Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#225601) vonSux válasza .LnB (#225596) üzenetére


vonSux
őstag

Pedig max néhány hozzászólás színvonalával kapcsolatban meglepő infó (főhajtás a kivételeknek, ami talán a többség). időnként ez a ki-hány éves kérdés is felbukkant már a topikban.

(#225602) EczkE


EczkE
addikt

Majusban leszek 31. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#225603) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Én 44 , Párom 44 , gyerek 13.

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#225604) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Februárban töltöm a 32-őt ti vén rókák :DDD

(#225605) malystryx


malystryx
senior tag

Most értünk haza vásározásból, jó kis téma van, én is inkább a 40-esekhez iratkoztam fel, mindig is úgy voltam magammal hogy én letojom, 70 évesen is kockulni fogok ha megérem. :DDD A nyuggerek úgyis keveset alszanak, több jut játékra. :C

(#225606) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Kérhetnék én is privibe egy 10%-os kódot?

(#225607) pulffy


pulffy
őstag

Én 34 vagyok.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#225608) ManUnited


ManUnited
aktív tag

28 leszek december végén. Játékos pályafutásom azt hiszem 9-10 évesen kezdtem, ps1-el. Aztán ps2-pc, ps3-pc és most ps4 aztán ps4pro. A pc vonalat otthagytam és azt hiszem egy darabig nem is megyek vissza. Jövőre ps5. :)

[ Szerkesztve ]

(#225609) lazioforever


lazioforever
tag

Én a magam 32 évével a középmezőnyt célzom a fórumon. :D

(#225610) Dzsosy


Dzsosy
senior tag

33 vagyok.
Én még Commodore 64-en és Atari-n kezdtem a pályafutásom. :DDD

(#225611) Carlos Padre válasza belan (#225580) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem jött le a hozzászólasaiból, hogy egy vén szaros? :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#225612) Carlos Padre válasza .LnB (#225596) üzenetére


Carlos Padre
veterán

S ha még azt is tudnád, hogy már akkor is prohardvereztem, mikor még csak indult az oldal ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#225613) Henker2


Henker2
addikt

Üdv nektek!
Tudtok nekem olyan játékokat ajánlani, amiket okostelefonnal lehet játszani:?
Illetve olyanokat , amikhez kamera kell. A gyerkőc most kap Karácsonyra PS4-et, és régebben x360-on játszott pl. box játékkal kinect-en.
Vagy ide a kamera mellé szükségesek azok a kézbe fogható eszközök is?
Köszi a válaszokat és a segítségeket!
Vagy esetleg ha tudtok olyan oldalt, ahol konkrétan kategorizálva vannak ezek a játékok, amit lehet is érteni, megköszönném

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#225614) SH4D0W2011 válasza Henker2 (#225613) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szia!

Itt van egy lista a mobillal irányítható, PlayLink játékokról.
A kamerás dologhoz viszont sajnos nem értek. :)

(#225615) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Írjátok itt az első gépeket, de senki nem írta az Amiga platformot pedig azok is fain masinák voltak!
Anno 25 éve sokszor az volt a hétvégi programunk faterral hogy végigtoltuk az egész évadot a Jaguar XJ220 játékban - s az bizony igencsak egésznapos program volt

Azóta fater már nem foglalkozik a mai konzolokkal, ellenben anyám az egyik Nintendo Ds Liteomat konkrétan lenyúlta tőlem és játszik vele. :DDD Ő idén töltötte a 60. évet. :))

Voksoltam én is, látom hármas holtversenyben vagyunk.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#225616) sasa134


sasa134
addikt

Azta, sok a régi motoros akkor. Én 38 vagyok. 90' óta C64/PC(286) konzol jóval később jött. Most már meg csak az van. :R

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#225617) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Tudom, hogy a ps tábor nagy részének nem mond sokat, de az új NFS a szegény ember forza horizonja.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#225618) Wesder válasza Carlos Padre (#225617) üzenetére


Wesder
félisten

Mótvá.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225619) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Novemberben töltöttem a 36-ot de szerintem még 70 évesen is játszani fogok!Feltéve ha látom még a tv-t :CAz első gépem 486 Dx4/100 olyan 8 évesen.Első konzol atari volt.

[ Szerkesztve ]

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#225620) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Mi alapján osszák ezeket a kedvezményre jogosító kódokat?

Premier óta van kb gépem, de még egyetlen emailt nem kaptam a Sony-tól, se kódot, se évösszegtő statisztikát, se platináért járó avatart.

Nekem egyedül az Ubisoft írogat :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#225621) #10186752


#10186752
törölt tag

Legjobb gaming fejhallgatók összefoglaló

A genváltáskor bajban leszek, hogy mit vegyek. Jelenleg Astro A50-em van (PS4), meg mellé egy Hyperx Cloud (X1X).

Az Astro sajnos vagy egyik konzol, vagy másik, és biztos nem lesz jó a PS5-höz a jelenlegi verzió. :F

[ Szerkesztve ]

(#225622) sp8787 válasza Bogyi007 (#225615) üzenetére


sp8787
addikt

HT1080z meg Primo voltak az igaziak!

(#225623) koncsik válasza Bogyi007 (#225615) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

“Első gép”:1980 körül, piros, talán videoton, ennyit tudott.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#225624) parandroid válasza sp8787 (#225622) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hú, az a favágós játék, meg az otello, de durván jók voltak primon. Már amikor sikerült lenyomni azokat a szar gombokat. Anno 1984. Favágót azóta sem láttam, az átforgatós játékot (reversi) a nokiák óta kb minden mobilomra letöltöm.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#225625) Kendek válasza Rigormortiis (#225620) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Alapvető feltétel, hogy az adott fiókon legyen engedélyezve ezen emailek fogadása.
[link]
Yes, I would like to receive personalised info and offers related to PlayStation and Sony.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#225626) consono válasza sp8787 (#225622) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem Enterprise 128 volt az első gépem:). Talán hatodikos, vagy hetedkes voltam. Persze előtte már találkoztam a teljes Commodore palettával... Konzolom nem volt a 360-ig, azt is a Kinect miatt már a gyerekeimnek vettük.

"In God we trust. All others must bring data"

(#225627) Tdizsolt válasza Bogyi007 (#225615) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Én annak idején(bőven '90 előtt) kezdtem fater mintájára Commodore +4-el nyomulni, eleinte magnós, majd floppy-s meghajtóval, egy ilyen Tv-n:

Utána jött a Ps1-2-3,most jelenleg a 4,közben a pc is magába szippantott, de a folyamatos fejlesztések miatt áttértem a laptopra, tehát a klassic pc-t elengedtem. Most már marad a konzol... :DD

Szerk:
Koncsik, milyen igaz, nekünk zöld volt talán, és igen, a faltenisz ment rajta... Úristen.

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#225628) parandroid válasza Tdizsolt (#225627) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez egy nagyon menő tv volt a sok junoszty mellett!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#225629) Tdizsolt válasza koncsik (#225623) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Tévedtem, a vaj színű volt :C :

Psn ID: Tdizsolt

(#225630) Tdizsolt válasza parandroid (#225628) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Jaja! Bár ez is fekete-fehér volt,mégis komolyabbnak tűnt, mint az orosz csoda... :D

Psn ID: Tdizsolt

(#225631) Dawide@axele válasza Rigormortiis (#225620) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Mert az Ubisoft csodálatos :C

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#225632) hombre[EU] válasza consono (#225626) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Majd 50évesen én is mesélhetek,hogy EZ volt az elsō handheldem 90ben :) ahogy nézem ez most csak egy gyenge story :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#225633) saelin


saelin
veterán

Jön lefelé a Cuisine Royale. Azt mondja a kollégám hogy hatalmas agymenés... Egy próbát megér mert f2p.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#225634) consono válasza hombre[EU] (#225632) üzenetére


consono
nagyúr

Ilyenem volt nekem is gyerekkoromban, meg valami tankos is :)
Ilyen e: [link]

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#225635) Tdizsolt válasza hombre[EU] (#225632) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Mindig irigykedve néztem, hogy a felsősök a suli folyosóján ilyennel játszottak... Akkor ez űrtechnika volt számunkra. Nekem sajnos sosem adatott meg valahogy. Osztálytársamnak volt egy, órán mindig csipogott vele a hátsó padban... :DD

Psn ID: Tdizsolt

(#225636) Henker2


Henker2
addikt

SH4D0W2011 . Köszi a segítséget

Tudtok nekem olyan játékokat ajánlani amikhez kamera kell? A gyerkőc most kap Karácsonyra PS4-et, és régebben x360-on játszott pl. box játékkal kinect-en.
Vagy ide a kamera mellé szükségesek azok a kézbe fogható eszközök is?
Köszi a válaszokat és a segítségeket!

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#225637) marilllyo


marilllyo
veterán

Jól lesz*pattam magam ezzel a Rage 2-vel. Világ legjobb bizniszét csináltam. :DDD
Megvettem a Deluxeot day1 lemezesen. (okos áron volt... 17 körül ..ismétlem deluxe).
Kipörgettem, plattant, de nem használtam el a dlc-t. Mondom eladom. A kutyának nem kellett persze...pedig hülye frizbi is volt hozzá. Végül elcseréltem egy Shadow of War-ra. Hála az égnek közben besz*rt az olvasófej a PS-embe, úgyhogy nem tudtam vele játszani. Most vitték el 6000-ért...
Pont, mikor látom, hogy akciós a Rage 2 deluxe...és hát a DLC-ket csak letolnám.. hátha kikupálták. Úgyhogy újra megvettem storeon 7500-ért. Yeah. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#225638) Tdizsolt válasza Henker2 (#225636) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Vannak move-os játékok,pl. Just dance, az nagyon komoly, a családdal nyomtuk még 3-ason,jó móka! Illetve a Sports Champions is szórakoztató. Ezekhez kell a "fagyi".

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#225639) mastadoc1


mastadoc1
tag

44, de lélekben 20. Kezdetben c16, aztán a PC evolúció fejlődése során mindenféle gépem volt. 2 éve hozta a Jesuska a ps4-et, azóta PC-n nem is játszok. :)) A ps verhetetlen. :C

(#225640) Deck válasza .LnB (#225596) üzenetére


Deck
titán

Köszi a kedvességed ;] :P

PS5

(#225641) Wesder


Wesder
félisten

My Friend Pedro-t bàtran tudom ajànlani hogy próbàljàtok ki. Nagyon badass:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225642) saelin válasza saelin (#225633) üzenetére


saelin
veterán

Kb 10 percig volt vicces, aztán ugyan olyan monoton lett mint a többi BR játék.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#225643) _drk


_drk
őstag

Szerintetek digitális vagy fizikai vásárlás?

Death stranding akciós még alza-n, de a storeban is a deluxe. A digitális +2,5k de sokkal kényelmesebb ügye. Lemezt megveszem még el is adhatom, de mivel exkluzív meg nem szeretem a hülyéket, úgyse fogok azzal foglalkozni. De kitehetem dísznek!
Igazi first world problem! :D

(#225644) 30z.Samu válasza lionshamlet (#225572) üzenetére


30z.Samu
félisten

30 múltam szeptemberben, ment a szavazat. :))

Sic Parvis Magna

(#225645) Deck válasza 30z.Samu (#225644) üzenetére


Deck
titán

Szoros a mezőny.. De vezetünk ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#225646) erahurka válasza _drk (#225643) üzenetére


erahurka
félisten

Hát ez kinek mi. Én nem szoktam eladni, meg UK profilom van, úgyhogy inkább digitális. De ha olcsóbb és nincs gond az eltérő CUSA kódból (mert itthon vásárolsz és magyar profilod van), akkor simán fizikai. De neked kell kitalálni, nincs rá univerzális válasz.

(#225647) 30z.Samu válasza Deck (#225645) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mondjuk kicsit visszaolvasva a hsz-eket 1-2 évszámon meglepődtem. :D De jó, hogy ennyire széles a korosztály. :K

Más: Dragon Ball Z Kakarot - Majin Vegeta Sacrifice (Final Explosion) Cutscene HD

Bitang jól fog kinézni. :Y

Sic Parvis Magna

(#225648) Wesder válasza 30z.Samu (#225647) üzenetére


Wesder
félisten

Na megint 54€ minusz:C

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225649) 30z.Samu válasza Wesder (#225648) üzenetére


30z.Samu
félisten

Először nem akartam megvenni, de ahogy jött a többi videó, arra kellett rájönnöm, hogy ez bizony instant get. :D Egyébként ez az egyik legszomorúbb/meghatóbb (ki hogy éli meg) jelenet szerintem. Nálam ebből a szempontból az viszi a pálmát, amikor Goku feláldozza magát Cell ellen.

Sic Parvis Magna

(#225650) Kendek válasza _drk (#225643) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nagyon egyszerű. Ha akarsz lemezt és a vele járó előnyöket meg hátrányokat, akkor az, ellenkező esetben pedig digitális.

<-ƘƘ->

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.