Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#226451) markknight válasza Mr Chapel (#226444) üzenetére


markknight
veterán

Engem sem tudott szórakoztatni, ott porosodik a polcon. Majd ha nyugger leszek és egész nap játszhatok, na akkor lenyomom.

[ Szerkesztve ]

(#226452) Wesder válasza markknight (#226451) üzenetére


Wesder
félisten

Dehàt kötelező meg kihagyhatatlan.;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226453) Kvelstadt válasza Mr Chapel (#226444) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Van valahol a neten egy cikk árról hogy miért ilyen a történetvezetés a from játékokban de nem félkész hanem direkt.
Térkép sose volt egy részben sem. De nem te vagy az eslő akinek ez gondot okoz.
Szerintem nem azzal van baj hogy milyen a játék hanem hogy te milyennek akarod hogy legyen. Egyszerüen ez nem az a játék amit te keresel benne.
Talán a Sekiro jobban tetszene ilyen téren. Ott van egy valamilyen térkép is, a storyvezetés is jobb és a toturiál is sokkal teljesebb.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#226454) .LnB válasza Wesder (#226452) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát, valamitől csak sikeresebb lett mint a Sunset Overdrive. :U ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226455) .LnB válasza Mr Chapel (#226444) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Parancsolj, ha a sztori érdekel: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226456) Wesder válasza .LnB (#226454) üzenetére


Wesder
félisten

Kijönne PS-re a 2. résszel együtt az egekig lenne ajnàrozva mert PS Exklúzív.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226457) consono válasza Mr Chapel (#226444) üzenetére


consono
nagyúr

Az első pár óra után hasonlóan éreztem én is, de már elmúlt :) Engem a térkép hiánya zavart a legjobban, de igazából már egy óra játék után sem hiányzott, mert:
- csak egy irányba tudsz menni, vagy ugyan oda lyukadsz ki
- mivel egy csomószor meghaltam volt időm megtanulni a helyszínt

:D

"In God we trust. All others must bring data"

(#226458) .LnB válasza Wesder (#226456) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem vagyok a stílus szakértője, de a Bloodborne az egyik legelismertebb souls játék. PS-en is system seller címként emlegetik. Szóval ez esetben nem a PS-esek tolták túl. A BB tényleg az, ami.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226459) Wesder válasza .LnB (#226458) üzenetére


Wesder
félisten

Minden exklúzív system seller màskülönben hogy jàtszol vele?:D
Nekem semmi bajom nincs a BB-vel, csak ez a "kötelező meg kihagyhatatlan" szàllóige a topikban.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226460) S e t h válasza Mr Chapel (#226444) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem olyannak tűnt a játék, mintha arra terelne, hogy hagyd az agyad a csudába, ez nem az a játék, hagyatkozz az ösztöneidre és a türelem legyen a társad.
Amikor már sokadjára próbálkozol, ropognak az izületeid a kezedben, recseg a kontroller, csikorgatod a fogaid és egyszer csak jön az ultra instinct és rendet vágsz mint Goku.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#226461) penge111 válasza Mr Chapel (#226444) üzenetére


penge111
addikt

.LnB angolul, én megadom neked azért a magyar lore fejtegetés combos verzióját is. Bloodborne sztorija magyarul!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#226462) .LnB válasza Wesder (#226459) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Minden exklúzív system seller"

Gondold ezt át.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226463) .LnB válasza penge111 (#226461) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

sp8787 szerint ez több helyen is helytelen. Azért nem ezt linkeltem. Ő nagyon ugrott erre, amikor ezt a fordítást hoztam fel példának. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226465) markknight válasza Kvelstadt (#226453) üzenetére


markknight
veterán

Csak ezt fűzném a félkész dologhoz: [link] Ha egy játékban ilyet látok, messze menekülök. Nem nagy dolog, merhát menjé kopasz karakterrel, mondják hangosan a hardcore fankodók redditen, ám egy ilyen részletes karaktergenerátornál mint ami itt van, akkor urambocsá' kutya kötelességük letesztelni a ruhákat minden variációra. Ez a kép egy minta is lehet, hiszen tele van ehhez hasonló igénytelenségekkel az egész játék. (De amúgy hangulat nagyon király, meg úgy az egész világ tetszik, csak na! :D )

[ Szerkesztve ]

(#226466) Wesder válasza .LnB (#226462) üzenetére


Wesder
félisten

Nem? Jó, nyílvàn mindenkinél màs jàtékra kattan be a most megveszem a gépet, de érted.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226467) erahurka válasza Mr Chapel (#226444) üzenetére


erahurka
félisten

Semmit se közöl veled. Cserébe innentől nem is igen lesz mit közölnie :D

(#226468) hombre[EU] válasza S e t h (#226460) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Minden From játékot 15perc gyakorlattal kezdek

Bossfightokhoz ezt ajánlom

Life, Uh, Finds A Way

(#226469) Frod válasza Mr Chapel (#226444) üzenetére


Frod
addikt

Igazából minden amit írsz, az a Souls játékok milyensége. Nincs sztori, nem vezet, te rakod össze meg a netes wiki közösség.
Meg hát itt nem írja ki nagybetűvel, hogy Shortcut Unlocked… :DDD

Do you see the white shadow?

(#226470) .LnB válasza Frod (#226469) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Legalább egy **szottnagy nyíl lehetne a képernyő tetején, ami mutatná, hogy merre kell menni. ;] Mostanában az a módi. Na meg tutorial sincs, hogy nézzé' fel, nézzé' le... tök ciki. ;]
A játékosok, ha kicsit kijjebb vannak rugdalva a komfort zónájukból, akkor úgy ki tudnak borulni... :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226471) #10186752 válasza Mr Chapel (#226444) üzenetére


#10186752
törölt tag

A jedi fallen order után gondoltam valami hasonszőrűre. A DarkSouls/Bloodborne al szokták a harcrendszert hasonlítgatn

Azt a szemetet nem kéne hasonlítgatni a Bloodborne-hoz, mert nem egy ligában fociznak egyrészt (értsd: a jedi-szemét a nyomába se ér), másrészt mert az ég világon semmi köze a Bloodborne-hoz. Valamelyik hülye kitalálta, a net felkapta, aztán azóta ezt mantrázza mindenki.

Annyi köze van hozzá, hogy újratermelődik az ellenfél, ha a checkpointokon megpihensz, aztán slussz.

Igen, nincs benne térkép, de nem is kell bele, zseniális pályatervezése van a játéknak, a térkép meg pont ezt gyomlálná ki belőle.

A From-játékok nem fogják a kezed, és rágnak a szádba mindent, mint a mai játékok legtöbbje. A sztorit sem tálcán kínálják, hanem a lore-ból rakod össze magad, ha akarod, ha meg nem akarod, akkor nem.

A játékra mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy félkész. Maximum a játékos az, aki vele próbálkozik.

(#226472) Wesder válasza #10186752 (#226471) üzenetére


Wesder
félisten

Tudjuk hogy veled nem baszakszik senki, de nem kéne lenézni a màsikat.:U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226473) Deck válasza Wesder (#226472) üzenetére


Deck
titán

Kivéve a farkasok. ;]

Nála ez elég alap. A hozzászólásai, aláírása.. :U

[ Szerkesztve ]

PS5

(#226474) hombre[EU] válasza .LnB (#226470) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nekem már akkor tikkelt a szemem, mikor elmondják az eligazításban majd leírják az objectivebe,hogy Samnek vízszintesen kell a pizzát szállítania különben megsérül...erre felrakják függōlegesen és nem értik mivan? :D

Life, Uh, Finds A Way

(#226475) marilllyo válasza .LnB (#226470) üzenetére


marilllyo
veterán

Ha már itt tartunk....Tegnap fejeztem be.

Rage 2...

Jövőre az új Doom-tól is elvárok egy kis "komfortzónafeszegetést". ;)

Ezzel szemben a Souls like nekem kapufa...teljesen.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#226476) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Egy kis DBZ: Kakarot gameplay

(#226477) Carlos Padre válasza fausto (#226393) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Majd egyszer lesz egy kérdés, hogy biztos el akarsz e menni délre, na ott van a játék fele.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#226478) predakon válasza markknight (#226451) üzenetére


predakon
őstag

Én is megvettem de minek, majd jó lesz poháralátétnek a lemez.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#226479) mttssz válasza Kvelstadt (#226453) üzenetére


mttssz
senior tag

Sekiroban volt terkep?

(#226480) hombre[EU] válasza mttssz (#226479) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ja, az antique map :D

Life, Uh, Finds A Way

(#226481) mttssz válasza hombre[EU] (#226480) üzenetére


mttssz
senior tag

Hat basszus, 2x kiporgott de ezt sose talaltam meg. :DDD

(#226482) hombre[EU] válasza mttssz (#226481) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Dehogyisnem [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#226483) mttssz válasza hombre[EU] (#226482) üzenetére


mttssz
senior tag

Rakerestem mar hogy mi ez meg hol van, de magamtol nem jottem ra soha hogy ott van a jatekban.

(#226484) kriszpontaz válasza marilllyo (#226475) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Gratu! Nehéz volt? Ha odaérek végig tolom én is :D.

[ Szerkesztve ]

(#226485) marilllyo válasza kriszpontaz (#226484) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem veszélyes. Sőt, talán itt jön ki a játék sava-borsa igazán. Az előkészület hosszabb és nyűgösebb projekt. Felhúzni a karaktert maxra és akkor ng+.... Idő. Itt -ott uncsi. Az u.nightmaret Én élveztem. Jó ha megvannak a dlc-k is... A BFG meg a terrormania kard jól jön itt-ott.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#226486) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Boltokban előrendelhető a Resident Evil 3.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226487) saelin válasza marilllyo (#226475) üzenetére


saelin
veterán

Mennyire jó a rage 2? Bennem az maradt meg, hogy sírtak a benne lévő tartalom hiánya miatt, de azóta kapott pár dlc-t.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#226488) 30z.Samu válasza Bad Pritt (#226486) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ki honnan rendeli elő? :)

Sic Parvis Magna

(#226489) Badsheep


Badsheep
csendes tag

Halihó!
Skyrim VR -hoz magyarosításról valakinek van bármilyen infója? (ps4)
:F

[ Szerkesztve ]

Cogito ergo ...bumm!

(#226490) Bad Pritt válasza 30z.Samu (#226488) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Konzolvilág, már meg is történt, de amúgy eddig úgy látom, Alzán a legolcsóbb (19 300 HUF).

Van hozz ajándék skin mindkét karakterhez, Carlost el lehet vele küldeni fodrászhoz. [link] :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226491) Kendek válasza Badsheep (#226489) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem elérhető a magyarítás, a VR és a sima változathoz sem telepíthető.

<-ƘƘ->

(#226492) Badsheep válasza Kendek (#226491) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Köszi :)
Akkor lassan fog menni... angol nyelvtanulásnak jó lesz... :))

Cogito ergo ...bumm!

(#226493) Deck válasza Badsheep (#226489) üzenetére


Deck
titán

Magyarításra gondolsz, de ilyen lehetőség nincs ps játékok esetében. Vagy azzal jön egy játék, vagy nem.

PS5

(#226494) Kendek válasza Deck (#226493) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Van lehetőség modok telepítésére, a Skyrim hagyományos változata esetén 1 GB mérethatárig. De a magyarítás sajnos így sem applikálható. A legutolsó infó az, hogy a Creation Kit összeomlik.

<-ƘƘ->

(#226495) 30z.Samu válasza Bad Pritt (#226490) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is onnan rendeltem elő, még a Platinum Shop-tól szoktam, de onnan leginkább Nintendo címeket. Most a KV volt gyorsabb, oda leadtam, eddig ott se volt gondom az előrendelésekkel.

Sic Parvis Magna

(#226496) Badsheep válasza Kendek (#226494) üzenetére


Badsheep
csendes tag

Felolvasom a telefonnak és lefordítja :) gyakorlom a kiejtést XD :))

Cogito ergo ...bumm!

(#226497) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#226495) üzenetére


30z.Samu
félisten

KV-nél jár a játékhoz a Resident Evil Resistance? Tudja valaki? Vagy ez egy ingyenes dolog lesz és mindenki tudja majd játszani?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#226498) Bad Pritt válasza 30z.Samu (#226497) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Elvileg egy általános kiegészítő (kvázi a játék multi módja) lesz, szóval mindegyik változathoz jár majd.
Amúgy a PS Store-os változat sem listázza még a Resistance-t, gondolom csak kirakták gyorsan, majd később feltöltik a leírást meg mindent.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226499) 30z.Samu válasza Bad Pritt (#226498) üzenetére


30z.Samu
félisten

Aha. Azért kérdezem, mert a KV pl az outfit DLC-vel reklámozza, Platinum Shop pedig a multival. Mondjuk egy fém toknak jobban örülnék, mint a két említettnek összesen, de az más kérdés. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#226500) RangerFox


RangerFox
Topikgazda

Amúgy ez buta kérdés, de az RE3 is kvázi két kampányt tartalmaz, mint a 2? Az egyikben Jill-t, a másikban Carlost irányítjuk? Vagy ők csak simán választható karakterek és a cutscene-ek ugyanazok? Vagy hogy van ez?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.