Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#226601) .LnB válasza hombre[EU] (#226600) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nem is hülyeség.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226602) sp8787 válasza .LnB (#226601) üzenetére


sp8787
addikt

Tenyleg nem.

(#226603) Sefter


Sefter
veterán

Akinek kimaradt a spiderman, most 5 ropi a savoya auchanban:

van még Fallen Order 16-ért..

Psn ID: sefter_hun

(#226604) VTom válasza Deck (#226571) üzenetére


VTom
veterán

Ennek mondjuk annyira nem örülök, és a trailer is nagyon adja.
Lehet, hogy Boxot is vennem kell jövőre? :F

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#226605) markknight válasza Deck (#226571) üzenetére


markknight
veterán

Valami azt súgja, hogy a következő gent az Xbox fogja uralni, ez a gép nagyon állat amit bemutattak.

(#226606) sp8787 válasza markknight (#226605) üzenetére


sp8787
addikt

Az a baj ,hogy igy ranezesre nem tunik tul praktikusnak.
Ugy ertem ,hogy sokaknak van mist egy fix helye egy lapos konzol szamara ez meg nem az.

(#226607) Deck válasza markknight (#226605) üzenetére


Deck
titán

Hajrá mindkét félnek! A Sony is remélem a lényegre koncentrál nem a design-ra..
Normális hűtés, erős hw, stb.

PS5

(#226608) bandi0000 válasza markknight (#226605) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Most lehet én szaladtam át valami részleten, de miből szűrted ezt le? Nagyjából kaptunk egy hangfaldoboznak kinéző izét, belsejéről még mindig semmi konkrét infó

Xbox One: bandymnc

(#226609) markknight válasza sp8787 (#226606) üzenetére


markknight
veterán

Én is bumszlinak képzeltem el, aztán megnéztem az arányokat a controllerhez képest és nekem olyan közepes hangfalnak tűnik, de értem amit mondasz, helyet kell csinálni sajnos.

(#226608) bandi0000: Semmi komoly, szimpla megérzés.

[ Szerkesztve ]

(#226610) Cyrin válasza sp8787 (#226606) üzenetére


Cyrin
addikt

érdekes, a mérete 20x20x40 körüli, ez még épp beférhet egy tv alatti polcra fektetve. akinek nem, vagy nincs ilyen, az elrakja a tv mögé, ha nincs cd-je, akkor nem is kell látni se, kezelni se.

(#226611) tboy93 válasza markknight (#226605) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ebből még kár levonni bármilyen következtetést. Lehet akármilyen bika a HW, meg nézhet ki akárhogy a gép, ha nem lesznek rá jó játékok akkor bukta lesz. Én személy szerint remélem, hogy összekapja magát az MS, jót tenne egy erős konkurencia a Sonynak :K

[ Szerkesztve ]

(#226612) Madoc válasza markknight (#226605) üzenetére


Madoc
veterán

Ezt miből szűrted le?

Ja látom már.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#226613) RudY válasza sp8787 (#226606) üzenetére


RudY
addikt

Az a legnagyobb gáz, hogy tutira nem rakhatók majd egymásra, ahogy a most a pro és xox :DDD

(#226614) sp8787 válasza RudY (#226613) üzenetére


sp8787
addikt

Nezd lehet ,hogy lepaktaltak es a PS5 is hasonloan fog kinezni es akkor meg egymas melle lehet oket rakni. :DDD

Ha meg atmegy hozzad vki az meg megkerdezi ,hogy minek neked oda elore 4 hangfal amibol 2 meg vilagit is a tetejen. ;]

(#226615) freeknight válasza RudY (#226613) üzenetére


freeknight
őstag

Már miért nem? Eddig a fekvő formátum volt a standard, de használhattad állítva is a konzolt, most az álló lesz a standard de gondolom nem lesz akadálya annak, hogy lefektesd, ha neked úgy fér el jobban a szekrényben pl vagy akár egy másik konzol alá

(#226616) markknight válasza sp8787 (#226614) üzenetére


markknight
veterán

Ezek biztos tudnak egymásról mindenféle belső infót, aztán így alakítják ki a gépeket.

(#226617) marilllyo válasza .LnB (#226585) üzenetére


marilllyo
veterán

Ne már...a cshalááád! Az a minden!
Ó én vevő vagyok az ilyen echte sz*rra! KELL!

Ugyanúgy a Predator játék is! Egyébként a Predator játékkal nagyon komoly fenntartásaim vannak. Sokkal nagyobbak, mint a F&F cuccal....
Megint egy asszimetrikus co-op, pvp.... Ugyan abba a hibába fognak esni, mint az Evolve esetén. Egyszerűen az emberek...nem... nem szeretik az ilyen játékokat! Randomok képtelenek normálisan együtt játszani, vagy csak nagyon kivételes esetekben. Pláne, ha szét vannak osztva a csapattagok különböző kasztokra. Evolve-nál sem szeretett senki olyan karakterrel menni, akinek a feladata a többiek heal-elése..nem pedig a lődözés. Így pedig...bumm, bukta minden. Ettől függetlenül jöhet... De volt hasonló multi mód az AVP3-ban és ott sem ment ez flottul.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#226618) ProEvoFan válasza .LnB (#226590) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Európaiakra már megint szarnak....

(#226619) .LnB válasza markknight (#226605) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]
:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226620) .LnB válasza marilllyo (#226617) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sose foglak megérteni. Atom HC player vagy, megcsinálsz lehetetlennek tűnő dolgokat trophykat. Mégse hagyod ezeket a szarokat. :D Sőt még rájuk is repülsz. Én úgy képzelném, ha már valaki ilyen dolgokat megélt, olyan skilles, akkor ezekkel nem is foglalkozik. Te egy anomália vagy. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226621) markknight válasza .LnB (#226619) üzenetére


markknight
veterán

Így-így :D

(#226622) Madoc válasza .LnB (#226619) üzenetére


Madoc
veterán

Kiköptem a reggelit.. :C

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#226623) .LnB válasza ProEvoFan (#226618) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én el szoktam engedni ezeket a dolgokat. De most ez felcsesz. Főleg ez után a PS+ felhozatal után. R6 Siege, Resi2 is akciós ott. Meg tuti találnék még valamit, hogy kerek legyen... :(

(#226622) Madoc & (#226621) markknight
;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226624) erahurka


erahurka
félisten

Ez az új Hellblade Microsoft exkluzív lesz vagy jön PS5-re is? Van erről infótok? :F

(#226625) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#226565) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az igen! :Y
Hogy a Halálos Iramban trailer-hez is szóljak, sokkal jobban érdekelne, ha mondjuk a 2-t dolgozták volna fel, csak sajnos az már nem lehetséges. A grafika pedig még bőven javulhat megjelenésig.

Sic Parvis Magna

(#226626) bandi0000 válasza erahurka (#226624) üzenetére


bandi0000
nagyúr

only on microsoft :(

Persze előbb vagy utóbb veszek én is next gen boxot, de azért bosszantó, hogy felvásárolták a csapatot, jó jó értem, nekik mindenkinek jó ez, kivéve ha majd ez is összeroskad az elvárások miatt, és megszűnik

Xbox One: bandymnc

(#226627) erahurka válasza bandi0000 (#226626) üzenetére


erahurka
félisten

Ahhhh! Akkor remélem bírni fogja a notis 1050-em. 640x480-ban 12 fps-sel remek élmény lesz.

(#226628) Rage47 válasza .LnB (#226579) üzenetére


Rage47
veterán

megvan a 2020-as goty

(#226629) vonSux


vonSux
őstag

US store-ban The Game Awards Sale keretében van pár szemrevaló ajánlat.

@bocs, most látom, hogy Lnb már kibeszélte

[ Szerkesztve ]

(#226630) .LnB válasza vonSux (#226629) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már kétszer kisírtam magam miatta. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226631) marilllyo válasza .LnB (#226620) üzenetére


marilllyo
veterán

Hízik a májam, de azért ez túlzás.
Nem nagyon vannak lehetetlen dolgok. Egy játékot ha rendesen kiismersz, akkor nincs "lehetetlen". Mindnek megvan a trükkje. Csak ezekhez kevés egy easy, felületes speedrun... Ilyen a Bloodborne is. Nem nehéz az, csak ki kell tapasztalni és ismerni. Baszki guitar hero kontrollerekkel verik agyon a bossokat... hjajj.
Én pl. elismerem a Souls-like játékokat, de engem a japán játékok taszítanak. MGS is ezért kapufa nálam. Érezni rajta... Nem tudom megmagyarázni... De nem szidom, elismerem stb...
Predator azért érdekel, mert hát a Swarcis filmért be vagyok hugyozva... és hát akkor már...

DE! Ezt külön egy hsz-ben akartam írni... csak most akkor már ide teszem, hogy egyébként a legtöbb játéknak "eljöhet az ideje...". Oké!...megmagyarázom.

Szóval itt van ugye a MadMax játék. A filmet imádom, de anno megjelenéskor végigtoltam a játékot és nem tetszett. Aztán gondoltam megveszem és adok neki még egy esélyt... kimaxolom stb.. Egy óra után kukáztam. Nem tetszik, unalmas. Egy évvel később, miután ingyenes PS+ lett ismét nekiálltam. 2 óránál tovább, akkor sem bírtam. Szóval eleddig háromszor álltam neki..

Eltelt újabb egy év után...tegnap...december 12-én egy kora délelőtti órában ismét elindítottam kvázi egy utolsó-utolsó esélyt adva neki. B*szki éjfélkor már magamra kellett parancsolnom, hogy takarodjak aludni mert reggel korán kelek... Olyan szinten behúzott, mint állat és várom, hogy tolhassam...

Ki érti ezt?! :U

Btw. ha megnézed a profilomat, akkor echte szar játék nincs közte. Talán a Killing Floor 2 a mélypont... De... fiatal voltam, kellett a pénz. :DDD
Ugyanakkor ott áll befejezetlenül a Red Dead, Days Gone... valahogy várja, hogy eljöjjön az "ideje"...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#226632) vonSux válasza .LnB (#226630) üzenetére


vonSux
őstag

Jólvan, annyit kotlotok itt :P , hogy kissé nagyvonalúan kezelem a visszaolvasást :D

(#226633) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Egyébként a Ghost of Tsushima souls szerű játék lesz? Azért merült ez fel bennem, mert a Sekiro atmoszférája is bejött, csak nekem alapvetően nehezek ezek a játékok. Vagyis inkább másképp fogalmaznék, nincs hozzájuk elég türelmem, kiismerjem a boss-okat. Pedig a Sekiro alapvetően tetszett, imádtam a látványvilágát. Csak sajnos hamar feladtam.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#226634) Bad Pritt válasza marilllyo (#226631) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem amúgy pont a Souls vonal ilyen, amit most leírtál a Mad Max-szel. :)
Anno a hősidőben végigvittem a Demon's Soulst és a Dark Soulst is, volt hozzájuk türelmem, tetszettek is, de nem volt akkora reveláció, mint vártam volna. Utána kiesett egy fél generáció, majd jött a Bloodborne és az istennek se éreztem rá. Nálam volt fél évig, próbálgattam, többször nekiálltam, eljutottam egy darabig, de a játékmenetre, a harcok ütemére nem tudtam ráérezni.
Most novemberben hirtelen felindulásból megvettem a Dark Souls 3-at és nem enged el, úgy beszippantott, mint évek óta semmi. Tanulom, tapasztalom, lassan végzek vele, de ha nem lenne legalább két másik játék, amire kíváncsi vagyok, rögtön kezdeném is a NG+-t. Kellett hozzá egy hangulat, hozzáállás, ami lehet két éve a Bloodborne-nál nem volt meg.

A japán játékokkal is kb úgy érzek, mint te, néhány kivétellel. Yakuza, Judgment fasza lehet, de egyszerűen nagyon japppán, ugyanígy a Persona is. Cserébe a Final Fantasy-t imádom (még a XV-t is a maga felemás módján), Toriyama minden munkája kincs (Dragon Quest XI-re nagyon fenem a fogam), viszont minden más sok az én agyamnak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226635) Frod válasza 30z.Samu (#226633) üzenetére


Frod
addikt

Ezt még nem tudjuk.

Do you see the white shadow?

(#226636) Bad Pritt válasza 30z.Samu (#226633) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A mostani trailerben voltak gameplay-szerű részletek, az alapján nekem inkább a Middle-Earth játékok jutottak eszembe.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226637) tboy93 válasza Bad Pritt (#226636) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem meg az AC széria :D

(#226638) Bad Pritt válasza tboy93 (#226637) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hasonló. :D Szerintem ha ezt a lopakodás-harcrendszert átveszik és kicsit alakítják, akkor nem lesz gond. A legnagyobb rákfenéje ezeknek a játékoknak, hogy repetitív sokszor, Talionnal annyi orkot pusztítasz el az első játékban, hogy az a csoda, nem hal ki teljesen Mordor.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226639) .LnB válasza marilllyo (#226631) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja nem istenítelek vagy ilyesmi. Úgy gondolom, hogy ha akarnám én is meg tudnám csinálni azokat a platokat. Csak éppen engem nem motiválnak. Viszont a munka amit beletettél ebbe a platozásba az ott van, az nem vitás.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226640) Frod válasza marilllyo (#226631) üzenetére


Frod
addikt

Megnéztem a profilod, well played sir :D

Do you see the white shadow?

(#226641) markknight válasza .LnB (#226639) üzenetére


markknight
veterán

Ez tetszik :D Engem sem nagyon érdekelnek, semmit nem raknak a játékhoz, sőt nekem inkább nyűg. Másrészt meg platformváltoskor bukom a frászba, pedig boxon is voltak szép öcsik nekem.

[ Szerkesztve ]

(#226642) 30z.Samu válasza markknight (#226641) üzenetére


30z.Samu
félisten

A mostani váltásnál nem biztos, hogy bukod, majd kiderül. :) Egyébként alapvetően én sem vagyok egy trófea vadász, az első játék, aminél éreztem a késztetést a maxolásra, az a Luigi's Mansion 3 volt Switch-en. Keresem a köveket, szellemeket vadászom, nem ad a story-hoz, de most először nem érzem nyűgnek. :B

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#226643) Wesder válasza 30z.Samu (#226642) üzenetére


Wesder
félisten

Ha platformot vàlt akkor bukja. Nem generàcióra gondolt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226644) Al365 válasza Wesder (#226643) üzenetére


Al365
tag

Még az sem biztos, ahogy összemelegedett a MS meg a Sony :D :D :DDD

Evolúció....tv-játék, kvarc játék, C-64, Amiga 500, Amiga 1200, Pentium 133, 166 stb. , Dreamcast, XBOX, XBOX 360 (5x), PS3, Nintendo Wii, PS4 Pro, XBOX One S All digi, PS5

(#226645) belan válasza #10186752 (#226598) üzenetére


belan
addikt

Na nézz csak öregember tud valamit old men ! ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#226646) tboy93


tboy93
nagyúr

Van egy 20%-os kuponom. Priviben elsőnek jelentkezőnek odaadom.

(#226647) danielgalaxy válasza penge111 (#226429) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Ha jó minőségű az a hangfal, és kellő hangerő játszik, nem rossz az úgy sem.

(#226648) tboy93 válasza tboy93 (#226646) üzenetére


tboy93
nagyúr

Elkelt, ne írjatok többen :))

(#226649) penge111 válasza tboy93 (#226648) üzenetére


penge111
addikt

Nagyon szépen köszönöm! :R

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#226650) Bogyi007 válasza tboy93 (#226648) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azt hiszem centikkel de lemaradtam.
Ugyanitt ha valakinek maradt még kódja attól elfogadnék egyet. A múltkori 10%-os már elment...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.