Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#206954) zbundy válasza ViktorHUN79 (#206950) üzenetére


zbundy
aktív tag

Nincs olyan, hogy jobb vagy rosszabb.. de ha lenne akkor azt kizárólag a gép alapján lehetne eldönteni és abban jobb az X, kész, pont. Exek meg egyértelműen jobbak a sonynál. De mondom nincs olyan, hogy jobb vagy rosszabb. Célközönség van. A Nintendo se lesz rosszabb attól, hogy gyengébb a hardver vagy attól, hogy más korosztályt szólít meg a játékaik nagyobb részével.

(#206955) Bogyi007 válasza ViktorHUN79 (#206950) üzenetére


Bogyi007
veterán

Valahogy a Forza játékokat mégsem tudja futtatni, akkor mégsem olyan jó. Mielőtt vinnétek a kivégzőosztag elé, van a box mellé egy Pro-m is... :)) :N

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#206956) F_Peter válasza Bogyi007 (#206955) üzenetére


F_Peter
őstag

Szerintem ez nem jó megközelítés. Nyilván jöhetne hogy "na bumm Forza, de ps-en micsoda excímek vannak".. blabla szokásos körök.
Nálam inkább az van hogy amit lehet azt boxon csinálom, ha lehetne ott játszanám a GoW4-et és spider-mant is, viszont Forzát nem játszanám ps-en, se PC-n. Ps-t csak arra használom, amire muszáj, de igazából simán meglennék nélküle is.

[ Szerkesztve ]

(#206957) Bogyi007 válasza F_Peter (#206956) üzenetére


Bogyi007
veterán

Említhettem volna a Gears sorozatot is, mivel az is nagy kedvencem, s igen elérhető PC-re is, de nem szeretem magát a PC-t mint játékplatformot. Box és Ps nomeg Retro konzolok, nekem ez a világom...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#206958) Gebriel válasza ViktorHUN79 (#206950) üzenetére


Gebriel
veterán

Xbox One X azért veri a PS4 Prot tehát nem teljesen igaz amit írsz.

(#206959) Deck válasza Wesder (#206952) üzenetére


Deck
titán

A konzol maga mint hardver? Semmibe. A boxnak jobb a szellőzése, összeszerelése és a kontrollere is minőségibb (szubjektív). Ps-nek jobb a menüje amúgy, letisztultabb.
Ez van jelenleg de PS5-nél ez biztos, hogy változni fog. A konzolt meg szerintem még mindig a játékok adják el. Engem csak az érdekel, hogy mivel tudok játszani az adott eszközön.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#206963) Wesder válasza Deck (#206959) üzenetére


Wesder
félisten

Jò persze, de ő azt mondta hogy jobb konzol, közben minőségileg meg hàt nem igazàn jött össze úgy ahogy kellett volna.
PS5 biztos jobb lesz monőségileg, mert màson nem kell jelenleg javítaniuk.

Mike
Mondjuk mert annyi az X?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206964) Chrakatoa válasza tboy93 (#206908) üzenetére


Chrakatoa
tag

Van egy ilyen megoldás is kontroller tesztelésre és ehhez külsős programot se kell leszedned, csak rádugod usb-vel a gépre és automatikusan felismeri a DS4-et. Itt amit érdemes nézni hogy minden gomb működik-e illetve az analógok kiakadnak 1 illetve -1 -es értékig teljesen, minden irányba

https://html5gamepad.com/

(#206965) Bogyi007 válasza Mike (#206961) üzenetére


Bogyi007
veterán

Senki nem hiszi azt, de mondjuk egy Forza Horizon 4 vagy egy Motorsport 7 vagy egy Gears 4 elfut röhögve valós 4K felbontásban egy One X konzolon ami nem akciós árban is kijön 150e forintból, míg egy hasonló minőséget tudó PC konfigot ennél drágábban tud az ember összerakni. De kérdem én minek akkor ennyit kifizetni érte?!

Ott a One X (sőt esetemben erre elég az S is) PC-s egyéb feladatokra ott egy Amd Fm2-es lapkás A8 procis gép, játékon kívül mindent kényelmesen megtudok oldani vele...

Ps fronton meg a Pro adott...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#206966) Mike válasza Deck (#206959) üzenetére


Mike
veterán

Mitől lenne a box kontroller jobb? Nehezebb, elemes, nincs tapi pad, gonbák is máshol vannak

(#206967) Scholes9 válasza Mike (#206966) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A ravaszok jobbak, persze ez nyilván szubjektív.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#206968) Deck válasza Mike (#206966) üzenetére


Deck
titán

Elemes megoldás nekem se tetszik de talán van hozzá aksis megoldás? Viszont, kényelmesebb, jobb anyaghasználata van, az elite controller se drága és ott vannak extra gombok is stb..
A ds4-es touchpad.. Kihagyhatták volna.. :D

PS5

(#206969) Scholes9 válasza Deck (#206968) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Van hozzá akku, én kettőt is vettem a 2 kontrollerhez.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#206970) Deck válasza Scholes9 (#206969) üzenetére


Deck
titán

Probléma megoldva.. :D

PS5

(#206971) Xaels


Xaels
félisten

Az Amazon Games Studio LotR MMO-n dolgozik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#206972) pulffy válasza dinostaRR (#206895) üzenetére


pulffy
őstag

A HMK, Harcos Magyarok Warframe klán még aktív ps-en.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#206973) .LnB válasza pulffy (#206972) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még rendesen él az a klán? Pc-n is? Ott voltam én is. De hallottam, hogy talán Fuji se tolja már, ráhagyta a többiekre a dolgok intézését.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#206974) Kendek válasza fausto (#206948) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem is ilyen szemüvegem van, ami UV fényre sötétedik, azzal biztosan nincs gond a VR alatt.

<-ƘƘ->

(#206975) Mike válasza Scholes9 (#206967) üzenetére


Mike
veterán

Nekem pc hez is logitech rumblepadom van

(#206976) F_Peter válasza Deck (#206968) üzenetére


F_Peter
őstag

Nekem pont az a szimpi hogy szabadon dönthet mindenki hogy aksi, elem; hogyan akarja tölteni; mi a fontos üzemidő vagy kényelem; stb.

(#206977) hombre[EU] válasza l.skywalker (#206941) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Na, látod mit csináltál :D tudom, véletlen ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#206978) pulffy válasza .LnB (#206973) üzenetére


pulffy
őstag

Szerintem igen, igaz pct nem ismerem, de ps4-en az ismerősök még tolják. Már én sem vagyok aktív. Mastery 24-ig vittem.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#206980) sp8787 válasza Gebriel (#206958) üzenetére


sp8787
addikt

Meh az X-en a BB/Nioh el sem indul annyira sz*r -> sokkal jobb a Pro.
Nem is ertem ez mitol kerdes egyaltalan.

(#206982) .LnB válasza pulffy (#206978) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én meg kb itt: [link]
Szóval azért én még kezdőcske voltam bőven. Aztán nem is tudom miért maradt abba (ha jól emlékszem akkortájt jött az FFXV PC-re, aztán azért pihentettem, és rá nemsoká meg megvettem a PS-t.).
Csíptem, néha eljátszogatnék vele, de iszonyat tartalom van benne, és ha nincs segítség, könnyű elveszni benne egyedül. Nekem a HMK-sok sokat segítettek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#206983) zbundy válasza Mike (#206966) üzenetére


zbundy
aktív tag

Mondjuk nekem az hogy elemes előny. Ha lemerül teszem bele a másikat. 10 másodpercet vesz igénybe.

Ha a beépített aksis dualshockom lemerül kábellel csatlakoztatom a géphez. Ez sem egy nagy mutatvány, de tény, hogy egy fokkal máris kényelmetlenebb megoldás.

Ha mindegyik kontroller 2 verzióban jelenne meg én mindig az elemest venném.

[ Szerkesztve ]

(#206984) Deck válasza sp8787 (#206980) üzenetére


Deck
titán

És még van pár cím ugyanígy.. :D

PS5

(#206985) pulffy válasza .LnB (#206982) üzenetére


pulffy
őstag

Azt a sok finom platot, benthagytad? :) Viszont így van, nagyon sok a tartalom és nagyon sok a grind benne, szerintem az egyik legjobb free game. Nekem ezer fölött volt játékidőm, de most már egy ideje pihentetem, de még visszatérek szerintem...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#206987) Mike válasza zbundy (#206983) üzenetére


Mike
veterán

Érdekes mert én meg rühellem az elemeket :)

(#206988) .LnB válasza pulffy (#206985) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most töltöm le pc-re, nekem is az a sok plat tűnt fel. :D bár vga-m nincs de ezt megnézem. IGP biztos kevés lesz hozzá.
Nem tudom, hogy mikor csináltam azt a videót, nem biztos, hogy amikor abbahagytam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#206989) belan válasza Mike (#206987) üzenetére


belan
addikt

Én is jobban szeretem akkumulátoros megoldást .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#206990) F_Peter válasza Mike (#206987) üzenetére


F_Peter
őstag

Ezért jó ha szabad a választás. ☺️
Én a szabadságra szavazok. 😁

(#206991) tretyak


tretyak
aktív tag

Sziasztok!

Account megosztással kapcsolatban lenne egy kérdésem: egy ismerősömmel már beállítottuk, viszont az utóbbi időben az én gépem kb csak porfogó.
A kérdés az lenne, hogy be tudom-e állítani az én fiókomat egy másik gépen is másodlagosként? Lenne egy családtag, aki szintén minimális mennyiséget játszik, most vett gépet, kölcsönadnám neki a fiókomat. Az tiszta, hogy egyszerre nem lehetek bejelentkezve két helyen, de van más korlátozás is? Egyáltalán működhet ez?

Köszi

(#206992) Kendek válasza tretyak (#206991) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez simán működik, több másodlagos gépen is be tudsz jelentkezni. Annyi, hogy így kénytelen a te fiókoddal játszani, mert a megosztás így nem működik. De amíg nem kapcsoljátok be egyszerre a gépeket, addig nincsen gond.

<-ƘƘ->

(#206993) Xaels


Xaels
félisten

Control: Gondolataink a játékról 8 óra játékidő után - IGN First

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#206994) Wesder válasza Xaels (#206993) üzenetére


Wesder
félisten

Megvéve.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206995) belan válasza Xaels (#206993) üzenetére


belan
addikt

Szeretettel várom ezt a játékot ☺️.

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#206996) Ronam


Ronam
addikt

Ez a Days Gone... komolyan a legfosabb PS exkluziv amivel valaha eletemben jatszottam. Valaki par hete irta valaszkent, hogy meg nagyon az elejen jarok, es sokkal jobb lesz. Nos, most jarok a vegen, es mindegyik "kuldetest" ugyanolyannak ereztem, azaz inkabb mind kb ugyanaz volt :D. A story se egy olyan nagy szam, mint azt sokan emlitettek, sot... na mind1, ez van, halistennek ez az elso olyan exkluziv aminel igy erzek.

(#206997) leroyclub


leroyclub
senior tag

Végig nyomtam a Detroitot. Nagyon tetszett és kiváncsi vagyok ha 1-2 dolgot máshogy csinálnék mi lenne a vége. Végigjátszás után menyílt a lehetőség fejezet választásra. Ez hogy működik, ha máshogy csinálom meg utána máshogy folytatódik a sztori? Vagy teljesen elölről kell kezdenem?

(#206998) alratar válasza leroyclub (#206997) üzenetére


alratar
addikt

Nos, én nem tudom.
Mindig elölről kezdtem, mert úgy teljes az élmény. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#206999) Xaels válasza Wesder (#206994) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem is ott van a listán és szívem szerint bedobtam volna már rég a kosárba, de novemberre félre kell tennem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#207000) ImACeltic válasza Ronam (#206996) üzenetére


ImACeltic
őstag

Tény, hogy nem egy GoW, U4, HZD vagy Spider-Man, de szerintem teljesen jó volt. Ha az előbbiek 10/10 és 9, akkor ez szerintem a 7-es szintet stabilan megüti. Persze ízlések és pofonok. A fejlesztők első AAA játéka volt ez.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.