Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#226851) Steve1207 válasza mrThomi (#226846) üzenetére


Steve1207
veterán

Én alapból rákötném kábelre, hogy mi a helyzet, ha azon keresztül csatlakozik és jelentkeznek-e ugyanezek vagy megy szépen.
Utána pedig beállítások, első körben csatornát váltanék, hogy az megoldja-e, ha pl nem a routerek által preferált 13-asra áll be, hanem valamelyik másikra. Anno végigteszteltem az összeset, hogy kijöjjön melyiken a legjobb a ps.
Ha ez se megy akkor fix ip és társasival variálnék, amennyiben nem segít kerítenék másik routert tesztre, mert lehet az is simán a ludas benne valami beállítása miatt. (Plusz google "router típus playstation 4" aztán hátha másnak is volt ilyen problémája)

.

(#226852) james001 válasza zsolt19900 (#226843) üzenetére


james001
veterán

Összefoglalom neked mi volt abban a 3000 hsz-ben:
-karácsonyi téma kód osztogatás
-alza kuponos téma
-miért nem lehet saját véleményed és egyéb trollságok
-ki hány éves
-ki mennyi pénzt dobott ki eddig játékokra 2019-ben
Szívesen :P ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#226853) 30z.Samu válasza james001 (#226852) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kb mindegyik gondolat után odafért volna, hogy és egyéb trollságok. ;]

Sic Parvis Magna

(#226854) tboy93 válasza syler123 (#226839) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem is inkabb GT Sport. Ratchet jo jatek, erdemes azt is vegigvinni.

(#226855) tboy93 válasza Tdizsolt (#226845) üzenetére


tboy93
nagyúr

Csak amikor bemutattak a fHD-t lehetett a legnagyobb tv vagy 40", manapsag meg 200k-ert hozzad vagnak egy 65"-os tv-t. Ezeken tényleg van értelme a 4K-nak :K

(#226856) belan válasza 30z.Samu (#226853) üzenetére


belan
addikt

Hogy egyéb finom trollságok . :DDD ;]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#226857) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

A Ghost Recon Breakpoint máris kapott egy 58%-os leárazást,wow.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#226858) 30z.Samu válasza Carlos Padre (#226857) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ezek szerint az eladásban is kemény töréspont léphetett fel. ;]

Sic Parvis Magna

(#226859) undercover


undercover
senior tag

Fallen Order szerintettek fog akciót kapni a storeban később vagy esélytelen?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#226860) tboy93 válasza undercover (#226859) üzenetére


tboy93
nagyúr

Persze hogy fog. Kerdes hogy mikor :D elobb utóbb benne lesz az EA accessben is...

(#226861) EczkE válasza undercover (#226859) üzenetére


EczkE
addikt

Persze hogy kap majd akciot. Kerdes mikor es mennyit.

Asszem mindenféleképpen!

(#226862) Steve1207 válasza undercover (#226859) üzenetére


Steve1207
veterán

Egy hónapja jelent meg, szerintem karácsonyra rittyentenek egy 14-15e-es akciót. Utána meg február körülre tippelem 10-re egy nagyobb akcióban, mivel akkor már 3 hónapja lazán a piacon lesz.
Persze mindez csak találgatás, de most is a szeptemberi megjelent nagyobb címek 10-13 körül futnak.

(#226860) tboy93: tényleg, +1, majd jön a Heat-tel a nyárra :D

[ Szerkesztve ]

.

(#226863) Oszy88


Oszy88
csendes tag

Sziasztok! Nincs valakinek véletlenül elfekvőben egy 10-30%-os kuponja?

(#226864) mrThomi


mrThomi
addikt

Köszönöm mindenkinek a tippeket. Sajnos rákötni kábelre nincs lehetőség,ahhoz vinni kéne tv ps mindent ezért wifiről megy, de a jel erős és nincs olyan nagy távolság. Ha nem oldja meg más a problémát ez lesz az utolsó próba.
Hogy lehet fix ip-t megadni neki ? Sajnos az ilyen hálózati dolgokba nem vagyok benne, de ki akarom aknázni a lehetőségeket

Nothing Phone (2a)

(#226865) saelin válasza sp8787 (#226735) üzenetére


saelin
veterán

Nekem nagyon tetszett az első rész! De ahogy csak Zelda-ért és Pokémon-ért nem veszek Switchet, így szerintem ezért sem fogok. Elfordulok és úgy teszek mintha nem is létezne a játék. :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#226866) saelin válasza hombre[EU] (#226812) üzenetére


saelin
veterán

Én most töltöm. Jó lesz lefekvés előtt ökörködni vele és megnézni saját szemmel mennyire is vacak.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#226867) Gebriel válasza Oszy88 (#226863) üzenetére


Gebriel
veterán

Egy ilyen kód nekem is jól jönne, ha van valakinek feleslegben. :R

(#226868) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Lepörgött a Detroit: Become Human stáblistája. Nem igazán lehet mit mondani, a Quantic Dream engem a Hevy Rain, Beyond: Two Souls párossal már eleve megvett kilóra (még tavasszal játszottam őket végig). Megint egy játék, ami ütött, és kiemelkedő sztorit rittyentett ide a tv-mre. Közel hibátlan játék, mindenkinek csak ajánlani tudom. Még azoknak is, akik alapvetően nem szeretnek játszani. Ez egy interaktív film, ami bárkit képes olyan szinten beszippantani, hogy nem bírja letenni a kontrollert, amíg a végére nem ér. (Na jó, nekem sikerült, meló mellett 1,5 hétbe tellett végigérnem a sztorin :) )
Tuti, hogy újra végig fogom nyomni, de nem most, hagyom, had ülepedjen. Amúgy ti az egészet újrajátszottátok, vagy csak az egyes chapter-eket "maxoltátok" ki?

Most jöhet valami más, kilépek az exkluzív címek sorából (Horizon és Detroit után), de még nem tudom, hogy a Doom vagy a COD: WWII legyen a befutó. Utóbbi szigorúan csak az egyjátékos kampány miatt került beszerzésre, a fórumon már valaki által említett arab verziós lemezkiadás. :D

(#226869) zsolt19900 válasza james001 (#226852) üzenetére


zsolt19900
őstag

hehe :D köszike

Én is alzás vizeken evezve vásároltam be a témát, ez nem titok :)

Vásároltam egy plusz kontrollert (hát ha szükség lesz rá, szíp narancssárga :D)

Detroit, Mafia 3, RDRP2 ill. a géphez adták a Death Strandinget

A detroitot egy ytbernél láttam azért tetszett meg, a Mafia sorozatot imádtam Pc-n, a Redes asszonykám szíve csücske a géppel adott játékra pedig kíváncsi voltam, hogy leköt-e stb. stb.

és eleddig teljesen jó az összkép :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#226870) Tdizsolt válasza lazioforever (#226868) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

És nem érdemes újra kezdeni úgy, hogy a válaszútnál másik lehetőséget jelölsz meg?

Én úgy olvastam, hogy a teljes játék kimenetelét megváltoztatja, és hatással van a további történésre. Vagy ez ebben a formában így nem igaz?

Psn ID: Tdizsolt

(#226871) Xaels


Xaels
félisten

Befejeztem a Ruiner-t, nem volt rossz. Kb. 5 óra volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#226872) markknight válasza Xaels (#226871) üzenetére


markknight
veterán

Hogy fut pro-n? Gamepassból játszottam vele tavaly, akkor beröccent pár helyen boxon, igaz S-sen.

(#226873) Xaels válasza markknight (#226872) üzenetére


Xaels
félisten

Végig sima, semmi drop.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#226874) sxxorp válasza Tdizsolt (#226821) üzenetére


sxxorp
őstag

Soha nem szántam rá ennyi plusz pénzt kizárólag egy játék típusra, hogy extra kiegészítő (főleg, hogy egy jó élményt adó kormány elég drága). Csak Kinect-re ruháztam be, azért arra sok, és sokféle játék volt (szerintem gyerekeknek is a legjobb). Esetleg az árnyalhat a képen, hogy meglepő módon (mintha a Forza4-ben nem lenne) a GT-ben van mozgásérzékelős irányítás, a kontrollert csavargathatod. Nem kormány, de egész jó kompromisszum :)
Gyerekeknek az Unravel-t majd ki ne hagyd, egy kis csoda, a 2. rész ráadásul co-op.
De poén lehet velük a Plant vs Zombies világában lövöldözni is. Ha van EAAccess-ed, ezek benne is vannak. Az LBP3 milyen a játékmenete? Aranyosnak tűnt már a korábbi generációban is :)
syler123: elég jól sikerültek a korábbi Uncharted-részek is, és szeretem a jó falatokat a végére hagyni, én biztos sorban játszanám őket:)
Távolabbi kapcsolat, de a Detroit előtt pótlom a Heavy Rain-t, és a Beyond Two Souls-t is, valószínűleg fejlődött a az alkotó Quantic Dream, a legjobb jöjjön később.
GT Sport-ot fogtam kétezeröccázé, inkább ez.

(#226875) Wesder válasza sxxorp (#226874) üzenetére


Wesder
félisten

Giroszkóp nélkül nehezen lesz a Forza 4-ben "csavargatós" irànyítàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226876) syler123 válasza sxxorp (#226874) üzenetére


syler123
veterán

Valószínűleg autósból a GT Sport lesz, de hogy én annak a menüjét nem értem, mármint hogy miért jelenik meg egy egér kurzor egy teljesen konzolra szánt játékban. Az egész menürendszer kb pc-re lett tervezve.

marilllyo : Black Ops 4 az oké, az tényleg van PC-re.

[ Szerkesztve ]

(#226877) proly01


proly01
őstag

https://prohardver.hu/tema/playstation_4_2/hsz_226716-226716.html
Tegnap írtam ezt!
Közben rájöttem,hogy csak akkor fordul elő a hiba ha nem HDR es a játék és leteszem pihenő módba a PS-t aztán felélesztem újra!Eltelik kb 5-10 perc és már jön is az effekt.Semmi sem segít csak ha kikapcsolom és újra be.
Találkozott már valaki ilyennel?
:R

....Pr:)ly....

(#226878) marilllyo válasza syler123 (#226876) üzenetére


marilllyo
veterán

Úgy rémlik a GT5 is ilyen volt. De pl a Black Ops 4 is ilyen... Ha sok a lehetőség/ menüpont akkor nem gáz... Egyszerűbb talán.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#226879) bandi0000 válasza proly01 (#226877) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hát legegyszerűbb, hogy próbálj cserélni HDMI kábelt, és próbáld ki másik készüléken, ennél többet senki nem tud mondani

Xbox One: bandymnc

(#226880) proly01 válasza bandi0000 (#226879) üzenetére


proly01
őstag

:R
Érdekes anomália ez.Mert gyári kábellel használom a Prot viszont nem a prohoz kaptam ezt a kabelt hanem egy slimhez.A slimhez ez a kábel be volt építve a falba ezért mikor megvettem a prot nem akartam ott szétbarmolni mindent és nem cseréltem ki a kábelt csak a konzolt ugye a polcon.De a slimnél sosem volt gondom ilyesmivel semmi anomáliája nem volt amíg használtam.A másik dolog hogy csak és akkor csinálja ha előtte leteszem aludni.Sem előtte sem utána,sőt ha elkezdi és odamegyek a konzolhoz(mivel nincs kép más választásom nincs) manuálisan (a bekapcsológomb nyomva tartásával) leteszem aludni majd újra felébresztem utána sem jön elő többet bármeddig játszom.
Érthetetlen...
Volt már 4 PS4 em. 2 vel semmi gond nem volt. Egyik nem akart felébredni alvó állapotból.Nem mindig ébredt fel,Csippant elkezdett villogni a narancsfény majd semmi,nem adott képet.Az is Pro volt, ezzel meg ez a gond. :(
Megpróbálok egy kábelcserét (bár nem szívesen "verném szét a házat"),de félek itt más baj lesz.Vagy nem teszem le a gépet alvóba.

....Pr:)ly....

(#226881) Dreimus válasza proly01 (#226880) üzenetére


Dreimus
senior tag

Slim kabele FHDra van tesztelve nem UHDra tehat az biztos keves neki bar enelkul is ismert ps4pro hiba, amiatt jelentkezik hogy tul nagy adatot probal kuldeni es ehhez keves vagy a konzol hdmi portja vagy hdmi kabel. 100%os megoldas nincs ra, valakinek jo minosegu 2.1re hitelesitett hdmi kabelre valo csere jott be, masnak a hdcp lebutitasa segitett, valakinek meg csak megjavult magatol, valakinek meg elo se jon.

[ Szerkesztve ]

(#226882) ManUnited válasza syler123 (#226876) üzenetére


ManUnited
aktív tag

A 97-es első résztől kezdve ilyen kurzoros a Gran Turismo menüje.

(#226883) hombre[EU] válasza saelin (#226866) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link] ehhez képest milyen? :)

Life, Uh, Finds A Way

(#226884) Bogyi007 válasza Steve1207 (#226862) üzenetére


Bogyi007
veterán

Az Auchanban most is 15e körüli áron adják a hétvégén...

(#226880) proly01 - a videóbeállításoknál lehet állítani hogy a 4K HDR RGB legyen vagy sem, próbáld meg azt hogy ne RGB-s 4K HDR legyen hanem YUV420.
A 2160p – YUV420 kicsivel rosszabb minőséget eredményez. Az RGB a teljes RGB színpalettát jelöli, a YUV420 egy tömörített adatfolyamot.

Sok tévé sem tud rendesen megbírkózni a 2160p RGB-s adatfollyammal de a YUV420-al igen.
Hátha ez segít.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#226885) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Pár napja jött egy frissítés Minecraft-ra, ami eléggé átszabta a játékot és azóta elég sűrűn laggol. Másnak is van ilyen tapasztalata?
PS4 Pro-ról lenne szó.

Előre is köszönöm a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

(#226886) Moby válasza Bogyi007 (#226884) üzenetére


Moby
addikt

4K@HDR@RGB@60Hz -hez hdmi2.1 kéne, az meg egyelőre ritkán fordul elő a konzolokon :)
Ilyen nem fog menni.

(A yuv420 is teljes színpalettát jelöl, csak más módon írja le a pixelek színét - nem független a szomszédos pixelek értékeitől)

[ Szerkesztve ]

(#226887) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#226888) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ghost of Tsushimahoz volt már magyar felirat bejelentve?

(#226889) wolf13 válasza ProEvoFan (#226888) üzenetére


wolf13
őstag

Nem.

(#226890) Wesder válasza ProEvoFan (#226888) üzenetére


Wesder
félisten

Japàn felirat stílusosabb lenne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226891) saelin válasza hombre[EU] (#226883) üzenetére


saelin
veterán

Ez a Fallout 76 még mindig kegyetlenül gyenge alkotás. Inkább éreztem egy fallout mod-nak mint teljes árú játéknak. Pro-n 28-30 fps között ingadozik, teljesen élettelen az egész térkép, az ellenfelek előtted T pózban spawnolnak be és esnek le a földre... Egy nagyon gyenge survival játék hatását kelti, aki valami hasonlóra vágyik inkább próbálja ki a Long Dark-ot vagy a Fade to Silence-et. Sokkal igaz hogy nincs bennük multi, sem coop, de nagyon össze vannak pattintva!
Az F76 még így ingyen sem éri meg, hogy akár a legkisebb időt is bele invesztálja a játékos.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#226892) Tdizsolt válasza sxxorp (#226874) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Igen, nekem is ez az aggályom a kormánnyal kapcsolatosan. Pár éve jó áron használtan(15k) hozzá jutottam egy DGTF Pro-hoz, ETS2-höz, meg BeamNG.drive-hoz vettem. Jó lenne egy G29, de állvánnyal még mindig drága,pedig a GTSport biztos bitang lehet vele.

Az Unravel tényleg aranyos, majd behúzom, köszi az infót! A PvsZ sem rossz, azt már próbáltuk. ;)
EAAccess még nincs, majd ránézek.
A LBP 3-ról még nem tudok nyilatkozni, még 3-ason nyomtuk a családdal az 1-2-t,a 3-ban vannak újítások, több tulajdonságú karakterek vannak benne, biztos hozza az előzőek hangulatát, mi imádtuk... :K
2.5k-ért vettem, annyit biztos megért.

Psn ID: Tdizsolt

(#226893) KaitouP válasza Wesder (#226890) üzenetére


KaitouP
veterán

A legtöbben az angolt sem értik, nemhogy a japánt. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#226894) 30z.Samu válasza saelin (#226891) üzenetére


30z.Samu
félisten

A FO4 is dropol rendesen.

Sic Parvis Magna

(#226895) Wesder válasza KaitouP (#226893) üzenetére


Wesder
félisten

Nem baj, majd olvassa hogy: kicsiszék fogas hóember csirkelàb.;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226896) S e t h válasza oriic (#226887) üzenetére


S e t h
nagyúr

Jól állt volna neki egy szavazás, kíváncsi lennék a végeredményre.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#226897) 30z.Samu válasza S e t h (#226896) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is azt kerestem elsőre. :D De egyébként eddig a Cyberpunk-ot láttam legtöbbször.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#226898) S e t h válasza 30z.Samu (#226897) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az lenne a meglepő, ha nem az lenne. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#226899) ProEvoFan válasza Jim74 (#226885) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Gyerekek most játszanak vele; PC/PS4 crossplay.
PS4 slim, semmi akadás vagy lag.

(#226900) vonSux válasza S e t h (#226896) üzenetére


vonSux
őstag

Támogatom. Oric nem tesztek be egy modult (már ha nem túl bonyolult)?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.