinálták, hogy csoportosan lehet a képek dátumát változtatni, tök jó megoldással. Nagyon vártam már ezt!

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#29) Melack


Melack
veterán

Sziasztok! Két kérdés:
1) HOgy lehet a Google Drive-ban lévő képeket "átteni" a Fotókba? Kellene a hely, a képminőség annyira nem érdekes. Nyomtatásban sem tűnik rosszabbnak, mint a teljes felbontású képeknél

2) Android appot használ valaki 6.0 alatt? Nem tudom az SD kártya jogosultságot beállítani sehogysem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#30) guftabi96


guftabi96
addikt

Hátha olvassa valaki a topikot

Egy ideje a mobilos alkalmazásban a képeknél nem látom, hogy melyek azok, amik fel lettek töltve, és melyek nem. Régebben egy áthúzott felhővel jelölte azokat a képeket, amik már fel vannak töltve.
Ez egy ideje már nincs így, és nem jelöli sehogy, hogy melyik van feltöltve és melyik nem. Nem lehet ezt valahogy megoldani?

#KeepFightingMichael

(#31) Watt25 válasza guftabi96 (#30) üzenetére


Watt25
veterán

Én olvasom. :)
Választ viszont nem tudok. Csak könyvtáranként látszik, hogy melyiknél van engedélyezve illetve letiltva a feltöltés. Illetve a főképernyő jobb felső sarkában kell lennie egy számlálónak, hogy mennyi képet kellene még feltölteni. (Ha fel van töltve mind, akkor pedig pipás felhő ikon van ott.)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#32) togvau


togvau
senior tag

Nagy, tizen gigás videokat töltenék fel a photos-ra, de úgy látom max 10 gigásat lehet, tehát darabolni kell. De a photos-ban meg nem látom sehol, hogy hogy lehetne összefűzni a már feltöltött videokat. Nem lehet?

hitler, sztálin, micro usb

(#33) nfsu17 válasza togvau (#32) üzenetére


nfsu17
veterán

jól látod, max 10GB.
és nem, nem lehet ősszefűzni.
de albumba teheted, így több mint a semmi.

(#34) grHawk


grHawk
aktív tag

Sziasztok! Remélem ti tudtok segíteni, mert már mindent próbáltam:
Adott egy youtube csatorna. A photos.google.com-on látom a csatornához feltöltött képeket. Na már most van ott egy kép, amit még korábban töltöttem fel profilkép gyanánt, de miután rájöttem, hogy a méret lehetne nagyobb, feltöltöttem egy újabbat nagyobb méretben. Igen ám, de ott maradt az előző. És ezt nem lehet törölni. Ellenőriztem mindenhol, sehol sincs használatban már a csatornán ez a kép, mégis akárhányszor rányomok a törlés (kis kuka jelre), az a válasz, hogy Sikertelen Törlés. Semmi magyarázat, semmi plusz infó, csak annyi, hogy nem sikerült törölni a fotót. Mivel gyakran szerkesztem a csatornámat, fontos, hogy csak olyan képek legyenek ott, amiket tényleg használok, mert az olyan képek mint ez is nagy katyvasszá alakítják az egészet. Valami ötlet, hogyan törölhetem onnan azt a fotót, vagy mi lehet az oka, hogy sikertelen a törlés? Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#35) ACE- válasza grHawk (#34) üzenetére


ACE-
addikt

Írj a support-nak hogy nézzzék meg miért nem törölhető...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#36) grHawk válasza ACE- (#35) üzenetére


grHawk
aktív tag

Hogyan? Lehet ticketet nyitni? Nem igazán találtam meg, hogy hogyan lehet velük direkt kapcsolatba lépni.

(#37) ACE- válasza grHawk (#36) üzenetére


ACE-
addikt

Főmenüben van a visszajelzés küldése...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#38) partymaci


partymaci
aktív tag

Leállítottam annó a auto sync-et és most újra bekapcsoltam de nem szinkronizál, mit rontok el?

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#39) Watt25 válasza partymaci (#38) üzenetére


Watt25
veterán

Nincsenek egyesével letiltva a könyvtárak, ahonnan szinkronizálna?

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#40) partymaci válasza Watt25 (#39) üzenetére


partymaci
aktív tag

Azt látom hogy fenn fut a kék csík, Fotók lekérése felírattal, de ezt órákig csinálja.
A tableten megjelenik minden kép a photos-ban csak pc-n nem látom őket.

Ha nincs elég bajod, vegyél számítógépet!

(#41) togvau


togvau
senior tag

a "korlátlan" "jó minőségű" tárhely korlátozása mikor nullázódik? Tudja valaki?
Tegnap feltöltöttem vagy 20 gigányi videot, és persze letiltotta a további nagy feltöltéseket, de még most se engedi.

hitler, sztálin, micro usb

(#42) nfsu17 válasza togvau (#41) üzenetére


nfsu17
veterán

mit ír ki?
én töltöttem fel már sokat (szerintem többet is mint 20) egy nap alatt és csak azért nem folytattam, mert nem volt mit :D
lehet, hogy azóta már módosítottak, sőt, én már azt is elhinném, ha eltörölnék ezt a korlátlan dolgot hamarosan.
próbáld másik böngészőből.
nekem sokszor FF alól alig akart menni, chrome viszont szépen vitte.

(#43) togvau válasza nfsu17 (#42) üzenetére


togvau
senior tag

szokásos google-microsoft üzenet, semmi érdelmeset. Csak hogy nem sikerült feltölteni, persze ezt mindig azután hogy végigment a rohadt hashelése.
Nem böngésző, mert 24 óránként mindig "megjavul" csak sunyít a féreg google, ahogy szokott.

hitler, sztálin, micro usb

(#44) russel87


russel87
csendes tag

Sziasztok!
Miért nem tölti fel a telefonról a régebbi videókat a Google Fotó? Azt írja, hogy mentés befejeződött, holott még ott van rajtuk a "jelölés", hogy még nem töltötte fel.
Iphone 7 (Verzió:11.4.1)

(#45) qqzs


qqzs
őstag

Sziasztok.
Pixel XL telefonom van amirol originalban korlatlant lehet feltolteni.
Van 100Gb plan fizetve a google storageban.

A reszletezes most ezt mondja:
95.8 GB used
Drive 6.68 GB
Gmail 17.04 GB
Google Photos 72.08 GB
102 GB total storage
Your plan 100 GB
2016 Security Check-up Bonus 2 GB

Azt is mondogatja hogy nemsokara megteleik es upgradeljek nagyobbra.
Tehat a kerdes az hogy a Google Photos 72.08 GB tartalmazza e a ingyenesen Pixelrol keszitett fotokat?

Ha igen akkor hogy tudom kideriteni mennyi a fizetos helyet foglalo regi fotom es mennyi az ingyes pixeles foto? Azaz igy lathatnam mennyi helyem van meg ugyanis szeretnek regebbi fotokat is feltolteni.
Ha meg nem akkor ok mert latom hoyg par giga helyem van csak fizetos fotokra.

Lenne megy egy kerdes. Regi fotokhoz szeretnek adni locationt, folderenkent gyorsan, mi erre a legjobb modszer?

Eladó: GTS450

(#46) nfsu17 válasza qqzs (#45) üzenetére


nfsu17
veterán

a google photos ingyenes korlátlan, ha úgy állítod be.
ezek szerint 72GB van nálad eredeti minőségben, azaz helyet foglaló minőségben (amúgy ez a legjobb a képeknek, nem butít semmit).
állítsd át most a beállításokban az ingyenes/korlátlan opciót és tölts fel annyi képet, amennyit akarsz.
ez butít majd a képeken valamennyit (vesd össze valami képnézegetővel...nem annyira vállalhatatlan), de tölthetsz fel bármennyit.

a pixel xl telefon előtt volt google photos-od?
akkor mennyi kép volt rajta?
nem lehet, hogy ez a 72GB mégis a pixel fotói?

[ Szerkesztve ]

(#47) qqzs válasza nfsu17 (#46) üzenetére


qqzs
őstag

Azota van google photom amiota google photo van.
Nem akarom butitani azt szeretnem kideriteni hogy tenyleg megvan e telve a 102giganyi helyem vagy a jelzett rezsletekben a 70giga foto tartalmaz ingyenest is.
Ha igen akkor nem kell venni extra helyet ha nem akkor kell venni.

azota talaltam egy erdekeset a google driveban egy Goggle photo mappat amit nem en csinaltam es minden fotora azt mondja used space 0byte es 2002tol vannak benne fotok 2015 szeptemberig , van benne meg regi bloggeres foto is amit geprol toltottem fel, de ugy hogy a pl a 2015 aufusztusi mappaba nincs benne minden fotom videom amit a google photoban latok

Eladó: GTS450

(#48) nfsu17 válasza qqzs (#47) üzenetére


nfsu17
veterán

még egyet írok, lehet segít, lehet nem.

igen, van a drive-ban google fényképek mappa, azt tartalmazza, amit a google photo-s.

nálam alap csomag van.
15+2GB
a google photosra 0GB (!!)-ot ír.
egyszerűen azért, mert MINDEN (korlátlan) minőségben van fent.
képek, videók, stb.
van fent legalább 1TB, ha nem több.
szóval az ingyenes mennyiséget nem jelzi.
legalábbis én nem tudom megnézni, hogy hány GB van fent, még ha az nem is foglal helyet.

szóval a kérdésre a válasz szerintem az, hogy igen, betelt a 100GB-od.

(#49) rasotamas


rasotamas
veterán

Sziasztok!

Fizetem a 100Gigát havonta a google fotók miatt, de szeretném ezt megszüntetni, mert megfelel a korlátlan kiváló minőség az eredeti helyett. Hogy lehetne ezt megcsinálni, hogy a meglévő 80 gigányi fotót is átdolgozza kiválóra törlés helyett?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#50) qqzs válasza rasotamas (#49) üzenetére


qqzs
őstag

desktopon settingsbe van recover storage opcio az ezt csinalja
Talan ha mar fent eredetibe es megszunteted az elofizetest lehet automatikusan meg fogja csinalni

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Photos
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.