Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#207126) discrate


discrate
aktív tag

Apex nálam 10-ből 3x, 4x errorra fut matchmakingnel, ill. sokszor el sem indul. Nalatok is?

(#207127) Moby válasza Xaels (#207089) üzenetére


Moby
addikt

Tegnap néztem elég hosszan. Alig hallottam a játékról eddig, de nagyon tetszett amit tegnap láttam belőle. Bekerült a várós fiókba. Kösz a linket!

(#207128) Xaels


Xaels
félisten

Elemek

(#207127) Moby én már meg is vettem Store-on, elvileg lesz valami korai hozzáférés előrendelőknek.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#207129) Bogyi007 válasza hombre[EU] (#207111) üzenetére


Bogyi007
veterán

Egyetlen mobilos töltőd sincs otthon?!

Ugyanis az is jó hozzá...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#207130) sp8787 válasza Xaels (#207089) üzenetére


sp8787
addikt

Nem is hallottam meg errol. Most elkezdtem nezni a Dev Gameplay Preview VOD-ot.

Mar az elejen nagyon meglepett ez lehet vmi marhajo is ha jol van osszerakva.
Ha eddig jol ertem akkor soulslike-shooter de nem olyan nehez es randomgeneralt palyakon coop, loot...etc.

Edig nagyon jonak tunik.

(#207132) Moby válasza sp8787 (#207130) üzenetére


Moby
addikt

Iszonyú szórakoztató volt nézni is tegnap a streamet. Ez a friendly fire a coopban különösen jópofa volt (a meele viszont nem, szóval még csak nem is vágja haza a játékot, de az jó, hogy nem lehet eszetlenül lövöldözni).

(#207133) Mike válasza alratar (#207075) üzenetére


Mike
veterán

Ingyenes

(#207134) sp8787 válasza Moby (#207132) üzenetére


sp8787
addikt

A melee-vel igy elsore az a bajom ,hogy vagy valoban nem lehet ralockolni 1 ellenre vagy aki jatszik vele nem tudja ,hogy kell. Ez utobbi vszinu kizart mert ott ul mellette a fejleszto ugyhogy csak szolt volna neki. Pedig van 7 fajta melee weapon.

(#207137) Xaels válasza sp8787 (#207130) üzenetére


Xaels
félisten

Igen jól érted. Pedig sokszor hoztam fel a topikban is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#207138) Wesder válasza Xaels (#207113) üzenetére


Wesder
félisten

Mi vele a gond?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207139) Moby válasza sp8787 (#207134) üzenetére


Moby
addikt

Ez szerintem a lőfegyverek miatt van. Nem is igazán lehetne használni, mert ha előveszed valamelyik stukit, amúgy is ki kéne dobjon lockból.

/biztos veszem, már csak az a kérdés mire. A coop miatt ez elég lényeges kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#207147) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Uraim, úgy gondolom, hogy most már elég jól ki lett vesézve ez az elemes off téma! Teljesen felesleges egymást győzködni, a PS4-nél az elem egyszerűen nem alternatíva, mert mindegyik kontroller beépített akkumulátorral rendelkezik. Hogy egy cserélhető elemes/aksis kontroller mennyivel jobb vagy sem, az itt teljesen irreleváns. Szóval kérném elengedni ezt a témát!

<-ƘƘ->

(#207148) Xaels válasza Wesder (#207138) üzenetére


Xaels
félisten

Megjelenéskor sok helyen a kapcsolat stabilitására panaszkodtak.[link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#207149) hombre[EU] válasza Carlos Padre (#207074) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Megerōsítem :D

Life, Uh, Finds A Way

(#207150) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Végre akciós! Végre! [link] :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.