Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#226351) birorichard válasza Cry0 (#226345) üzenetére


birorichard
őstag

en rendeltem, azt hiszem 2 evvel ezelott egy dobozos jatekot. Nem azt a verziot kuldtek, hianyzott belole egy story dlc kod (tehat nem ok bontottak fel, egyszeruen nem azt kuldtek, amihez mellekelnek ilyet). Nem volt draga a store-ban, de azert irtam nekik egy levelet, hogy legyenek olyan jok, es potoljak, erre visszautaltak a szallitasi dij arat, ami parszaz forinttal tobb is volt, mint a kontent a ps store-ban. Szoval rendkivul korrektek voltak akkor velem.

[ Szerkesztve ]

(#226352) birorichard válasza .LnB (#226324) üzenetére


birorichard
őstag

Cyberpunk 2077 - Április
The Last of Us: Part II - Május

ez kemeny lesz. :D
ev vegi chartokon latni lehet majd, h tavasszal bezuhant a gdp. :D

(#226353) birorichard válasza RangerFox (#226319) üzenetére


birorichard
őstag

A Control-ban? Igen, egy kicsit faarca volt ott mindenkinek.

(#226354) birorichard válasza Scholes9 (#226240) üzenetére


birorichard
őstag

A battle pass-os valtozatban van benne minden.

bocs a flood-ert, keson kapcsoltam. mar helyben jelenik meg a szerkeszto, uh nem tunt fel.

[ Szerkesztve ]

(#226355) penge111


penge111
addikt

Nem rossz kis nappali :K

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#226356) penge111 válasza Cry0 (#226345) üzenetére


penge111
addikt

Most látom, nincs készleten. :W

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#226357) S e t h válasza matyifej (#226350) üzenetére


S e t h
nagyúr

Óvatosan, mert volt aki 10-15 óra játék után írt róla kritikát és majdnem nyilvánosan meglincselték és a tetemét elásták a bitek közé.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#226358) 30z.Samu válasza penge111 (#226355) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az szép! :Y

Sic Parvis Magna

(#226359) Tdizsolt válasza penge111 (#226355) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Komoly!
Az 1-es előtt a "kis" 1-es, jobb oldalon meg a pro becsomagolva... :DD
A kánaán!

Psn ID: Tdizsolt

(#226360) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ghost of Tsushima wallpaper

Life, Uh, Finds A Way

(#226361) Xaels


Xaels
félisten

A RAD bemutatómat ma szerintem befejezem. Kipróbáltam a Ruiner-t, meglepően tetszetős.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#226362) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy 500-as ssd-t, amit jelenleg külső tárhelyként használok. Gondolkozom, hogy inkább belerakom, hogy éjszakai letöltések közben ne zakatoljon a hdd benne. Régebben olvastam valahol, hogy belül túlmelegedhet az ssd és a gép is. Ez mennyire valós? PS4 pro és WD blue sdd

(#226363) Derron


Derron
aktív tag

Sziasztok,

Segítségre lenne szükségem, megvásároltam lemezesen a Gran Turismo sportot, napokig jól is működött, de tegnap óta kiírja hogy az online részhez frissítenem kell, ez mind rendben is lenne, de valamiért a gépem nem tölti le, arra hivatkozik, hogy nincs elég szabad hely, holott van 70gb üres helyem. Már töröltem egy játékot róla hátha. Újra lett indítva a gép, töröltem a frissítést a letöltések menüpontból és újra próbáltam, de semmi. Valakinek valamit ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#226364) Kendek válasza yusukee (#226362) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az SSD nem melegszik túl benne, egy sima merevlemeznek nagyobb problémát okozhat a hőterhelés. Szóval nyugodtan beszerelheted, nem lesz semmi baja. :)

<-ƘƘ->

(#226365) Kendek válasza Derron (#226363) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Több szabad helyre lesz szükséged a frissitéshez (elvileg írja mennyi kell), ugyanis technikai okoból nem elég annyi mint amekkora a frissítés mérete. Általánosságban is célszerű legalább 100 GB-ot szabadon hagyni, hogy ne legyen ilyesmiből probléma.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#226366) Derron válasza Kendek (#226365) üzenetére


Derron
aktív tag

Köszönöm!
Fura volt hogy 70gb szabad helyre nem tudja leszedni a 150mb frissítést. Ez csak azért gáz mert megvettem az RDR2 is aminek ezek szerint még több helyet kell hagynom.

(#226367) Wlac válasza Kendek (#226365) üzenetére


Wlac
Ármester

Én úgy emlékszem, hogy nem írja, hogy mennyi kell, a usernek kell találgatnia.

Egyébként "sikerült" egy ilyen meccset nyomnom a CTR-ben: LINK

Érdekes a játék, mert néha baromi jól megy, néha pedig megmakacsolja magát, és teljesen meghal az online része. Végtelen várakozási idők a lobby-ban, brutális lag, ki-be dobálja az embert satöbbi. Remek játék offline couch mókára, de ha valaki az online része miatt venné, gondolja át.

szerk:

Derron: ja, sajnos ez ilyen. Amikor még öcsémmel egy konzolon osztozkodtunk, mi is mindig ezzel szívtunk, mivel eltérő stílusú játékokat szerettünk, és egyszerűen nem fértünk el a HDD-n. Vagyis elfértünk, de néha le kellett csak azért törölnünk egy játékot, hogy egy másikat frissítsünk, majd újra leszedni. Végül meguntuk és vettünk egy 2 TB-s HDD-t.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#226368) Xaels


Xaels
félisten

RAD | Bemutató megígértem, olvassátok szeretettel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#226369) Tubi1976


Tubi1976
tag

Sziasztok!
Beléptem a tegnapi segítség után a ps4 tulajok táborába.Az lenne a kérdésem hogy korábbi ps3 as játékokat le tud játszani a ps4 mint pl. az xbox?Illetve szemezek evvel a ps4 now szolgáltatással, jól értem elég ha regisztrálok az uk accot magyar bankkártyával és már mehet is?köszi a válaszokat!

(#226370) RangerFox válasza Wlac (#226367) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

De írja, mennyit kell letörölni ahhoz, hogy felférjen a játék/frissítés.

(#226371) sxxorp válasza Xaels (#226368) üzenetére


sxxorp
őstag

Ú, a Psychonauts alkotója, mekkora kedvenc volt! Szívesen lejátszanám megint. Így óriási a kontraszt a 'karcsú történet' szóösszetétellel a RAD-ban...

(#226372) Carlos Padre válasza james001 (#226349) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez a játék engem megvett kilóra :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#226373) Kendek válasza Tubi1976 (#226369) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PS3-as játékok csak a Now szolgáltatás keretében, és csakis stream-elve mennek. UK account-tal elérhető a Now, igen, és a PS2 meg a PS4 címek akár letölve is játszhatóak.

<-ƘƘ->

(#226374) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PlayStation Now Decemberi újdonságok:

Playerunknown's Battlegrounds - Március 3-ig.
Persona 5 - Február 3-ig.
Middle-earth: Shadow of War - Február 3-ig.

Live-Die-Respawn

(#226375) saelin válasza james001 (#226349) üzenetére


saelin
veterán

Ez jó! :D

Más:
Tegnap csak behúztam még egy játékot az Astroneer személyében. Ez egy kellemes bázisépítős "túlélő" játék, amit akár online coopban is lehet tolni (2-4 főig). Ahogy elnézem rendszeresen kapja az ingyenes update-eket kb ilyen No man's sky stílusban. Semmi extrára nem kell gondolni. Van az űrporszívód, túrod a földet nyersanyagok után, felfedezel, fejlesztéseket indítasz a kis kutató állomásodon ami byte-okat termel és ezekből tudsz venni új tervrajzokat stb stb. A cél az hogy építs egy rakétát és utazz el vele egy másik bolygóra, ahol kezded elölről a gameplay loop-ot, persze az előző fejlesztéseidet megtartva. Videók alapján teljesen nyitott a naprendszer, mert töltőképernyő nélkül utazhatsz a planéták között, sőt maga a bolygó is gömb alakú és teljesen bejárható, átfúrható.
Az irányítást viszont szolni kell nagyon... Eléggé agyament ez a része.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#226376) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

J.J. Abrams Celebrates Hideo Kojima and Death Stranding

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226377) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Holnap hajnalban The Game Awards. 2:30-kor kezdődik. Ha esetleg valaki szeretné nézni, a live stream linkje:

The Game Awards 2019 - 4K Livestream

Addig is itt vannak a jelöltek egy videoban:
[link]
Itt pedig lehet szavazni:
[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226378) oriic válasza oriic (#226374) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok a Sony-t nem értem a videóval. A PUBG lesz csak decemberi, a másik kettő már november óta elérhető. :U

Live-Die-Respawn

(#226379) 30z.Samu válasza oriic (#226378) üzenetére


30z.Samu
félisten

PUBG lesz még a Plus-ban is. ;]

Sic Parvis Magna

(#226380) Derron válasza RangerFox (#226370) üzenetére


Derron
aktív tag

Azt írja, hogy 150mb helyre van szüksége, és szabadítsak fel ennyi helyet, holott 30gb szabad hely volt, letöröltem egy játékot így már 70gb lett, de ez sem volt elég, aztán letöröltem még 1 játékot, így lett 100gb helyem, így már leszedte. De egy 150mb os frissítésről beszélünk, nem értem miért kell neki 100gb szabad hely. Így lényegében az 500gb gépből lett egy 400gb os.

(#226381) RangerFox válasza Derron (#226380) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Mert a frissítéssel újra lefoglalta a játék területét (tehát nem 150MB-t, hanem pl 30GB-t, nem tudom mekkora a játék), és még mellé lefoglal 15 percnyi gameplay felvételnek elegendő tárhelyet. Ezért kell neki több hely.

[ Szerkesztve ]

(#226382) hombre[EU] válasza Derron (#226380) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Valami bug lesz az updateban, nem ez az általános

Life, Uh, Finds A Way

(#226383) Mr Bond 007 válasza hombre[EU] (#226382) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

De igen. A konzol gamek máshogy vannak felépítve mint a pc-s játékok. Itt sokszor több nagy képfile-ban vannak a cuccok (van hogy 1 nagyban) és ezt ki kell csomagolnia, módosítania azt az esetünkben 150Mb-nyi adatot, majd vissza csomagolni és felülírni a régi file-t. Ezért kell neki néha a telepített játéknak megfelelő tárhely, meg persze azért hogy ha valami félremegy, akkor ne törölje le a patch előtti képfile-t csak ha sikeresen felment a módosítás.
Ilyen a black ops 4 is pl.

Anno nyilatkozták is a Destiny fejlesztői hogy ha csak egyetlen nyomorék kő darabot odébb kellett tenni a pályán, akkor a teljes xx gb-os file-t ki kellett csomagolniuk majd módosítani és vissza. :D Nagy cumi volt, mert ez rengeteg időt vett el.

[ Szerkesztve ]

(#226384) penge111 válasza Deck (#226203) üzenetére


penge111
addikt

Tudom melyik játékra gondoltál, anno imádtam a piaci sárga kazettás masinámat :) The Legend of Kage játék lesz az szerintem :K

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#226385) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok!

Vasárnap délután környékére toborzok egy pár embert egyik ismerősömnek a Driveclub bikes 6 emberes online trófeájához. Matchmakinges szerencsétlenkedéssel együtt max 15 perc.

:R

Ugyanitt Tomb Raider definitive edition négy emberes trófeájára is embert keresünk.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#226386) markknight válasza 30z.Samu (#226379) üzenetére


markknight
veterán

A napokban megint nyomtam vele pár menetet, de katasztrófa az a játék.

[ Szerkesztve ]

(#226387) Deck válasza penge111 (#226384) üzenetére


Deck
titán

Atyaég! Tényleg ez az, köszi! Mennyit nyomtam én ezt anno :DDD
Sok sok év után újra látni és hallani, felbecsülhetetlen :C

PS5

(#226388) 30z.Samu válasza penge111 (#226384) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jujj, ezzel mennyit játszottam annak idején. :C :C

(#226386) markknight: PC-n megvan, de én sem erőltetem.

Sic Parvis Magna

(#226389) hombre[EU] válasza Mr Bond 007 (#226383) üzenetére


hombre[EU]
veterán

50gb szabad hellyel minden update-et megoldott eddig.
8-10% szabad hely kell a default FreeBSD-nek(PS4 fájlrendszere).
A többi hiba...

Life, Uh, Finds A Way

(#226390) Deck válasza hombre[EU] (#226389) üzenetére


Deck
titán

A COD 100GB alatt nem frissül.

PS5

(#226391) hombre[EU] válasza Deck (#226390) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Hiba :DDD
A rdr2 update egyszer sem kért 100+gb-ot... haza megyek megnézem, de szerintem alig van szabad helyem, új játéknál mindig törölni jell

Life, Uh, Finds A Way

(#226392) pulffy


pulffy
őstag

Jó reggelt srácok!
Olyan kérdésem volna hogy csak a sony fülesei tudják azt a funkciót hogy a partyra adnak hangerőt vagy a game chatre ?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#226393) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

A Days Gone-ba ott tartok, hogy lenyomtam Carlos-t, nagyjából hol tartok a játékban? Az az érdekes, hogy hordákkal még nem csaptam össze, az opcionális? Az előzetesek alapján azt hittem, a játéknak a szerves része lesz a hordairtás. Látni már láttam őket, de inkább elkerültem :D

(#226394) Mr Bond 007 válasza hombre[EU] (#226389) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ne terjesszünk már hülyeségeket! :((( Ez nem hiba!
Játék/fejlesztő függő is. Az hogy a red dead nem csinálja szerinted jelent bármit is? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#226395) frankdelgado válasza fausto (#226393) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én még nem tartok ott még csak a gyószereket csntem el a repülőroncsból, de már írtottam kisebb hordát az egyik NERO állomásnál, ahol a halálvonat van a közeli töltésen) egyébként láttam már én is másikat, sőt rohantak is le :)

[ Szerkesztve ]

(#226396) gamerthor


gamerthor
csendes újonc

Lehet, hogy noob kérdés lesz, de vettem egy PS4Pro-t ajándékba karácsonyra és pár lemezes játékot mellé, mennyire megy elsőre pöccre a játékindítás updatelés nélkül? Vagy alapvetően minden játékot lemezről telepíteni kell, illetve updatelni online? Azért lenne fontos, mert nem szeretném, hogy órákat kelljen várni ajándékozás utána kipróbálásra :) köszi :R

(#226397) EczkE válasza fausto (#226393) üzenetére


EczkE
addikt

Arra mar nem emlekszem hogy az a resz merre van a jatekban, de lesz kotelezo hordas kuldetes. De a legtobb opcionalis. Es a jatek legszorakoztatobb resze. :))

Asszem mindenféleképpen!

(#226398) EczkE válasza gamerthor (#226396) üzenetére


EczkE
addikt

Ajanlott meg karacsony elott telepiteni es lefrissiteni mindent mert eltarthat akar orakig is.

Asszem mindenféleképpen!

(#226399) gamerthor válasza EczkE (#226398) üzenetére


gamerthor
csendes újonc

Köszi a gyors választ, sajnos sejtettem, hogy ez a megoldás:)

(#226400) .LnB válasza fausto (#226393) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

130/74-nél vagy. Szóval még nagyjából 56 sztori küldetés van hátra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.