Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#225951) Bad Pritt válasza .LnB (#225948) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Főleg a DS-like elemek miatt vagyok kíváncsi rá, DS3 után tökéletes levezetés lenne. Meg kezd elkapni a hype. :D
Viszont most olcsóért mérik a DS2-t meg a Bloodborne-t is, úgyhogy ez dilemma...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#225952) .LnB válasza Bad Pritt (#225951) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

BB-t visszaküldöm hallod. Ne vedd meg! Megvan azóta is. Ha kell küldöm is.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#225953) Bad Pritt válasza .LnB (#225952) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Így szabadulnál a PS4 legjobb exklúzívjától? ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#225954) sp8787 válasza Bad Pritt (#225951) üzenetére


sp8787
addikt

Nem igazi dilemma az mert a DS2 a leggyengebb a BB meg a legjobb From (soulsborne)jatek.
Most egyebkent ahogy nezem a BB+Oldhunters is akcios.

[ Szerkesztve ]

(#225955) Bad Pritt válasza sp8787 (#225954) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Arra gondoltam, 6K alatt meglenne a teljes pakk. :)
Csak a BB-t próbáltam lassan 3 éve és annyira nem éreztem rá, viszont a DS1 meg a 3 sokkal jobban megy.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#225956) sp8787 válasza Bad Pritt (#225955) üzenetére


sp8787
addikt

Ha .LnB neked adja a BB-t akkor az DS2+Old Hunters kijon 3.1K+2.8K-bol.
Nem volt PS+od mikor benne volt a BB?

(#225957) .LnB válasza sp8787 (#225956) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tőle volt meg nekem a BB. Most vissza kapja. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#225958) sp8787 válasza .LnB (#225957) üzenetére


sp8787
addikt

Hat akkor ez eleg egyszeru. Visszaadod neki, ha meg mindig nem jon be neki akkor nem veszi meg az Old Hunters-t.

Megveszi a DS2-t es kopkod ,hogy mi ez a m*csok. :DDD

(#225959) .LnB válasza sp8787 (#225958) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Goty verzió ha jól emlékszem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#225960) sp8787 válasza .LnB (#225959) üzenetére


sp8787
addikt

Najovanmaaa!!!

Akkor nem vesz semmit BB-t osz kesz hanem elvezi a DS2-ot!! ;]

(#225961) .LnB válasza sp8787 (#225960) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#225962) Wesder válasza .LnB (#225934) üzenetére


Wesder
félisten

Legaĺàbb te ne csinàld ezt péeles.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225963) james001


james001
veterán

Tegnap a végére értem a Steam World Dig 2 játéknak,és nagyon király volt,egyedül a főboss volt kissé idegörlő,de amúgy minden más része rendben volt. Az első résszel még PS Vitán játszottam régebben,az is nagyon tetszett,és ez a rész is ugyanúgy hozta amit vártam. Ajánlom mindenkinek,az első rész most csak 600 ft körül van a store-n,a második pedig 2000 ft körül. Megéri mindkettő :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#225964) Bad Pritt válasza sp8787 (#225956) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Megvolt a BB teljes pakk lemezen, azt adtam el .LnB kollégának. Most meg majd vissza. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#225965) .LnB válasza Wesder (#225962) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne b*sszatok már fel tényleg. Nem lehet, úgy írni általánosan a témáról, hogy valaki magára ne vegye?! Hát most ebben mi volt a baj? Te vagy már a második. Pedig teljesen általánosan csak leírtam, a gondolataimat. Semmi bújtatott utalás vagy semmi nincs benne. Lehet ez, volt a streaming technológia ára a Sony-nak. De ezen csak elgondolkodtam a napokban, ennyi. Mi ez a hiszti?!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#225966) sxxorp válasza .LnB (#225950) üzenetére


sxxorp
őstag

A "mi PS-esek" alapján teljesen érthető lennének a megjegyzéseid (és ezekre reagáltam). Hiszen egy PS-es szeretett konzolját 'erősíti' az exkluzivitás, de utána kvázi letagadod, hogy a kizárólagosság pártján állsz... :D Én nem vagyok PS-es, inkább játékos, akinek az exkluzivitás rossz, de akkor te is így vagy vele. Szintén, egy PS-esnek inkább negatív, ha feljön az MS, fenyegető a kedvencére nézve, de azt mondod, ezt is benéztem. Akkor te is egy kiegyensúlyozott piacban vagy érdekelt, ahol a verseny nekünk dolgozik, és jöjjön csak fel az MS. Akkor teljesen egyet értünk, bocs a félreértésért :)

[ Szerkesztve ]

(#225967) sp8787 válasza sxxorp (#225966) üzenetére


sp8787
addikt

Attol fugg mit ertesz kiegyensulyozott piac alatt. Mert az is kiegyensulyozott lenne ha senki nem csinalna normalis jatekokat csak a Fifa-k jonnek minden evben minden platformra.

(#225968) .LnB válasza sxxorp (#225966) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Őszintén? Engem nem érdekel az egész. Én tudok röhögni mindkét félen, aztán a Nintendo meg röhög mindenkin. Én tudom piszkálni a boxosokat ha kell, ha nem. De igazából ez az egész nem érdekel. Én realista vagyok. Azt veszem ami kell, arra ami van. Nem álmodozom kiegyensúlyozott piacról. Értelmes játékostársadalomról. És kizárólag igényesen megjelenő játékokról.
A "mi PS-esek" helyett tökre helytálló lenne a "mi hülyék" Csak azon meg mindenki megsértődne. De koppannánk, mi PS-esek ha szép lassan minde Ps-ex timed exklusive lenne... Igaz 1 év szerintem sok idő.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#225969) Wesder válasza .LnB (#225965) üzenetére


Wesder
félisten

Reggel van, kómàs vagyok még. Nekem úgy jött àt, mintha te is agonizàlnàl ha a PS elvesztene pàr exklúzívot. Mondjuk ha jönne BaseBall GamPass-be 300-ért lehet kipróbàlnàm. Azt se tudtam hogy ez PS ex. Sajnàlom hogy félreértettelek, csak valamiért sok PS-esnél ez ilyen instant reakció ha jön màs platformra is egy only PS jàték. Úgyhogy elnézést kérek érte.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225970) sxxorp válasza sp8787 (#225967) üzenetére


sxxorp
őstag

Valószínűleg te is érzed, hogy nem a legjobb a példa, hiszen az csak akkor kiegyensúlyozott piac, ha csak FIFA-kra van igény :D Szerintem hamar nagyot tarolna, aki BÁRMI mást csinál tűrhető minőségben :DDD
LnB: szerintem ott lehet a megoldás, hogy ésszel tudod, hogy sz.r az exkluzivitás a fogyasztóknak, nekünk az az eladónak jó, meg olyan fogyasztóknak, akik beazonosulnak szeretett tulajdonuk gyártójával. Szívben viszont kicsit megfertőződtél, és PS-es vagy, ezért koppannál te is. Ilyen meghasonulással nehéz realistának lenni ;) hasonló önáltatásnak tűnik, mint hogy ez az egész téged nem érdekel :D
Nekem úgy, hogy az X360 20 cm-re van a PS4-től, tényleg csak a játék a fontos, és az, hogy ha nem lenne ez a szarakodás, elég lenne egy porfogó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#225971) Deck válasza sxxorp (#225966) üzenetére


Deck
titán

Szerintem jók az exkluzívok játékok. Sokkal jobban optimalizálják őket és jobban futnak. Látszik, hogy minőségi játékok és nagy odafigyeléssel készülnek. Ha multiplatform címek lennének akkor ezek nem lennének nagy valószínűséggel. Továbbá a konzolt erősítik ezek a játékok és ha a Sony-é ezek a címek akkor teljesen érthető, hogy ragaszkodik hozzá. Ők sem szeretet szolgálat. Ha meg szerződést kötnek valakivel üzleti okok miatt hát tegyék. A Microsoft-nak is van pénze csinálják ők is.
Az MS-nek kéne ugyanilyen minőségi szintre feljönnie és csinálni ilyen exkluzívokat nem pedig azt akarni, hogy ne legyenek, mert ők képtelenek erre. A cross play-t is régen a Microsoft nem akarta mikor nekik ment jobban és a Sony igen, de persze ez megváltozott és akkor egyből változtak az álláspontok is..
A 300ft-os Gamepass is csak azért van ennyiért mert, nem megy nekik annyira mint a Sonynak de ha ők lennének elől ez biztos, hogy megváltozna.

PS5

(#225972) .LnB válasza Wesder (#225969) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs vele bajom. 3évet vártam a DS-re. Váltottam "miatta" PC-ről PS-re. Aztán a megjelenés előtt egy (két?) héttel bejelentették PC-re. Nem hatott meg. Végül a váltás sokkal jobban sült el mint gondoltam. Én PS-ről PC-re valószínűleg nem fogok már váltani. De Xbox-ról ezt nem jelenteném ki 100%-osan. Ki tudja mit hoz a távoli (nagyon távoli) jövő..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#225973) Madoc válasza sxxorp (#225966) üzenetére


Madoc
veterán

Teljesen jól látod.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#225974) sp8787 válasza sxxorp (#225970) üzenetére


sp8787
addikt

Gotcha! :DDD
Pont ezt tortent a PS4-el az exclusiv-ok miatt.

Nincs az eg vilagon semmi ertelme a kiegyensulyozott piacnak verseny kell es innovacio.

(#225975) Deck válasza sp8787 (#225974) üzenetére


Deck
titán

Így van. Vegyék fel a versenyt.

PS5

(#225976) Frod válasza Deck (#225971) üzenetére


Frod
addikt

Amit én nagyon hiányolok a Sony-tól az egy hasonló előfizetéses game library szolgáltatás, amibe ha nem is day-1, de nagyon hamar jönnek a játékok.
De mivel ebben a generációban taroltak, így erre kevés esélyt látok.
Sajnos ezen a platformon a legdrágább játszani, ez tény.

Do you see the white shadow?

(#225977) hyggelig válasza Peace (#225866) üzenetére


hyggelig
senior tag

Én sem már 2004 óta (amikor bekerültem az egyetemi koliba), de a kedves párom tévéfüggő volt és mostanra sikerült leszoktatnom :D

(#225978) Deck válasza Frod (#225976) üzenetére


Deck
titán

Nem muszáj egyből venni mindent. Lemezes használt játékok, akciók storeba stb. Mindent meglehet oldani.

PS5

(#225979) .LnB válasza sxxorp (#225970) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jelenleg nekem nem rossz az exkluzivitás olyan szempontból, hogy a Sony borzasztó jó exeket csinál. Másrészről viszont borzasztó rossz, mert Switch-re olyan játékok jelennek meg, amiért picit nagyon sír a szívem. De egyszerűen nem engedek meg magamnak két konzolt. Attól nem vagyok boldog, ha egy boxos nem játszhat Ps-ex-szel. Azért viszont sírok, hogy Ps-re nincs Mario, Zelda, Astral Chain stb stb.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#225980) sirarcheer válasza Frod (#225976) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Van EA access. Ott is van mivel játszani, és ha egy játék érdekel csak, akkor 1 hónapra előfizetsz és kész. Én is a Jedi Fallen Orderre várok, EA Accessben, de lehet bele sem kerül, mert akkor elspoilereznék. :D

PSN: sirarcheer

(#225981) sirarcheer válasza .LnB (#225979) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Switch Lite?

PSN: sirarcheer

(#225982) Frod válasza Deck (#225978) üzenetére


Frod
addikt

Nem muszáj persze, csak amikor a másik oldalon látja az ember mennyivel pénztárcabarátabb a rendszer akkor elég elkeserítő.
pl most Rage2 lemezesen 4e-ből meglett, kb ez az árszint ameddig várni szoktam.
Pass-ben ott van.
Shadow of the Tomb Raider kb 6-ért szokott menni, az még sok érte. Pass-nek rég része.
Mutant Year Zero pc-n már volt a Humble része, Passnek több hónapja tagja. Ps-en talán a legnagyobb akció rá 8e volt... És így tovább. ¯\_(ツ)_/¯

(#225980) sirarcheer:
az EA Access egy nagyon jó dolog, örülök is, hogy bejött PS-re is, be van tervezve legalább 1 hónap jövőre!

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#225983) .LnB válasza sirarcheer (#225981) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

55"-ról 5.5"-ra? :)
Sose volt marok konzolom. És telefonon se játszom. Nekem ez nem jön be.
Amúgy nem csak a pénz miatt nem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#225984) sxxorp válasza sp8787 (#225974) üzenetére


sxxorp
őstag

Khm, te valamit nagyon benéztél... Én kiegyensúlyozottnak azt a piacot nevezem ahol, elfogadható számú (meg tud élni) versenyző van hasonló részesedéssel, kényelem innoválni, versenyezni, és nem egy kiegyensúlyozatlan terepet, ahol van egy domináns szereplő, pl. most a PS, aki kényelmesen több mindent megtehet a fogyasztók kárára. Magasan tartja az árait, játékok, és szolgáltatások szintjén exkluzívokkal cumiztat, hogy a táborába kényszerítsen, stb.

(#225985) Wesder válasza sirarcheer (#225980) üzenetére


Wesder
félisten

Lol.. EA Access, na ne màr. PSNow-ot kéne mindenhova elhozni. Gondolom PS5-tel lesz globàlis. (kivéve Hungarisztàn :] )

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225986) tboy93 válasza Frod (#225976) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ezzel nem feltétlenül értek egyet, most nézegettem a Switchet, majd szeretnék venni, de ott a használt játékok 2-3x drágábban mennek (ugyan azok a címek).

(#225987) nemorino válasza sxxorp (#225966) üzenetére


nemorino
tag

Én örülnék ha feljönne az Xbox, jobban kellene csipkednie magát a Sonynak. Picit sajnálom az Obsidian elvesztését, ők mostantól a túloldalnak fejlesztenek majd rpg-ket, de ha ez kell, hogy megszorongassák a Sonyt, akkor beletörődök.
Amikor megvettem a PS4-et, a barátom vett egy Xboxot és az volt a terv, hogy cserélgetjük a két konzolt egymás között, hogy mindkettő exkluzívjaival játszhassunk. A vége az lett, hogy nekem csak az időlegesen exkluzív The Rise of the Tomb Raider jutott, utána kínomban GTA-val játszottam, amikor nálam volt az Xbox, a barátom, meg az Uncharted sorozatot tolta, meg a Bloodborne-t. Végül inkább vett egy PS4-et és évek óta ott porosodik nála a ONE, mert inkább PC-n és PS-en játszik. Nagyon elrontotta ezt a generációt a Microsoft.

"Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

(#225988) Deck válasza Frod (#225982) üzenetére


Deck
titán

De ha lemezesen veszel játékot ugyanannyiért szinte el is tudod adni, miután végigjátszottad.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#225989) sirarcheer válasza Wesder (#225985) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Aki a kicsit nem becsüli... :DD

[ Szerkesztve ]

PSN: sirarcheer

(#225990) Wesder válasza nemorino (#225987) üzenetére


Wesder
félisten

Az "új" stúdiók multiplat címeket csinàlhatnak àllítólag.
Ezt a PC-t veszek és jól kitolok az MS-sel logikàt sosem fogom megérteni. Az Xbox nekik egy kliens, a szolgàltatàsaikhoz. Egy Gamer PC helyettesítő. Ha Sony-nak lenne sajàt PC oprendszere oda is megjelenne minden Sony jàték szerintem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225991) Frod válasza tboy93 (#225986) üzenetére


Frod
addikt

Igazad van, a Switch brutális $$$, de én alapvetően a pc/PS/X hármasfogatra gondoltam, ők ugye a játékpiac nagyobb részét lefedő platformok, plusz a Nintendo a handheld miatt is kakukktojás.

Do you see the white shadow?

(#225992) sirarcheer válasza .LnB (#225983) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Ok. Én kipróbáltam a switchet (Mario Kart) és nagyon tetszett. De van itthon két 3DS, azzal elvannak a srácok.

PSN: sirarcheer

(#225993) Wesder válasza sirarcheer (#225989) üzenetére


Wesder
félisten

Az EA Access egy vicc. Trialok miatt egy-egy hónapra megéri a 990ft-ot, de kb ennyi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#225994) .LnB válasza Frod (#225991) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Switch jelenleg messze a legtöbbet eladott konzol.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#225995) sp8787 válasza sxxorp (#225984) üzenetére


sp8787
addikt

A kenyelem es a verseny az valahogy nem osszeillo. Amit te kepzelsz az egy alomvilag ahol mindenki bekesen fejlesztget...etc.

Egyebkent sztem amit te meg itt folotted is irnak az reteg problema. Egyreszt nem akar mindenki minden isnteverte jatekkal jatszani csak azert mert az megjelent ezert nem draga maga a jatek.Masreszt a tobbseg valojaban megengedheti maganak ,hogy megvegye a jatekokat.

Hat a Sony kib*hatna ujra velem egy BB2-vel.
Komolyan mondom fajna ,hogy ezt merik tenni velem! ;]

(#225996) hombre[EU] válasza sp8787 (#225995) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Kiengyesúlyozott piacot nem kartellezésnek hívják? :D

Life, Uh, Finds A Way

(#225997) tboy93 válasza sirarcheer (#225992) üzenetére


tboy93
nagyúr

Előbb utóbb tutira rászánom magam egy Switchre én is, gyűlnek már rá a jó címek, gyerekbetegségeket is kezdi kinőni, a konzol maga nem is drága.

[ Szerkesztve ]

(#225998) sirarcheer válasza Wesder (#225993) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Én is azt írtam, hogy egy hónapot megér, és szerintem több mint a semmi. :R

PSN: sirarcheer

(#225999) Wesder válasza sirarcheer (#225998) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, csak pàr évet vàrni kellett rà, és még így is 50%-kal dràgàbb.
#4theplayers.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226000) Bogyi007 válasza .LnB (#225940) üzenetére


Bogyi007
veterán

Siege: Szerintem meg nem kell Deluxe vagy Gold kiadás hozzá, én a napokban közel egy év után indítottam el a játékot újra és elég sok változást látok a multiban. Különböző szintek vannak amikben lehet szépen fejlődni és a fejlődés során szépen lehet csipegetni a tartalmakat a továbblépésekhez.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.