Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#225351) hombre[EU] válasza XoZ (#225349) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Jogos

Life, Uh, Finds A Way

(#225352) markknight válasza Wesder (#225348) üzenetére


markknight
veterán

Kutya legyek ha értem.

(#225353) Wesder válasza hombre[EU] (#225350) üzenetére


Wesder
félisten

Tovàbb nem olvastam mert komolytalan így az egész, de hogy így leírtad, màr nevetséges is a lista.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225354) Moby


Moby
addikt

Karácsonyi téma: ADMN-HXN3-RX4C
20%-os kód: 744R2JPEGN (UK fiókra kaptam, nem tudom hova jó).

(#225355) Bogyi007 válasza 30z.Samu (#225300) üzenetére


Bogyi007
veterán

De a futár előtte így érkezett meg a parkolóba... :DDD :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#225356) 30z.Samu válasza Bogyi007 (#225355) üzenetére


30z.Samu
félisten

:C :C

Sic Parvis Magna

(#225357) Dadpool válasza Moby (#225354) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Köszönöm a tèmàra lecsaptam😀

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#225358) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A Prohardver tesztelte az LG B9 TVt.
Baszki, ezt a TV nagyon jó ennyi pénzért....

(#225359) Bogyi007 válasza Moby (#225354) üzenetére


Bogyi007
veterán

Felakartam használni a kódot és beraktam a tekken 7-et a kosaramba Pc felületen, de a játékot megvettem de nem dobta fel a felületet ahová a kód mehetett volna.... :W :W :W

Kérhetek egy refundot szerintetek és megpróbálhatom a vásárlást konzolon utána beírva a kódot?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#225360) Wesder válasza Bogyi007 (#225359) üzenetére


Wesder
félisten

Amíg nem töltöd le, addig van refound àllítólag.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225361) Moby válasza Bogyi007 (#225359) üzenetére


Moby
addikt

Nem csináltam még ilyet, de szerintem igen.

(#225362) 30z.Samu válasza Bogyi007 (#225359) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha nem töltötted még le, akkor elvileg igen.

Sic Parvis Magna

(#225363) Bogyi007 válasza 30z.Samu (#225362) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hol tudom ezt megtenni?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#225364) 30z.Samu válasza Bogyi007 (#225363) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sose csináltam ilyet, szerintem a support-hoz kell fordulni. De majd a tapasztaltabb kollegák megerősítenek vagy cáfolnak.

Sic Parvis Magna

(#225365) KaitouP válasza ProEvoFan (#225358) üzenetére


KaitouP
veterán

400K -ért lehet is... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#225366) Bogyi007


Bogyi007
veterán

írtam nekik, kíváncsi leszek, hogy mit reagálnak....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#225367) nitro16 válasza ProEvoFan (#225358) üzenetére


nitro16
senior tag

Gyors el is olvastam. Pont ma délbe rendeltem ebből egy 65" verziót. :DD

(#225368) Tdizsolt válasza 30z.Samu (#225300) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Milyen fiatal volt még itt... :C

Psn ID: Tdizsolt

(#225369) NyMRooD válasza hombre[EU] (#225350) üzenetére


NyMRooD
őstag

Azt, hogy tartalmilag olyan mint régen a kiegészítő lemezek, de valószínűleg sok mai játéknál is több tartalom van benne :D .

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#225370) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Valaki magyarázza már meg nekem (nem tudja) miért is kellenek mountok az új DBZ-be? :U

(#225371) #20411392 válasza BoneDragon (#225370) üzenetére


#20411392
törölt tag

Ugyanazért, amiért a sorozatban el kellett mennie Gokunak és Piccolonak vezetni tanulni.

ui: just for fun

[ Szerkesztve ]

(#225372) 30z.Samu válasza BoneDragon (#225370) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem hogy hívnák a Varázs felhőt, nem? :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#225373) hombre[EU] válasza penge111 (#225129) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Na megjött az idōvámpír :D holnap kezdjük

Life, Uh, Finds A Way

(#225374) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Jött egy válasz a levelemre:

"Thanks for getting in touch! One of our team will get back to you within the next 24 hours.

In the meantime, why not check out our support site where you’ll find useful information about our products and services? Just click here to get started!

Thank you,

PlayStation Support"

Nem lehet ezen valahogy gyorsítani? A konzolon élesítve van a kód most egy másik termék által, de ha azt kiveszem a kosaramból akkor a kódot is kiveszi onnan, onnantól meg ugyebár más is fel tudja használni elvileg, mivel ide van a topicba beírva publikusnak...

A terv az hogyha visszaadják az összeget, akkor a kód felhasználásával újra megvenném, de ki tudja hogy mikorra reagálnak érdemben egyáltalán a Sonys operátorok - addig csak nem ülhetek a gép előtt rájuk várva...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#225375) Steve1207 válasza Bogyi007 (#225374) üzenetére


Steve1207
veterán

Ha rányomsz az apply-ra akkor már aktiválja és érvényét veszti a kód vagy csak kifizetés után?

Csak, mert ha be van dobálva a kosárba és "aktiválod" a kódot, de még nem fizeted ki, akkor más fel tudja használni? Szerintem nem vonja addig le másnál, mert te nyomtál rá az apply-ra. Valamit beledobsz a kóddal és nem veszed meg csak vársz, amíg a másikat nem térítik vissza. Ha meg visszajön, mellédobod és ismét aktiválod.
Elméletileg, de majd valaki megerősít vagy cáfoljai.

.

(#225376) Bogyi007 válasza Steve1207 (#225375) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azt mutatta konzolon a kód aktiválása és egy termék berakása után természetesen hogy levonta a kedvezményt. de amint törölni akartam a kosaram tartalmát, hogy azzal együtt a kódot is eltávolítaná...

Amikor a kosárban van a tartalom akkor a kódot nem engedi felhasználni, ezt ki tudtam próbálni (most persze már megtaláltam a Pc felületen is hogy hol kellene beírni a kódot :W :W )

Közben kipróbáltam, ha kiürítem a kosaram, akkor kivette a kódot és utána egy másik terméket bedobva és a kódot újra beírva az felhasználható lett megint.
Ergo beírva kell hagynom a kódot a konzolon a gépet bekapcsolva hagyva amíg a support érdemben nem reagál....

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#225377) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Call of Duty: Modern Warfare
Multiplayer

Ismertek, szeretek viccelődni, élcelődni másokon, ha valaki olyan játékkal játszik, vagy olyan játékot véd, ami szerintem nem jó. Ez nem túl szép dolog. De ugyanakkor a saját hibáimat se szoktam tagadni. A hülyeségeimet. Márpedig a CoD:MW 2019 vásárlásom, úgy néz ki felkerül erre a nem túl előkelő listámra, a maga 15k-s árával, és a 6,5k-s Battle Pass-szal.

Basszus 5 napja játszok a multival, először tökre elvoltam, sőt még ma délelőtt is. Aztán kiléptem, és bakker, ez a játék engem nem vonz.
A kemény COD-osok ne vegyék rossz néven tőlem ezen sorokat. Most tényleg csak a saját véleményemet írom le, és nem kell velem egyetérteni, nem is akarom a játékot jellemezni, de van pár problémám vele.

Első és legfontosabb, a jellegtelen mapok. Egyetlen map sem tetszik. Jönnek sorba egymás után, sokszor ismétlődnek, nincs is sok. De valahogy egyik sem fogott meg. Ötlettelenek, sablonosak. Még a Piccadilly-nak van egyénisége, cserébe a legrosszabb map játszhatóság terén. Az arányok borzasztóan el vannak rontva. Nagyon szűk kis boltokból mész óriási nyílt terepekre. Még talán a St. Petrograd jött be legjobban. Az ötletes, és szépen roamingolható.
Játékmódokból a területfoglalósakat játszottam. Hallottam előre, hogy Deathmatch-ben rengeteg a camper, ezért hagytam is. A Domination, Headquarters, Hardpoint mind mozgalmas, némileg taktikus játékmódok. De egyszerűen nincs ebben a játékban semmi tűz, semmi wow. Amiért lelkesedni tudnék érte. Pedig az előző résszel is játszottam, sőt azzal sokkal többet. De itt valahogy lefőtt a kávé.

Azt hittem, jól elleszek, mert tartalmas a játék. Csinálom majd a challangeket, szintezem a Battle Pass-t, skineket unlockolok a fegyverekre. Mint egy igazi casual noob. Beletörődtem ebbe, gondoltam biztos találok célt. Aztán csak belegondolok, hogy a fegyver skineknek semmi értelme, a neved hátterében megjelenő Calling Card-oknak még inkább semmi. Charmok, Spray-k, Ikonok, Player modellek... Amik itt Operator skinek. De nem is értem az embereket. Én mindig azzal a karakterrel megyek, amelyiknek szemre a legkisebb a hitbox-sza. Egyértelmű, vékonyabb, talán nehezebben lehet eltalálni. Gondolom én. Nekem ez logikusnak tűnik, és mégis melyik Operator-t látom a legtöbbet: Ezt: [link] Egy b*szottnagy sétáló bokor. :D Mellé lőni nem tudsz akkora a model. :D
Visszatérve a fegyverekre. LMG, Assault Rifle, SMG? Tök mindegy. Érzésre kb semmi különbség köztük. Talán ami számit az a fire rate. De nem volt olyan fegyver amire azt mondtam volna, hogy ez nem jó. LMG-ben több a töltény, kicsit gyengébb mint az AR-ek, de recoil ugyan az. Recoil, igazából az nincs is. Szóval fogsz egy fegyvert, amivel eredményes vagy, jelen esetemben ez az M4A1 lett. És miért váltanék? Egyrészt nincs nagyon különbség köztük, másrészt meg az jó mindenre.
Olvastam olyan véleményt, hogy "lassabb, megfontoltabb játékmenet" lett ebben a részben. Hol?! Simán rohansz, ölsz. Sebességre se lassú, csúszkálni is lehet. Én semmi megfontoltságot nem tapasztaltam. Néhány játékmódban védeni kell a pontot, arra az időre megültem én is, de ez nem lassú, és megfontolt. Movement-re, gunfight-ra én alig tudok különbséget tenni ez és a BOIIIIIII között. Ugyan az a kettő. A COD az COD.

Van egy játékmód, a Ground War. Erről elég annyit tudni, hogy ez az amikor a Call of Duty, Battlefield akar lenni. De nagyon nem sikerül. Kabaré az a játékmód. Egy challange miatt kellett azt nyomnom, soha többet.

Szóval ez a játék picivel több mint 10 óra után elérte, hogy megunjam. Persze ezzel mondhatjátok azt, hogy 10 óra után miért ítélkezek. Azért mert ebben ennyi van. Játékmechanikailag mindent láttam, innen már csak a felesleges cicoma, a sallang maradt. A skinek, bisz-baszok. De nem érdekelnek.

Játszok majd vele még, amíg el nem döntöm, hogy hova tovább. Vagy Battlefront V, mert ott legalább a látvány, a hangulat brutál. Elnézem neki még azt is, hogy 5 percenként váratlanul rám zuhan egy repülő, vagy egy tank. :) Vagy, megveszem PS-re is, az általam jelenleg legjobbnak tartott multiplayer játékot, a Rainbow Six: Siege-et. Csak azt kezdhetem akkor megint 0-ról.. Nincs abban account merge PC-ről? Jó lenne..

Még egy valami a COD-dal kapcsolatban. Ezeket a killstreak-eket kivehetnék. Vagy legalább lenne olyan verziójuk a játékmódoknak amiben nincsenek. Olyan feleslegesek...

Szóval ez van, amikor én is hülyeséget csinálok. Nem direkt fikázom a játékot, nincs rossz érzés bennem, vállalom, én vettem meg. De ez most mellé ment. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#225378) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Mondjuk érdekes, hogy miközben a konzolon volt a kosaramban tartalom és a kód is fel volt használva, a Pc-s felületen is engedte a kódot aktiválni egy kosárba helyezett tartalom esetén.

Ezután töröltem a kosarat a konzolon és frissítettem a böngészőben a kosarat és aztán adtam hozzá még egy tételt és a kód felhasználható maradt ott továbbra is miközben a konzolon meg eltávolítottam mindent a kosárból - a kódot is - és ki is kapcsoltam azt.

Pc-n meddig számít aktívnak a kosárban hagyott tartalom? Mert a gépet bekapcsolva tudom hagyni akár 24 órán át is, maximum addig kikölcsönzök valami filmet az nmag rendszeréből. :DDD :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#225379) markknight válasza .LnB (#225377) üzenetére


markknight
veterán

Én is kb annyit toltam vele, de be kellett látnom, hogy ez sem az én játékom. Az utolsó három Codot megvettem, de nem tudtam függni és nem a játék hibája miatt, mert véleményem szerint a mostani is párját ritkítja, annyira jó a hangulat. Sajnos a csapat alapú lövöldék már egyáltalán nem szórakoztatnak, legalábbis a klasszikus codos lövök mindent ami mozog sztori nem. A tíz évvel ezelőtti énem játszana mint állat, de már mások az elvárások.

(#225380) .LnB válasza markknight (#225379) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csapat alapú? Pubon simán érvényesülsz egyedül. A gond az, hogy ugyan azokon a mapokon róni a köröket, csak azért, hogy skineket, és cicomákat unlockoljak ? Ahhoz nem elég szórakoztató ez a játékmenet számomra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#225381) ProEvoFan válasza .LnB (#225377) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"Aztán csak belegondolok, hogy a fegyver skineknek semmi értelme, a neved hátterében megjelenő Calling Card-oknak még inkább semmi. Charmok, Spray-k, Ikonok, Player modellek"
Pont ez miatt még nem vettem meg a b.passot.
Amit mi nem értünk, a Fortnite meg ebből szerzi a dollár milliárdokat....a fiatalok megvannak őrülve a skinekért.A b.pass nagy biznisz.
A játék továbbra is nagyon tetszik és minden előítéletem ellenére remeg a b.pass buy gombon a kezem....csak eszembe jut, hogy ezért vehetek egy fasza akciós játékot.
Az élet nehéz problémái. :D

[ Szerkesztve ]

(#225382) Carlos Padre válasza .LnB (#225380) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Haverokkal csak SD, egyedül bármi ami pörgős, bemelegítésnek. Dom 20at szoktam még egyedül, az szórakoztató sznájperrel. Ax-50 mp7 kombó az isten :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#225383) adalbert1


adalbert1
veterán

Kibontottam a konzolvilágtól black friday-kor rendelt Call of Duty WWII-t. Ami nem tetszik, hogy arab változatú játék, és ugyan angolul is lehet játszani, de amit ultra gáznak tartok, az az, hogy a borítón is szerepel ez a szöveg: "Licensed for sale in Middle East and Africa only."

Ha hivatalos Sony partnerek, akkor ilyet hogy árulhatnak? :F

szerk.: írtam nekik egy e-mailt, hogy tudják-e cserélni európai lokalizációs verzióra, ha nem, akkor szerintem a Sonyval is fogok egy kört futni, hogy ilyen hogyan fordulhat elő a hivatalos partner üzleteikben (lehet, hogy amúgy is, tippre azt mondanám, hogy valami szürkeimport cucc lehet, azért árulták ilyen olcsón - persze jóhiszeműen azt a feltételezést is fenntartom, hogy valami összekeveredett a Sony-nál a szállítmányok között ;] ).

[ Szerkesztve ]

(#225384) ProEvoFan válasza adalbert1 (#225383) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:Y
Ez érdekes.

(#225385) Xaels válasza Carlos Padre (#225382) üzenetére


Xaels
félisten

Na majd holnap akkor mehetünk még SD-ni. Múltkor jó körök mentek, az elmúlt szabadnapjaimon hajnali 3-ig toltam, nem volt ilyen évek óta.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#225386) sxxorp


sxxorp
őstag

Második körös szűkítés:

(#225387) Carlos Padre válasza Xaels (#225385) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Este leszek csak, de leszek, mert az az egy jatekmód ér benne igazán valamit :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#225388) Xaels válasza Carlos Padre (#225387) üzenetére


Xaels
félisten

Cyber Attack is jó, bár a bomba rendszerét kicsit finomhangolni kéne, hogy SD-sebb legyen. Túl gyorsan le lehet szedni de az jó, hogy fel lehet húzni a csapattársakat és így taktikázni. Dolgozom délelőtt én is, majd akkor meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#225389) Lackooo84 válasza Bogyi007 (#225378) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Amíg nem használod el más is el tudja lőni, mindegy, hogy a kosaradban van, vagy nem. Egyszer próbáltam azt, hogy beaktiváltam egy PSN kódot, egyszerre 2 accon, és a megerősítésre nyomva a másodiknál kidobott. :D

The Truth is out there...

(#225390) ProEvoFan válasza sxxorp (#225386) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A Thief állítólag nagyon befejezetlen alkotás lett.

(#225391) sxxorp válasza ProEvoFan (#225390) üzenetére


sxxorp
őstag

Köszi, de szeretem a lopakodós játékokat, ennyiért PS4 szinten ajándék. Most vettem észre, hogy 3. Fisk építési területen (ahol 3 sniper-t kell csendben kiiktatni, mint mellék achievement) már lopakodva szedtem le az egész első hullámot :D

(#225392) Bogyi007 válasza Lackooo84 (#225389) üzenetére


Bogyi007
veterán

Eltűnt a kosaramból a berakott árú és a kódot felhasználták.

Köszönöm "KEDVES" ismeretlen!

Ez azért szemétség volt akárki is ninjázta le, tudhatta hogy szükségem lesz a kódra és mégis rápróbált és elvitte. Költse a különbözetét a spórólásának gyógyszerre!!!

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#225393) Wesder válasza Bogyi007 (#225392) üzenetére


Wesder
félisten

Ezért is mondtam hogy az ilyeneket privàtban kell odaadni...
Nem kell ràm hallgatni.
Ez természetesen nem neked szól, hanem akonak akik csak úgy bemàsolgatjàk a kódokat. (bàrmelyik topikban)

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225394) Deck válasza Wesder (#225393) üzenetére


Deck
titán

+1 Már én is írtam ezt régebben.

PS5

(#225395) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Csak itt azért le volt takarva és sokat beszéltünk róla, hogy már használatban is van, ráadásul ez kihatással lehet a Refundomra is, mivel beleírtam a levelemben hogy ezt a kódot akartam felhasználni...

Onnan pedig még nem kaptam választ...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#225396) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

3000huf a Bloodborne

Próbáljátok ki

Life, Uh, Finds A Way

(#225397) Deck válasza Bogyi007 (#225395) üzenetére


Deck
titán

Nem kell regisztráció a fórumhoz, simán lehet, hogy valaki nem innen vitte el.

PS5

(#225398) tboy93 válasza hombre[EU] (#225396) üzenetére


tboy93
nagyúr

Majd ha belepeccselnek egy easy modot, akkor talán :D

(#225399) sxxorp válasza Bogyi007 (#225395) üzenetére


sxxorp
őstag

Sajnálom, hogy így jártál, de kvázi fennhangon hirdetted, hogy rámentél, de nem sikerült. Másnak is szüksége lehetett rá, és most még azt is megértem valamennyire, ha nem köszöni meg itt...
Tegnap én fakadtam ki, de a fórum megmutatta a pozitív arcát is Deck, és Costage társunk személyében, hátha neked is lesz kompenzáció.

[ Szerkesztve ]

(#225400) Madoc válasza Bogyi007 (#225395) üzenetére


Madoc
veterán

Adok én egy 10%-os kódot baszki csak ne rinyálj már!! Megy privátban.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.