Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#206651) #10186752 válasza Gebriel (#206649) üzenetére


#10186752
törölt tag

Penzkidobas volt, nekem day 1 ota oldalara van allitva, stand nelkul...

(#206652) Xaels válasza #10186752 (#206651) üzenetére


Xaels
félisten

Ha asztalon van akkor szépen leszűkíted vele a levegő útját.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#206653) Deck válasza Xaels (#206652) üzenetére


Deck
titán

Jaja, a Vertical Stand-okkal tud szellőzni de ha csak az oldalára van állítva akkor nem.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#206654) Chad Price


Chad Price
csendes tag

Üdv!

Pár napja vettem egy használt Ps4-et.
Volt rajta account és néhány játék. Megkaptam hozzá a jelszót, és én megváltoztattam a Sign-in ID email címet és a jelszót. A játékok megmaradtak.Kérdés:
Az előző tulaj vissza tudja állítani valahogy a fiókját egy másik konzolon?
Ha most én erre a gépre elkezdek vásárolni játékokat, ki tud "zárni" még valahogy ebből a fiókból esetleg?

Köszi!

(#206655) tboy93 válasza Chad Price (#206654) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia, csinálj magadnak egy saját accountot, az a tuti. Egyszerre tobb account is be lehet jelentkezve a PS-re.

(#206656) Xaels válasza Chad Price (#206654) üzenetére


Xaels
félisten

Igen. Csinálj saját profilt és arra vásárolj.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#206657) Chad Price válasza tboy93 (#206655) üzenetére


Chad Price
csendes tag

Ok, köszi!

(#206658) Kendek válasza Chad Price (#206654) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az account eredeti tulajdonosa vissza tudja szerezni bármikor, szóval erre ne vásároljál. De ha csinálsz magadnak egy másikat, akkor tudsz játszani a játékaival gond nélkül (amíg nem dönt másképp).

<-ƘƘ->

(#206659) KaitouP válasza d@vee (#206650) üzenetére


KaitouP
veterán

Azt csak akkor ha leöntöd Red Bullal, de akkor nem csak fel, hanem el is száll. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#206660) lazioforever


lazioforever
tag

Sziasztok.

Ma lepörgött a Last of Us Remastered stáblistája. Nemigen lehet erről a játékról olyat írni, amit már ne tettek volna meg előttem. Komoly érzelmi hullámvasút volt ez a játék, a Left Behind se maradt el tőle. Hangulatban, grafikában, sztoriban, kidolgozottságban, játékmechanikában.... szinte tökéletes mű. Nem egyszer borsózott a hátam a megteremtett atmoszférától. A sztori fordulatairól nem is beszélve. Ráadásul olyan szinten hozzád tudnak nőni a karakterek, hogy végig izgulsz miattuk, félted őket, ezzel is hajtva téged előre. Nehezen tudod abbahagyni, játszatja magát a történet.
Nem csodálom, hogy anno rengeteg díjat bezsebelt, teljesen megérdemelve. Csak ajánlani tudom ezt a játékot mindenkinek. Ha van még egyáltalán olyan személy rajtam kívül, akinek van PS4-e, és kimaradt ez a játék: bátran kezdjetek bele. :)
A Naughty Dog-ban még nem csalódtam, a PS2-es Jak and Dexter óta nem képesek hibázni. :R
Végre megértettem ,miért várja mindenki úgy a 2. részt, mint a messiást. :D

(#206661) ProEvoFan válasza Wesder (#206642) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azért nem jelentkeztem, mert egy játékkal játszok, ahol sajna bugos a trófea jutalmazás.Nem adja be időben.
Az EA accessért játszanék, max akkor elkezdem a ps+os Borderlandst meg az Injustice 2t.
Szóval én benne vagyok ha addig nem jön közbe semmi és pont ráérek.
:R

(#206662) rumkola válasza lazioforever (#206660) üzenetére


rumkola
veterán


borsódzik mi? :C

(#206663) Scholes9 válasza lazioforever (#206660) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Van sok játék amit várok, de a Last of Us 2 ezek közül az első helyen van. Nagyon bízom a fejlesztő csapatban, számomra talán ők a legjobbak, így hatalmas az elvárásom :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#206664) seniman válasza rumkola (#206662) üzenetére


seniman
addikt

Ez a screenshot nekem is megvan. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#206665) RangerFox válasza Wesder (#206642) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Köszönöm szépen itt is a lehetőséget! :R

(#206666) Wesder válasza lazioforever (#206660) üzenetére


Wesder
félisten

PS1 Crash Bandicoot òta nem képesek hibàzni, hogy pontosítsunk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206667) lazioforever válasza Wesder (#206666) üzenetére


lazioforever
tag

Jogos, bár én azzal csak barátomnál játszottam anno pár pályát.Hú, de rég is volt...tán igaz se volt. :Y
Az első igazi élményem a Jak and Dexter volt tőlük, amit oda-vissza játszottam Ps2-n.
Most Ps4-en pedig az Uncharted sorozat, majd most a Last of Us csak még magasabbra tette a mércét. Jelen generáción nálam jelenleg csak egy játék tudta fölülmúlni eddig az Uncharted 4-Last of Us Remastered párost: a Witcher 3, de az egy más kategória. Minden szempontból :D

Most jöhet a sorban Horizon Zero Dawn (Complete), meglátjuk, hozza-e a remélt szintet.

[ Szerkesztve ]

(#206668) marilllyo válasza seniman (#206664) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem kb mindenkinek. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#206669) tboy93 válasza seniman (#206664) üzenetére


tboy93
nagyúr

Bakter, nekem is :D

(#206670) zbundy válasza Kendek (#206658) üzenetére


zbundy
aktív tag

Értessétek már meg velem, hogy ha egy account eredeti tulajdonosa bármikor vissza tudja szerezni azt, akkor mi értelme van a két lépcsős azonosításnak? Mondjuk azon túl, hogy ha hozzá van rendelve kártya és ne vásároljon. Ezek szerint ha feltörik a profilom "csak" egy telefon a supportnak és már vissza is kaptam?

(#206671) birorichard válasza rumkola (#206662) üzenetére


birorichard
őstag

muveszeti szempontbol annyira a vegletekig csiszolt reszletes jatekok ezek, h nehez utana masra ranezni. :/
(#206670) zbundy: hat azt nem tudom, h csak egy telefon-e, de a bajt mindenkeppen jobb megelozni, mint utolag probalni megoldani.
(#206660) lazioforever: orulok, h a left behind is tetszett, par embernek nem jott be annyira, de nekem az egyik kedvenc reszem volt.

[ Szerkesztve ]

(#206672) EczkE válasza rumkola (#206662) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem ez a hatterkepem a ps profilomon. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#206673) Kendek válasza zbundy (#206670) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az a baj, hogy ha feltörik a profilod, akkor azt esetleg észre sem veszed egy jó darabig. Volt akinek csak másik konzolt állítottak be elsődlegesnek, és gondolom vígan játszottak. Amennyiben tisztában vagy a regisztráláskor megadott adataiddal és azokat igazolni is tudod, akkor a support visszaadja a profilodat.

<-ƘƘ->

(#206674) Moby válasza oriic (#206622) üzenetére


Moby
addikt

Ezzel sajnos már én is megbékéltem.

(#206675) raziel01 válasza erahurka (#206618) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem is jobb. Arkham City-t nagyon untam. A többi rész viszont szuper.

(#206676) Moby válasza zbundy (#206670) üzenetére


Moby
addikt

Ha feltörik a profilod, nem csak az kár érhet, hogy vásárolnak a kártyád terhére. Pl tehetnek vele olyat is, ami sérti a felhasználói szabályokat, és mondjuk bannolják a profilt. Rajta a kismillió játékoddal. És akkor lehet magyarázkodni, hogy nem is te küldted azokat a niggegerző/obszcén/náci üzeneteket, hanem a profilrabolók :)
Szóval nem azon kell gondolkodni, hogy miért jó a kétlépcsős azonosítás, hanem bekapcsolni, és nincs többet min agyalni.

(#206677) ProEvoFan válasza Moby (#206676) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kérdés a kétlépcsős rendszerhez.
Ha a sony nem küld smst, ugye arra van az a kb10 kód, amiből akkor kell beírni egyet, ha nem jön sms a sonytól.
Szóval, ezeket a "tartalék" kódokat fel lehet használni akkor is, ha megjött a sonytól az sms?Vagy csak akkor ha nem?
Kicsit féltem a ps apptól is.PS app alól is tudok vásárolni storeban, mert egy és ugyan az a PS app meg a PS account, így megjegyezte a bankkártya adatokat.Tehát ha feltörik a telefonomat, onnantól szar van palacsintába...

[ Szerkesztve ]

(#206678) Moby válasza ProEvoFan (#206677) üzenetére


Moby
addikt

A logika azt diktálja, hogy fel lehessen használni bármikor, hisz a rendszer nem tudja, hogy megjött-e az sms, vagy hogy jó kezekbe jutott-e. Ez volna a lényege. Gyakorlati tapasztalatom nincs vele, szerencsére sosem kellett használnom.

Mondjuk az érdekes kérdés, hogy ha már ott van a psapp, akkor miért nem lehet abban authentikátor, miért kell még mindig sms-el bénázni. Dehát ez a sony. Tudjuk-ismerjük. Egy jelentéktelen 10-12 év, és hozzájuk is odaér a vasút :D

[ Szerkesztve ]

(#206679) ProEvoFan válasza Moby (#206678) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A tartalék kódokat bármikor lehet frissíteni.Ez is jó dolog.

(#206680) kerobi


kerobi
senior tag

Sziasztok vettem egy ps4 pro-t days gone-nal. Kicsit csalódás a grafika, részletesebbre számítottam. fullhd-n nyomom. A játékélmény így is elég jó. Angliában vettem és a days gone-nál csak angol, lengyel és orosz nyelv elérhető. Ez a frissítéssel változni fog? Mivel láttam magyar oldalakon, hogy magyar felirattal vehető meg.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#206681) Pálinka válasza Moby (#206676) üzenetére


Pálinka
csendes tag

Ha vásároltál volna akkor tudnád hogy minden alkalommal meg kell adni a CVC három jegyű kódot amit soha nem tárolnak.
Egyébként a bankszámla adatokat tárolja de kijelezni csak az utolsó 4 számjegyet szokták mindenhol még email visszaigazolásnál is.
De még ha ezt csodával határos módon mindenre rájönnek, erre lett kitalálva a virtuális számla vagy paypall, amin csak akkor tartok pénzt ha vásárolni akarok abban a pillanatban.

Egyébként úgy szokták feltörni a fiókokat, hogy ugyan azt az email címet és jelszót adod meg PS4-re mint amivel beregisztráltál a "Csak most nyerhetsz egy iphone-t 10 percen beül" weboldalra.

[ Szerkesztve ]

(#206682) Wesder válasza Moby (#206678) üzenetére


Wesder
félisten

Vagy külön appal, ahogy az MS csinàlja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206683) ProEvoFan válasza Pálinka (#206681) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Lehet félreértelmezek valamit, de ha egyszer vásároltál ps4 felületén és engedélyezted az adatok megjegyzését, onnantól már soha többet nem kér CVCt.

(#206684) Kendek válasza kerobi (#206680) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Magyar felirat csak akkor lesz benne ha magyar Store-ból vagy lemezről telepíted.

<-ƘƘ->

(#206685) Pálinka válasza ProEvoFan (#206683) üzenetére


Pálinka
csendes tag

Valóban nekem nincs beállítva megjegyzésre de nagyon meglepődnék ha nem kérni. Valaki próbálja ki és írjon vissza :P

[ Szerkesztve ]

(#206686) Moby válasza Pálinka (#206681) üzenetére


Moby
addikt

Ez nem tudom hogy kapcsolódik a posztomhoz. Mindenestre egészségedre :D

/azt csak margmentén jelzem, hogy egy oldallal korábban linkelték a hírt, hogy a hekkerok hekkelik a psn-t, és már a CVC-t sem kell nekik, hogy vásároljanak. De ez még mindig nem tudom hogy fog megvédeni attól, hogy a nickedet átírják "niggafukka444"-re amivel elsütik az első igyenes nickváltoztatást, és bebetonozzák, hogy a szotyi bannoljón a busp.ba, mindenestre én azt javaslom te semmiképpen ne kapcsold be a 2 faktoros authentikációt, te ehhez már túlfejlődtél, a többieknek viszont erősen javallott :D

(#206687) Moby válasza Wesder (#206682) üzenetére


Moby
addikt

Az nagyon jó lenne. Egy app a remote-ra, egy app a rendszerre, egy app az auth, és kéne még egy, amiből el lehet indítani ezeket. Az ténylegnagyonkéne! :)

(#206688) Pálinka válasza Moby (#206686) üzenetére


Pálinka
csendes tag

Erre reagáltam: "hogy vásárolnak a kártyád terhére."
Egyébként be van kapcsolva a kétlépcsős azonosítás és én is ajánlom mindenkinek.
A "szotyi" ügyfélszolgálata szerintem nem az azonosítódat nézi hanem, hogy milyen vezetéknéven és keresztnéven regisztráltál és gondolom látják azt is hogy mikor és megközelítőleg helyileg honnan plusz hogy mit vásároltál. Ha ezekre helyesen válaszolok akkor ez elég támpont, hogy visszakapjam a acct. persze ha nem kamu nevet írtam be.

Szerintem ha könyörögsz talán még a bannt is leveszik róla :)

Egyébként vegyetek fel, a nevem: Puncirombolo69
:D

[ Szerkesztve ]

(#206689) seniman válasza Moby (#206686) üzenetére


seniman
addikt

Csóró melós vagyok üres bankszámlával,velem megszívták a hekkerek. :DDD Ettől független a kétlépcsős aktiválva van. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#206690) Moby válasza seniman (#206689) üzenetére


Moby
addikt

Még a csóró melós is megjárhatja (nekem sincs pénz a psn mögött, én is csóri vagyok), elég ha vásárol preorderben, majd meggondolja magát a melós. És hova kapja a melós vissza a pénzét? Na hova?
A Walletra. Amögött meg se cvc, se paypal, senkisenincsen. A sony. Meg a hakkerok, akik épp bentvannak a csóri melós accountjával :)
Nadehát mit értek én ezekhez a dolgokhoz, én még nem vásároltam a sonysztórból. Ami egyébként igaz is. Egy darabbal sincs több 300-350 játéknál a fiókjaimon! És mindet kaptam a két gyönyörűszép szememért! :D

(#206691) Wesder válasza Moby (#206687) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hogy külön vannak, hàt van ez így. Gondolom a 6/128-as telefonok éràjàben ez még mindig nagyon megterhelő lehet.

Az előrendelést azonnal levonja?
Durva.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206692) Pálinka válasza Moby (#206690) üzenetére


Pálinka
csendes tag

Biztos PS+ od van a kezdetek óta :)

[ Szerkesztve ]

(#206693) Moby válasza Wesder (#206691) üzenetére


Moby
addikt

Inkább csak kényelmetlen. Special az, hogy a remote külön van, momentán életmentő. Mer ha úgy akarol használni, hogy a kontroller a géphö legyen csattintva, ne a telefonhoz (ez mondjuk nyilván csak akkor játszik ha a gépnél vagy, de én szoktam ilyet), akkor trükkölni kell vele, és másik felhasználóval kell belépni remoteban, mint amivel játszani fogol. De ez is csak annak a bénáskodásnak az eredménye, hogy senkinek nem jutott még eszébe, hogy a kontrollert nem a mobileszköszhöz akarja a felhasználó toszni. Amúgy az is jobb lenne, ha benne lenne az appban.

Pálinka: A vesémbe látsz. Most épp január óta már nem vagyok. Ennyi kihagyásom valóban nem volt. Szal jó a meglátás, sok játékom van onnan :)

[ Szerkesztve ]

(#206694) Wesder válasza Moby (#206693) üzenetére


Wesder
félisten

Eskü én azt hittem hogy az appba van integràlva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206695) Pálinka válasza Moby (#206693) üzenetére


Pálinka
csendes tag

Jó neked.
A június eleji nagy leárazásba vettem meg a Detroitot. június végén jött az email, hogy ingyenes lesz Júlisba. :D

[ Szerkesztve ]

(#206696) seniman válasza Moby (#206690) üzenetére


seniman
addikt

Szerencsére a preorder sem érint,főleg mióta két hónap után akciót kapnak az AAA exkluzívok is.Legfrissebb játékom a GoW meg a Detroit volt,azok is launch után bő egy évvel harmadáron.Türelmes típus vagyok,a tartalom nem változik egy év alatt,sőt jön pár patch is.A HZD2 lesz egyedül day one(már ha lesz)de az is lemezesen.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#206697) Moby válasza Wesder (#206694) üzenetére


Moby
addikt

Akkor mára jutott bőven az újdonságokból :)

/annak amúgy szvsz előfeltétele lenne, hogy elérhető legyen minden platformon, de ez ugyebár nincs így. Az androidosok nyakon vannak szarva ha nem sony telójuk van (vagy nem rútolják, és tesznek rá magisk-el sony frameworkot). Mer a sony akkoranagy tényező a mobil piacon, hogy nagyon kell erőltetni ezt a dolgot :) Remélem a ps5 eljövetele rendet tesz végre ebben a kérdésben is, ha a userek száma ehhez önmagában kevés...

seniman: akkor mondhatjuk, hogy Te egy türelmes, körültekintő és biztonságosan csóró melós vagy! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#206698) Wesder válasza Moby (#206697) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem csak szimplàn Sony. Az exkluzivitàs működik konzolon, mert kevés szereplős piac, ellenben a mobilnàl kicsit màs a helyzet.
Főleg hogy most jön ugye az Xcloud, ami mindennel is kompatibilis lesz, így a Sony kénytelen lesz bővíteni a tàmogatott eszközök listàjàt.
Na meg a Stadia sem csak Gphone kompatibilis lesz elvileg.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#206699) seniman válasza Moby (#206697) üzenetére


seniman
addikt

Olyasmi. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#206700) Carlos Padre válasza Moby (#206687) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szarkazmus? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.