Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#226251) .LnB válasza marilllyo (#226250) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondjuk, én nem vagyok ős CoD-os, de azt se tudom, hogy az új részben van e zombie mód. Pedig tegnap is játszottam vele.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226252) marilllyo válasza .LnB (#226251) üzenetére


marilllyo
veterán

Nincs. Az MW-ből kihagyták. Majd jövőre a BO5-be....

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#226253) hombre[EU] válasza marilllyo (#226250) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az ōs codosok már rég nem codoznak :DDD
vagyis de, hazudtam [link]
wow, még él

Life, Uh, Finds A Way

(#226254) Schweini válasza .LnB (#226245) üzenetére


Schweini
tag

Ha gondolod én küldök neked egyet ingyen, vagy ha van valamid ami már nem kell akkor azért cserébe. Gép mellé kaptam, de ki sem bontottam, meg nem is fogom. Ha érdekel privátban megbeszélhetjük. :)

(#226255) sxxorp válasza S e t h (#226244) üzenetére


sxxorp
őstag

Köszönöm, nagyjából erre jutottam én is, csak sokkal patentebb módon megfogalmaztad, megerősítésnek kiváló :R
Sajna én inkább költséghatékony vásárló vagyok, az eladásra én is nagyon ritkán veszem rá magam. Az X360 is itt van még, amit a Microsoft Store nyitónapján 'vettem' (egy Vaio laptophoz adták ingyen, és inkább a konzol bolt a cél, mint a laptop :D ), nehéz lesz rávenni magam az eladásra. A Dreamcast-et már nem is mondom.

(#226256) tboy93


tboy93
nagyúr

DBZ Kakarot commercial (yt alert)

Japánok azért értenek a nosztalgiához, biztos ütni fog náluk (is) ez a játék :))

(#226257) penge111


penge111
addikt

Amúgy PS-re melyik a legjobb DB rész? Fiatalkoromban mikor még nálunk is adták a sorozatot, nagyon szerettem. Még fősulin az egyik vizsgámról is az egyik rész miatt maradtam le :) Mondjuk anno snes, és gba emukon próbáltam ki pár részt, azok nem igazán fogtak meg...

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#226258) .LnB válasza penge111 (#226257) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

FighterZ

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226259) Schweini válasza tboy93 (#226256) üzenetére


Schweini
tag

Nem értettem egy szót sem a videóból, mégis értettem mindent. :D Addig linkelgetitek itt a videókat róla, hogy még a végén elő kell rendeljem. :DD

(#226260) Deck válasza penge111 (#226257) üzenetére


Deck
titán

Fighterz ahogy felettem is írták.

Gameboy-on a Dragon Ball Advanced Adventure nagyon jó kis játék. Fut telefonon és PC-n is. Én nagyon szeretem :P

PS5

(#226261) penge111 válasza .LnB (#226258) üzenetére


penge111
addikt

Amúgy az legenda,vagy van valós alapja, hogy annak idején a magyar adóról azért vették le a sorozatot, mert egy hülye gyerek tényleg elhitte, hogy van repülőfelhő és leugrott egy ház tetejéről, csak nem jött a felhő érte időben?

Deck: Szerinted nem tudom, nekem happychick emu van a telomon, meg ppsspp :P

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#226262) .LnB válasza tboy93 (#226256) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Japán mércével ez egy nagyon korrekt reklám szerintem. :)
És ha ciki, hanem. Bevallom, hogy a fürdőszobás kissrác mint ha én lettem volna. A baj csak az, hogy ma ha leülnék ez elé, nem adná azt a feelinget. Szóval pont a reklám lényegét nem élném át. Már a Dragon Ball Super is elég nagy szenvedés volt nekem. (Leszámítva a Future Trunks szálat.)

(#226261) penge111
Nem legenda, tényleg megtörtént. Ráadásul a tv-ben, egy eléggé megvágott verzió ment. Ha emlékeim nem csalnak, nálunk úgy ment le a Freeza vs Trunks fight, hogy Trunks ketté vágja Dermesztőt aztán cut.. Az eredetiben meg tepertőt csinál belőle: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226263) Bad Pritt válasza penge111 (#226257) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát most már várd meg a Kakarotot. :D
Szerintem jó a két Xenoverse is (főleg az első), a Fighterz nagyon gyors fighting game, szóval választék van egy kicsi.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226264) Deck válasza .LnB (#226262) üzenetére


Deck
titán

Persze, hogy az volt hisz a Z nyomába sem ér. A rajzolás, zene, hangok, komolyság, vér, stb.. Az újat már kb kisgyerekeknek csinálják.. :(
Goku-ból is tiszta hülyét csináltak.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#226265) BoneDragon válasza .LnB (#226262) üzenetére


BoneDragon
veterán

Pedig az eleg gyenge volt, foleg a vege. A manga ezerszer jobb lett. Erdemes vegig nezni.

(#226266) .LnB válasza BoneDragon (#226265) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Black Goku-s szál szerinted gyenge volt?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226267) tboy93 válasza .LnB (#226262) üzenetére


tboy93
nagyúr

A Super engem egyáltalán nem fogott meg, par reszt neztem az elejerol ossz-vissz. Untam. PS2-es eraban nyomtam sok DBZ jatekot, az Infinite World volt a kedvencem.

(#226268) JoceeHunt válasza Scholes9 (#226227) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Csak COD jöhet szóba?
PS4-re váltottam 2 éve, a gamer asztalim csak áll, jobban szeretem a PS-t, de sajna azóta lemorzsolódtam a COD csapatunktól meg 2 haveromtól akikkel Dying Light volt mindig az éjjeli móka.
Zombis, nézz rá, örülnék ha a cross platform hiánya miatt újra tudnék valaki értelmes emberrel játszani.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#226269) hombre[EU] válasza .LnB (#226247) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én azt hittem a Control egy raytracing tekdemó... több van abban a játékban,mint a MaxPayne-ekben?
szerk.: a 3 nem remedy

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#226270) .LnB válasza hombre[EU] (#226269) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

Jó játék. Atmoszféra atom. Újszerű is. De hogy év játéka?! Hát nem tudom. Én nem annak adnám, de el tudom fogadni ha az kapja. Csak rövid.

Nálam így néz ki a lista idén:

1. Death Stranding
2. A Plague Tale: Innocence
3. Control
4. Days Gone

Viszont a Control és A Plague Tale az szinte ugyan annyira tetszett. Ha levesszük a DS-t ebből, akkor simán megértem a Control-t, és megérteném a A Plague Tale-t.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226271) BoneDragon válasza .LnB (#226266) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen. Jol kezdodott, de nagyon gyenge lett foleg a vege. Dragon ball mercevel is faszsag volt, foleg a trunksos eroltetes. Sajnos nem keszult el idoben a manga, ezert ilyen gyenge a dbs anime. Remelhetoleg a folytatasnal ezt a hibat nem kovetik el ujra. Ezert is erdemes elolvasni a mangat, teljesen mas elmeny.

(#226272) RetroJack válasza BoneDragon (#226271) üzenetére


RetroJack
tag

+1
Z-hez képest borzalmas az egész, mintha saját maga karikatúrája lenne. De elnézve a jelenleg futó Mangát a folytatás se lesz jobb. Bills az egyetlen pozitívuma a sorozatnak amit fel lehet mutatni, de ugye eredetileg az is Z-hez kapcsolódott...

(#226273) RetroJack válasza penge111 (#226257) üzenetére


RetroJack
tag

Legjobb db játék szerintem a Xenoverse 2, mai napig bővítik, tudsz saját karaktert létrehozni, kicsit mmo-s. A fighterz inkább fighting game mint db játék... van ingyenes verziója a Xenoverse 2-nek egy próbát megér!

(#226274) .LnB válasza RetroJack (#226272) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Főleg úgy, hogy milyen más művek vannak/voltak a műfajban. Ma már egy Dragon Ball animére fel se kapom a fejem. Amíg cserek voltam, csak az volt. De egy Steins;Gate után?! Jelenleg fut nálam az AoT, The Grandmaster of Demonic Cultivation. Teljesen más szintek. Mondjuk idén pótoltam a Death Note-ot, és a végére elég nagy csalódás lett.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226275) markknight válasza .LnB (#226262) üzenetére


markknight
veterán

A Trunksos fatalityt leadta az RTL is egy délutáni időpontban, ott voltam fél évszázada és néztem :D

(#226276) .LnB válasza markknight (#226275) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez biztos? Elsőre így adta az RTL Klub? Én nem így emlékszem. Pedig láttam párszor, minden rész fel volt véve kazira. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226277) BoneDragon válasza .LnB (#226276) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ugy remlik az mar nem volt leadva, csak videokazettan jott ki. Valaki javitson ki ha tevedek.

(#226278) markknight válasza .LnB (#226276) üzenetére


markknight
veterán

Most, hogy visszakérdeztél elbizonytalanítottál. De pont ez után a rész után szüntették be az egészet és rakták késő estére a részeket azt hiszem. Az biztos, hogy Goku még ott landolt, de beszélni már nem láttuk ebben a puccos ruhában.

[ Szerkesztve ]

(#226279) hombre[EU] válasza .LnB (#226270) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Halogattam,mert benne volt a pakliban egy rtx kártya és azzal szerettem volna, de most már el is felejtettem,hogy volt control. Lehet majd egyszer, de én azt hallottam,hogy a történet semmi újat/érdekeset nem tud, 6-7 óra puffogtatás meg annyira nem köt le. Kerülöm a "puskás" játékokat :D rühellem a lövöldözést (egy két játék kivételével)

Life, Uh, Finds A Way

(#226280) RetroJack válasza .LnB (#226274) üzenetére


RetroJack
tag

Dragon ball Z mai napig megállja helyét, ott komolyan vette magát a sorozat, ha már videojáték fórum had ajánljam a Sword Art Online-t, elsőre azt hittem hogy egy tipikus nagy szemű hardcore anime, de több annál, nekem nagyon bejött :))

(#226281) Bad Pritt válasza RetroJack (#226273) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem mellesleg most 6000 pénz az 1-2 bundle. Ennyiért amúgy szerintem best buy.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226282) RetroJack válasza Bad Pritt (#226281) üzenetére


RetroJack
tag

Elsővel nem játszottam sokat, viszont sztori szempontjából a 2. Is végig visz az egészen, ha jól emlékszem. Talán az első rész azért felesleges mert nagyban épít az online pve meccsekre ezért jobban megéri a 2. Részbe fektetni az időt. Persze 6e meg mindig jó ár!

(#226283) 30z.Samu válasza markknight (#226278) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, az RTL-en akkor az volt a legutolsó rész, amikor Goku megérkezett.

Sic Parvis Magna

(#226284) Bad Pritt válasza RetroJack (#226282) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na én meg pont az egyet toltam többet.

Akkor azt mondod, elég a második? Azt nem tudom, hogy ez a rengeteg fiszem-faszom dlc mennyit ad a játékhoz, rohadás sok karakter pakk van hozzá...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226285) markknight válasza RetroJack (#226280) üzenetére


markknight
veterán

Netflixen szemezek vele, ránézek. A címe alapján azt hittem valami online játéknak az átirata ezért el is kerültem messziről.

(#226286) .LnB válasza RetroJack (#226280) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem meg nem. Gyerekként imádtam, ez nem kérdés. De mostanra azt mondom, hogy egy Naruto is sokkal jobb a Dragon Ball-nál. Több ötlet, érdekesebb sztori, meg ilyenek. És én csak az anime-k alapján ítélkezem. Manga-t nem nagyon olvasok.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226287) laci1117 válasza Aguinaga (#226242) üzenetére


laci1117
tag

20-al szívesen meccselnék veled, ha gondolod vegyél fel, az itteni nickem a PSN nevem :)
Én is csalódtam amúgy a játékban, CTRL+C CTRL+V az előzőből... most berakták ezt a Snoop Dogg/Lion bánat tudja éppen mi a neve embert kommentátornak, bezzeg az indiánfejű bírót nem képesek kicserélni 19 óta... minden meccsen ugyan az a rusnya pofa, ugyan azok a mozdulatok és animációk... :W

(#226288) .LnB válasza Schweini (#226254) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj, elfelejtettem válaszolni. Bocsi.
Köszi de nem élek a lehetőséggel. Tuti nem játszanék vele. Gondolkodtam, hogy add el, keress rajta, de az se könnyű.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226289) Lackooo84 válasza .LnB (#226247) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ilyen világot élünk, ahol egy pusztulat unalmas tps shooter ami ráadásul rohadtul összecsapott, akadozó, bugos, droppoló szar GOTY díjat kap... Újabb vérszem a fejlesztőknek....

The Truth is out there...

(#226290) .LnB válasza Lackooo84 (#226289) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oké nem tetszik, de akkor minek adnád?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226291) markknight válasza Lackooo84 (#226289) üzenetére


markknight
veterán

Azért az is fura, hogy amikor megjelent a játék mindenki ódákat zengett róla itt a fórumon.

[ Szerkesztve ]

(#226292) RetroJack válasza Bad Pritt (#226284) üzenetére


RetroJack
tag

Szerintem elég a második, biztos hogy ott a legnagyobb az online közösség, van hozza sok dlc, de le is szoktak akciózni őket nem olyan vészes...

(#226293) RetroJack válasza .LnB (#226286) üzenetére


RetroJack
tag

Db és a naruto anime eléggé manga hű, de én elvakult db rajongó vagyok szóval nem megyek bele tovább :D

(#226294) Wesder válasza Wesder (#226234) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom akkor nem lehetséges.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226295) 30z.Samu válasza Wesder (#226294) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem lehet, tudtommal.

Sic Parvis Magna

(#226296) penge111 válasza .LnB (#226290) üzenetére


penge111
addikt

Én titkon bíztam egy Nintendo sikerben (Fire Emblem: Three Houses)

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#226297) Wesder válasza 30z.Samu (#226295) üzenetére


Wesder
félisten

Kàr. Odaàt repkednek a kulcsok, itt is jó lett volna 1-2 sorsolàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226298) hombre[EU] válasza Wesder (#226297) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha nagyon akarsz kisorsolhatsz egy ilyet [link] ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#226299) ldave válasza markknight (#226291) üzenetére


ldave
félisten

Mert jó is a játék, a túlnyomó többségnek semmi gondja nem volt vele. Vannak gyengei pontjai persze, játékdizájn terén is voltak vele problémáim, én valahova 7-8 pont közé tenném, de unalmas és összecsapott jelző szerintem nem állja meg a helyét a játékkal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#226300) .LnB válasza hombre[EU] (#226298) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Támogatom, sőt ha nem egyet, az se baj! :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.