Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#226151) RetroJack válasza Deck (#226142) üzenetére


RetroJack
tag

Nem kötekedésből és lehet már lerágott csont, de te végig játszottad a Death Strandinget ? :)

(#226152) Batyops válasza .LnB (#226149) üzenetére


Batyops
aktív tag

Az X-Faktorban is van zsűri :D

(#226153) .LnB válasza Wesder (#226148) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tavaly a GoW is úgy nyert, hogy csak PS-re volt elérhető. Szóval ez nem érv.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226154) Wesder válasza .LnB (#226153) üzenetére


Wesder
félisten

A Gamepod szavazàson?
Megnéztem, és tényleg...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226155) Deck válasza RetroJack (#226151) üzenetére


Deck
titán

Előbb fogok Fortnite-ozni mint, hogy játszak vele.. ;] :DDD

PS5

(#226156) .LnB válasza Wesder (#226154) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tavaly nyert az kb. mindenhol. :) És volt ellenfél, pl: RDR2.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226157) Wlac válasza Wesder (#226082) üzenetére


Wlac
Ármester

Mondjuk van benne tartalom. A Zelda baromi jó mechanikákat vonultat fel, és szupet részek vannak benne, de teljesen felesleges volt open worldnek csinálni, világ üressége teljesen megöli. Az ilyen játékot máshol techdemo-nak hívják. A HZD egy tisztes iparos munka, ami lehet, hogy nem nyújt annyi újdonságot, mint a Zelda, de legalább könnyebben fogyasztható módon hozza azt, amit elvárnak tőle.

“The wha-"

(#226158) RangerFox válasza #10186752 (#226150) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Ezt a szabadságot nem így értettem, hanem arra gondoltam, hogy ha előtted van egy hegy, akkor az nem a térkép határát jelöli, hanem egy objektumot, aminek az oldalára felkapaszkodhatsz és megmászhatod. A HZD-ben ugrálgathattál egy darabig egy ilyenen, de aztán visszacsúsztál. Az új AC-kban már hasonló mechanika van pl. Szóval ja, iránymutatónak abszolút annak tartom, valamint a fentebb linkelt videóban látható apróságok tagadhatatlanul példaértékűek.

(#226159) Madoc válasza Wesder (#226154) üzenetére


Madoc
veterán

Nálam a mindenkori top 3: zelda botw, rdr2, Gow

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#226160) ManUnited válasza Wesder (#226148) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Valahogy a HZD, God of War duót nem zavarta az az egy ló. ;]

(#226161) NyMRooD válasza #10186752 (#226150) üzenetére


NyMRooD
őstag

Amit RangerFox mond (tehát, hogy ha látsz egy hegyet az nem a pálya széle) + a nem zár el előled területekre is ez a legjobb megoldás (legalább is amivel találkoztam), mehetsz arra de minek, sokkal jobb mint a láthatatlan fal vagy az útra dől fa amit a játék felénél egy küldetéssel lehet eltávolítani, etc. Te esetleg tudsz olyan játékot ahol kreatívabban volt megoldva?

u.i. nyilván ezt nem a Zelda találta ki, WoW-ban is így van, bár ott csak az erősebb ellenfeles megoldás van.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#226162) Wesder válasza ManUnited (#226160) üzenetére


Wesder
félisten

Ugye tudod hogy engem nem érdekel hanyadik lesz a DS?

Màs

A troll :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226163) ldave válasza NyMRooD (#226161) üzenetére


ldave
félisten

Hagyjad, csak trollkodik. Fog egy kifejezést (szabadon mehetsz bárhova), majd kicsavarja. Persze, hogy megfagysz a játékban, ha olyan területre érsz, ahol hideg van, hisz ez a játékmenet része.

A Slime draws near! Command?

(#226164) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

És most akkor az ennyire számít, hogy valami év játéka lett vagy sem? Évente általában egy játék az év legjobbja, mellette van tengernyi egyéb remek alkotás.

Vagy most a Fallen Order azért rossz, mert a Death Stranding jó és csak egy maradhat? Tényleg nem értem az ellenérzést a játék iránt, végre nem volt balhé körülötte, nincs mikrotranzakció, nincs lehúzás, végre össze van kalapálva egy SW játék, kisebb/közepes technikai gondokkal, de jók az értékelések, a játékosok visszajelzései is... Mi a gond vele?
Ugyanez igaz a HZD-re, nem volt világmegváltó, de korrekt game, nem is értem, miért kell hasonlítani egy Zeldához.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226165) S e t h válasza Bad Pritt (#226164) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ugyanez igaz a HZD-re, nem volt világmegváltó, de korrekt game, nem is értem, miért kell hasonlítani egy Zeldához

Mert aki szakértő és az ízlése is jó, annak isten adott tehetséget ahhoz, hogy másokat is meggyőzzön a helyes útról.

Én sem hagyom szó nélkül itthon, ha vki paprikát eszik paradicsom helyett.
Nanehogymá!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#226166) markknight válasza Bad Pritt (#226164) üzenetére


markknight
veterán

Azért mert sok embernek a metacritic a biblia és ha valamire azt mondja az egyik kedvenc jutyubere, sztrímere, haverja, kutyája, hogy SZAR akkor nem veszik meg és pont. Ha 130 kritikus azt mondja, hogy ez a játék jó, akkor te is a kritikusok mellé állsz majd és leszel a 131. magas értelmi szinttel rendelkező szuperhumán, mintsem az az 1 aki mást mond. De ha van tököd és mást mersz állítani mint a többség, akkor szét vagy szedve, hogy nem értetted a játékot, nem neked való, megy a nyomozás és a szardobálás, hogy befeketítsenek :D Olyan szokások ezek a topikba mint a reggeli kávézásom, csak ez viszonylag ritkább.

[ Szerkesztve ]

(#226167) ManUnited válasza Bad Pritt (#226164) üzenetére


ManUnited
aktív tag

"Ugyanez igaz a HZD-re, nem volt világmegváltó, de korrekt game, nem is értem, miért kell hasonlítani egy Zeldához."

Mert .LnB annyira nem szereti a HZD-t, hogy amikor csak lehet próbál belerúgni egyet.

[ Szerkesztve ]

(#226168) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

State of Play

Life, Uh, Finds A Way

(#226169) sirarcheer válasza Wesder (#226162) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Végülis ha elég türelemes, a Mario Mobile lehet megjelenik XBOX-ra.

PSN: sirarcheer

(#226170) Bad Pritt válasza S e t h (#226165) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Te is azt írtad ma a Fallen Orderre, hogy egy pár zokni is jobb ajándék lenne. Nem igazán értem, hogy ebben az esetben mi az ellenérzés tárgya pontosan.

(#226166) markknight de most pont két olyan összehasonlítás van, ahol azért mind a négy játék elég jó az általános vélekedések szerint (Horizon-Zelda, Death Stranding-Fallen Order). Aztán megy a fika oda-vissza meg év játékozás, mintha nem min 80%-on állna mind a négy a kritikusok meg játékosok szerint, nem adnának el belőlük 10m+ példányt és nem élveznék őket a játékosok...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226171) sirarcheer válasza hombre[EU] (#226168) üzenetére


sirarcheer
senior tag

3 perc

PSN: sirarcheer

(#226172) Wesder válasza sirarcheer (#226171) üzenetére


Wesder
félisten

2 perc

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226173) Deck válasza sirarcheer (#226171) üzenetére


Deck
titán

Nézem! :C

PS5

(#226174) sirarcheer válasza Wesder (#226172) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Jólvan most az egyszer nyertél. :DD

PSN: sirarcheer

(#226175) markknight válasza Bad Pritt (#226170) üzenetére


markknight
veterán

Ne innen nézd. Ez olyan mint a Forma 1, csak itt nem pilótáknak szurkolnak, hanem játékoknak.

Na ez a State of Play jól kezdődik. Megint ilyen bogyók, meg almák, zenélő virágok mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#226176) S e t h válasza Bad Pritt (#226170) üzenetére


S e t h
nagyúr

-játszottam vele
-sw fan és
-souls game antitalentum vagyok.
Leírtam már párszor pro és kontra a véleményem a játékról, szerintem nem rossz, csak nem nekem való, de ha a zoknis részből nem ment át a poén, akkor sorry, lehet elfelejtettem smileyt írni és így nem ment át.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#226177) .LnB válasza ManUnited (#226167) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja persze. Nyilván megint minden az én hibám. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#226178) Bad Pritt válasza S e t h (#226176) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát a zoknis részből az jött át, hogy szar és inkább kérjen zoknit 20ezer értékben. :D

Értem amúgy, én most megrendeltem, kíváncsi leszek rá. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226179) Wesder válasza .LnB (#226177) üzenetére


Wesder
félisten

Minden IS;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#226180) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Most tudtam csatlakozni, volt már valami érdekes? Azt látom hogy több száz hsz.

vége is? néztem 1 perc semmit :D

[ Szerkesztve ]

(#226181) markknight válasza Bencus88 (#226180) üzenetére


markknight
veterán

Volt. Ghost of Tsushima meg Resident 3.

(#226182) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

SuckerPunch beveheti :D
BabylonsFall jó lesz

Life, Uh, Finds A Way

(#226183) Bencus88 válasza markknight (#226181) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Talán a resi3 ami számomra érdekes lehet, végig pörgettem, nem volt egy angy durranás. De ha jól emlékszem ezek a show-k sose voltak akkora számok.

(#226184) markknight válasza Bencus88 (#226183) üzenetére


markknight
veterán

Az indi vonal kap egy szép reklámot és kb ennyi.

(#226185) Tatyla válasza hombre[EU] (#226182) üzenetére


Tatyla
őstag

Semmi extra egy DMC más skinnel akik azt szerették ezt is megveszik úgyis.
Predatorban bíztam de elég szarul néz ki GoT-bol meg semmit nem mutattak szinte

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#226186) james001


james001
veterán

Resident Evil 3 - State of Play Announcement Trailer | PS4

Hozzatok zsepit :Y :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#226187) hombre[EU] válasza Tatyla (#226185) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Igen, hack n slash lesz...mert ezzel foglalkozik a PlatinumGames

Life, Uh, Finds A Way

(#226188) Bad Pritt válasza james001 (#226186) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaj remélem nem fps lesz...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226189) james001 válasza Bad Pritt (#226188) üzenetére


james001
veterán

Biztos hogy nem,ez csak a trailer sajátossága az elején. A vége fele van hátulnézetes "gameplay",olyan lesz úgyis (ergo ugyanaz mint a 2-nek is)

Amúgy Jill kicsit úgy néz ki mint a fiatal Lara :D Ebben a top-ban teljesen olyan. De tetszik a dizájnja,meg a hajas-baba Carlos-nak is :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#226190) Bad Pritt válasza james001 (#226189) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, a végén már tps nézet is van. Az verne be, ha lehetne választani, Resi 7-szerű fps és Resi 2-ből tps nézet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#226191) raziel01


raziel01
veterán

Ha nincs most plusom, mert lejárt 2-3 hete akkor milyen lehetőséggel tudnám behúzni legolcsóbban a plus-os Titanfall 2-t? Az a lényeg, hogy legyen meg de játszani majd pár hónap múlva akarok.

[link] Ez a 14 napos trial aktiválható olyan accra amin volt már plus?

[ Szerkesztve ]

(#226192) RangerFox válasza raziel01 (#226191) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Nem aktiválható. És igazából 1500 forintra szokták leértékelni magát a játékot, ez olcsóbb, mint egy egyhavi plus előfizetés (2700Ft)...

[ Szerkesztve ]

(#226193) 30z.Samu válasza james001 (#226186) üzenetére


30z.Samu
félisten

Április... :D Kicsit sietnem kell a játékokkal, amiket összevásároltam. :D

Sic Parvis Magna

(#226194) pulffy


pulffy
őstag

Hát ez a Christmas deals nem nagy eresztés.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#226195) james001 válasza Bad Pritt (#226190) üzenetére


james001
veterán

Vagy inkább a klasszikus eredeti váltogatós kamera kéne még a TPS nézet mellé,az még királyabb lenne :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#226196) proly01 válasza 30z.Samu (#226193) üzenetére


proly01
őstag

De április? Nem is értem... mármint örülök neki meg minden azonnali vétel lesz csak,hogy fejlesztették ezt vagy mikor vagy hogy? 4 hónap és egy komplett új játékot kapunk? 1 éves simcs a 2 remake!

....Pr:)ly....

(#226197) Mike válasza Batyops (#226107) üzenetére


Mike
veterán

nyert a GoW is pedig csak egy csőjáték

(#226198) RangerFox válasza proly01 (#226196) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Elég sok újrahasznosítható dolgot átemeltek a 2 remake-ből (meg ha választható lesz a belső nézet, akkor a 7-ből is), plusz csúsztatva dolgoznak általában a projekteken (a nagy csapat csinálta a 2-t, míg páran már akkor elkezdték a 3-at csinálni).

(#226199) Steve1207


Steve1207
veterán

Na végre volt idő átvenni a Black Ops III Zombies Chronicles verziót, lazán megérte azt az 1300 Ft-ot, részemről az év akciója volt.

.

(#226200) Deck


Deck
titán

Dead Cells: Megvolt az első halálom kb a 2. map végén vagy azután de miután respawnoltam mindenem elveszett. Minden növelés, cucc, stb. Wtf? Valaki aki játszott vele elmagyarázná mi van? :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.