Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#226801) ProEvoFan válasza marilllyo (#226785) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Pontosan.Erre jók az ex címek.Ott meglehet mutatni mit tud a gép. :K
Amúgy kicsit vegyetek vissza az elvárásokból, mert nagyon nagy csalódás fog benneteket érni... szerintem stabil 4K/30fps és hozzá brutál grafika.Ennyi.Nem lesz itt semmi egyéb, maximum az indie játékoknál lesz 4k/60fps vagy talán 8K/30fps...

[ Szerkesztve ]

(#226802) Mike válasza hombre[EU] (#226793) üzenetére


Mike
veterán

ez melyik játék?

(#226803) belan válasza Wesder (#226799) üzenetére


belan
addikt

Elméletben 65 colt akartam minden áron mert eddig 55 colos volt a max , de biztosítással már 720 ezer lett volna volt nálam pénz de valahogy azt a összeget már en is sajnáltam ki adni egy tvre de igy utólag meg bántam nem vettem meg . ;]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#226804) Wesder válasza belan (#226803) üzenetére


Wesder
félisten

Ügyes vagy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226805) erahurka válasza belan (#226803) üzenetére


erahurka
félisten

Mióta divat felvágni itt azzal, hogy ki mennyire tehetős? :F

(#226806) Wesder válasza erahurka (#226805) üzenetére


Wesder
félisten

Most volt a ki mennyit vert el PS-re téma. Kb ugyan az.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226807) undercover


undercover
senior tag

A karácsonyi leárazások mikor fognak kezdődni a storeban nem tudjátok?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#226808) belan válasza Wesder (#226804) üzenetére


belan
addikt

Jön második csemete szóval így jobb ha van több tartalék , nagyobb mozi nagyobb pénz de egyszer meg lesz a 65 colos is ;] amúgy ha nem lennék annyira finnyás akkor 65 colos LED LCD tv mar 200 250 is lehet akcióba kapni persze belépő 4K.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#226809) 30z.Samu válasza undercover (#226807) üzenetére


30z.Samu
félisten

Már van, nem?

Szerk.: Ja, van már, 24-éig, de utána is fog akciózni a Sony.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#226810) belan válasza erahurka (#226805) üzenetére


belan
addikt

Nem a tehetőségről van itt szó van aki havonta 30,40 ezret költ el játékokra ! Csak mondtam ennyi a keret egy tvre nálam,valaki 10x ennyiért vesz meg egy tv és ha mondom az nem felvágás , nem azt írtam hogy de menő vagyok annyiért vehetek tv kis hal vagyok én is mint te a gépezetbe ! ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#226811) hombre[EU] válasza Mike (#226802) üzenetére


hombre[EU]
veterán

MetalGearSoild5: PhantomPain

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#226812) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Tudjátok,hogy ingyenes a hétvégén a Fallout76? Talán Plus kell hozzá

Life, Uh, Finds A Way

(#226813) EczkE válasza hombre[EU] (#226812) üzenetére


EczkE
addikt

Ingyen se. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#226814) 30z.Samu válasza EczkE (#226813) üzenetére


30z.Samu
félisten

Valami ilyesmi volt az első reakcióm nekem is. :D

Sic Parvis Magna

(#226815) hombre[EU] válasza EczkE (#226813) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én sem, de van itt egykét mazochista kiváncsi lelkū egyén ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#226816) Tdizsolt válasza Wesder (#226799) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Én még a 180-at is sajnáltam, valahogy nem mozgat ez a tv téma.Egy nagyon belépő szintű 4k volt(LgUJ6517) , de nem voltam hajlandó többet szánni rá (ez 2 éve volt), ez is csak kényszer megoldás volt, mert az akkori tv megadta magát.

Psn ID: Tdizsolt

(#226817) Wesder válasza Tdizsolt (#226816) üzenetére


Wesder
félisten

A 200 màr nagyon max nàlam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226818) bandi0000 válasza erahurka (#226805) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ez nem tehetősség kérdése... én 400 ért vettem az Oledet, úgy, hogy nyáron dolgoztam 3 hónapot érte, amúgy meg sulizok...

Belegondolsz aki naponta elszív 1 doboz cigit 1 évbe 400k, nyilván kis összeg, így senki nem számolja, szal mindenki elver ennyi pénzt, kérdés hogy mire, és mennyire van értelme

Xbox One: bandymnc

(#226819) Tdizsolt válasza bandi0000 (#226818) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Nyilván nem (csak) az, de valahol azért mégis.
Én nem iszom, nem dohányzom, nem kávézom, nem drogozom, nincs drága hobbim.... Viszont eltartok egy családot, így nagyon is meg kell gondolnom, mit, hova, mikor.
Nem sajnáltatom magam, szerencsére megvan minden, amit el szerettem volna érni az életben, de felesleges pénzszórásra és luxus cikkekre nem futja.

Én is szívesen bámulnék egy benga QLED tvt a nappaliban, de ha ennek az ára valahonnan hiányozna a háztartásból, biztos, hogy utolsó utáni gondolatom lenne, hogy bele toljam a pénzt. Hitelem nincs, remélhetőleg nem is lesz, legalább is tv miatt biztos, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#226820) sxxorp válasza Tdizsolt (#226790) üzenetére


sxxorp
őstag

Fiad van? Mivel leped meg? Hogy maradt ki az autóverseny? Szerintem kötelező, ráadásul egyre ritkább osztott-képernyős közös program! A párom épp itt sikong a Driving School-ban, hogy: "Elsőre araaany!" És 3000 körül meg lehet kapni (a 170 mellett...) ;)

(#226821) Tdizsolt válasza Wesder (#226817) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Főleg, ha tisztában vagyunk a gyártási összeg, és az eladási összeg közötti pofátlanul óriási különbséggel. De ebbe nem akarok bele menni, kényes, és meddő téma... :K

Sxxorp:

Igen, 12 éves, meg egy lányom... ;)
Nem tudom, én úgy voltam vele, hogy GT-hez kormány dukál. A mostani nem jó a 4-hez,cserélni nem akarom még.
Beszerzem majd, biztos olcsón hozzá lehet jutni használtan. Ünnepek alatt a családdal inkább a Lbp3-raegyünk rá, az játszható 4en is egyszerre. Aztán utána bele csapunk a lecsóba, lesz mit bepótolni... :K

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#226822) hombre[EU] válasza Tdizsolt (#226819) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mindenki annyit keres amennyit tud és oda rakja ahova akarja :) ha pénz a téma abból mindig csak baj van, felvágás és panaszkodás a vége

Life, Uh, Finds A Way

(#226823) bandi0000 válasza Tdizsolt (#226819) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Igen, valszeg ha nekem is lesz családom nem lesz ennyi felesleges
pénz a hobbikra

Csak arra akartam rámutatni, hogy attól hogy valaki kicsivel többet költ egy adott dologra mint az átlag, az nem azt jelenti hogy tele van mint a disznó, csupán más az életkörülménye

Xbox One: bandymnc

(#226824) belan válasza bandi0000 (#226818) üzenetére


belan
addikt

Pontosan igy van , sokan meg veszik évente a új iPhone-t 400 440 ezerért . Sajnos a jót meg kell fizetni ! Egy oled tv tejesen más dimenzió mint egy LED LCD tv lehet az Qled is ! Ha valaki meg akarja venni össze spórolja rá aki meg sajnálja rá az meg vegye meg a olcsóbb tv-t !!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#226825) markknight válasza Tdizsolt (#226819) üzenetére


markknight
veterán

Csak szórakozz jól, más számít.

[ Szerkesztve ]

(#226826) tboy93 válasza Tdizsolt (#226821) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az hogy egy termek gyartasi osszege mennyi, az nem jelent semmit. Teny, hogy par 10$ vagy max 100$-bol kijon mondjuk egy PS4 legyartasa, de amikor Te azt a termeket megveszed, akkor a tobb eves fejlesztesi koltseget is meg kell fizetned, meg a marketinget, meg egy csomo mas dolgot. TV-nel, meg minden masnal is igy van.

Egyebkent egyetertek, elso a csalad, hitelt meg ilyen cuccokra en sem szoktam felvenni.

(#226827) Deck


Deck
titán

Látom nem hagytam ki semmit lényegeset. :U

[ Szerkesztve ]

PS5

(#226828) 30z.Samu válasza Deck (#226827) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem nem, menj vissza játszani. :D

Sic Parvis Magna

(#226829) Deck válasza 30z.Samu (#226828) üzenetére


Deck
titán

Az valahogy sokkal szórakoztatóbb.. :P

PS5

(#226830) 30z.Samu válasza Deck (#226829) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szívem szerint én is tolnám az ipart, ha nem melóznék. :U :DDD

Sic Parvis Magna

(#226831) Deck válasza 30z.Samu (#226830) üzenetére


Deck
titán

Majd utána.. ;)

PS5

(#226832) belan válasza Deck (#226827) üzenetére


belan
addikt

Nem bizony inkabb nyomd a játékot en is azt csinálnám ha nem meloznék . ;] Valahogy nem szórakoztató most a fórum csak ha itt vagy akkor az ! :DDD

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#226833) 30z.Samu válasza Deck (#226831) üzenetére


30z.Samu
félisten

Este 8-kor zárok, általában akkor már nincs "türelmem" hozzá. Van, amikor elkap a HÉV és tolom az ipart, de általában addigra max az HBO Go-ra marad energia. :D

Sic Parvis Magna

(#226834) syler123


syler123
veterán

Uncharted 4 mennyire játszható, ha a korábbi részekkel nem játszottam? Ha minden igaz 3500ft-ért postával sikerül beszereznem egy jó állapotú példányt.

Collection-ön még agyalok, de azok felett eléggé eljárt az idő, lehet nem jönne be túlzottan.

30z.Samu : szuper :R , akkor én is így fogok eljárni :)

Mondjuk a God of War-t is az utolsóval kezdtem :D Imádtam. Azóta is felfedezek benne.

[ Szerkesztve ]

(#226835) 30z.Samu válasza syler123 (#226834) üzenetére


30z.Samu
félisten

Simán játszható, én azt játszottam végig először, utána kaptam kedvet az elődökhöz. :K

Sic Parvis Magna

(#226836) Tdizsolt válasza hombre[EU] (#226822) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Ez pontosan így van, eszemben sincs más pénztárcájában turkálni, illetve azért említettem, hogy nem sajnáltatom magam,épp ezt megelőzendő biggyesztettem oda.

Bandi:

Egyet értek Veled,mindenkinek meg van a maga hóbortja. És fura, hogy legtöbbször ellenpéldának a (káros) szenvedélyeket hozzák fel, pedig más is viheti dúrván a pénz, amit lehet, nem is vesz észre az ember,.
Illetve nem csak az életkörülmény az, ami nagyban befolyásolja ezt, hanem az igények is. Mindenkinek mások az igényei, és a fontossági sorrendjei. Ezért ez egy meddő "vita"... :K

Psn ID: Tdizsolt

(#226837) tboy93 válasza syler123 (#226834) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jatszhato, de sok utalasrol lemaradsz igy. Szerintem érdemes elotte vegigjatszani az elso 3 reszt is, nem nagy tetel, egyben a 3 resz 2-3000 hasznaltan.

[ Szerkesztve ]

(#226838) 30z.Samu válasza tboy93 (#226837) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, ha ismered az első hármat, akkor sokkal nagyobbat üt, de szerintem ha még nem volt hozzájuk szerencséje akkor is teljesen élvezhető. :)

Sic Parvis Magna

(#226839) syler123 válasza tboy93 (#226837) üzenetére


syler123
veterán

Nézelődöm majd, azt még nem találtam, 1-2 példány van fent 4eFt környékén, de én fillérbaxósodok :D Aránylag értelmes áron szereztem be az eddigi játékokat, még mondjuk nincs sok.

The last of us remastered 3eFt szállítással.
God of war, Horizon Zero Dawn 4eFt darabja (ezek újak voltak)
Most akkor az Uncharted 4

Még amiken agyalok az a Driveclub, ez 2eFt környéke, de úgy olvastam itt már a szerverek is le vannak állítva. Akkor a Ratchet and Clank, ami tetszik videók alapján, nagy rajongója voltam régen a Crash sorozatnak.
Talán még a Shadow of the Colossus, elvileg nagy klasszikus és nekem kimaradt a ps2 korszak :)

[ Szerkesztve ]

(#226840) 30z.Samu válasza syler123 (#226839) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem inkább egy Gran Turismo-ra moccanj rá. :)

Sic Parvis Magna

(#226841) zalman90


zalman90
őstag

Sziasztok. Talán itt válaszra találok.. yutubon már az összes videót megnéztem de, nem jártam sikerrel.

Probléma a következő: Rég nem használt 2db DS4 kontrollerem gondoltam elő veszem, fel töltöm őket viszont, a probléma hogy semmiképp sem akar csatlakozni a PC-hez (igen én PC-n használtam egy asus BT adapterrel)

A windows uj, probáltam laptopon saját bt vel.. többször nyomtam neki resetet a kis kapcsolón.. a hiba ugyan az, windowds egyáltalán nem látja hogy párosítani akarom, csak villog fehéren (mind a 2). Egyébként usb kábellel ok, párosit, működik stb.. csak mikor bt-n kapcsolódnék vele, csak villog fehéren.

Ötlet? :F

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#226842) bandi0000 válasza zalman90 (#226841) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hivatalosan nem ismeri fel a windows, le kell szedni a ds4windows? appot és azon keresztül már menni fog

Xbox One: bandymnc

(#226843) zsolt19900


zsolt19900
őstag

nos bejött amit mondtatok, még pár héttel ezelőtti kérdésemre, valóban beszippantott a ps :)

tényleg jól el lehet lenni vele, és nem is bántam meg a megvételét

a fórumot sajnos nem tudom nyomonkövetni (3xxx hsz volt azóta), de megpróbálok bele-bele olvasgatni

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#226844) 30z.Samu válasza zsolt19900 (#226843) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nyugi, abból alsó hangon 2000 hsz minden, csak nem szakmai, sok mindenről nem maradsz le. ;]

Sic Parvis Magna

(#226845) Tdizsolt válasza markknight (#226825) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

:R

Tboy:

Ez evidens, de tény, hogy az 500-1M tvk csöppet túl vannak árazva. Főleg, hogy a technológia kiforrott réges régen, de ha csak "csepegtetnek", úgy sokkal több júzert tudnak pénzköltésre ösztönözni.

Én még emlékszem arra, amikor a Full Hd bejelentésénél elhintették azt, hogy ez a csúcs, nincs tovább, a szem nem érzékel ennél nagyobb felbontást. Aztán most hol tartunk...

Psn ID: Tdizsolt

(#226846) mrThomi


mrThomi
őstag

Sziasztok. Van egy elég sürgős kérdésem.
Beszereztem egy éve kb ps4 pro gépet, eddig csak olyan játékokkal játszottam amihez nem kellett internet kapcsolat, de mióta meg van a Division 2 folyamatosan megszakad a kapcsolat az ubisoft szerverrel. Azt hittem a játek hiba, de most volt ingyenes a crew 2 demo, de onnan is ledobált folyamatosan. Ha meg pl egy 40GB frissítő fájlt tölt a gép mindig kivétel nélkül vagy megáll vagy megszakad a kapcsolat. Ilyenkor csak az segít ha a hálozaton belül ki-mjad vissza kapcsolom az internetet és utánna jó de kicsivel késöbb megint leáll. Idegesítő hogy alvó módban lehetetlen bármit is letölteni mert tuti megáll. Viszont ami fura és érdekes az ha meg áll és lefuttatom a kapcsolat ellenőrzést minden zöld és még a ps networkbe is, DE AZÉRT KIDOB A JÁTÉKBÓL ÉS AZ A QRVA LETÖLTÉA IS MEGSZAKAD. A géppel van valami vagy a fritzboxommal ?( 5ghzre van kapcsolódva de a 2.4 en is kidobált mindig)

(#226847) zalman90 válasza bandi0000 (#226842) üzenetére


zalman90
őstag

fel van telepítve.. régebben ment is.. és most probáltam a telefon se látja

létezik hogy a BT modul megy tönkre a DS4 be egy időben mind a kettő eszközben?



oké.. adtam nekik még 1 esélyt és sikerült.. még 1 reset.. majd kiváncsiságból párositottam a telefonomhoz.. ez uán a gép is látta valamiért :F :F

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#226848) frankdelgado válasza mrThomi (#226846) üzenetére


frankdelgado
őstag

Èn adnèk neki fix ip címet, ha lehet. Ps4en mèg bem pribàltam, de boxon ez negoldotta az ilyen problèmàt. Ha több eszközt hasznàlsz wifin, akkor szokott ilyen lenni...

(#226849) hombre[EU] válasza mrThomi (#226846) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Milyen messze van a router? Kábelen nem lehet rá csatlakozni? Ha nem akkor wifi repeater vagy extender

Life, Uh, Finds A Way

(#226850) bandi0000 válasza zalman90 (#226847) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Àhh, nem hinném hogy tönkrement, esetleg egy ps en lehetne megpróbálni, de az se sokat segít neked

És ha vennél egy vevőegységet hozzà ?

Xbox One: bandymnc

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.