Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#225801) gyuromoj válasza .LnB (#225800) üzenetére


gyuromoj
veterán

Sőt olyan is lehetséges, ami megjelenik PS4-re és PS5-re is. :Y ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#225802) Wesder válasza .LnB (#225800) üzenetére


Wesder
félisten

Most mondom neked hogy lesznek olyan PS6 exklúzív jàtèkok, amik PS5-re màr nem jelennek màr meg. Sokkal nagyobb szagèrtő vagyok nàla ezek szerint.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225803) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gyönyörűen prezentálja (saját magát), hogy hol is tart jelenleg az EA féle NHL franchise: [link]
Az a játék, ami a 90-es évek végétől, egészen a 2010-es év elejéig, verte az összes sportjátékot a piacon. Még a fifát is.

Tudom, ez sokatoknál nem téma, de sírni tudnék... Múltkor adták valamihez az NHL20-at, 5000-ért voltak az aprón lemezek, és annyit se voltam hajlandó adni érte..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#225804) .LnB válasza Wesder (#225802) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez vitathatatlan tény. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#225805) BoneDragon válasza penge111 (#225791) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én azt hittem itt mindenki nyugdíjas, csak én nem. Mintha itt az emberek sose dolgoznának, annyi idejük van fent lenni. :D

(#225806) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Horizon: Zero Dawn Complete Edition lemez tartalmazza a DLC-ket vagy a dobozban csak letöltő kód van?

(#225807) tboy93 válasza Sanyi.mTs (#225806) üzenetére


tboy93
nagyúr

Lemezen van a DLC.

(#225808) hombre[EU] válasza .LnB (#225800) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ööö...szerintem ez az a story [link]
A launch címek only ps5 lesznek

Life, Uh, Finds A Way

(#225809) penge111 válasza hombre[EU] (#225808) üzenetére


penge111
addikt

Milyen karit indítottál a DOS 2-ben?

Ui: ajánlom figyelmedbe, nagyon jó kis interactive map!

Jó kis arogáns karakter, nálam Fane pyro/necro kombóba. de jelenleg akit healernek szántam Lohse (kurva jó sztorija van) a legbrutálisabb a csapatban!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#225810) hombre[EU] válasza penge111 (#225809) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Knight RP

Life, Uh, Finds A Way

(#225811) Frod válasza hombre[EU] (#225808) üzenetére


Frod
addikt

Mondjuk ez valahol egyértelmű, mert ezeknek a címeknek a célja, hogy az új platformot is eladják.
Sőt, Sony cím szerintem már csak nextgen lesz azután, a többi kiadó majd esetleg még nyomja a cross platformot egy darabig.

Én már csak abban bízom, - ahogyan azt számtalanszor megerősítették - hogy a Tsushima tényleg még erre a gen-re jön. (Persze simán bedobhatnak valami random pr-szöveget ha esetleg még sem, de szemét dolog lenne a sok ígérgetés után)

Do you see the white shadow?

(#225812) hombre[EU] válasza Frod (#225811) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Tsushima PS4-re van bejelentve. Pont :) szerintem 5re nem lesz külön verzió

Life, Uh, Finds A Way

(#225813) sxxorp válasza .LnB (#225783) üzenetére


sxxorp
őstag

Nem hiszem, hogy ide is kell a kompetitív hozzáállás, Dark is baromi jó, Stranger Things is, Altered Carbon, La Casa del Papel, stb. stb. :)
Az ingyenes mindigTV is sok, Forma1 miatt kell :D
Köszi annak, aki linkelte az IGNShop-ot, megoldódott a Heavy Rain / Beyond 2 Souls dilemma, kezdő 5%-os kuponnal majdnem annyi lett a kettő (28XXFt), mint az amúgy Karácsonyra jól leakciózott valamelyik a Store-ban (21XXFt): [link]

[ Szerkesztve ]

(#225814) gyuromoj válasza hombre[EU] (#225812) üzenetére


gyuromoj
veterán

Tippre minden jövőre megjelenő PS4 exkluzív játékból, lesz PS5 verzió is. :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#225815) sayCet


sayCet
aktív tag

Tudnátok olyan játékokat mondani, amibe Online multiba el van 2 ember? Van a Fifa, Diablon gondolkodunk még, meg Cod MW. Más esetleg? Inkább Online Coop érdekel.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#225816) .LnB válasza sxxorp (#225813) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Altered Carbon-t kétszer végignéztem egymás után. :D Ilyet sose csináltam még egyetlen sorozattal se, hogy vége lett, és rögtön kezdtem elölről. A La Casa del Papel viszont nem tud elkapni. Láttam már belőle jó pár részt, de vontatott nekem... Pedig annyira mondják, hogy jó..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#225817) 30z.Samu válasza gyuromoj (#225814) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ámen!

Sic Parvis Magna

(#225818) .LnB válasza sayCet (#225815) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Parancsolj: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#225819) Deck válasza hombre[EU] (#225812) üzenetére


Deck
titán

Az, hogy jön PS5-re és PS4-re is hivatalos infó.
Gondolom PS4-en gyengébb grafika, kisebb felbontás és kevesebb fps lesz. Már ha tartani tudja azt az alacsonyat is. Elnézve, hogy minden új játék framerate problémákkal küzd. Sajnos.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#225820) KaitouP válasza Deck (#225819) üzenetére


KaitouP
veterán

Deck bácsi, azért ez túlzás. :) Múltkor lepődtem meg pl., hogy base PS4-en milyen szépen tartja a fix 30-at a gép Death Stranding esetében, és még jól is néz ki, vagy ott az aktuális CoD, ami nagyon szarul futott a béta alatt Pro-n is, végül a final version szebb is, és jól tartja a 60 képkockát.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#225821) sxxorp válasza .LnB (#225816) üzenetére


sxxorp
őstag

Nagyon kedvelem a spanyol, skandináv sorozatokat a szenderd amerikaiak mellett sokszor felüdülést jelentenek :) Neked gamer-ként lehet így jönne be a La Casa: [link] :DDD
Jó, tudom rétegzsáner, de életem legjobb horrorsorozatát is nehéz kihagyni, a rémisztés mellett egy kis loop-pal fűszerezve...

[ Szerkesztve ]

(#225822) Deck válasza KaitouP (#225820) üzenetére


Deck
titán

Days Gone, SW Fallen Order, Anthem, Path of Exile, Control, Borderlands 3, (ezeknél szinte játszhatatlanságik néha) stb stb (Régebbi játékokat is írhatnék de ott csak néha néha. Pl W3 végén a sok robbanás pl)
Elég ha csak rákeresel neten ha nekem nem hiszel. És jövőre ez csak rosszabb lesz. PS5-ig már nem is veszek semmit (Nioh2 kivéve).
Szerinted mi lesz egy akkora játék esetén mint a Cyberpunk 2077 pl? :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

(#225823) hyggelig


hyggelig
senior tag

Örülök, hogy az Altered Carbonról az eredeti címe alapján beszéltek. Amikor megláttam a magyar címét, kissé agyhalott lettem néhány másodpercre.
(szintúgy Hasan Minhaj Patriot Act műsornak magyar címétől borulok ki mindig, amikor a párom magyarul lokalizált profiljába lépünk be.)

(#225824) hombre[EU] válasza Deck (#225819) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Hivatalos? Ez az info honnan?

Life, Uh, Finds A Way

(#225825) markknight válasza hyggelig (#225823) üzenetére


markknight
veterán

Mi a magyar címe?

(#225826) Batyops válasza Deck (#225822) üzenetére


Batyops
aktív tag

Azért az exkluzivok jól futnak 99%-ban. Kb. a Days Gone-nal voltak gondok de az se a játszhatatlan kategória azért. Egy Last of us 2őt nyugodtan megvehetsz. Az meg hogy nem optimalizálnak rendesen az nem a Ps4 hibája.

[ Szerkesztve ]

(#225827) oriic válasza markknight (#225825) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valós halál. :(((

Live-Die-Respawn

(#225828) markknight válasza oriic (#225827) üzenetére


markknight
veterán

Az szép :D

(#225829) sxxorp válasza hyggelig (#225823) üzenetére


sxxorp
őstag

Amit lehet angol nyelven, angol felirattal, más nyelvnél magyar felirat, esetleg szinkron. A menük is angolul, legtöbbször fogalmam sincs mi a magyar cím :)
Valahogy más is, Stephen King művei gyakran bejönnek, de Király Istvánt nem biztos, hogy ennyire követném :D így pl a Különös dolgok(...) is snasszabb, mint a Stranger Things.

[ Szerkesztve ]

(#225830) mttssz válasza markknight (#225828) üzenetére


mttssz
senior tag

Mondhatni Totál szívás ez a cím is ;] :D

(#225831) markknight válasza mttssz (#225830) üzenetére


markknight
veterán

Azért mentségükre szóljon, hogy az Altered Carbont irtó nehéz magyarítani, de még a Breaking Badet is, bár azt a sorozatot nem ismerem, így nem tudom mennyi a közös kapocs a cím és a cselekmény között. Az Altered magyarja ebből a szempontból még illik is.

[ Szerkesztve ]

(#225832) ManUnited


ManUnited
aktív tag

Ha már netflix, aki még nem ismeri próbálja be a Sense8-et, nekem az a kedvenc netflix sorozatom. Amikor kaszálták a 3. évad után, a rajongók indítottak egy petíciót, amit annyian írtak alá és olyan lobbizás ment minden fronton, hogy végül a netflix berendelt egy két órás lezáró filmet. Nem is tudom volt-e más sorozat, ahol kasza után rajongói nyomásra mégis berendeltek ha nem is folytatást, de legalább egy lezárást.

(#225833) RetroJack válasza Deck (#225822) üzenetére


RetroJack
tag

Last of us 2-nél az alap hardver volt a főszempont, nem kell aggódni... CD PR se fogja hagyni, hogy szarul fusson a játék, ha már arra veszik meg a legtöbben. ( de lehet csak magamat nyugtatom)

(#225834) Bogyi007 válasza sxxorp (#225813) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azt a rohadt ez baromi jó vétel!!! :Y :Y

Köszi a linket!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#225835) KaitouP válasza Deck (#225822) üzenetére


KaitouP
veterán

SW Fallen Order PC-n se fut jól (tekintve a grafika/teljesítmény arányt). Anthem eleve szar mindenhogyan. Path of Exile ingyenes valami, szóra sem érdemes dolog. Borderlands 3 egy dekányit szebb csak a második résznél, mégis botrányosan fut.

Ezen játékokban az a közös, hogy gyenge, vagy botrányos optimalizálást végeztek, de semmiképpen sem arról van szó, hogy ezek a játékok meghaladnák öreg gépünk képességeit.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#225836) Deck válasza KaitouP (#225835) üzenetére


Deck
titán

Így könnyű, hogy tekintsünk el attól ami szarul fut és akkor nincs probléma.. :C ;]

PS5

(#225837) KaitouP válasza Deck (#225836) üzenetére


KaitouP
veterán

Deck... Ne húzzá' fel. ;] :DD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#225838) Deck válasza KaitouP (#225837) üzenetére


Deck
titán

Ne is, mert úgy maradsz.. ;]

PS5

(#225839) KaitouP válasza Deck (#225838) üzenetére


KaitouP
veterán

:DDD :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#225840) raziel01 válasza ManUnited (#225832) üzenetére


raziel01
veterán

Firefly-nál is így volt úgy tudom. Hogy lett később lezáró film. Persze gagyi volt.

(#225841) Wesder válasza Deck (#225836) üzenetére


Wesder
félisten

Nézd meg a Gears5-öt. Ugyanazt a motort hasznàlja , mint a BL3 és 80%-ban mégis megvan a 4K@60.
A Gears 4-hez képest történt technikailag egy generàciónyi ugràs is, pedig ugyanazt a gépet hasznàlja. Van még kraft a gépekben, csak multiplat címeknél sokkal nehezebb kihasznàlni.

BL3 helyett írhattam volna Fallen Order-t is.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225842) Deck válasza KaitouP (#225835) üzenetére


Deck
titán

Komolyra fordítva a szót. Úgy tudom van minőség ellenőrzés a Sonynál. Tehát nem kerülhet fel olyan játék a storeba ami szarul fut, szarul optimalizált stb. Egyszerűen visszakéne dobniuk az ilyen optimalizálatlan játékokat.. De valamiért mégse ez történik. Ez a legnagyobb probléma amúgy igen, hogy nem optimalizálnak a fejlesztők..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#225843) KaitouP válasza Deck (#225842) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát kolléga, látod, ez megy sajnos. Mást nem tudsz tenni, vállat vonni, nem megvenni azt ami nem jön be, és kész... Más opció sajnos nagyon nincs.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#225844) Deck válasza KaitouP (#225843) üzenetére


Deck
titán

Sajnos, én is így gondolom.

PS5

(#225845) markknight válasza Deck (#225844) üzenetére


markknight
veterán

Ilyen selenium szerű teszteket futtatnak, senki nem csinálja realtime 8 órában a tesztelést, bár ezzel a 10 éves architektúrával csoda, hogy még az is működik. Lényegében csak azt garantálják, hogy elindul a játék és, hogy nem robbantja fel a géped. Hogy ott a játékon belül mi vár rád, az őket nem érdekli.

(#225846) Bogyi007 válasza sxxorp (#225813) üzenetére


Bogyi007
veterán

FélOff: Van aki most be tud lépni ebbe a Shopba?!
Bármit teszek a Captcha pipa után Érvénytelen bejelentkezési adatok. hibajelzést kapok.
Igaz mobilról próbálkozom, de semOpera sem Chrome alól nem tudok belépni hozzájuk...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#225847) Deck válasza markknight (#225845) üzenetére


Deck
titán

For the players.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#225848) hombre[EU] válasza Deck (#225847) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Te sem gondoltad komolyan,hogy valakik ott ülnek és minden gamet tesztelnek release elōtt saját zsebbōl :DDD
Szerintem összekevered a WorldWideStudios QA-vel (belsōs játékok)
Sonynak csak a Certification (2 féle,SCEA,SIIE) kell a készítōktōl,ha minden stimmel akkor mehet a store-ra.
Max kérhetnek külsōs testing lab-tól "igazolást",de nem hiszem,hogy ez kell

Life, Uh, Finds A Way

(#225849) VTom válasza Wesder (#225841) üzenetére


VTom
veterán

Hát, akármilyen erős is a PS brand, azért programozni még mindig a MS-nál tudnak jobban.
Ugyanez volt a Gears 4-nél is, ha jól emlékszem, az már DX12 cím volt, és bitang módott futott még a kávédarálón is, gyönyörű grafika mellett.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#225850) Deck válasza hombre[EU] (#225848) üzenetére


Deck
titán

Jogos. :DDD

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.