Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#225651) Unlimited


Unlimited
aktív tag

Sziasztok!
Kérlek mondjatok olyan játékokat, amit ketten lehet játszani osztott képernyőn. Gyerkőc kapta karácsonyra a ps4-et, karácsonyi napokban szeretnénk családi játéknapokat tartani, de nem ismerem a ps játékokat.

Köszönöm

(#225652) Wesder válasza Unlimited (#225651) üzenetére


Wesder
félisten

Crash team racing.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225653) erahurka


erahurka
félisten

A Controlt ugye megtákolták már annyira, hogy elszaladgáljon Slimen? Megvettem már mondjuk, de ha még mindig rossz, akkor tovább jegelem.

(#225654) Unlimited válasza Wesder (#225652) üzenetére


Unlimited
aktív tag

Köszi. Megnézem. Ilyen mászkálós játék esetleg? Nyáron játszottunk valamilyen Jurassic park játékkal xbox-on. Az tetszett nekem is, meg gyereknak is.

(#225655) Deck válasza Unlimited (#225654) üzenetére


Deck
titán

Összes lego játék is ilyen.

PS5

(#225656) Steve1207


Steve1207
veterán

Így már tudhatjuk, honnan ez a nagy bölcsesség sokaknál! :DDD Amúgy meglepett, hogy ennyien már 4x körül vagytok, nem gondoltam volna, a magam 34 évével elbújhatok.

(#225647) 30z.Samu: előrendelni ugyan nem szoktam semmit, de egyre jobban tetszik! Főleg így, hogy nyáron néztem újra a sima, Z, GT-t újra, bár nálam a kis gokus részek verhetetlenek.

[ Szerkesztve ]

.

(#225657) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Nincs véletlenül vkinek egy szétbombázott V1 (JDM-011) kontrollere? Kéne belőle az akkutartó műanyag lófsz, sehol nem lehet venni külön...

The Truth is out there...

(#225658) kriszpontaz válasza EczkE (#225602) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Te még mindig fiatal vagy, augusztusban múltam 40 :D. '79 powa
(#225632) hombre[EU]: itt van egy a polcon :D 2db C64 szett társaságában.

Üdítő látni hogy attól függetlenül hogy egyesek gyerekes dolognak tartják ilyen korban a PS-t vagy PC játékokat, de 60+ -osok is akadnak bőven. :)

[ Szerkesztve ]

(#225659) luigi106


luigi106
tag

Nem akarom elhinni, hogy én lennék itt a legidősebb tag. 62-őt töltöm be ha megérem. Én még ZX81-el kezdtem, majd C64, PC, PS1. Most egy pro-n száguldozok. Forewer young. Igaz egy szívbillentyű műtét megpróbált eltéríteni, de esélye sem volt. Nem tudta kivel kezd.
És boldog vagyok hogy megérhettem ezt a fejlődési szakaszt (HZD,GOW,stb) Az erő legyen veletek. :R

(#225660) Wesder válasza luigi106 (#225659) üzenetére


Wesder
félisten

Egyébként igen...
A most 8-10 évesnek ezek a jàtékok tök természetesek, de az aki a konzolok hajnalàtól idàig végigkövette a dolgokat annak ez egy különleges tapasztalat lehet.
4-5 évesen én NES-en toltam a tankos jàtékot, meg a Super mario-t. 8 évesen meg mikor megkaptam a PS1-et àlmomban sem gondoltam hogy 20 év múlva ennyire hatvànyozott lesz a jàtékok grafikàja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225661) Deck válasza luigi106 (#225659) üzenetére


Deck
titán

Veled is! :R

PS5

(#225662) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

[Napi láma kérdés rovatunk következik.]

Lányom szeretne az osztálytársaival online minecraftozni. A játékot 20 eur-ért meg is venném neki, az nem téma, de csak ezért ps+ -ra nem fizetnék elő. Utalásokat találtam, hogy ha valaki ‘behívja’ online játékba, akkor ps+ nélkül is tud velük játszani. Állítólag Forrnite-ot is játszottak már így, de maga sem biztos benne, hogy akkor mi történt. Hogyan van ez valójában?

Köszi előre is!

[Napi láma kérdés rovatunkat hallották.]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#225663) kriszpontaz válasza Wesder (#225660) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nekem speciel konzolom sosem volt egy piaci Atari 2600 klóntól eltekintve. C64 - 286 - 386 - stb. korszakot szépen átéltem, 2 éve van meg a PS4 pro. Azóta PC-n nem játszom, csak dolgozom, pedig a gép elég erős lenne hozzá, vagy csak átalakultak a szokásaim. Nekem ez egy kikapcsolódás, másnak a könyvolvasás ilyen. Ezt el kell fogadni. Ezért szeretem a sztori orientált single player játékokat.

(#225664) Wesder válasza parandroid (#225662) üzenetére


Wesder
félisten

Fortnite-hoz nem kell +.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225665) Wesder válasza kriszpontaz (#225663) üzenetére


Wesder
félisten

Hobbi. Ennyi. Van aki eltudja fogadni, van aki nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225666) 30z.Samu válasza luigi106 (#225659) üzenetére


30z.Samu
félisten

Még egyszer ennyi év gaming-et! :R

Sic Parvis Magna

(#225667) Gebriel válasza luigi106 (#225659) üzenetére


Gebriel
veterán

:R

(#225668) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Sziasztok BF után sajnos most kezd vacakolni a joystickom. Xbox kialakításút keresek ahol még akciós. Nacon asymemetric van ez is jó lenne akciósan. A gyerek 6 évesen kezdett el vele játszani és azóta a bal analóg lenyomva nem fút rendesen a karakter némelyik játékban különben jó joystick csak biztos erősebben nyomogatta. Köszi az ajánlatokat.

(#225669) Mr Chapel


Mr Chapel
tag

Sziasztok. Pár napja megvettem ezt a GTA5-öt. PC-n pár éve már elkezdtem, annyira nem fogott meg, de most akcióban volt aztán beruháztam rá. Meg a Bloodbornera is :) Az lenne a kérdésem hogy azt miért csinálja hogy 90%-nál megáll a töltőcsík? Ilyen alternatív megoldásokat láttam hogy a kontrollert ideiglenesen ki kell lőni, aztán meg vissza, utána továbblép. Ez hellyel-közzel működik is, van hogy 4-5x meg kell csinálni mire hajlandó továbblépni. Valami fix megoldást tudtok erre?

(#225670) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az Év Játéka Szavazás 2019 - Gamepod

Várunk minden szavazót! :) :R

Live-Die-Respawn

(#225671) Deck válasza oriic (#225670) üzenetére


Deck
titán

Remélem játék nyer, ha már az év játékát keresik.. :)) ;]

PS5

(#225672) Wesder válasza Deck (#225671) üzenetére


Wesder
félisten

Több is lett volna, amire szavazmék, de sajnos csak egy lehetett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225673) Schweini válasza 30z.Samu (#225647) üzenetére


Schweini
tag

Végülis olyan, mint maga az anime. Azzal meg mondjuk sosem volt gond. Nekem a super pl nagyon tetszett minőségben, aztán nem tudom ki hogy van vele.

A korosztályos témához meg: +1 a 20-as réteghez, 24 vagyok. :D

(#225674) parandroid válasza Wesder (#225664) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Minecrafthoz ezek szerint kell?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#225675) RangerFox válasza parandroid (#225674) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, mint minden nem free to play játékhoz.

(#225676) parandroid válasza RangerFox (#225675) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi, tehát akkor a free2play volt a kulcs.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#225677) 30z.Samu válasza Schweini (#225673) üzenetére


30z.Samu
félisten

Voltak olyan részek a Z-ben is és a Super-ben is, amik csapnivalóan sikerültek animációt illetően, de többségben valóban jól néz ki mind a kettő. :) A Super-ben ilyen téren szerintem az "aranykor" akkor volt, amikor Goku küzdött a két Saiyan csajjal. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#225678) balinthun


balinthun
tag

Veszprém vagy környékén pasztázást csinál valaki?

(#225679) 30z.Samu válasza balinthun (#225678) üzenetére


30z.Samu
félisten

Cipőt? ;]

Sic Parvis Magna

(#225680) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Na jóóóó :Y :C

Sic Parvis Magna

(#225681) balinthun válasza 30z.Samu (#225679) üzenetére


balinthun
tag

Fogat

(#225682) BoneDragon válasza 30z.Samu (#225680) üzenetére


BoneDragon
veterán

Látom rácuppantál a DB-ra. Én nem bírok megnézni belőle egy angol dubos videót se. Anno ugye magyarul néztem, mint mindenki, jó kis rtl-en. :D Aztán 1x végignéztem angolul és utána eredi nyelven... Szokni kell eleinte, de ég és föld az angol és a japán hang. Persze kinek mi...
Amúgy akire szerintem gondoltál az előző kommentedben az Yuya Takahashi lehetett, ő a vége felé jött vissza 1-2 jelenetre a Superba. Mondjuk ebben a videóban nincs benne az egész, de elég könnyen felismerhető a munkássága. Én konkrétan el tudnék csöppenni 0:38-nál vagy 1:56-nál Goku fején. :D Na ez így leírva kicsit beteg, de na... Nem tudom mikor folytatják a sorozatot, mert a manga kb semmit se haladt, 10 chapter jött ki, az kb 10 rész animebe, de remélem animációba meg artba megközelíti majd ezt vagy a DBS Broly színvonalát.

[ Szerkesztve ]

(#225683) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

BandaiNamco free cuccok [link]

Life, Uh, Finds A Way

(#225684) 30z.Samu válasza BoneDragon (#225682) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem tetszik a japán és az angol dub is, de tény és való, hogy ha az ember átáll egyikről a másikra, akkor idő kell, míg megszokja. Van, ahol a japán tetszik jobban, van, ahol az angol. Pl amikor Goku küzd Keflával, akkor itt az ordítás szerintem sokkal menőbb lett, viszont itt, amikor körbeöleli az UI aura, a japán nálam kb hidegrázós.

Az első időponttal kapcsolatban van egy kis story-m. :D Amikor jött az a rész, pont dolgoztam, így a munkahelyemen néztem meg. Amikor Goku elkezdett ordítani abban a pillanatban valamiért elkezdett egy pillanatra ingadozni az áram ellátás, kb mint amikor rohadt nagy vihar van. Szóval a rohadt jó időzítésnek köszönhetően (már ha ilyesminél lehet ilyet mondani), amikor Goku elkezdett ott ordítani, akkor a lámpák elkezdek pislákolni. Úgy megdobta akkor az élményt, hogy hihetetlen. :D

Sic Parvis Magna

(#225685) sxxorp válasza Tdizsolt (#225627) üzenetére


sxxorp
őstag

Az első gép amivel játszottam: ZX81 havernál, orosz rulett :D
De saját első: szintén Commodore +4! Állandó kisebbrendűségi érzés, a valamivel gyengébb, de jóval elterjedtebb Commodore 64-gyel szemben :D Kazetta: Datasette, állandó tekergetés a csavarhúzóval, hogy vigye a crackelt játékot, de sokszor csak a végén derült, ki, hogy még nem tökéletes :DDD Ilyen TV-nk is volt.A kedvenc Elite [link] , de volt Saboteur, Doomdark's revenge, stb.
Első konzol: Dreamcast > Xbox > X360 > PS4 :) PC otthon ketyegett valamennyire, de nekem sose volt, csak laptop.

[ Szerkesztve ]

(#225687) Tdizsolt válasza sxxorp (#225685) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Az xboxon kívül mimden így volt nálam is... :DD :C

Psn ID: Tdizsolt

(#225688) BoneDragon válasza 30z.Samu (#225684) üzenetére


BoneDragon
veterán

Meh, nekem nem gyere be már az angol változat azok után hogy már csak japánul nézem. Meg azt sem szerettem, mikor a DBZ-be átirták a szövegeket néhol, meg a zenét is. Na a zenét brutálisan el*urták anno az angolok. :(
Sima DB-t 2x néztem végig, Z-t nagyjából 15-20x már megszámolni se tudom, ebből 1 magyar volt és 1 angol, többi japán. GT 2x, Super 2x. Ja amúgy nem vagyok fan. :D Egyik nap bekapcsoltam a tv-t és ment a magyarul a super, majdnem odaokádtam. Olyan mintha 14 évesek szinkronizálták volna és mindenkinek ugyan az a hangja, csak kicsit eltorzitva. :U

(#225689) sxxorp válasza Tdizsolt (#225687) üzenetére


sxxorp
őstag

Sirály :) Szerencsétlen Dreamcast porain az Xbox született újjá, a gonosz PS2 szóba se jöhetett :D
Japán nyelv: a konzolos kapudrog Shenmue japánul volt tökéletes élmény.

(#225690) gyuromoj


gyuromoj
veterán

29.-én kezdtem el a Spiderman-t és ma meg is lett a platina.
Sztori tetszett, de a végére eléggé unalmas lett a sok bűntény... folytatás jöhet majd PS5-ön.
Végén azt hittem Harry lesz a Zöld Manó, de úgy tűnt hogy a szimbióta volt vele a tartályban, ami érdekes húzás lenne.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#225691) sxxorp válasza gyuromoj (#225690) üzenetére


sxxorp
őstag

Nekem az ismétlődő feladatok közül a Fisk erődítmények tűnnek megunhatatlannak a mellékcélkitűzésekkel. Az utolsónál az első hullámot végig lopakodva vadásztam le :)
Sajna a Mass Effect Andromeda előtt végig akarom vinni a Mass effect-trilógiát x360-on, ez megosztja az időt + a Spiderman lemezes, a legtovább ráér :)

(#225692) 30z.Samu válasza BoneDragon (#225688) üzenetére


30z.Samu
félisten

A zenék tényleg furcsák angolul, ez tény. A magyar szinkronnal alapvetően nem lenne gond szerintem, csak ott az a baj, hogy a megrendelő kérése az volt, hogy a szinkronnak kötődnie kellett a Z-hez. Na már ott is elcseszték azzal, hogy Hiper harcos meg Megaharcost mondanak, teljesen hülyeség az egész ill. nagyon sok félrefordítás volt, a Z-t a franciáktól kaptuk meg anno. A harcosok és a támadások magyarításáról ne is beszéljünk. Szóval ja, vannak furcsaságok a magyar szinkronnál is, de összességében szerintem élvezhető volt. Persze a japán az etalon, ez tény és való, de mint korábban írtam, van ahol az angol szinkron tetszik jobban. A FighterZ-ben pl nekem összességében az angol dub valahogy jobban tetszik, mint a japán.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#225693) S e t h válasza Woodslave (#220541) üzenetére


S e t h
nagyúr

Pihi van?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#225694) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudjátok, hogy nagyon sokat kritizálom a magyar youtuber közösséget. Nem is szoktam nézni. Viszont most, nagyon nagy meglepetésemre, belefutottam egy nagyon jó gamer témájú beszélgetésbe:

Sashegyi Zsolt "Sasa" #pcguru | unlimited #53

Őszintén ajánlom mindenkinek. Nagyon értelmes beszélgetés, Lego-ról, a PC Guru-ról, gamingről, konzol háborúról, Nintendo-ról stb stb stb...
Elején kicsit Sasa múltjáról van szó, de később szó esik szinte mindenről. És végre egy olyan ember szájából, akinek tényleg van rálátása a dolgokra. Nem mellesleg, örömmel konstatáltam, hogy Imi is megszabadult attól a papagájtól, és már solo-ban nyomja. Nézzétek meg, vagyon jó!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#225695) Rigormortiis válasza Kendek (#225625) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszi!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#225696) #09990144 válasza .LnB (#225694) üzenetére


#09990144
törölt tag

Este meglesem. Checkpoint podcastből is azok a kedvenc részeim, amikor Sasa a vendég. :)

(#225697) _drk válasza .LnB (#225694) üzenetére


_drk
őstag

Hát azaz Imi sehol nincs a papagájhoz képest,nagyon gyerekes, kb a kommunikációja is olyan mintha óvodásoknak szólna a műsor. Anno a gamestart is ezért untam meg.

DE itt a vendégek elviszik a műsort! Ahhoz képest nagyon beszédesek is, sok olyan téma felmerül amiről máshol nem beszélnek.
Így összeségében azért egész jó Podcast.

[ Szerkesztve ]

(#225698) ManUnited válasza .LnB (#225694) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Sasa volt Otherside adásban is, azt hiszem kétszer. Azok is jó részek voltak, én bírom őt.

(#225699) Lipton válasza sxxorp (#225685) üzenetére


Lipton
őstag

Nem a crack miatt kellett tekerni a fejet hamem ha valaki mas “fejallassal” rogzitette :)
Ahogy mi kezdtuk:
- kvarcjatek (western bar, Chicky woggy, stb.)
- zx kolcson a szomszedbol + junoszty
- c64 + magno + ff tv
- c64 + 1541II + 14” monitor (14!!!) + action replay kartya
- amiga500 + bovito (csokiba jart valaki szombaton masolos partira?)
- 386 40mb hdd ;)
- 486....majd sok pc es tuning
- ps4pro

[ Szerkesztve ]

(#225700) .LnB válasza .LnB (#225694) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A műsor után nosztalgiáztam kicsit:

Jó volt átlapozni ezeket.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.