Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#207051) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Arra a nyakamat is rátenném, hogy ha az xbox lenne aksis és psen kellene elemekkel szopózni akkor tuti az menne, hogy mekkora szar a ps és az xbox körbehugyozza ebben is :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#207052) Kendek válasza RangerFox (#207050) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez szerintem azért van így, mert a Plus az egy előfizetéses jellegű szolgáltatás, és kell hozzá egy végtelen forrás amiről az esedékes díjat le tudja vonni. De ettől függetlenül még nem változik a fizetés menete, előbb a Wallet feltöltése, majd abból húzza le az árát.

(#207049) penge111: Nincs miért aggódni, ha véletlen le is vonná, akkor is 14 napon belül lemondhatod az előfizetést és visszakapod a Wallet-edre az árát (mínusz az addig elhasznált idő).

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#207053) Wesder válasza Carlos Padre (#207051) üzenetére


Wesder
félisten

Esélytelen. Jò ez így ahogy van. Vettem P&C Kit-et és tessék akku-s.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207054) F_Peter válasza Carlos Padre (#207051) üzenetére


F_Peter
őstag

Én éppen negatívumként írtam hogy box elite is beépített aksis.
Ha valamelyikre adott minden lehetőség, a másikra meg csak egy azokból (legyen szó bármelyikről), akkor nyilván nem tud jobb lenni a második. És én fordítva látom, hogy a psfanboyok a kevesebbre akarják ráhúzni hogy az több, pedig csak annyi hogy nekik elég.

[ Szerkesztve ]

(#207055) #20411392 válasza Carlos Padre (#207051) üzenetére


#20411392
törölt tag

Az lenne a tökéletes, ha aksival jönne a controller, ami KIVEHETŐ. Így ha kezd gyengülni a teljesítménye vagy tönkremegy teljesen, akkor csak ki kell cserélni.

A ps4 controllerem aksija már nem az igazi, nem bír sokat. Ellenben minden más téren tökéletesen működik. Szétszedni nem akarom (és igazából nem is néztem utána, hogy mennyibe telik kicserélni az aksit benne). Nem értem, hogy miért nem tudott a sanyi csinálni neki egy nyílást, amin át cserélhető. (Persze értem én, hisz ha tönkremegy, akkor lehet kábelezni - buherálni...vagy venni egy újat. :) )

szerk: Ahogy azt is értem, hogy a kicsipuha azért nem a P&C kittel együtt adja a controllert, mert akkor ő pedig attól az extra 5-6 ezer ft-tól esne el. Sajnos-nem sajnos ez ilyen, de a nem cserélhető dolgokat pozitívnak felhozni ilyen esetben nem valami okos szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#207056) Mike válasza Carlos Padre (#207051) üzenetére


Mike
veterán

🙂

(#207057) Mike válasza F_Peter (#207028) üzenetére


Mike
veterán

Veszel még egyet
Így egyiket töltöd, másikkal játszol

(#207058) Carlos Padre válasza #20411392 (#207055) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Igen, ez lenne a legjobb megoldás, de még redmontban sem jutottak el ésszel idáig, csak addig, hogy egyszerűen kihagyták belőle hagy szopjon a juzer az elemekkel vagy kínai akkupakkokkal.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#207059) F_Peter válasza Mike (#207057) üzenetére


F_Peter
őstag

Én is Yarnyz megoldását tartom a legjobbnak. Ahogy írtam van megoldás (esetemben powerbank), meg erről beszélünk, hanem vásárlói igényekről, hogy minek örülnénk vagy éppen minek nem örülünk.

Carlos : boxhoz nem csak kínai akkupakk van. Van ott minden verzió, Ms verzió is. (hogy melyik a jobb, az más kérdés)

[ Szerkesztve ]

(#207060) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Már egyszer volt,de beírom újra :P
Cserélhetō a dualshock akksija, akár 2000mah-ra is. Ha ez nem elég forduljon orvoshoz ;] 1 fokkal bonyolultabb,mint elemet cserélni,de menni fog... ;)

Life, Uh, Finds A Way

(#207061) penge111


penge111
addikt

[link] Kinek volt már hozzá szerencséje? Tudtommal tavaly ps+ cím volt a Grand Kingdom, így hátha többen ismerik. Tesztek, videók alapján tetszetős. Milyen szerintetek?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#207062) reggi


reggi
aktív tag

Sziasztok. A days gone közepén járok és van egy olyan problémám, hogy a játék nem akar menteni. A motoron ülve nem ment a haromszoggel, manual mentessel meg a küldetés elejét menti. Valaki tudna segíteni?

(#207063) Deck válasza Tyler Durden (#207038) üzenetére


Deck
titán

Nálam ezért van 4 kontroller mindig töltőpadon :P

PS5

(#207064) Carlos Padre válasza penge111 (#207061) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nekem nagyon nem tetszett, valahogy olyan gagyi hatást keltett. Olyan Shakes and Fidgetes volt nekem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#207065) Carlos Padre válasza reggi (#207062) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem egy küldetés közben vagy épp?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#207066) Carlos Padre válasza F_Peter (#207059) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Na igen, a Play & Charge kit. Megterveztek egy kontrollert, amiből kihagyták az aksit, aminek a helyére kialakítottak egy elemtartót, amibe beleterveztek egy akkumulátort, amit ki kell venni ha lemerült, hogy egy mikrousb kábellel feltöltsd. A kínaiak meg előálltak ezzel és ezzel. Lehet azért tart ott az xbox részleg ahol, mert olyan emberek vezették, akik rábólintottak erre, hogy azta, mekkora ötlet.

[ Szerkesztve ]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#207067) WaterWave


WaterWave
veterán

Cod Modern Warfare Multi Élő 19:00-kor

[link]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#207068) Wesder válasza Carlos Padre (#207066) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kell kivenni. Ràdugod egy USB porta, mint a PS4 controller-t és tölti. Gondolom ott nem gond, mert ott nem kivehető az akku.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207069) Xaels válasza WaterWave (#207067) üzenetére


Xaels
félisten

8-kor meg Remnant: From The Ashes streamek lesznek. [link]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#207070) sutyesz96 válasza Xaels (#207027) üzenetére


sutyesz96
őstag

+1

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#207071) seniman válasza Deck (#207063) üzenetére


seniman
addikt

Én ezt úgy oldom meg,hogy nem kockulok fél napokig,még sosem kellett lemerült kontroller miatt félbehagynom a játékot. :P ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#207072) WaterWave


WaterWave
veterán

nem kavart fel... semmi újdonság...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#207073) 30z.Samu válasza WaterWave (#207072) üzenetére


30z.Samu
félisten

Engem sem, pár perc után ki is X-eltem.

Sic Parvis Magna

(#207074) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Oké, hivatalosan is kitört az uborkaszezon :)) :DD :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#207075) alratar


alratar
addikt

Sziasztok
Amikor a Store-ban bemegyek a just for you szekcióba, egyes jatéknál sárgával írja, hogy FREE (ld kép) de az adatlapon a teljes árat îrja. Ez most mi?

[kép]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#207076) Xaels válasza WaterWave (#207072) üzenetére


Xaels
félisten

Mondjuk lehet pont szar a stream alapanyag. Ez a map nem a COD4 DLC-s szutyka? Ott is utáltam itt sem jön be. Valami normális térkép meg nem ilyen 2v2 bohóckodás érdekelne. Na ez a kövi térkép is valami borzadály.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#207077) WaterWave válasza 30z.Samu (#207073) üzenetére


WaterWave
veterán

chat fele írja, hogy úgy néz ki mint a battlefield 5, de hát attól is messze van grafikában.

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#207078) Deck válasza seniman (#207071) üzenetére


Deck
titán

Van, hogy szimplán nem rakom töltőre egyből, mert tudom, hogy van feltöltve. Vagy mikor ketten játszunk egyből kell 2.. :D

Amúgy meg ki játszik fél napokat? Idő pazarlás.. Minimum egész nap 0-24h ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#207079) oriic válasza Xaels (#207076) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Augusztus 1. a rendes gameplay bemutató napja. Ott lesz normális gameplay elvileg.

Live-Die-Respawn

(#207080) 30z.Samu válasza WaterWave (#207077) üzenetére


30z.Samu
félisten

Grafikára egyelőre nem "mondok" még semmit, azon még reszelgetnek novemberig. Bár engem inkább a story érdekel, a multi nem annyira.

Sic Parvis Magna

(#207081) Deck válasza WaterWave (#207067) üzenetére


Deck
titán

BO4 közelébe se lesz. Továbbra is így érzem.

PS5

(#207082) F_Peter válasza Carlos Padre (#207066) üzenetére


F_Peter
őstag

Ugyanaz működik mint itt ps-en, csak ott lehet elemmel, elem formátumú aksival, egyéb aksival, stb. Én nem tudom mi ezzel a gond, nem nyújt kevesebbet, hanem többet.
De szerintem zárju le ezt a kérdést, mert nem jó irányba halad. ✌️

[ Szerkesztve ]

(#207083) Kendek válasza alratar (#207075) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez a jel azt jelenti, hogy Plus előfizetőknek FREE.

<-ƘƘ->

(#207084) Xaels válasza oriic (#207079) üzenetére


Xaels
félisten

Remélem akkor azért jobbat mutatnak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#207085) reggi válasza Carlos Padre (#207065) üzenetére


reggi
aktív tag

Nem, tegnap este játszottam és akkor láttam, hogy az utolsó mentés 1 órája volt. Az fel tűnt, hogy a gyors mentés nem megy, de manualba engedte menteni. De mindig a küldetés elejét menti, ami meg jóval korábban volt... Egy órával azelőtt. Megálltam pár fészket kitakaritani és utána akartam tovább menni. Ötlet mit csinalhatnek?

(#207086) oriic válasza Xaels (#207084) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Full revealt ígérnek, szóval szerintem jobb anyagokat kapunk. [link]

Live-Die-Respawn

(#207087) ProEvoFan válasza folken (#207010) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na ez tetszik.Retro ezerrel.Köszi az infót! :R
Akcióban megveszem.

(#207088) RangerFox válasza Kendek (#207083) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igazából hibásan írja ki, nem ingyenes Ps+-szal se.

(#207089) Xaels válasza oriic (#207086) üzenetére


Xaels
félisten

Muszáj nekik, mondjuk nem fogok a kardomba dőlni. Olyan novemberi játékfelhozatal van, hogy simán el is fogom felejteni a codot :DDD

Remnant Twitch elvileg mindjárt indul a gameplay stream.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#207090) zbundy válasza sutyesz96 (#207019) üzenetére


zbundy
aktív tag

Tapsikolhatsz meg verheted a fejed a falba, de így van. Tölthető elem pár. Egyik lemerül, csere, folyt köv. Meg ne fájduljon a fejed :)

(#207091) zbundy válasza Carlos Padre (#207051) üzenetére


zbundy
aktív tag

Ha ez vicc volt, akkor haha... ha komolyan mondod, akkor bukod a nyakad 😀
Mondd már meg mit kell az elemekkel szopózni? Mi a szopás rajta? 😀

(#207093) wierra válasza zbundy (#207091) üzenetére


wierra
senior tag

Pl. ha nincs feltöltve a csereelem. Murphy nem alszik. ;]
Egyébként a rögzítőfülek se nagyon szeretik a csikicsukit. Előbb - utóbb elfáradnak és letörhetnek.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#207094) pulffy


pulffy
őstag

Skacok a Cyberpunkban a Keanu valamiféle npc lesz?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#207097) zbundy válasza wierra (#207093) üzenetére


zbundy
aktív tag

De ha nincs feltöltve a csere elem, akkor az user error 😀 a rögzítőfülekkel igazad lehet, az idő majd megmondja, másfél év alatt még nyilván nem jött elő. Reméljük nem is fog.

(#207099) Wesder válasza pulffy (#207094) üzenetére


Wesder
félisten

Egy mesterséges inteligencia, ami a playert segíti azt hiszem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#207100) oriic válasza pulffy (#207094) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Virtualis partner.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.