Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#226301) Wesder válasza hombre[EU] (#226298) üzenetére


Wesder
félisten

Rögtön gondoltam:P
Elfogyott a keret, elvitte a jàték,+GPU amit bedobtam a közösbe.
Igazàból az érdekelt hogy megvalósítható e.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226302) .LnB válasza Wesder (#226301) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dikk, bedobtál a közösbe egy 2080 TI Super GTX RTX Ultra GIGA-t? Minket meg kihagytál belőle?! :((( Ha én nyertem volna, meglett volna a Nintendo Switch-re a keret. :P :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226303) Wesder válasza .LnB (#226302) üzenetére


Wesder
félisten

Tudod te hogy GamePass Ultimate.:P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226304) Deck


Deck
titán

Tölthető a 7.01-es rendszerfrissítés. :P

PS5

(#226305) hombre[EU] válasza Wesder (#226301) üzenetére


hombre[EU]
veterán

cdkeys/g2a -ról rendelhetsz kulcsot ps4re is,nem? Elajándékozhatod vagy nemtudom mire kell

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#226306) wolf13


wolf13
őstag

Resident Evil 3 Special Developer Massage [link]

(#226307) Bad Pritt válasza wolf13 (#226306) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát ez instant preorder lesz. A Resistance-ról nem tudom, mit gondoljak még...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226308) Wesder válasza hombre[EU] (#226305) üzenetére


Wesder
félisten

Persze G2A. Annàl még az is jobb a felgyújtom azt az összeget, amit oda fizetnék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226309) hombre[EU] válasza Wesder (#226308) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Mi a baj vele? Az csak egy "ebay"...nézd meg kitōl veszed és nem jársz pórul. Most vettem forzákat és noproblem

Life, Uh, Finds A Way

(#226310) Mr Bond 007 válasza Wesder (#226308) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nem sokszor vásároltam ott, de ismerősöknek és nekem se volt soha gondom. :F

(#226311) RetroJack válasza wolf13 (#226306) üzenetére


RetroJack
tag

Hatalmas volt a bejelentés, resistance volt kiírva aztán.. várjunk csak... hophophop RE3 + ajándék resistance :))

(#226312) Wesder válasza Mr Bond 007 (#226310) üzenetére


Wesder
félisten

Maga az elv, ahogy működik az oldal nem szimpi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226313) AxBattler válasza wolf13 (#226306) üzenetére


AxBattler
félisten

Ööö.... a gyűjtői kiadáshoz jár valami beutaló a Gellértbe, vagy a Rudasba, gyógymasszázsra?
;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#226314) fausto


fausto
addikt

Azt hittem, el fogom használni, aztán mégsem... szóval ha valaki rám ír, dobok egy karácsonyi téma kódot :)
Nem tudom, számít-e ennél, de angol profilom van

(#226315) fausto válasza fausto (#226314) üzenetére


fausto
addikt

Elkelt

(#226316) Batyops


Batyops
aktív tag

[link]
Ezt a Játékot de imádtam anno Pc-n sokat játszottunk vele.

(#226317) birorichard válasza hombre[EU] (#226269) üzenetére


birorichard
őstag

Hát azért a művészetileg a környezet nagyon ott van. Nekem sem a kedvencem, de totál megértem. A DS elég megosztó, a days gone szokásos ow, szép és jó, de semmi extra. Valaminek idén is adni kellett, szerintem jó helyre került.

(#226318) .LnB válasza Batyops (#226316) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nagy hír igen. Elsőre azt mondanám, hogy azzal a nehézséggel ma már ez nem eladható, de ott vannak a souls játékok. Szóval szurkolok, hogy jó legyen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226319) RangerFox válasza birorichard (#226317) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

A Days Gone-t nem is jelölte az IGN az év játékának, így szerintem is korrekt helyre ment (habár nekem a sztorija egyáltalán nem tetszett, az arc-animációk is hagytak kívánni valót maguk után).

(#226320) markknight válasza Batyops (#226316) üzenetére


markknight
veterán

Dragon Ball, Bayonetta & Vanquish, DS Genesis, Commandos 2, Doom Eternal, aztán Cyberpunk és Avengers. Lesz mire elverni a lóvét és ez még csak az év eleje.

(#226321) Xaels válasza .LnB (#226318) üzenetére


Xaels
félisten

Van PS4-re is a Shadow Tactics. Ez sem könnyű, a gombkiosztást tanulni kell.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#226322) bagyulajuve válasza markknight (#226320) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Dragon ball és CP77 nálam is, és bízom egy Ghost of Tsushimában még, bár ezt már lehet inkább PS5-tel :F

DOOM meg inkább PC-re, remélem a 970GTX jó lesz neki még

Resistencia eterna

(#226323) Batyops válasza markknight (#226320) üzenetére


Batyops
aktív tag

Ja kell majd pénz lóvéra :D. Lesz mivel játszani az biztos. Én most vagyok egy kicsit bajba hogy mit vegyek. Kellene valami a szabadságra. Azért igy generáció váltás előtt elég erős lesz a következő év ha csak az exkluzívokat nézem kapunk egy TLUO2-őt meg egy Ghost of tsushima-t.

(#226324) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is megnéztem már ezt a 2020-at, hogy hogyan készüljek a vásárlásokkal. És jó évnek nézek elébe.
FFVII Remake - Március
Cyberpunk 2077 - Április
The Last of Us: Part II - Május

Disco Elysium - majd valamikor
Yakuza 7 - majd valamikor
Ghost of Tsushima - majd valamikor (és ha lesz opció, akkor inkább PS5-re)

MLB The Show 20 - talán

Hát ez így nem sok. Sebaj, a megmaradt zsét elteszem a PS5-re. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226325) Lackooo84 válasza .LnB (#226290) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Egyértelmű, hogy DS.

The Truth is out there...

(#226326) rondabogancs válasza marilllyo (#226239) üzenetére


rondabogancs
csendes tag

Ki van pipalva

(#226327) AxBattler válasza .LnB (#226324) üzenetére


AxBattler
félisten

A nyílt világú Disco Elysium-ban és CP2077-ben simán el lehet majd veszni, az idő miatt nem aggódnék.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#226328) .LnB válasza Lackooo84 (#226325) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]
Na, ezt már szeretem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226329) hombre[EU] válasza .LnB (#226324) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Én a DyingLight2-n is rajta tartom a szemem. Szorgos kis lengyelek, nagy ígéretekkel...és ha sikerül túllépni ezen a farcry szintū storyn (mint az elsō rész) akkor nagyon jó game lehet. Kedveltem az elsō részt, de nem a kampány miatt, inkább a free roam vagy coop ami szórakoztató volt

Life, Uh, Finds A Way

(#226330) markknight válasza Lackooo84 (#226325) üzenetére


markknight
veterán

:F

(#226331) .LnB válasza hombre[EU] (#226329) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy zombis elég nekem egy évben. :D TLoU2.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226332) Scholes9 válasza .LnB (#226249) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ne viccelj, nincs semmi gond, segíteni akartál :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#226333) 30z.Samu válasza wolf13 (#226306) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez ismét előrendelés lesz, egyébként a Collector is tök jó szerintem, igényesen van megcsinálva Jill. Jól sejtem, hogy Nemesis kicsit keményebb lesz, mint Mr X volt a 2-ben? A régiekkel nem játszottam. :B

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#226334) markknight válasza 30z.Samu (#226333) üzenetére


markknight
veterán

Ugyanolyan kemény.

[ Szerkesztve ]

(#226335) Wesder válasza 30z.Samu (#226333) üzenetére


Wesder
félisten

Màr a 2. Capcom jàtéknàl veszem észre hogy 5$-ért kioldhatsz minden megszerezhető tartalmat a jàtékban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226336) 30z.Samu válasza Wesder (#226335) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mint pl? Én végigjátszottam a két karakterrel egyszer-egyszer és slussz. Tovább nem mentem, vagyis ebben a formában nem igaz, mert Leon-nal végigvittem a NG+-t vagy hogy volt. :D

Sic Parvis Magna

(#226337) Wesder válasza 30z.Samu (#226336) üzenetére


Wesder
félisten

Erre gondoltam.
1590ft-ért kiold mindent a RE2-ben. Màsik jàtékukban is làttam ilyen IAP-ot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226338) 30z.Samu válasza Wesder (#226337) üzenetére


30z.Samu
félisten

Érdekes, ezt sose néztem meg. :B :D

Sic Parvis Magna

(#226339) marilllyo válasza rondabogancs (#226326) üzenetére


marilllyo
veterán

Micsoda? :F

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#226340) Mike válasza Wesder (#226337) üzenetére


Mike
veterán

Ide jutottunk? Xbox app a ps topikban?

(#226341) Wesder válasza Mike (#226340) üzenetére


Wesder
félisten

Ide.
Mikor eladtam a gépet az app is lekerült a telóról/tabletről.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226342) RangerFox válasza Wesder (#226337) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ps-en csak 1529Ft :P

[ Szerkesztve ]

(#226343) markknight válasza Mike (#226340) üzenetére


markknight
veterán

Le is iratkoztam ez miatt a topikról..

(#226344) Wesder válasza RangerFox (#226342) üzenetére


Wesder
félisten

Nem az àr a lényeg igazàból.
Ennyi erővel lehetne olyan IAP, ami minden achit/trófeàt megad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226345) Cry0


Cry0
őstag

Sziasztok!
nagy help kéne, ismerősöm születésnapjára Kiszemeltem A Frantics nevezetű játékot, egyetlen egy helyen kapható a neten SuperGamer.hu oldalon. valaki rendelt már tőlük? esetleg tudja hogy van e benne magyar nyelv? hivtam a boltot de sajnos ezt nem tudták közölni. Minden más oldalon fel volt eddig tüntetve.

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#226346) markknight válasza Cry0 (#226345) üzenetére


markknight
veterán

Ha nem, akkor adjál az ismerősödnek egy ps gift cardot amiből megveheti a franaticsot :D

(#226347) hhenry válasza Cry0 (#226345) üzenetére


hhenry
őstag

inkább tényleg vegyél gift cardot supergamerrel kapcsolatban vegyesek a vélemények

(#226348) Cry0 válasza hhenry (#226347) üzenetére


Cry0
őstag

Rendben! akkor igy elvetettem ezt az ötletet. Még a Media Markt ba láttam de ott az oldalon angol nyelvűnek volt irva.

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#226349) james001


james001
veterán

:D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#226350) matyifej válasza james001 (#226349) üzenetére


matyifej
tag

1 hét polcon lévő nézegetés után neki álltam a Death Strandingnek. Én ezen a prologue-n már megadtam a csillagos ötöst. Ilyet még nem láttam, eszméletlenül tetszett. Nem szeretem annyira az ilyen félig mozis játékokat, RDR2-t nem is tudtam emiatt tolerálni (kétszer is nekialltam, de nem fogadta be a gyomrom). De ez teljesen más tészta, úgylátszik megvalósítástól is függ nálam. Még nem játszottam Kojima game-el, trailerek alapján kíváncsivá tett, a hype miatt is érdekelt, nagyon az elején vagyok még, de ez szerintem brutális alkotás lett. 10/10

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.