Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yuing


yuing
őstag

Köszi a tesztet, viszont én nem teljesen értek egyet a konklúzióval. A tesztképek alapján nappal és este is látványosan, kategóriákkal jobb a 11S.
Ez csak megerősített benne, hogy azt érdemesebb választani még a kicsit indokolatlannak tűnő árkülönbség ellenére is. Ha szeret kattintgatni az ember.

Illetve hogyan lehet 20 eurót lefaragni az S árából? Nekem a Goboo nem ajánl fel kupont arra.

[ Szerkesztve ]

(#2) Doki42


Doki42
őstag

Hát nem is tudom...a teszt szuper, de a készülékek nem jönnek be. Maradok a samunál :D

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#3) Bog válasza yuing (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Illetve hogyan lehet 20 eurót lefaragni az S árából? Nekem a Goboo nem ajánl fel kupont arra.

Most ezt kaptam: "Note 11S: Coupon validity period: Feb. 24 12:00-13:00 (UTC+1) | 1 Hour Only"

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#4) Legendd


Legendd
senior tag

Én szintén a Goboo-tól kaptam, hogy végre kipróbáljam. A mostani, kb. két napig érvényes akciójukkal és így 56 ezer forintos árával letaglózó a Note 11 tudása, a magyarországi (későbbi) 80 ezerrel már nem annyira. Ha valakit érdekel a videóm, íme: [link]
A Note 10S meg mire kapható lesz itthon...majd a mai sajtón talán többet mondanak róla.

Alea iacta est!

(#5) yuing válasza Bog (#3) üzenetére


yuing
őstag

Értem, köszi. Még elmorfondírozok rajta, hogy fater Note 7-ének a 11S vagy a Realme 9 Pro+ legyen-e az utódja. Nyilván nem azonos kategória, de lehet megérni az utóbbi a felárat a kamera miatt. Noha abszolút lightos user, a Snapi 662 kielégíti az igényeit. :)
A Realme-ről nálatok mikor várható teszt?

[ Szerkesztve ]

(#6) pdave válasza Legendd (#4) üzenetére


pdave
aktív tag

Hogy jön ki az 56e? Láttam van 5 euro kupon, azt levonva 174 EUR, én OTP-nél vagyok, ott 367 az euro eladási árfolyama, úgy 64e-re jön ki. Van még valami plusz kupon esetleg?

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#7) yuing válasza pdave (#6) üzenetére


yuing
őstag

A rendelés leadása előtt automatikusan levonja a 20 eurót a végösszegből.

(#8) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

"Az eltérések a kamerában és a chipsetben keresendők csupán" Azért az épp elég...

(#9) csibor


csibor
őstag

K&H nál 56=64K Párom redmi7 3/32 lesz cserélve.

(#10) Graphics válasza Legendd (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mármint a Note 11S? :P

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Bog válasza SkyLine3000 (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

(miközben az egyezőségek: kijelző, méret, akku, töltés, tömeg, design, adatkommunikáció, csatlakozók, tartozékok, szoftver, uw kamera, makrókamera, mélységszenzor, videófelbontás...)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Az RN 11 56-ért nagyon jó áron van. Erősen remeg a kezem, hogy öcsémnek rendeljek egyet belőle.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Dave1984


Dave1984
őstag

Kár, hogy nem 6gb memória van bennük, már venném is a sima 11 et. ☹️. Amúgy számomra tökéletes telefon lenne,FM rádió,Jack nagy+ érte! Kamera pont nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#14) klaya86


klaya86
senior tag

Tudom , hogy ezek elsősorban középkategóriás cuccok,de valahogy olyan gyengécskére sikeredtek. Főleg processzor terén vártam volna pciit combosabbat. Nyilván a célközönségnek bőven megteszik, de valahogy mégis... Bár ha normális áron lesznek itthon kaphatóak, akkor az más.

(#15) pdave válasza yuing (#7) üzenetére


pdave
aktív tag

És tényleg, köszi! Így kb 58500-ra jön ki.

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#16) kbyte1024 válasza Graphics (#12) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát nekem nem akarja azt a 20-as központ beadni. Mit csinálok rosszul?
Oké meg van😂

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#17) blueye válasza kbyte1024 (#16) üzenetére


blueye
veterán

Beleptel?

(#18) kbyte1024 válasza blueye (#17) üzenetére


kbyte1024
addikt

Meg van mar :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#19) D4v3


D4v3
őstag

Nem sürgős az új telefon nekem, de ilyesmi kategóriában várható hasonló ajánlat a következő hónapokban/fél évben?

(#20) kbyte1024


kbyte1024
addikt

4giga ram oké,de ezeket nem lehet virtuálisan bővíteni mint a többit?

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#21) amadeus11


amadeus11
senior tag

56- ért nem rossz a 11. Ahogy látom, már csak a 4GB-os változat elérhető. A 11s nem éri meg, ahogy a 11 Pro sem. Látszik az árazáson, hogy felfuttatták a sorozatot. Xiaominál a Poco lett az új REDMI. Anno a REDMI Note 7- et 45- ért rendeltem, jelenleg szüleim használják. Most Note 10 Pro-m van, amit Bangood-ról rendeltem a nyáron még az áfás buli előtt 74 ezerért. Jelenleg a 11 pro változat annyiba kerül, mint az A52s. Mostanában nem készülök cserére. Talán majd a 14- es széria! :D

[ Szerkesztve ]

There is a star

(#22) blueye válasza amadeus11 (#21) üzenetére


blueye
veterán

Nem mar csak hanem meg csak :)

(#23) jenei1994 válasza amadeus11 (#21) üzenetére


jenei1994
addikt

Nekem is marad a redmi note 9s.

11 nél Dizájn meg az amoled ami elgondolkodtató nálam.

Hiába verik magukat lassan 200 megapixel re ha a kamera fókuszálast nemtudják normálisan megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#24) blueye válasza Bog (#11) üzenetére


blueye
veterán

es @Legendd
Mi a helyzet a proximity szenzorral, lezar rendesen beszelgetes kozben a kepernyo?

[ Szerkesztve ]

(#25) janeszgol


janeszgol
félisten

Ezekbol egyiket se vennem meg. Ott a Redmi 10s. Joval erosebb hardver, kameraban is jo.
Az egesz Redmi Note 11 vonal egy nulla.

(#26) blueye válasza blueye (#24) üzenetére


blueye
veterán

bocs, kifutottam az idobol de ez nekem tul biztato:
"ezúttal nem volt gond a továbbra is hiányzó közelségszenzorral, aminek feladatát az előlapi kamerák veszik át", tehat az a megoldas h nincs szenzor nem pedig az h egy jo szenzort hasznalnak?

(#27) Graphics válasza janeszgol (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Redmi 10s nincs. Redmi Note 10s van :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) janeszgol válasza blueye (#26) üzenetére


janeszgol
félisten

A Xiaomi mar kihagyta tavaly is nehany telojabol ezt.

(#29) haris válasza jenei1994 (#23) üzenetére


haris
őstag

Költői kérdés(ek):
Tényleg úgy hiszed hogy nem tudják?
Nem inkább csak: "Ennyiért-ez-ennyit-tud" elven gyártanak? Vagyis ha jobbat akarsz, nyisd a pénztárcát jobban?

(#30) janeszgol válasza Graphics (#27) üzenetére


janeszgol
félisten

Na akkor az. Az megjobb, nem am sima Redmit ajanlok Redmi Note helyett...
Oke a kijelzo 60hz. De ezek a csirke hardvereknek felesleges a 90 hz meg a 120hz.
Az a 10s patent telo. A sima 10 felejtos (ocska minosegu kijelzo, es nem azert, mert nem oled, hanem a beszallito miatt).

(#31) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Szomorú látni, hogy a Xiaomi nem csak árban, de felfogásban is közelít a Samsunghoz... :W

(#32) blueye válasza =Mentor= (#31) üzenetére


blueye
veterán

Arban? A bevezeto 159 EUR messze van egy hasonlo Samsungtol, nem?

(#33) jenei1994 válasza haris (#29) üzenetére


jenei1994
addikt

Egy motorola one 40 ezres készüléken érdekes jó.

100 ezres Xiaomi nál nem... :C

[ Szerkesztve ]

(#34) janeszgol válasza blueye (#32) üzenetére


janeszgol
félisten

Nezopont kerdese. Szoftverben Samsung, hardverben Xiaomi. Ez egy bevezeto, kintrol rendelos ar. Raadasul nem mindenhol ervenyes ez az ajanlat. 2-3 het mulva (vagy hamarabb?) out of stock, es mar nem tudsz ezzel ervelni. Akkor mi marad a Redmi 11 mellett ervkent?

(#35) Graphics válasza janeszgol (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Redmi Note 11 :D Mi az istenért nem írod le jól? :D

Itt vagyok, figyelek ám. ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Nem hangzik acélosana a vas meg a kamera de egy gcam megoldhatja a gondot és 157 juroért nem gáz. Rendeltem egyet meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#37) blueye válasza janeszgol (#34) üzenetére


blueye
veterán

Ervel a nyavalya :) Sajnos nem kapok procentet a Magyarorszagra eladott keszulekek utan :)
Egyszeruen most ez ennyiert egy jo ajanlat.

[ Szerkesztve ]

(#38) janeszgol


janeszgol
félisten

Na megneztem. A Note 10s 4/64 mar nem nagyon van, januarban meg volt 60k alatt itthoni garival. A 6/128 meg dragult.
Szoval innen nezve ezen a bevezeto aron az RN 11 valoban nem rossz.

(#39) #27070592


#27070592
törölt tag

Mikor jutunk el a szenzorok növelése fázishoz végre?
Ezekkel a hangyapöcs méretű érzékelőkkel már rég elérték azt a bizonyos sweet spotot.
Eldobható telefonok..

(#40) janeszgol válasza blueye (#37) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen, kozben rajottem. Eleg szomoru, hogy ugy lesz valami jo vetel kulfoldrol rendelve nagy kedvezmennyel, hogy kivezetik az elod tagjat, amik jobb, es jobb aron is volt (RN 10s).

(#41) Ricardo válasza yuing (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

" A tesztképek alapján nappal és este is látványosan, kategóriákkal jobb a 11S."

Én egyetértek a teszttel. Nem egyértelmű.

Nézd meg a ház teraszát.

11S VS 11

(#42) yuing válasza Ricardo (#41) üzenetére


yuing
őstag

A kép közepén is jobb a 11S, de az igazán látványos különbség a kép szélei felé haladva fedezhető fel. A sima 11 mosott, kevés a részlet.

(#43) yuing


yuing
őstag

A magyar nyitóárak viszont nagyon magasak. Ha valaki bennük gondolkozik, inkább vegye meg a Goboon.
A Pro verzák nem is jönnek?
Lehet azért, mert a Poco X4 és a X4 Pro az átbrendelt Redmi Note 11 Pro és Pro 5G lesz valójában.
A Xiaomi kezdi elveszíteni a fonalat a budget kategóriában...

(#44) aelod


aelod
veterán

Hát....a kamera egy moslék. Konkrétan a RN7-8 vonalon és a 9nél is sokkal jobb képeket lehet lőni. Kérdés Gcammal mit tudnak majd. A videó minősége sosem volt erőssége a redmi szériának de ez a fókusz keresés gyermeteg gyártói betegség ugyan úgy mint a közelség érzékelő. A tesztet olvasva nem érzem a késztetést, hogy házon belül maradjak a RN7 után.
Ami tetszett az a kijelző, a nagy akksi minden más nem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#45) jbcs


jbcs
tag

Végre a Note 11-be is bekerült az NFC, mivel a sima Note 10-ben nem volt. A Note 11S-nek az a nagy kamera dudor, az biztos zavaró a mindennapi használatban. Az előző szériához képest minimális az előre lépés, egyedül a 90Hz-es panel a nagyobb különbség. Fél éve Note 10S-t használok teljes elégedettséggel, ha valakinek nem fontos a 90Hz, továbbra is egy nagyon jó ajánlat a Note 10S. A 4 Gb meg visszalépés, azt gondoltam a 11-nél, már 6Gb lesz az alap.

(#46) ironbed


ironbed
aktív tag

Én rendeltem még éjjel a cikk megjelenése előtt egyet, mert így kedvezménnyel jó vétel.
Meglátjuk hogy muzsikál. Amiket lecseréltem az elmúlt időszakban a Xiaomi-tól mind megfelelt az (nem túl magas) elvárásnak. Amire kellettek arra tökéletesek voltak. Egyedül a Poco X3 lógott ki közülük pozitív (nagyon pozitív) irányban és használom is teljes elégedettséggel.
Sajnos a méretekkel nem vagyok kibékülve, de a leendő kis(jó?) méretű Xiaomi 12/12X nem ez az árkategória.
A méret volt a döntő most, mert a POCO M3, amit le fog váltani túl nagy a kézben. Remélem az a majdnem fél-fél centi számítani fog.
Ha nem válik be, akkor én válok meg tőle :D

(#47) Mezcal válasza janeszgol (#25) üzenetére


Mezcal
addikt

Ha neked van redmi 10-s-ed, akkor mutasd meg! Vagy megint csak nagyot akartál mondani. :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#48) Graphics válasza Mezcal (#47) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs neki, folyamatosan elírta a modellneveket

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#49) janeszgol válasza Graphics (#48) üzenetére


janeszgol
félisten

Gratulálok neked. Valami értelmeset is hozzá tudsz tenni? Mert eddig nem sikerült, ahogy nézem.

[ Szerkesztve ]

(#50) Graphics válasza janeszgol (#49) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:F Ezt most nem értem. Sose volt semmi bajunk egymással, csak arra hívtam fel a figyelmed, hogy elírtad a modellnevet.

No mindegy, ezen nem fogok rágódni. :R legyen fronthatás.

Elég erős volt az, amit átszerkesztettél... ha úgy véled a szánalmas, amit képviselek, legyen ... :N A továbbiakban, akkor így állok a dologhoz.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.