Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#226201) Mike válasza #10186752 (#226150) üzenetére


Mike
veterán

egy ilyen hsz után teljesen egyetértek az aláírásodban leírtakkal

(#226202) Mike válasza Bad Pritt (#226170) üzenetére


Mike
veterán

itt mindig is fontos volt a vita, a veszekedés a semmiről
ez a fórum sava-borsa

(#226203) Deck válasza Deck (#226200) üzenetére


Deck
titán

Amúgy ez a játék emlékeztet kicsit egy ninjás játékra még kiskoromból. Sárga kazettás időszak. Mikor elrabolnak egy lányt és utána kell mennünk és kiszabadítani. Aztán, így kell ninjáskodni.. Ismeri valaki? :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#226204) Carlos Padre válasza Mike (#226201) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert nem ért veled egyet? :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#226205) Xaels válasza Deck (#226200) üzenetére


Xaels
félisten

Roguelike

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#226206) Deck válasza Xaels (#226205) üzenetére


Deck
titán

Egyik souls gamebe sem veszik el a fegyvered, elköltött skill pontok stb. Vagy akkor halál nélkül vigyem végig az egész játékot? Ki se lépjek belőle? Maga a játék brutál hangulatos :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#226207) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Lesznek még jó akciók karácsonykor, vagy érdemes most megvenni ami tetszik ebben az akcióban?

(#226208) Xaels válasza Deck (#226206) üzenetére


Xaels
félisten

Bizony halál nélkül kell végigmenni

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#226209) hombre[EU] válasza Deck (#226200) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Oh, a new boy?! :)
Menj tovább, idōvel könnyebb lesz (megmaradnak dolgok)...ja és ne halj meg ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#226210) Deck válasza Xaels (#226208) üzenetére


Deck
titán

Akkor a PS5-ig megis van a játékom.. Remélem lesz bc, hogy ott is folytathassam ;]

Kilépni se lehet a játékból? Akkor ment?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#226211) .LnB válasza Deck (#226206) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért utána nézhettél volna mielőtt megveszed.:) én pont ezért nem vettem meg. Hallottam, hogy jó..
Tudod, halálszimulátor, A-ból B-be kell menni, de közbe állandóan meghalsz. És kezdheted A-ból. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226212) Deck válasza .LnB (#226211) üzenetére


Deck
titán

Tudtam, hogy soulslike játék. Gondoltam olyan mint a többi.. De ne aggódj végig viszem :P
Így amúgy nagyon meglehet növelni a játékidőt. Meghalsz és kezded elölről.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#226213) .LnB válasza Deck (#226212) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Roguelike.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226214) Deck válasza .LnB (#226213) üzenetére


Deck
titán

Elírtam. Bocsi.. Most haragudj meg érte.. ;]

PS5

(#226215) Bazsi1987 válasza Deck (#226214) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Kedvenc műfajom lett, és csak is switchen nyomok ilyeneket 😉👌

(#226216) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Segítsetek. Szerintetek Kingdom Hearts: The Story So Far? Vagy Kingdom Hearts 3.
De tényleg normálisan. Grafika, gameplay, hossz stb stb. Nem tudom mi legyen. Kezetekbe adom a sorsom, a CoD MW fiaskóm után így bűnhődöm. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226217) Deck válasza Bazsi1987 (#226215) üzenetére


Deck
titán

:R

PS5

(#226218) Xaels válasza Deck (#226210) üzenetére


Xaels
félisten

A RAD is ilyen egyébként.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#226219) hombre[EU] válasza .LnB (#226216) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ha egyben lenyomod a Story so Fart garantált a maradandó agykárosodás, a kh3-mat még ki lehet heverni :DDD ja,komolyan gondoltam

Life, Uh, Finds A Way

(#226220) gangstagergo válasza .LnB (#226216) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Én csak most kezdtem bele a KH3ba de nagyon olyas valakinek aki szereti a Disney világot. Gyermeteg de mellette inkább felnőtteknek való az irányítása miatt. Arra készülj fel hogy rohadt sok az átvezető gameplay videó de szerintem lebilincselő. Ám kicsit hazudtam hogy most kezdtem bele mert barátnőm játszik vele de élvezet nézni is ahogy darálja az ellenfeleket :DDD A korábbi részekről nem tudok nyilatkozni mert én egy nagy katyvasznak érzem a különböző portokra való megjelenés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#226221) Mike válasza .LnB (#226216) üzenetére


Mike
veterán

A 3 nagyon király, én imádtam

(#226222) Mike válasza Carlos Padre (#226204) üzenetére


Mike
veterán

Nem, hanem a stílusa miatt

(#226223) .LnB válasza hombre[EU] (#226219) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De mondják, hogy alig érthető a 3. rész, előismeret nélkül. Viszont az a pack meg nagyon hosszú lehet. És félek a régi részek irányításától, kinézetétől..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226224) Mike válasza .LnB (#226223) üzenetére


Mike
veterán

Ez igaz, de ettől még élvezetes
Ezzel együtt az előzményt is meg lehet venni, én is megvettem, de vagy 6 játék. Az irányítás régi de nem vészes

[ Szerkesztve ]

(#226225) hombre[EU] válasza .LnB (#226223) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A story :) itt nincs story. Alibi van, amivel dobálnak egyik mesevilágból a másikba.
Ezekben a felfedezhetō disney világ,harcok,látványos bossfightok és a változatos gameplay (repülsz,búvarkodsz,lövöldözöl,puzzle stb...) ami bent tart a játékban. Ebbōl a szempontból biztosan az új a jobb, szebb grafika,animációk,több detail...

Life, Uh, Finds A Way

(#226226) Mike válasza hombre[EU] (#226225) üzenetére


Mike
veterán

Van story

(#226227) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Üdv. Melyik CoD-nak van a legjobb, legtartalmasabb zombi módja? Öcsémmel közösen vennénk kis lövöldözésre :D És ahogy látom most akciós is pár rész a storeban.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#226228) .LnB válasza Scholes9 (#226227) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Próbáld meg az új cod topikjában, offba. Ott gyűlnek az őskodosok, ők tuti, hogy tudnak hamar válaszolni.
Én úgy tudom, a BOIIIII-é elég tartalmas volt, mert ugye ott nem volt single. És nagy camok is voltak benne. De nincs tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226229) RangerFox válasza .LnB (#226223) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Én 4 rész után abbahagytam/szüneteltetem a szériát. Rettentően összetett a sztorija (MGS szintűen komplex), így nem fogsz sok dolgot megérteni a 3-ban, de elég infót ad arról, hogy nagyjából képben légy, ki-kivel van, a karakterek indíttatását, stb. Meg emellett élvezni tudod a gameplayt, meg az ismerős Disney karaktereket, meg a szép grafikát, látványos effekteket. Viszont az első része véleményem szerint egy nagyon jól összerakott játék, igazi gyöngyszem a Ps2-es érából, simán felkerült a top20-as listámra. Mondanám, hogy vedd meg a komplett kiadást, nem kér enni, de ember legyen a talpán, aki mindet sorban végigjátssza egyhuzamban... Olyan, mint a Yakuza játékok. Évente egy elmegy, annyi kell, annyit élvezel, de hamar belefáradsz, utána, és nem fogod élvezni annyira.

Szóval én azt javaslom, ha mindenképp szeretnél kipróbálni egy KH játékot, akkor a 3 jó beugró pont lehet, de a sztoriját ne ez alapján ítéld el. Esetleg Yt-n nézz előtte story recap videókat, sokat segíthet.

(#226230) Scholes9 válasza .LnB (#226228) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Megpróbálom, köszi :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#226231) markknight válasza .LnB (#226228) üzenetére


markknight
veterán

A black ops 4-re szavazok, csak sajna sok a fizetõs pálya, alapból meg nem tudom mennyi van benne jelenleg. Nagy fun.

Mármint Scholes9-nek akartam írni :D

[ Szerkesztve ]

(#226232) Xaels válasza Scholes9 (#226227) üzenetére


Xaels
félisten

Ha zombizni akartok akkor lehet a Zombie Army-ra is érdemes lehet ránézni vagy a többi kifejezetten Zombie-s játék között.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#226233) sxxorp


sxxorp
őstag

Na átvettem a Heavy Rain / Beyond Two Souls 2in1 lemezt az IGNShop-ban 2840 Ft-ért :)
Még egyszer, mielőtt a tervezetteket megvásárlom a Store-ban : melyik éri meg jobban? Egy Alza kuponnal kvázi 2/3 áron vásárolt Store valutával kifizetendő digitális, vagy a lemezes verzió?
Érdemes-e a kiszemelt digitálisok egy részét inkább lemezen levadászni? Így megmarad későbbi vásárláshoz.
Pl. Gran Turismo 4500Ft digitálisan, lemezesen még olcsóbb is, akár 4000 alatt? (Igaz a kupon miatt arányosítva az a 4500 valójában 3000Ft, és még -10%-> 2700Ft...)
Vagy érdemes inkább a történet alapúakat lemezen (mint pl. a mai vétel), ami pedig űjra felhasználható, bármikor leporolható, pl. sport, verseny, amit úgysem adnál el, ezeket digitálisan?

(#226234) Wesder


Wesder
félisten

Az jàték giftelése megoldható? Ha igen, a kulcs kinyerhető a rendelések közül?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226235) Madoc válasza sxxorp (#226233) üzenetére


Madoc
veterán

Nincs már alza kupon.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#226236) rondabogancs


rondabogancs
csendes tag

Hello mindenki! Kérdéssel fordulok hozzátok. Adott egy PS4 slim és egy LG full hd tv. A gondom a következő. Arra lettem figyelmes hogy néha mikor toltokepernyo következik vagy a játék átlép egy cinematic videóban (főleg Pokembernel) arra az időre míg betölt elsotetedik a tv mintha kikapcsolná szóval nem csak sötétebb hanem mintha kikapcsolná. Nem ír olyasmit hogy nincs jel meg hasonló és játék közben soha nem csinál ilyet (eddig legalábbis nem csinált még). Mi lehet ez, HDMI kábelt cseréltem bemenetek ez cseréltem. Tvn a képnek hdr játék üzemmód aktiválva. Mégis a cinematikok vagy töltés előtt pár másodpercre mintha lekapcsolna a tv. Máskor nem fordul elő. Válaszokat előre is köszönöm.

(#226237) sxxorp válasza Madoc (#226235) üzenetére


sxxorp
őstag

Köszönöm, hogy sikerült a lényeget megragadni. Ha én úgy vettem, számolhatok vele? :U

(#226238) Carlos Padre válasza rondabogancs (#226236) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A hdcp nem lett letiltva véletlenül? Akkor csinál ilyet, ha védett tartalomhoz ér a játék kikapcsol a kép.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#226239) marilllyo válasza Scholes9 (#226227) üzenetére


marilllyo
veterán

A Bo3-ban nagyon jók a Zombi mapok, viszont k*rva nehéz. A Bo4 talán a legkönnyebb. Meg az már eléggé kiforrott. Bo3-ra még ott a Zombi Chronicles is ha nagyon megtetszene.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#226240) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Köszi mindenkinek. A BO3 lesz vagy a 4. A storeban a 4. rész Deluxe változata tartalmaz minden zombis pályát vajon? :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#226241) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Erről azért eszembe jutott 1-2 jàték :D

Xbox One: bandymnc

(#226242) Aguinaga válasza .LnB (#225803) üzenetére


Aguinaga
őstag

Én is hasonló cipőben járok, mivel pc-n évek óta nem volt NHL, így, hogy megvettem most a PS4-et, be kellett szereznem az NHL20-at, megvettem aprón, de sajnos egyáltalán nem tetszik... :(
Pedig a '90-es évek végén még online ligánk is volt több sráccal, az index fórumán szerveződtünk... sokunk betárcsázós nettel :) Csak ennyire (voltam?) függő... Amúgy nálam is Go Pens.
Már régebben kiszúrtam a Crosby-s avatarod, így gondoltam, hogy nem hagy hidegen a téma, kár, hogy nem kérdeztem meg, hogy mit gondolsz az NHL új részeiről, Access-ben a 19-et simán lehetne nyomni.

PSN: OldSlowhand74

(#226243) hombre[EU] válasza bandi0000 (#226241) üzenetére


hombre[EU]
veterán

:DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#226244) S e t h válasza sxxorp (#226233) üzenetére


S e t h
nagyúr

Félig csípás szemmel 2 óra alvás után csak annyit tudok mondani, hogy nálam a képlet így működik,
- akarok-e az adott játékkal a jövőben többször is játszani, vagy csak egyszer le akarom tudni és utána megszabadulni tőle---> lemezes
-nagyon bejövős game, a franc fog várni a futárra, eladni sem akarom--->digitális

Szépséghibája, hogy én nem is postáskodom, hiába vettem meg vmit lemezesen általában nem veszem a fáradtságot, hogy utána eladogassam öket.
Benne van még az is, hogy kinek mennyit engedhet meg a zsebe, a lemezes ebből a szempontból költséghatékonyabb.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#226245) .LnB válasza Aguinaga (#226242) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát ezt: [link]
Tegnap is bújtam aprót, láttam az 5ezres példányokat, és azon gondolkodtam, hogy 3ezret sem adnék érte.
Semmi nem változott a 19 óta (pedig az se volt jó rész), csak a hülye lootboxos baromság játékmód. :(
Picit a fizika, de annyira keveset, hogy szóra sem érdemes.

Igen, eléggé benne vagyok a jégkorong témába. Szerencsére irl is, bár mivel nem fővárosi vagyok, nem annyira mint szeretnék, de azért így se rossz. ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226246) Neoteric válasza S e t h (#226244) üzenetére


Neoteric
addikt

Kivéve, ha van valaki akivel felesben tudsz venni mindent, mert akkor a digitális árát mindig osztod kettővel és máris az lesz a költséghatékonyabb sok esetben.

PSN: ne0teric_sAN

(#226247) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

IGN Game of the Year 2019: Control
IGN People's Choice Game of the Year Winner: Death Stranding

Bővebben: [link]

Érdekes ez a Control. Nem tudom azt mondani, hogy nem "okés" választás.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226248) marilllyo válasza Scholes9 (#226240) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen!.... Jelenleg. Bár cikkeznek zombie Chronicles 2-ről. Örülnék ha nem lenne. Eleget zombiztam egy életre és olyan jól mutat egymás mellett a Bo3-4 100%.
A 4 lényegesen könnyebb a háromhoz képest. De azért felhívnám a figyelmed, hogy a cod zombi nem a vakon wave-elés játéka. Gyakorlatilag 10-15 perc után már élvezhetetlenül nehéz. Youtube / Reddit és easter egg hunt.
Ha csak egy wave játékot kerestek akkor inkább Killing Floor 2

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#226249) .LnB válasza Scholes9 (#226240) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az szép, hogy a COD topikba meg alig válaszolt neked valaki. :( Bocs, hogy oda küldtelek, logikusabbnak tűnt. Na de kodosok na'.. Náluk sose lehet tudni :D ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226250) marilllyo válasza .LnB (#226249) üzenetére


marilllyo
veterán

Az ős Cod-osok nem zombiznak.... Nagyon rétegjáték a Zombi része, mert nem az, aminek elsőre látszik. Ha valaki csak szétlőne pár zombit meló utáni levezetés gyanánt, akkor más játékot kell keresnie.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.